Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coloseum

Go down 
+4
Al
kemot
Domon Kasshu
Rushifua
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:03 pm

Sharai z ledwością wstał.
- Gratulacje wygranej walki. Mam nadzieję że zmieżymy się w najbliższym czasie ! - i obrócił się w stronę leżącego rycerza - Witaj !
Jak cie zwą ?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:04 pm

Drogę zastąpił mu Aseon i powiedział:
-Tsk tsk tsk nieładnie nakłaniać uczniów do zdrady brzydko.
Nagle jego spojżenie stało się wrogie.
-To jest miejsce do walk a nie nawracania.Jak będziesz tak dalej robił to gwarantuję ci że będą łatać tu dziury po twoim cielsku.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:07 pm

-zejdź mi z drogi rycerzu Feniksa od naszego ostantiego spotkania minęło wiele czasu ale nie myśl że zapomniałem co zrobiłeś- powiedział po czym ruszył
-a tak poza tym nikogo nie nawracam ja tylko proponuje
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:09 pm

-Na jedno wychodzi chłoptasiu.Miłej zabawy z pieseczkami i nie zapomnij pomerdać ogonkiem do swojej księżniczki.
Po czym ruszył w stronę trybun.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:11 pm

- Więc jesteś rycerzem Feniksa ! - Krzyknoł Shari - Witaj jestem Shari ! A ty jak się nazywasz ??
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:15 pm

Aseon odwraca się w stronę ucznia i rzekł:
-Spokojnie nie musisz tak krzyczeć.Mam na imię Aseon i rzeczywiście jestem rycerzem feniksa.Cóż nie udało mi się go sprowokować ,a byłem nastawiony na walkę.
Po czym wykonał wysoki skok z saltem i wylądował na trybunach .następnie rozłożył się na ławce w pozycji leżącecj obserwując co się stanie.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:22 pm

Sharai udaje się w strone wyjścia. - Żegnaj Aseon mam nadzieję że kiedyś się jeszcze spotkamy !
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:26 pm

-Niewoądpię.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeWto Paź 23, 2007 3:12 pm

Shenron znów zjawił się na Arenie czekał na swego przeciwnika miała się rozegrac walka rewanżowa. Stanął na środku Coloseum i czekał ...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeWto Paź 23, 2007 3:14 pm

OOC jesteś u mnie w domu nie możesz być w 2 miejscach na raz;/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeWto Paź 23, 2007 3:16 pm

Nagle niebo pociemniało, w powietrzu dało się wyczuć zapach róż, różana aura objeła całe Koloseum.......z głębi wynurzył się Darkwolf
- Witaj ! - rzucił na powitanie.
- Tą walke dokończymy innym razem, jak wykonamy nasze misje - powiedział po czym zniknął wśród rozwianych płatków róż


Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Paź 23, 2007 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeWto Paź 23, 2007 3:22 pm

Shenron nagle zaczał biec w stronę wyjscia
-dokończymy innym razem- krzyknął w stronę Darkwolfa
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 4:53 pm

Sharai wszedł na arene
- Może by z kimś potrenować - Pomyślał - Jest tu ktoś ?? - Zakrzyknął. Cały czas miał w pamięci swoją przegraną walkę z Shenronem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 4:57 pm

Na arenę zeskoczył białowłosy młodzieniec ubrany w skórzaną kurtkę i spodnie podszyte futrem co wskazywało na pochodzenie
z zimniejszych części świata.
- Ja jestem... Zapewne chcesz walki treningowej. Jeśli tak to jestem na twoje usługi. - powiedział obojętnym tonem.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:01 pm

- Dobrze więc zaczynaj - Odpowiedział i przyjął pozycję obronną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:04 pm

- Proszę bardzo... - powiedział Ennir i pobiegł prosto na przeciwnika. Jakiś metr przed oponentem skoczył w bok i zaatakował z flanki
uderzając go błyskawicznie w twarz. (szybki atak - 21-4=17)
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:07 pm

- Świetny cios. Ale spróbój tego - Szarża (24-5=19) !! - Po czym uderzył Rycerza prosto w brzuch, a Rycerz upadł na ziemię


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Paź 27, 2007 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:13 pm

Chłopak podniósł się i zaczął biegać wokół wroga.
Kiedy ten wreszcie stracił go na chwilę z oczy,
wyskoczył do przodu i kopnął go w szyję (szybki atak 17).
Kiedy Sharai próbował wstać po pierwszym ataku, Ennir przebiegł obok i uderzył go pięścią w twarz (to samo czyli łączne obrażenia 34).
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:15 pm

wtrace sie:)
1. nie musicie odejmowac pkt swego przeciwnika od dmg spowodowanego atakiem
2. odejmuje sie od zrecznosci sile, w przypadku gdy atak jest zwykly - gdy wynik jest dodatni, to jest 1 unik na 3 ciosy
3. gdy atak jest przez cosmo odejmuje sie zrecznosc - cosmo
ataki ktore nie dochodza to sa 1,4,7 etc. czyli pierwszy z trzech

innymi slowy - Bodzin nie trafia
Shadow: zrecznosc 7
Bodzin: sila 4
7-4=3

ale bawcie sie dalej, jesli nie chcecie wedlug mechaniki
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:19 pm

Sharai upadł na ziemię.
- Widze że Asgard rośnie w siłe. To dobrze. - Pokiwał głową - Myślę że wystarczy. Świetnie walczyłeś i wygrałeś, gratulacje - Podał rękę Rycerzowi.

OCC : Szarża jest zależna od zręczności A tak wogóle to unika co 3 atak nie co 2


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Paź 27, 2007 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:25 pm

- Jak chcesz... - powiedział tym samym obojętnym tonem głosu
i bezwiednie podał oponentowi rękę. Potem spokojnym krokiem wyszedł z koloseum.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:29 pm

- Do zobaczenia następnym razem ! A tak wogóle jestem Sharai. - Krzyknął - No dobra to ja też się zwijam. Trzeba iść na trening. - Po czym ruszył w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 5:31 pm

OOC:Proszę unikać zbędnego kolorowania treści
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 1:20 pm

Rune wolnym krokiem wszedł do koloseum licząc na to , że być może spotka kogoś godnego walki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 1:29 pm

Ennir, który dotychczas siedział na trybunach i obserwował walki,
zeskoczył na piasek areny i stanął naprzeciw nowego wojownika.
Stanął na lekko ugiętych kolanach i wysunął do przodu ręcę w specyficznej gardzie z której mógłby w każdej chwili ruszyc biegiem. - Nie widziałem cię tu jeszcze... - stwierdził zimnym głosem. - Jeden na jednego, do poddania się. - zaproponował
napinając mięśnie karku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coloseum - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coloseum
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Coloseum
» Coloseum
» Coloseum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: