Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coloseum

Go down 
+4
Al
kemot
Domon Kasshu
Rushifua
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 5:45 pm

Darkwolf postanowił trochę potrenować...wyskoczył na Arene i czekał na pierwszego przeciwnika.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 5:52 pm

Na arenę wkracza Shura, widząc Darkwolfa podchodzi do niego.
-Witaj mam nadzieję ze jesteś gotów na naprawdę morderczy trening.. Aseon ma rację trzeba podnieść poprzeczkę.-Shura ściągą swój płaszcz i rusza do ataku.
-Szybki atak (150dmg)-pojawia się za uczniem i jednym kopnięciem powala go na ziemię.
-Musisz być czujny!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 5:58 pm

Darkwolf podnosi się z prędkością światła i atakuje.
- Szybki atak (45 dmg)


OOC: 170/320 HP
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 6:11 pm

Shura odebrał cios na twarz, na której nie widać było żadnej reakcji.
Musisz się bardziej postarać... Atakuj póki masz sił ja będę stał i starał się odeprzeć Twoje Ataki...


OCC: hp 1035
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 6:15 pm

- Szybki atak (45 dmg)- Darkwolf wpadł w dziką furię...szał ogarnał go całkowicie...teraz atakował Shurę bez wytchnienia raz rękami raz nogami....robił to z coraz większą wściekłością...
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 6:30 pm

Shura stał jak wryty w ziemię po mimo gradu ciosów Darkwolfa, spoglądał na niego spojrzeniem w którym więcej było współczucia niż bólu czy gniewu.. Nadal przyjmował na siebie ciosy przeciwnika.

OCC hp 1010


Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Wrz 18, 2007 6:39 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 6:34 pm

Darkwolf wpadł w furię...podniósł głowę i wrzasnął...jego kosmo przybrało niesamowitą siłe....a jego włosy z niebieskich zrobiły się siwe...teren wokół niego zaczął się zapadać...
- Wybuch Kosmosu ( 150 dmg )
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 6:37 pm

Shura przyjął atak na jedną rękę, na której pozostawił on nie wielkie zadrapanie. Po mimo tego nadal stał i nie wykazywał chęci do ataku tylko z tą różnicą że zamknął oczy.


OCC: hp 870
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 6:42 pm

Darkwolf nie dawał za wygraną...wiedział, że musi dorównać swoim przyjaciołom jeżeli chce kogokolwiek obronić....Jego kosmos wybuchnął poraz kolejny....zerwał się porywisty wiatr....
- Wybuch Kosmosu ( 150 dmg )
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 6:52 pm

Shura po raz kolejny odparł atak ręką i stał nadal w miejscu.


OOC: hp 720
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 6:55 pm

- To na nic ! - odparł Darkwolf.
- Muszę odkryć w sobie siódmy zmysł...może wtedy uda mi się go pokonać...Darkwolf rozpoczął koncentracje energii kosmicznej, która już była na dosyć wysokim poziomie...jego aura przybierała na sile....
- Wybuch Kosmosu ( 150 dmg )
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 7:09 pm

Tym razem Shura otworzył swe ozy poczuł w uczniu zmianę a, jego atak nabrał na sile. W sekunde przed uderzeniem przez atak Darkwolfa przedostaje się Shura, jego ramię lśniło złotem. Dało się usłyszeć lekki szept...Excalibur.... Atak dosięgnął Darkwolfa który od razu stracił przytomność. Shura natomiast spojrzał na niego i..
-Robisz postępy, tym razem uznaję Twoje zwycięstwo..-Shura odszedł zostawiając nieprzytomnego ucznia na ziemi..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeWto Wrz 18, 2007 7:14 pm

- Dziękuje ci za tą lekcję Shura - wyszeptał Darkwolf i ponownie stracił przytomność.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 4:30 pm

Darkwolf po jakimś czasie odpoczynku wstał....i ponownie czekał na ochotników.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 5:51 pm

Nagle na arenie pojawił się Saga.Podszedł do ucznia sanktuarium i zapytał:
- Ile dla ciebie warte jest życie uczniu świątyni ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:09 pm

Darkwolf odwrócił się w strone dobiegającego głosu.
- Dla mnie najważniejsze jest życie moich przyjaciół i Ateny, w ich obronie jestem w stanie poświęcić własne....i to bez wachania - odpowiedział Darkwolf a jego twarz zrobiła się posępna.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:16 pm

- Niestety wy nie cenicie sobie życia innych i zabijacie nawet tych o wiele od was słabszych tylko dlatego,że nie służą Atenie.Dla mnie ważna jest równowaga za śmierć płaci się śmiercią szykuj się do swojej ostatniej walki - powiedział Saga po czym spojrzał na ucznia sanktuarium.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:23 pm

Przed Darkwolfem pojawił się Shura stając twarzą w twarz z Sagą .
-Nie pozwolę Ci go zabić..- odparł Shura czekając na reakcję Sagi
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:33 pm

- Śmiesz stawać przede mną po tym jak brałeś udział w zabiciu mojego ucznia.Pokaż na ile cię naprawdę stać.Atakuj jeśli się nie boisz - odpowiedział Saga.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:38 pm

Za Sagą pojawił się Milo..
- Sago nie pozwolę Ci na to - Milo skoncentrował się
- Scarlet Needle (383dmg, paraliz 1 runda)
Sagę odrzuciło na drugi koniec koloseum

HP 1510
MP 1330


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro Wrz 19, 2007 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:38 pm

-Żałuje śmierci twojego ucznia Sago, ale nie mieliśmy wyboru. Jeżeli potrzebujesz satysfakcji dam ci ją ale wiedz że nam obu nie dasz rady...-Shura sciagnoł swój płaszcz i rozbudził swe cosmo.
-Zatem niech sie stanie twoja wola..-Shura ruszył swoja maxymalną prędkością i zaatakował.
-Excalibur !!! (480dmg)


OOC: hp 1100 mp 400


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro Wrz 19, 2007 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:47 pm

Saga podniósł się z ziemii zaskoczony dwoma atakami:
- Więc teraz jest już was dwóch.Dziwi mnie Milo ,że stajesz po stronie morderców.Ale to już twój wybór. Skoro jest was dwóch to nie mam szans was pokonać.Więc proszę bardzo przelejcie więcej krwi w tym jesteście najlepsi.Zabijcie mnie w końcu tego chcecie.

Occ: HP 242
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:54 pm

-Sago nie zabijemy Cię.. wiec że żałuję tego co sie stało tam na dole.. jeżeli Ci ulży przyjmę na siebie twój najsilniejszy atak.-Shura stanął przed rannym Sagą i skrył swoje cosmo.-Wiec że nie chcieliśmy tego.. powiem ci tak że Pharaona zabił bym z rozkoszą ale ona nie była zła...


OCC: 1110hp
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:59 pm

- Nie jestem tak prymitywny , żeby rozkoszować się atakiem. Przybyłem tu wymierzyć sprawiedliwość i zrobię to prędzej czy później.Przekażcie Aseonowi ,że jego kolejne spotkanie ze mną będzie dla niego ostatnim i nawet wy nic na to nie poradzicie.On zginie z mojej ręki czy tego chcecie czy nie - po tych słowach Saga zniknął tak samo niespodziewanie jak się pojawił.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 6:59 pm

Milo posmutniał...
- Sago nigdy nie byłem po stronie zła,lecz muszę bronić swoich uczniów, Ja Cię nie zabiję, już nie zaatakuję, To co się stało jest wielką stratą nad którą ubolewam, lecz nie mogę cofnąć czasu, przepraszam przyjacielu....
Milo odchodząc rozpłynął się w powietrzu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coloseum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coloseum
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Coloseum
» Coloseum
» Coloseum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: