Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coloseum

Go down 
+4
Al
kemot
Domon Kasshu
Rushifua
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 6:17 pm

Maximus przyjął pozycję.
-Jestem gotów. Zawsze i wszędzie. Zaczynaj.
Wilki odsunęły się nieco, pod wpływem siły kosmosu obu rycerzy.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 6:19 pm

-Poznaj mój nowy atak przyjacielu.- Mu pojawił się tuż przy Maximusie rękę kładąc mu na piersi. Rozbłysło złote światło.- Starlight Extinctio- 216 dmg.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 6:25 pm

Maximus odleciał na kilka metrów. Świat zawirował niebezpiecznie, kiedy podnosił się z ziemi. Jego wilki stłoczyły sie wokół niego i warczały cicho.
-Silny atak przyjacielu, ale nie tylko ty sie czegoś nauczyłeś.
Ruszył przed siebie, a za nim pomknęły wilki.
-Northern Wolf Pack Fist!!! 191 dmg

OOC: Hp - 554
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 6:29 pm

Mu wstał z ziemi i uśmiechnął się. Obtarł palcem krew z policzka. Jego kosmos zapłonął jasnym blaskiem aż wybuchł w złotyej burzy.
-Wybuch Kosmosu.- 348 dmg...
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 30, 2007 6:37 pm

Maximus znów odleciał kilka metrów, tym razem jednak zatrzymał się na ścianie. Padł na ziemię. Czuł, jak opuszczają go siły. Ta misja faktycznie go wykończyła. Podniósł się.
-Świetna walka, jak zwykle zresztą. - powiedział - Spasuje, bo nie wiadomo, jak to się skończy dla mnie. Wygrałeś.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 02, 2007 1:01 pm

Aeon wchodzi do coloseum.Rozgląda się z zaciekawieniem.
-Hmmm.... a więc to jest to słynne coloseum.Położył się na ziemi i zaczą patrzeć się na niebo.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 02, 2007 1:07 pm

Mu wszedł na arene coloseum.
-Może dokończymy walkę którą ci obiecałem w grecji.- Mu zobaczył jak uczeń kiwnął głowa.- Zaczynam. Wybuch kosmosu - 474 dmg..
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 02, 2007 1:24 pm

Aseon cały boobijany wstaję.
-Kurde aleś mi przyłożył huf huf.
Aseon zaczął kumulować całą swoją energię.
-Ghhhhhaaaaa!!!!!
Nagle na jego ciele pojawiła się zbroja feniksa.
-Co powiesz na to!!!!
-Phoenix Illusion!!! (70 dmg)
-Phoenix Soar !!!!(960 dmg)
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 02, 2007 1:25 pm

-Dośc dobre.- Mu podniusł się z iemi.- Starlight Extiction - 239 dmg.- Mu pochylił się nad uczniem gdy zobaczył że żyje wyszedł.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 02, 2007 1:32 pm

-Ghhhaaaa!!!!!-Jekną Aseon udeżając niesamowicie mocno o ziemię.
-Kurcze ale dostałem-Pluną krwią z ust.
Aseon siada.
-Kurde musze odpocząć heheheheh.....ugh
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 14, 2007 8:16 pm

Do coloseum wchodzi Aseon z myślą o walce z kimś innym niż Shion.Usiadł na ziemi i zaczą medytować.
-Hmm.... może spotkam kogoś nowego?-Pomyslał.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 3:50 pm

Do coloseum wszedł Shura, gdy zobaczył że uczniowie świątyni jeszcze nie przybyli usiadł na ławce i za pazuchy wyciągnął butelkę owiniętą w papier po dzisiejszej gazecie.
-Zimno tu trzeba rozgrzać organizm-pomyślał i pociągnoł zdrowego łyka z butelki, którą schował od razu pod ławką.
-Trzeba poczekać...
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 3:56 pm

ASeon spogląda na Shurę:
-No no kogo my tu mamy
-Shura a więc przyszedłeś do walczyć
Aseon śćągnął płaszcz i położył skrzynię którą miał na plecach na ziemi.
-Czyli ty będziesz mym przeciwnikiem.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 4:15 pm

-Ehh nie przyszedłem tu walczyć ale się czegoś napić czekając na uczniów.. -Shura spoglądną chciwie na Aseona i po chwili wyciągnął za ławki butelkę.
-Łyka?-Zapytał Aseona- Nie krępuj się- dodał wyciągając rękę z butelką w kierunku przyjaciela.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 4:24 pm

Butelka w ręku Shury zrobiłaszię gorąca aż zaczęła się topić.
-Nie kpij sobie ze mnie!!!
Na głowie Aseona we włosach pojawiły się białe pasemka.
-Zakpij sobie z trenowania a zabiję cię!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 4:32 pm

Do Koloseum przybył Darkwolf, powolnym krokiem podszedł do Shury i usiadł obok niego
- Usłyszałem twoje wezwanie telepatyczne....Shura, przybyłem jak chciałeś...co robimy dalej ? - zapytał Darkwolf
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 4:35 pm

Shura natychmiast spoważniał. Jego wzrok nabrał lodowatego spojrzenia.
-Czy wiesz ile to mnie kosztowało..?-zapytał spokojnie Aseona po czym wstał i dodał takich trunków nie ma w Grecji. Wisisz mi 15pesos. A jeśli chcesz potrenować to bardzo chętnie. Shura ściągnął swój płaszcz i stanął na przeciw Aseona.
Shura zobaczył ze do coloseum wkroczył Darkwolf.
-musisz poczekać az skończymy trening z Aseonem, później potrenujemy..
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 4:38 pm

-Heheheh i na taką reakcję liczyłem.
Aseona objęły płomienie.....
-Przybdź do mnie moja materio!!!
Skrzynia otworzyła się a z niej wyleciały części zbroji feniksa którą przywdział Aseon.
-Jestem gotowy....
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 4:43 pm

-Nię będę czekał aż mnie sparaliżujesz Aseonie...-Cosmo Shur nagle wzrosło a jego prawa ręka lśniła od cosma bardziej niż reszta ciała.
-Excalibur!!(180dmg+siłax6=444dmg) -Shura ruszył w stronę Aseona.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 4:57 pm

Aseon nawet nie drgął otrzepał się i zapytał:
-To wszystko Shura?Mój ty biedaku....
Aseon zaczał płonąć energią
-Phoenix Illusion!-285
-Phoenix Soar!!!-530
=815
Promień wystrzelony z palca Aseona przeszył głowę shury paraliżując go.Aseon w tym czasie skumulował energię kosmosu w rękach i wystrzelił w sparaliżowanego Shurę pocist przypominający Feniksa.Pocisk udeżył Shurę z niesamowitą siłą.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 5:06 pm

Shura po otrzymaniu ataku Aseona ukląkł na ziemi wydobył coś cholewy swojego buta.. Była to srebrna piersiówka-Dzięki bogom nic jej nie jest..-Shura otarł krew z ust która napłynęła muz rozbitego łuku brwiowego i pociągnął dwa łyki z piersiówki.
-Znasz technikę pijanego mistrza Aseonie?-Shura nie czekał na odpowiedz ale jeszcze raz zaatakował Przeciwnika Excaliburem.
-Excalibur!!(444dmg)

-Wygrałeś Aseonie, poczęstował bym Cię czymś ale mi jeszcze wisisz 15pesos jak oddasz to sie można napić.


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Wrz 15, 2007 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 5:10 pm

Aseon on znowu bez zadrapania stoi i się otrzpuje.
-Tsk, Tsk, Tsk ....... a więc się poddajesz tak?
-Phoenix Soar!!! (530obr)
Shura dostał pociskiem który powalił go na glebe i niszząc mu drugą butelkę płynu....
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 5:29 pm

Shura po któtkim czasie podniósł się z ziemi i z drugiej cholewy wyciągnął kolejną piersiówkę. Z trudem wypił z niej zawartość, dzięki której jego rany zaczęły się szybko goić...
-Teraz Twoja kolej DarkWolfie, daj z siebie wszystko bo nie będę Cię oszczędzał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 5:33 pm

Darkwolf jednym szybkim skokiem wskoczył na środek areny, przyłożył sobie róże do twarzy i uśmiechając się szyderczo zapytał
- Kto ma ochotę ze mną powalczyć ?- po czym przystanął na baczność i zaczął zbierać energię kosmiczną.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 5:36 pm

-Dobra motywacja ale motywacja to nie wszystko-zwrócił sie Shura do DarkWolfa.-Teraz zacznie się Twój trening.-dodał.-Szykuj sie do obrony.
-Szybki Atak! (132dmg)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coloseum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coloseum
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Coloseum
» Coloseum
» Coloseum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: