Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac Przed Domami Zodiaku

Go down 
+22
Revel
Mentor
Dark Epsilon
Apollon
Legumir
Paolo Miraż
NPC
Nadira
Neo
Wielki Mistrz
furman777
Xellos
Saga
Wyrocznia
Sakra
Bodzian
Silver
rutek_17
Domon Kasshu
Al
Rushifua
Miniman
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 18, 2007 7:39 pm

- Dzięki - opowiedział spokojnie - Przybyli tutaj jacyś dziwni Rycerze...Chcieli odebrac boskośc Atenie...
Na jego twarzy cały czas widniał smutek.
- Ale nie martw się... Wystarczy że ja to robię - powiedział półżartem
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 06, 2008 4:45 pm

Doszli na plac.Usłyszawszy śmiech brata odwrócił się.
- Myślisz że się przestraszyłem ? - powiedział ironicznie - Nie miałem ochoty nawet z nimi rozmawiać... Po co ? Dla mnie oni już nie są Rycerzami...Wolałem tego nie widziec... I miec ich w pamięci jako wzór...Ehh... To i tak nie ma znaczenia...
Przysiadł na ławce ze smutną miną...
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 06, 2008 4:54 pm

-Rycerzem jest sie całe życie i nawet po śmierci.Nie mozna pozbyć sie tego pietna.

Głos Xellosa docierał do Sharaku lecz chłopak nie mógł zobaczyć rycerza Feniksa.

-Ja juz dwa razy spotkałem któregoś z dawnych rycerzy.A to nie wrózy niczego dobrego.Jeden z nich prawie mnie zabił drugi zaś nauczył mnie żyć godnie.Dobrze ze nie walczyłeś z tymi rycerzami.Nie wiadomo w jakich zamiarach oni przybyli.

Te słowa dobiegały z miejsca obok chłopaka.
Tym razem siedział tam Xellos.Jego twarz tak jak dawniej nie zdradzała rzadnych uczuć.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 06, 2008 5:50 pm

- Wydaje mi się... Że to na pewno jest coś złego...Musimy bronic Ateny bracie, i więcej się nie wachać... I nie ukrywaj się - przy ostatnich słowach uśmiechnął się - Może i oni są Rycerzami, ale nie zachowali się tak jak powinni...Przynajmniej takie jest moje zdanie...
Przybliżył się do brata i wyszeptał mu do ucha :
- Jeśli naprawdę chcą zabić Atenę, będą musieli przejść przez Domy, a żeby to zrobić muszą zacząć właśnie odtąd... Dlatego tutaj cię przyprowadziłem, i nie ściągałem zbroi... Wydaje mi się że czeka nas trudna walka...

EDIT : Już nie ma "wąchac" xD


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Sty 06, 2008 8:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 06, 2008 6:06 pm

-Ateny jeszcze nie ma wśród nas wiec nie masz sie co martwić o jej życie.A jesli przyjdzie Ci z nimi walczyć to w tej chwili nawet zbroja Ci nie pomoże.Ukrywałem sie ponieważ nie było sensu wtraćac sie w to co tam sie działo.Ja wole nie zakładać zbroi poki nie bedzie mi naprawde potrzebna albo ja poki ja nie bede potrzebny jej.

Chłopak siedział na ławce i patrzył wprost przed siebie.
Kiedy Sharaku chciał znow na niego spojrzeć zobaczył tylko puste miejsce.Xellos zniknał z pola widzenia
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 06, 2008 7:41 pm

- Jak zwykle zniknął... Może i ma rację... Ale wole zostać - powiedział na głos, siedział i medytował...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 4:26 pm

Doszedł az do placu przez domami zodiaku.Energia kosmiczna emanujaca z domów z odiaku docierała az tutaj
Tego rodzaju kosmos budził u Michaela odraze.Energia ta była tak czysta i pełna dobra ze az dostawał mdłości.
"Złoci Rycerze zodiaku Budzicie moj wstret i obrzydzenie"
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 4:35 pm

Przysnął na ławce. Ostatnio był bardzo zmęczony. Nagle jego źrenice rozwarły się do granic możliwości.
"Co za okropna energia...Przejęta złem i... cierpieniem..."
Odwrócił się w stronę przybysza. W jego jak zwykle dużych oczach malowała się szczerość, i chęć pomocy. Podszedł do zakapturzonej postaci.
- Witaj - powiedział nie podając ręki - Dlaczego tutaj przybyłeś ? - słowa same wypadły z ust - I... dlaczego twój kosmos jest taki... Zły ?
Jego kosmos jak zwykle był przepełniony szczerością i dobrocią...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 4:43 pm

-Idz truć dupe komuś innemu rycerzyku.

Kiedy skonczył mówić stanął tuż przy rycrzu.
-Rycrz Andromedy o ile sie nie myle.Tak to na pewno Ty.Nikt inny
nie ma tak gównianej energii.Przyjdzie czas w którym bedziesz musiał wlaczyć albo inaczej zabije Cie jak psa.
-Jego wężowaty głos był jeszcze bardziej zatruty niz kiedy kolwiek przedtem.
Splunął rycerzowi prosto pod nogi.
-Uważaj na siebie rycerzyku.

po chwili odszedł i znów zniknął gdzieś w tlumie.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 5:09 pm

Odwrócił się.
- Heh... Jesteś żałosny - powiedział do siebie - Nigdy nie widziałem takiego idioty, zginiesz, i to już nie długo...
Usiadł na ławce i dalej czekał...
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 5:29 pm

Nudziło go to czekanie. Wstał. Wiatr rozwiewał kruczo czarne włosy, a zielone końcówki świeciły na słońcu. Zniecierpliwiony zaczął
chodzić po placu. W ustach pojawiały się dziwne słowa...
- Gdy słońce zagaśnie,
Na ziemi zapanuje mrok i ciemność,
Ból i cierpienie rozleją się na ziemię,
Radość i ukojenie ustąpią im miejsca.
Gdy tylko to wszystko się stanie,
Tylko wy będziecie mogli zatrzymać zło...

Słowa były jakieś dziwne...Tak jakby to nie on przemawiał lecz ktoś inny... Siedzący w nim...Przysiadł na ławce. Tak jakby zasnął i obudził się. Nie wiedział co się przed chwilą stało, ale we śnie słyszał te słowa...
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 4:04 pm

"Chyba jednak nie wrócą" pomyślał i ruszył w stronę miasta, mając nadzieje spotkac swego brata, i opowiedziec mu co zobaczył "we śnie"...
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 6:13 pm

Powoli wchodził na plac, słońce było wysoko, domy jak zwykle emanowały piękną energią a w powietrzu słychać było muzykę.
Usiadł na ławeczce z boku, zamknął oczy, promienie słońca ogrzewały jego twarz. Lubił takie chwile oderwania od rzeczywistości.
Otworzył oczy, spojrzał w stronę domów, najpiękniejszy wydawał mu sie dom bliźniąt...
Znowu zamknął oczy i nucił sobie po cichu góralską piosenke...
Powrót do góry Go down
NPC_
Gość




Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 9:49 pm

Na plac zawitał człowiek w czarnym długim płaszczu, którego twarz skrywała maska.
Dostrzegł on siedzącego na ławce, poczym skierował się w jego stronę.
Gdy podszedł do niego, pochylił się nieznacznie do przodu i przemówił krótko.
- Wielki Mistrz cię wzywa.
Stał czekając na przyszłego rycerza, by potem skierować się w powrotną drogę, do siedzimy Kyoko.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 9:52 pm

Wszedł na plac. Widząc dziwną postać nie podszedł nawet do niej. Przysiadł na ławce. Nie miał zamiaru robić zamieszania.
"Jeśli coś będzie chciał to podejdzie..." pomyślał i pogrążył się w myślach
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 10:29 pm

Otworzył oczy, popatrzył na człowieka w masce.
- Rozumiem. - Wstał i bez zbędnych pytań czekał aż wyruszą w drogę do Wielkiego Mistrza.
Muzyka z Domów Zodiaku wciąć czule pieściła jego uszy.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 6:38 pm

"Nie byłem tu juz dość długo..." Powiedział brudny i wyczerpany, gdy wtargnął na plac.
Wszelkie przygody i samodzielne wędrówki nie pozwoliły mu nawet na moment zagościć w Grecji. Tęsknił za nią jak za Irlandią, to tu był jego dom.
Zrzucił torbę na ziemię. Był brudny i całkowicie nie podobny do siebie. Ten "wypad" bardzo go odmienił... Przysiadł i obserwował swych dawnych znajomych, oni najwidoczniej go nie rozpoznawali...
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 9:03 pm

Wszedł na plac, był dziwnie spokojny, kiedy go zobaczył ucieszył się, ponieważ własnie jego szukał. Podszedł po cichu i usiadł na ławce. Siedzący obok osobnik wyglądał strasznie, lecz on zawsze poznawał osoby na których mu zależało, więc od razu poznał przyjaciela.
- Dawno się nie widzieliśmy przyjacielu, czas żebyś się troche umył i wezbrał w sobie swój kosmos, bo mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia... - popatrzył na Ahena z sympatią.
W tle grała muzyka złotych zbroi...
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 9:36 pm

-Hahah! Mystery! Druhu!-uściskał towarzysza, wiedział ze zapacha jakim emanował, nie pachniał zbyt dobrze... Jednak co mógł zrobić dopiero co powrócił po wojazach.
-Masz rację przyjacielu... Myślę ze pora by się odświezyć, za chwilę wybiorę się nad rzekę.-był rozradowany, nie ma to jak zobaczyć kogoś bliskiego, tym bardziej jeśli jest się sierotą.
Z początku nie zwrócił uwagi na słowa Mysterego na temat jakiejś propozycji, lecz ocknął się w przyzwoitej porze.
-Cuz to za propozycja?-zadał pytanie i spojrzał mu z zaciekawieniem w oczy...
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 9:45 pm

Postanowił, krótko przedstawić Ahenowi sytuacje, w której się znajdują.
- Widzisz mój przyjacielu, zostałem wezwany przed oblicze Wielkiego Mistrza, który powierzył mi zadanie. Zadanie, które wymaga osób mi zaufanych i o silnym kosmosie. Tylko Ty mi przyszedłeś na myśl, ponieważ wymaga to osób, które pretendują do Złotych zbroi. - Uśmiechnął się do towarzysza - Lecz narazie Ty idź się wykąpać w rzecze a ja muszę znaleść jeszcze dwie osoby godne do uczestniczenia w tej misji.
Poklepał Ahena po ramieniu w sposób w jaki bracie się pozdrawialii.
- Do zobaczenia w krótce.
Zaczął zmierzać w stronę miasta.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 10:04 pm

"Ah... Te niedomówienia... " pomyślał i rychło skierował się do swojej kwatery, kątem oka spoglądając na 12 domów, a właściwie na jeden, który jakby go nęcił... Dom Strzelca, moze jego przyszły, jeśli dotrwa, jeśli dozyje.
"Teraz kąpiel i zapasy, później się spakuje" wymieniał po cichu w drodze do kwatery. Ta podróz była juz teraz wyjątkowa dla Ahena, gdyz zlecił ją właśnie jemu, mimo ze informacja o niej była przekazana z drugiej ręki i to Mystery dowodził. On wiedział ze jest to coś waznego.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 5:46 am

Uśmiechnął się."W końcu jacyś rycerze, którzy potrafią cieszyć się z tego, że się spotykają...Na pewno zostaniecie wielkimi wojownikami" pomyślał "Ciekawe co się stało, że to sam wielki mistrz kazał im wyruszyć...Mniejsza z tym... Ja muszę pilnować świątyni"
Bardzo cicho powiedział do siebie
- Bracie...Naprawdę mi nie wierzysz ?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 3:42 pm

Nawet gdy był w sanktuarium nie przybywał wiele w tym miejscu. Spojrzał na domy zodiaku oraz na znanego mu rycerza jakim był rycerz Andromedy
"Nic się nie zmieniło w tym miejscu. Nadal słaba obrona.Żadnych nowych złotych rycerzy. Tylko słaby rycerz panny...gdybym miał jakiś powód bez problemu dotarłbym do Wielkiego Mistrza" - pomyślal a następnie ukradkiem uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 5:13 pm

Pojawił sie na placu przed dwunastoma domami zodiaku.
Początkowo nigdzie nie mógł dostrzec strażnikow lecz po chwili zdołał ich odnaleźć.podszedł do dwoch z nich i zatrzymał gestem ręki.

-Prosze o sprowadzenie złotego rycerza panny.....To pilne-to pilne dodał po chwili o czym spojrzał na nich wymownym wzrokiem.
-Ja bede czekał na jednej z ławek.Pospieszcie sie-powiedizł po czym ruszył do jednj z ławek.Tej znajdującej sie najbliżej wejscia do domu barana.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 6:52 pm

OCC:
od kiedy kurde tam sa LAWKI???
moze cala poczekalnia co????
turystyka sie kurde rozwija w swiatyni zwlaszcza przed i pomiedzy domami zlotych rycerzy
dla zmeczonych mlodziencow specjalna okazja - lawka!!
jak JESZCZE RAZ
zobacze LAWKE przed domami zodiaku to LVL SIE POSYPIA W DOL

to ktory zrobi mi ta przyjemnosc??? NO KTORY NASTEPNY??

JAZDA OBEJRZEC OD NOWA SERIE SANKTUARIUM JESLI CIERPICIE NA SKLEROZE WSTECZNA!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plac Przed Domami Zodiaku
Powrót do góry 
Strona 3 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Plac przed Domami Zodiaku
» Plac POrzed Domami Zodiaku.
» Plac przed domami zodiaku
» Plac
» Plac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: