Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Arena

Go down 
+21
Nadira
Dark Epsilon
Wielki Mistrz
Sakra
NPC
Apollon
Mira
dante4444
UFoo
Domon Kasshu
Legumir
Neo
Silver
Xellos
Bodzian
Saga
rutek_17
Rushifua
Al
furman777
Miniman
25 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSro Maj 21, 2008 4:15 pm

-Yyyyyyyy to jak jest ten trening. Nie chcę siedzieć tu bezczynnie. Poszedłbym gdzieś?

Czuł zakłopotanie tą sytuacją. Pokazał na co go stać, ale go wszyscy olali. Był już zmęczony
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSro Maj 21, 2008 4:33 pm

-Jak widać Abdelaziz przysną.
Przeciągnął się z nudy ziewając.Cały czas myślał co dalej.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSro Maj 21, 2008 5:36 pm

Abdelaziz ocknął sie z zamyślenia. Rozważał jaki trening mógłby być najodpowiedniejszy dla młodego wojownika, przyszłego Złotego Rcerza Byka. Zwrócił się jednak do Seuru.

-Jeśli chcesz pomóc, to zapraszam. Jak widać tylko jeden z nowych uczniów wykazuje chęci do treningu, więc skupimy się na nim. Myślę, że póki co powinniśmy zająć się rozwojem twojej siły, przy równoczesnym rozwinięciu szybkości i zręczności. Na kosmos przyjdzie jeszcze czas. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSro Maj 21, 2008 6:03 pm

-Moim zdaniem jest to dobry pomysł na trening.Najłatwiej rozwinąć szybkość i siłę ,gdyż z kosmosem zwykle są problemy.
Podrapał się w głowę i otrzepał buty z piachu.Usiadł na pobliskim kamieniu i zają się wyciąganiem kamyków z butów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSro Maj 21, 2008 6:29 pm

-Dobra, nie ma sprawy wy prowadzicie trening. Jestem gotów na wszystko. To jak od czego zaczynamy?

Był szczęśliwy że trening w końcu się zacznie. Chciał jak najszybciej dorównać pewnemu uczniowi którego miał w niedługim czasie pokonać w swoim pierwszym pojedynku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:20 am

Znów zapanowała głucha cisza. Nie wiedział jak się zachować. Powiedział:
-No to jak z tym treningiem, działamy coś czy nie, bo jak nie to ja się przejdę gdzieś czy coś?

Nie wiedział jak na jego słowa zareagują rycerz. Denerwowała go sytuacja która zaistniała.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 3:37 pm

-Tak to już z nim jest jak widać.Traci kontakt z rzeczywistością co chwile.Niektórym ludziom się to zdaża.Zazwyczaj są to ludzie obdarowani wyjądkową inteligencią.
Mówiąc to uśmiechną się.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 3:52 pm

Abdelaziz spojrzał na ucznia.

-Cierpliwość jest cnotą bogów. - powiedział - Liczyłem na to, że inni uczniowie będą chcieli przyłączyć się do treningu, niestety, przeliczyłem się.

Spokojnie przyjrzał się chłopakowi. Zastanawaił się nad treningiem, który będzie dla niego najodpowiedniejszy.

-Będą nam potrzebne sanie, a przynajmniej coś, co mogło by je imitować. Ważne, żeby wytrzymywało duże ciężary i dało się je ciągnąć. To twoje pierwsze zadanie. Zorganizuj takie coś. Ja nigdzie się stąd nie wybieram. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, Seuru z pewnością ci pomoże.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 4:53 pm

-Moge to zrobić bez szukania ,ale będe potrzebował dużego przedmiotu takiego jak głaz czy coś innego z czego możnabyłoby zrobić coś co sunie gładko po różnych powierzchniach.
Zsiadł z małego kamienia i zaczą rozglądać się za czymś wystarczająco wielkim co by się nadawoało do ciągnięcia.
-Żecz jasna również możemy pujeść do miasta i tam poszukać ,z pewnością na bazarku coś takiego by się znalazło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 5:06 pm

-Dobra, Seuru pójdziesz ze mną na ów bazar? Jakoś nie wiem gdzie jest miasto. Jeśli chodzi o pieniądze, to które mam przy sobie wystarczą.

Cieszył się że w końcu będzie trening. Jego ciało i umysł były gotowe do ciężkiego i wyczerpującego treningu. Podejrzewał co go czeka.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 8:15 pm

-Jesli nie chcesz wydawać pieniedzy możemy stworzyć nietopnacy lodowy głaz który bedziesz ciągnąć
Mówiąc to miałdobry humor chociaż ciągnięcie kilkutonowej brył lodu może być cięższe od ciągnięcia czyjegoś ciężaru.
-Hmm.......
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 8:42 pm

-To ja naprawdę już nie wiem. A jak będzie ciężej zależy mi na naprawdę ciężkim treningu. Musze wiele trenować aby wypełnić swoje plany. Mam na myśli nie tylko te związane ze zbroją.

Pomyślał sobie że jednak lepiej by było stworzyć tą wielką lodową bryłę.
-To jeżeli potraficie, to czy mogliście by stworzyć tą bryłę lodu?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:26 pm

-Z tym nie będzie problemu.Hahahaha tylko trzeba znaleść odpowiedni podmiot.
Spojżał na lewo ,potem na prawo.Ujżał odpowiadający jego rozmiarom głaz.Zamkną oczy ,a kosmos rozpalił się w jego całym ciele.Wokół chłopaka pojawiła się aura ,a on sam podniósł rekę do góry.Otorzył oczy a wokół niego zrobił się chłodno.Nagle wymieżył ręką w głaz.(Freezing Coffin)
Głaz w mgnieniu oka został zamknięty w wielkiej lodowej bryle.
-I gotowe-powiedział otrzepując ręce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:30 pm

-No to mamy bryłę, co da się ciągnąć po ziemi. Co robimy teraz, a i wielki dzięki za pomoc Seuru.

Wreszcie poczuł że trening ruszy na dobre, czekał tylko na dalsze zadania.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:32 pm

-Nie ma za co ,jestem tu po to żeby pomóc.Wydaje mi się iż będzie potrzeba sznurów i to grubych aby jakoś przywiązać tą bryłe to ciągnącej ją osoby.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 12:23 pm

-Mi też się tak wydaję. Tym razem chyba nie obejdzie się bez odwiedzin na bazarze. Seuru zaprowadzisz mnie tam bo nie wiem gdzie to jest? Był bym Ci bardzo wdzięczny.

W końcu poczuł przygodę i działanie. Był już prawie na 100% pewny co go czeka. Oby tylko starczyło mu sił.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 11:45 pm

-Ruszajmy zatem
Gdy skończył mówić skierował swe kroki ku wyjściu.Szedł pod wiatr ,przez co jego płaszcz powiewał robiąc sytuację jakby chłopak wyszedł na mrocznego bohatera.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:47 am

Przechodził tędy i spojżał jak Młody Silesos trenuje pod okiem expertów, spojżał za siebie i zobaczył duży kamień na którego usiadł i spoglądał na trening młodego ucznia pretendenta do zbroi byka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 1:18 pm

Podążał razem z Seuru w kierunku wyjścia. Czekał na prawdziwy trening. Chciał w końcu uronić krople poty, jak na razie nie miał takiej sposobności od kiedy jest w sanktuarium.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 10:59 am

Abdelaziz przysiadł na trybunach, oczekując powroty Seuru i Silesosa. W głowie układał dalszy plan treningu dla młodego ucznia. Przypomniał mu się jego własny trening i techniki, stosowane przez jego mistrza. Może mógłby zastosować niektóre z nich.
Siedział tak w milczeniu czekając na powrót dwójki uczniów.

-Kto by pomyślał, że sam będę trenował młodych wojowników... Moze powinienem zająć się tym w większym zakresie? Mało w Sanktuarium Rycerzy, którzy przejawiali by chęci pracy z uczniami. - pomyślał.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 1:55 pm

- Przepraszam młodzieńcze - usłyszał za sobą Abdelaziz.
Stał za nim starzec.Jego twarz była przyjazna.
- Czy mógłbyś mi powiedzieć jak mogę trafić do Świątynnej Biblioteki.Potrzebuję wiadomości z jednej księgi,która się tam znajduje.Mój wnuczek jest chory a tam znajduje się przepis na lekarstwo
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 2:13 pm

Abdelaziz podniósł się z miejsca na dźwięk głosu. Spojrzał na starca.

-Trochę zbyt radosny jak na dziadka chorego wnuczka. - pomyślał.

-Gdybym mógł z chęcią bym panu pomógł. - zaczął asekuracyjnie - Jednak problem z biblioteką wygląda w ten sposób, że osobie o mojej randze nie wolno do niej wejść bez pozwolenia Wielkiego Mistrza. Jeśli bardzo panu na tym zależy, możemy go poszukać. Z pewnością przychyli się do pańskiej prośby.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 2:30 pm

- Nie ma aż takiej potrzeby by mieszać w to aż taką osobę jak Wielki Mistrz
Starzec chwycił Abdelaziza za ręke
- Ale dziękuje ci ,że poświęciłeś mi swój czas.
Następnie dziwny staruszek opuścił arenę.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 2:44 pm

-Tak jak myślałem... Nieczyste intencje.

Abdelaziz czuł, że staruszek coś kombinuje, nie jest tu bez przyczyny. Może istotnie chce dostać się do biblioteki, ale z pewnością nie po to, aby znaleść w niej lekarstwo dla wnuczka. Chłopak westchnął.

-No cóż, chyba młodzież musi poczekać.

Ruszył za starcem, starając się, aby ten go nie zauważył. Opuścił arenę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 6:25 pm

Marine weszła na arenę już zdecydowanym krokiem. Podeszła do kukieł i zaczęła ćwiczyć
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Arena
Powrót do góry 
Strona 10 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Arena
» Arena
» Arena
» Arena
» Arena

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: