Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Arena

Go down 
+21
Nadira
Dark Epsilon
Wielki Mistrz
Sakra
NPC
Apollon
Mira
dante4444
UFoo
Domon Kasshu
Legumir
Neo
Silver
Xellos
Bodzian
Saga
rutek_17
Rushifua
Al
furman777
Miniman
25 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 8:32 am

Bardzo odczuł ostatni atak. Nie miał zamiaru się poddawać, choć wiedział że przegra.

-Dzięki za wskazówki, na pewno mi się przydadzą.

Podbiegł do swojego rywala(w tym pojedynku) i zadał mu potężny cios w okolice brzucha.

OCC:ja sie nie poddałem
Potężny atak: 6*7=42
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 11:30 am

Chwycil reke przeciwnika ktora atakowal i zalozyl mu dzwigniena lokiec i bark. Silesosa tortak zabolalo ze az padl na kolana.
- jesli walczysz sam to nie polacam atakowac z calej sily bo wtedy jestes chwile bezbronny. masz spora mase i jak runiesz cala swoja sila na przeciwnika.... jestes bardzo niestabilny... prawa fizyki itp... latwo ciebie pokonac chocby taka dzwignia jak ta. pamietaj, najwaznieszja jest szybkosc a potem sila. dysproporcja moze naprawde byc straszna w skutkach.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 3:44 pm

Wstał z siedzenia i zaczą zchodzić schodami z trybune w stronę areny. Wkroczył na arenę mówiąc do rycerza i ucznia.
-Nie zgodzę się z tobą rycerzu.Siła jest tak samo ważna jak szybkosć.Sama szybkość nie da ci możliwości zadania tak dużych obrażeń jak w przypadku siły ,jedank siła da ci możliwość zadawania silnych udeżań acz wolnych przez co nie tarfisz przeciwnika.Siła powinna być zrównoważona z szybkością lub szybkość lekko więkrza od siły aby udeżenia były szybkie i silne.Oczywiście są przepadki przewagi szybkości nad siłą i siły nad szybkością ,jedank do ciężki kawał chleba osiągnać coś takiego
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 6:50 pm

Powróciłna arenę, jednak nie podszedł do towarzyszy. Chciał chwilę odpocząć od zgiełku, panującego ostanio w tym miejscu. Znalazł miejsce w najwyższym sektorze tego miejsca i usidał wygodnie. Nie przyglądał się temu, co działo się niżej. Zamiast tego wyciągnął swoje karty i zaczął układać prosty, krzyżowy rozkład.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 8:14 pm

Cały czas leżąc na trawie słuchał słów Seuru.

- Dokładnie Seuru, ja mam wyregulowane, bym mógł celne i mocne ciosy zadawać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 9:32 pm

-Nie jesteś moim mistrzem żeby mówić mi jak mam walczyć-krzyknął Silesos-sam sobie poradzę

Nie mógł nic zrobić w tej sytuacji. Gniew który go przepełniał był tak wielki że można by go porównać go do byka który widzi czerwoną płachtę.

OCC: po potężnym ataku 1 tura odpoczynku
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 10:01 pm

OCC ten tekst byl do mnie Silesiosie ??
Puscil jego reke i oddalil sie na kilka krokow nie spuszczajac oka ze swojego przeciwnika.
- Uspokoj sie.... nerwy podczas walki sa niechciane. nie mozna sie ponosic bo tracisz koncentracje....wiesz jak sie zazwyczaj konczy corrida ?? smiercia byka w bardzo brutalny sposob i nie godny zywego zwierzecia. chcesz kiedys skonczyc tak jak one ? one nie potrafia opanowac nad emocjami ale ty jestes czlowiekiem. uspokuj sie bo nigdy nie odkryjesz kosmosu, do tego trzeba wyciszyc sie i duzo medytowac... a widze ze tobie by ci sie to przydalo. moze sie myle ale chyba masz ADHD.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSob Maj 17, 2008 10:02 pm

Obserwując atak wykonany przez ucznia zaczął się śmiać mówiąc:
-Fakt żaden z nas nie jest mistrzem ,jedank masz ztrasznie zamaszyste ruchy.Przy takich ruchach zanim wykonasz atak przeciwnik zdąży się na niego przygotować ,a co gorsza zadać ci kilka ciosów w jednym czasie.No i najgorsza cecha.Gniew.Kiedy udeżasz w gniewie nie myślisz liczy się tylko przeciwnik.Gniew może cię zgubić i doprowadzić do wielu wielu nie przyjaznych sytuacji.Ale ty wiesz przecież lepiej chłoprze.
Nastepnie podszedł do ściany i usiadł sobie pod nią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 12:45 pm

-Nie raz oglądałem corridę, czasami sam brałem w niej udział. Śmierć nie jest niczym złym jeśli giniesz w sposób honorowy.

Był niezwykle zdenerwowany na Dantego. Uspokoił się i myślał jak zadać kolejny cios.

OCC:do Ciebie, nie atakuje
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 5:04 pm

- mowisz o honorze i corridzie ? te da slowa sie wykluczaja.to paradox. zapraszam do walki. mam cie czegos nauczyc wiec daje ci dobre rady. a ty zrob z nimi co chcesz. jesli je olejesz to pewnie nigdy nie bedizesz godzien na zbroje.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 5:27 pm

-Milczeć! - zakrzyknął Abdelaziz schodząc na arenę.

Miał już dość tego wzajemnego przekrzykiwania się i skakania sobie do oczu. Nie tak wyobrażał sobie trening młodych adeptów Sanktuarium. Jak na razie zdołali nauczyć się jedynie jak się kłócić i nie przyznawać sobie racji.

-Nie uczysz ich niczego Dante. - powiedział tonem, którego nigdy nikt u niego nie słyszał - Nie obejrzałeś w swoim życiu ani jednej corridy, więc nie tobie oceniać to widowisko, w przeciwieństwie do obecnego tutaj ucznia. Możesz być niewiadomo jak silnym Rycerzem, jednak nie obraź się... nauczyciel z ciebie mierny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 5:40 pm

Nie mówił nic. Bał się że Abdel i jego skarci. Po cichu cieszył się że Dante dostał ochrzan. Był pełen złości i gniewu. Nie dość że mówił mu jak walczyć to jeszcze pouczał go o corridzie.

Po chwili przełamał swój lęk i powiedział:
-Abdel ma racje nauczyciel z ciebie marny. A jeśli chodzi o corridę to można powiedzieć że wychowały mnie byki
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 5:51 pm

-Hahahahahahah!!!Tak śmiesznej kłutni nie widziałem od czasu tej popijawy w Angli.Ha myślałem że cały pub szlag trafi hahaha.Abdlazisie po co się wściekać zachowujecie się jak dzieci przestańcie walczyć usiądźcie sobie i odpcznijcie ,bo jak nie to któremuś (zwraca się do Dantegi i Silesosa) zgasze ten płomień gniewu.Robicie z siebie cyrk przed widownią.Chociaż po co ja was pouczam powinniście sami wiedzieć.
Po skończeniu monologu wszedł na trybunę najbliższą arenie
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 8:28 pm

-Moj drogi Abdelu, nie skad mozesz wiedziec czy nie wiedzialem ?? podrozowalem po calym swiecie zamin trafilem tu. nie wiem za duzo o tym "sporcie" wiem jedynie ze to narodowy sport Twojego kraju Silessosie. wiem tazke jak sie tam traktowalo kiedy zwierzeta i czesto nadal tak sie traktuje. ale co poradzic? to narodowy sport i nigdyu z tego nie zrezygnuja. osobiscie nie chcialbym byc tak upokarzany jak tamte byki.nie chesz bym cie trenowal to nie. choc nie rozumiem waszej zlosci zupelnie. sam chciales bym go trenowal moj drogi jednorozcu.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 8:38 pm

Abdelaziz westchnął.

-Przepraszam, nie powinienem się unosić. - powiedział - Jednak nie zmienie swojego zdania. To prawda, powierzyłem ich twojej opiece i zprzykrością stwierdzam, że zawiodłeś moje oczekiwania. Jesteś dobrym Rycerzem, ale brak ci podejścia do młodzieży. Co do samego "narodowaego sportu", to nie rozumiem twojego uniesienia Dante. Czyż niemal na każdym kroku my sami nie stajemy przed identyczną sytuacją? Ile to razy każdy z Rycerzy musiał stanąc do walki z silniejszym przeciwnikiem i to starcie kończyło się jego śmiercią? W corridzie mamy do czynienia z identyczną sytuacją. Wszak słaby człowiek staje naprzeciw ogromnego, rozjuszonego byka. Staje przed wyborem: zabić albo zostać zabitym. To dylemat, przed którym staje człowiek od początku swojego istnienia. Nie zmienisz tego, bo sam jesteś tego częścią.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 10:25 pm

- Wybacz, nie unioslem sie. jesli czlowiek zabije czlowieka to ok. nic ku temu niem mam. ale jesli czlowiek ma zabic zwierze... piekne majestatyczne zwierze....... po prostu krwwawi mi serce. nie mailbymk nic przeciwko jesli czlowiek by walczyl z bykiem bez zadnej broni i golymi rekami. wtedy byla by to honorowa walka. jesli mialbym walczyc z jakims zwierzeciem to wolalbym sie poddac. napewno bym nie walczyl ku uciesze innych na widowni. walczylbym jedynie po to by przezyc. tego sie nauczylem na Syberii, polowalismy i zabijalismy by przezyc. nigdy dla zabawy. dla zabawy sa wojny w ktorych gina ludzie. ale zwierzeta nie maja prawa byc wciagane w nasze chore ambicje. brzydze sie tym. jesli mialbym walczyc ze zwierzeciem to nigdy p to by go zabic. my przestalismy byc zwierzetami wiec nie mamy prawa z nimi walczyc.
Po tych slowach bierze swoj plaszcz i idzie na trybuny.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 10:29 pm

Legumir zawołaj jeszcze za Dante.

- Wojny? Dla zabawy? Co przez to rozumiesz? Dla zabawy giną rzesze ludzi? Odpowiedz!

Trochę już odpoczął, miał nadzieję wybrać się gdzieś, np do siedzib uczniów Sanktuarium, ale w dalszych planach miał wybudowanie swojego własnego domu...
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeNie Maj 18, 2008 10:41 pm

- Tak dla zabawy. to lezy w ludziach. sa mordercami i bratobojcami. dlatego zostalem rycerzem by to zmienic. by wojny sie skonczyly i zapanowal pokoj ale wydaje mi sie ze poki czlowiek jest czlowiekiem nie uda sie to. czlowiek bez wojen zabijania i glodu chorob nie ejst czlowiekiem. my rycerze ejstesmy ponad to ale nadal jestesmy ludzmi.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 10:26 am

Usiadł na ścianie słuchając całej tej rozmowy.Chciał zachować troche szacunku do stojących nieopodal osób jedank z tych głupot których słuchał musiał dodać coś od siebie:
-A cóż za głupoty wygadujecie?Nie za dobże pamiętam co wcześniej robiłem ,ale jeszcze pamiętam ,że na tz. narodowym sporcie ludzie sami zgłaszają się do zabijania byków i sami je drażnią ,to jest drażniąca żecz ,a co by było jakby na aranie posadzić człowieka ,bezbromnego człowieka ,a na niego by polował rycerz , ku uciesze publiczności?Ludzie to po części brudy na tej planecie ,które należy wyczyścić.Należy chronić ludzi jak i faune.Ale na przżycie zasługują ludzie tego godni ,a nie każdy.Więc nie mówcie mi że mam chronić coś co na życie nie zasługuje.A to że czasem umierają ludzie w jakiejś sprawie nie ma znaczenia.Śmierć jednostek nie ma znaczenia w obec ratowania ogułu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 1:19 pm

-Byk ginie z honorem. Wszak przez swoją głupotę, ale zawsze walczy do końca. Czy ty uważasz że lepiej niech się ludzie zabijają? Musisz zrozumieć że my ludzie jesteśmy na końcu łańcucha pokarmowego, a przed nami są zwierzęta.

Miał nadzieję że Dante usłyszał jego słowa. Dante znowu go zdenerwował. Potem dodał:
-Zakończmy już tą kłótnię. Zachowujemy się jak szczeniaki. Abdelu może ty chciałbyś nas czegoś nauczyć?
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 1:23 pm

-Abdelu. chetnie zobacze jak trenujesz mlodziez a napewno sie naucze czegos nowego by w przyszlosci lepiej uczyc nowicjuuszy.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 2:19 pm

-Jeśli zechcecie. - powiedział Abdel, chcąc zakończyc tą prowadzącą do nikąd konwersację - Najpierw jednak musze zobaczyć na ile was stać i jaki jest wasz poziom.[/b]

Spojrzał na zebranych uczniów. Cieszył go widok młodych, chętnych do nauki ludzi, zwłaszcza w służbie Ateny.

-Pokażcie mi coś, co mnie zaintryguje, zaskoczcie mnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 3:21 pm

Silesos zachęcony słowami chciał pokazać swój popisowy numer. Spojrzał na ścianę przyjął pozycję jakby chciał wyważyć drzwi i zaczął biec w kierunku ów ściany. Czuł jednak lęk że jednak mu się nie uda. Przyspieszył i z wielką siłą uderzył w mur. Upadł na ziemię. Nie wiedział co się dzieje. Otworzył oczy spojrzał na w miejsce które uderzył. Widział swój niewyraźnie odbity kontur. Pomyślał: Udało mi się!

Wstał otrzepał się z ziemi. Bardzo powolnym i chwiejnym krokiem podszedł do Abdela i powiedział:
-Może być coś takiego. Mam nadzieję że się podobało bo na tę chcwilę na nić lepszego mnie nie stać.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 3:54 pm

Zmarszczył brwi na to co usłyszał.Wszak kochał zwięrzęta ponad ludzi.Jednak uczanował słowa chłopaka gdyż taki pogląd na świat ma.Po chwili namysłu zeskoczył z muru i zapytał Abdelazisa.
-Może mógłbym pomóc?Przydałoby mi się rozprostaować kości od ciągłego leżenia po tym jak mnie zaniosłeś do siedzib.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitimeSro Maj 21, 2008 3:53 pm

- Dobrze więc, a ja się zbieram. Muszę odpocząć. Dziękuję Wam, że obejrzeliście moją walkę z Neo. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy jeszcze lepsi w przyszłości. Jeszcze się zobaczymy przyjaciele. A teraz, cześć!

Wstał z trawy i wziął swoją skrzynię ze Zbroją na plecy. Miał plan gdzie już pójdzie, musiał tylko tam dojść.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Arena
Powrót do góry 
Strona 9 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Arena
» Arena
» Arena
» Arena
» Arena

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: