Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coloseum

Go down 
+4
Al
kemot
Domon Kasshu
Rushifua
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 7:03 pm

Parę łez w tej chwili spłyneło po policzkach Shury.
-Wybacz.. przyjacielu.-Shura ruszył w kierunku wyjścia z Coloseum.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 7:04 pm

Do Coloseum w chodzi Aseon tym razem ubrany w czarny płaszcz w czarnym kptuże.Ogląda masakre która zaszła na terenie i mów:
-Heh...... Milo.... co ktoś twojego typu robi tutaj?-Spogląda na wychodzącego Shurę ,a ten co taki poobijany?Niech zgadnę (odwraca głowę w stronę darkwolfa) pokonałeś swojego mistrza jestem pod wrażeniem.......
Aseon wskoczył na trybunę ,usiadł po turecku i zczłą medytować ,lecz nim to zrobił zapytał:
-Milo czy Shura przekazał zwój Shionowi?


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro Wrz 19, 2007 7:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 7:06 pm

Darkwolf cały czas przyglądał się walce z daleka..on też lekko posmutniał...wiedział, że Saga był kiedyś wspaniałym Złotym Rycerzem Bliźniąt.....i nie zatracił dobroci serca....nawet stając się jednym ze Spectran Hadesa...
- Saga....- powiedział do siebie w myślach....po czym usiadł na trybunach i czekał na kolejnych przeciwników...
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 7:16 pm

Aseon mając zamknięte oczy mów:
-Darkwolf czy twój mistrz przekazał zwój Shionowi?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 7:29 pm

- Nie mam pojęcia Aseonie...nic mi o tym nie wspominał - odpowiedział Darkwolf.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 8:01 pm

Aseon opuścił głowę.
-Shura tsk, tsk, tsk, tsk......... .Będę musiał do znaleść.
Po czym znikł.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 7:48 pm

Shenron przygotował się do ataku
-Northern Wolf Pack Fist (382 obr)- po czym Darkwolf upadł na ziemię
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 7:58 pm

Hahhaha....i to miał być twój nasilniejszy atak ? Zaraz pochłonie cię słodka śmierć !!!
-Royal Demon Rose ( 160 obr) Rycerz Asgartdu wpadł w głęboki paraliż, nie będzie mógł atakować przez 1 rundę.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:00 pm

Na arene wchodzi Sharai
- Więc to tak wygląda arena ?? - Powiedział i usiadł na ławeczce przypatrując się walce dwóch rycerzy.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:02 pm

Shenron czuł że nie może się ruszyc nie wiedział co ma robic.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:06 pm

Darkwolf nie zwrócił uwagi na nowo przybyłego Rycerza i dalej kontynuował swój atak
- A teraz moje czarne róże rozniosą twoja zbroje na kawałki, nie ma takiej rzeczy, która by się im oparła - powiedział po czym przystąpił do ataku
- Piranha Rose ! (170 obr) Deszcz czarnych róż zniszczył zbroje Rycerza Epsilonu, pozostawiajac go w zwykłym ubraniu.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:09 pm

-teraz poczujesz pełną moją moc Northern Wolf Pack Fist!!!- (382 obr)

OCC: masz 0 hp jesli sie nie myle
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:16 pm

Sharai widząc leżącego rycerza podszedł do rycerza który zwyciężył.
- Witaj Rycerzu ! - powiedział podając mu rękę - Jak cie zwą ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:18 pm

Darkwolf upadł na ziemie, ledwo podniósł się na nogi
- Tym razem dałem ci fory...rycerzu, jestes poczatkujacy wiec nie bede walczyc na powaznie...jeszcze ! Do zobaczenia wkrótce - Powiedział Darkwolf po czym szybko oddalił się do wyjścia.
- A nazywam się Darkwolf rycerzu ! - krzyknął na pożegnanie do nowo przybyłego.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:21 pm

-Jestem Shenron- odpowiedział po czym podał mu rękę gdy się dotknęli coś poczuł i cicho powiedział -masz potencjał aby zostac rycerzem Gamma- po tych słowach nagle pojawiła się zbroja Epsilonu którą przywdział Shenron


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Paź 19, 2007 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:36 pm

Gratulacje wygranej walki. Ja jestem Sharai. Przybyłem z odległej wyspy w Japoni - powiedział -
Myślę że sie mylisz... Mój Mistrz powiedział mi że powinienem zostać Rycerzem Smoka.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:39 pm

-ale ja nie powiedziałem że jesteś jedyną osobą która może byc rycerzem Gammy jest was kilku ale ty najlepiej pasujesz do tego-
powiedział Shenron po czym zamknął oczy i udał się w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:41 pm

Aseon Wkracza do koloseum rozgląda się i ujżał:
-Dwóch uczniów sanktuarium i jednego Asgardzkiego wypierdka
Usiadł po środku czekając na wyzwanie.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:41 pm

- Zaczekaj ! - Krzyknoł Shari do wychodzącego Shenrona - Moge spróbować się z tobą w walce ?
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:43 pm

-jak chcesz- odpowiedział Shenron po czym zdjął ze swego ciała zbroje ...
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:44 pm

Aseon podszedł do Shiraia i rzekł mu na ucho:
-Nie polecałbym ci kolego on pośle cię na ziemię jednym udeżeniem.
po czym zniknął i pojawił się na trybunach leżącego na ławie w lekceważącej wszystkich pozie.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:46 pm

- Dobrze więc ja zaatakuje pierwszy ! Szybki atak ! (12dmg)
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:50 pm

- potraktuję cię łagodnie WYBUCH KOSMOSU !!!- (120 obr)
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:54 pm

Shari z ledwością wstaje.
- Świetny atak. teraz moja kolej !
Szybki atak ! Atak energią kosmosu ! (12+12 = 24dmg)
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 8:59 pm

Shenron nawet nie odczuł ataku swego przeciwnika zaczął biec w stronę przeciwnika krzycząc
-szarża !!!- i powalił swego przeciwnego na ziemię (162 obr)
-mam nadzieję że przekonałeś się o mocy wojownika Asgardu i że pomyślisz nad moją propozycją - powiedział Shenron po czym udał się w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coloseum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coloseum
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Coloseum
» Coloseum
» Coloseum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: