Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coloseum

Go down 
+4
Al
kemot
Domon Kasshu
Rushifua
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 5:41 pm

Darkwolfa odrzuciło na parę metrów.
- Heh...nieźle...teraz ja-
- Szybki Atak ! (15dmg)
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 5:51 pm

Shura dostał atakiem prosto w twarz pomimo tego ze starał sie go ominąć. Atak przeciwnika praktycznie nic mu nie zrobił prócz małego zadrapania na prawym policzku z którego spłynęło parę kropel krwi.
-Dobrze to już koniec na dziś, dobrze się spisałeś. Twoim zadaniem o którym wolałem Ci nie mówić był porostu zadrapanie mnie. Dałeś radę po mimo tego ze zamierzałem uniknąć Twojego ataku. Dzisiejszą walkę wygrałeś Ty.- Shura pochwalił ucznia po czym wyszedł z coloseum. Na odchodne rzekł- jutro o tej samej porze-rzekł do ucznia...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 6:03 pm

Darkwolf nie mógł się otrząsnąć...był w szoku - Wygrałem swoją pierwszą walkę ! Jeeeeeaaah !! - Darkwolf nie mógł postrzymać okrzyków radości, w końcu to była jego pierwsza wygrana.
- Dziękuje ci za tą lekcję...mój nowy Mistrzu ! Dziękuje ci również za to, że postanowiłeś się mną zaopiekować i zająć się moim treningiem.....jestem ci dozgonnie za to wdzięczny -powiedział Darkwolf.
- Do jutra, mistrzu ! - odrzekł Darkwolf, po czym opuścił Coloseum.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 8:23 pm

Z cienia wychyla się w białym płaszczu zakaptużona postać ,która wyskoczyła w niebo i wylądowała na trybunach siadając na ławie obserwując co się dzieje.


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Wrz 16, 2007 5:35 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 5:26 pm

Do coloseum wkracza Shura. Rozgląda sie czy ktokolwiek się w nim znajduje a następnie siada na ławce czekając na ucznia.
-Dziś będzie trudniej..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 5:28 pm

Do Coloseum wkroczył Darkwolf, dumnym krokiem podszedł do Shury i powitał go.
- Witaj, mistrzu, możemy zaczynać !
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 5:33 pm

-Darkwolfie nie musisz sie do mnie zwracać mistrzu, wolę zresztą żebyś się zwracał do mnie po imieniu po prostu Shura... Czas na trening pora zacząć.
Shura stanął na przeciw Darkwolfa i rozpoczoł swój atak.
-Szybki Atak(136dmg)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 5:40 pm

Darkwolf odparował atak i nie pozostał dłużny.
- Ok Shura...teraz moja kolej-
- Szybki Atak (45 dmg)
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 5:47 pm

Shura oberwał od ucznia prosto w nos, jednak nawet jedna kropla krwi z niego nie pociekła.
-Musisz sie bardziej postarać...
-Szybki atak (136dmg)

OOC: 1005hp
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 5:54 pm

Darkwolf poleciał parę metrów do tyłu, ale utrzymał sie na nogach.
-Heh....w takim razie co ty na to ? - Darkwolf zaczął kumulować energię kosmiczną.
- Wybuch Kosmosu (150 dmg)



OOC: 48 HP
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 6:05 pm

Shura tym razem musiał zasłonić sie rękami, co nie uchroniło go od obrażeń.
-Wiesz mój uczniu ze teraz musisz odczekać jedną turę zanim mnie znów zaatakujesz?
Shura pojawi się za plecami swojego ucznia..
-Popełniłeś błąd za który zapłacisz..Excalibur!!(444dmg)
Shura jednak ograniczył swój atak do tego stopnia że pozbawił jedynie ucznia przytomności.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 6:10 pm

Darkwolf roztrzaskał się o ściane Coloseum i padł na ziemię...po jakimś czasie podniósł się...był cały zakrwawiony ledwo stał na nogach, dodatkowo wybuch kosmosu jeszcze bardziej nadwyrężył jego siły.
- Wygrałeś Shura.....nic już nie mogę zrobić...nie dam rady...- odparł....po tych słowach, ogarnął się i kulejąc skierował się do wyjścia.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 6:19 pm

-Dobrze sie dziś sprawiłeś Darkwolfie, porażki uczą czasami więcej niż wygrane-dodał cicho Shura.
Po czym swój wzrok skierował na trybuny..
-Co o nim sądzisz Aseonie?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 6:45 pm

Zza Shury wyłania się zakapturzona postać w białym płaszczu.
-Ech Shura co on ci zrobił?Wielkie nic pokażę mu jak powinien działać prawdziwy atak kosmosem......
Postać wycelowała palcem w wychodzącego Darkwolfa:
-Ha!
Z palca osobnika wystrzeliła przeżroczysta kula energi która trafiła Darkwolfa porsto w plecy odrzucając go dokładnie 100 m do tyłu.
-Kiedy osiągnie taką siłe będzie cię w stanie zranić.

Postać ponownie wyskoczyła w niebo i wylądowała na trybunach siadając na ławie obserwując bacznie Shurę i jego ucznia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 6:52 pm

Darkwolf zaskoczony zaistniałą sytuacją nie miał szans wykonać najmniejszego uniku...nie miał na to sił poza tym....Aseon znacznie go przewyższał....Darkwolf powoli wstał ledwo słaniając się na nogach i począł koncentrować swoją energie kosmiczną.
- Aseonie....nie daruje ci, że zaatakowałeś mnie od tyłu...w dodatku rannego po poprzedniej walce...przygotuj się !! - wykrzyknął Darkwolf po czym jednym szybkim skokiem znalazł się na trybunach.
- Szybki Atak (45 dmg)
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:04 pm

Atak Darkwolfa był idealnie wymieżony i trafi celnie Aseona w tważ.Jednak nie dotego że pięść zatrzymała się na jego tważy to nawet nie zadała mu zadrapania.
Nagle spod kaptura pojawił się uśmieszek
-Idealnie wymieżony atak ,jednak mugłbym cię zabić jednym ruchem ręki twojego mistrza również.
Aseon udeżył darkwolfa otwartą ręką w brzuch jednak w tej ręce pojawiło się niesamowite palęce światło które wybuchło odżucając popażonego Darkwolfa 25m do tyłu wbijając go w ścianę przez co powstał krater. (225 obr)
nim Darkwolf się wygrzebał pojawił się Aseon i złapał go za gardło wbijając go głębiej w ścianę.
-Dobra podpowiedź uczniu skup się na na wybranych zdolnościach ,a nie rozwijaj wszystkie równo ,bo nikogo nie pokonasz.......
Mówiąc to Aseon wyciągną Darkwolfa z krateru rzucając nim prosto w Shurę.Robiąc to zawołał:
-Ej Shura łap swojego ucznia ,bo obaj wylądujecie w ścianie!!!
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:15 pm

Shura jedną ręką chwycił swojego ucznia,i przełożył go sobie przez ramię.
-Jesteś zbyt zarozumiały kiedyś Cię to zgubi i nie zapominaj ze między nami nie ma tak kolosalnej różnicy w mocy. Odparł Shura kładąc ucznia na ławce i podając mu do ust napój z piersiówki.
-To Ci pomoże-rzekł do ucznia po czym usiadł obok na ławce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:15 pm

- Dzięki Shura - podziękował Darkwolf i wychylił głębokiego łyka.
- Dziękuje ci za rade Aseonie....ale jeszcze z tobą nie skończyłem....wciąż stoje na nogach...kiedyś cię dopadnę i to ty wylądujesz w kraterze!! - wykrzyknął w strone Aseona po czym usiadł spowrotem na ławce i wychylił kolejnego łyka.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:33 pm

Shura wstał z ławki i stanął na środku areny coloseum.
-Teraz czekamy już tylko na Aiolię. Aseonie !!-zwrócił się w kierunku rycerza.-Możesz pomóc Aioli z treningiem? Czy tym też mam zająć sie ja?!
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:44 pm

Aseon ściąga kaptur i Wdać wesołą minę:
-Shura twój uczeń załapał o co chodzi może nie jest taki jak myślałem (mówi Shurze na ucho).Aseon klepną Shurę w ramię.
-Przeszkole Aiolię (usmiecha się). teraz odpocznij.
-Ta sytuacja powinna zmobilizować twojego ucznia do treningu.(Znowu mówi Shurze na ucho).Chodź pujdziemy coś zjeść.


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Wrz 16, 2007 7:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:44 pm

Darkwolf wypiwszy prawie całą butelkę wstał z ławki i odwrócił się w stronę Shury i Aseona.
- Chętnie poćwicze z Aiolą....jeśli to dozwolone - powiedział po czym udał się na trybuny.
- Poczekam tu na niego - odparł i uruchomił swój kosmos aby w oczekiwaniu na Aiole trochę go wzmocnić.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:52 pm

Aseon zakłada kaptur i rzecze:
-Możesz poćwiczyć z Aiolią ,gdyz ja go będę trenować ,a treningi ze mną to nie tylko walka ale i ..........masakra......... .Więc przygotuj się ,że nie będzie taryfy ulgowej jaką daje Shura..... .
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:53 pm

Shura wraz z Aseonem skierowali się w kierunku wyjścia z Coloseum. Jeszcze przez parę chwil z coloseum można było odczuć ich cosmos, jednak jednej chwil był on zupełnie niewyczuwalny. Można po tym rozpoznać że wyruszyli do miasta gdyż chcąc wtopić sie w tłum skryli swój cosmos, by nikt nie mógł wsiąść ich za rycerzy..


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Wrz 16, 2007 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:54 pm

- Chętnie potrenuje i z tobą Aseonie - odparł Darkwolf z lekkim uśmieszkiem na ustach, po czym kontynuował dalej swoją medytacje.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 16, 2007 7:57 pm

Aseon wrzeszczy z dystanu:
-Przygotuj się mentalnie!!!!
poczym poszedł w stronę miasta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coloseum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Coloseum   Coloseum - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coloseum
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Coloseum
» Coloseum
» Coloseum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: