Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Plac Empty
PisanieTemat: Plac   Plac Icon_minitimePią Wrz 14, 2007 5:03 pm

Plac znajdujący się przed Zamkiem Hadesa

Plac 867a8c9e1d08b2e9


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Paź 26, 2007 8:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Plac Empty
PisanieTemat: Re: Plac   Plac Icon_minitimeCzw Wrz 27, 2007 9:02 pm

Na placu pojawił się ten sam osobnik co na arenie.Postać rozgląda się po placu i mówi:
-Drugi punkt planu infiltracji zakończony więzienia i plac zwiedzone.
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość




Plac Empty
PisanieTemat: Re: Plac   Plac Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 1:59 pm

-Królestwo pana zmarłych.. zaiste zgroza tu panująca musi wprowadzać dusze w stan melancholi. -Postać w granatowym płaszczu postanowiła trochę się rozejrzeć po pałacu.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Plac Empty
PisanieTemat: Re: Plac   Plac Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 2:06 pm

- Może potrzebujesz przewodnika - dało słyszeć się głos a po chwili z cienia wyłoniła się Karen.
- Musisz wiedzieć , że my spectranie nie mamy nic przeciwko naszym gościom.


OCC: Proszę o usunięcie tego posta.Wiedziałam , że jak napisze post to zaraz pojawi się post w innej części pałacu.
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość




Plac Empty
PisanieTemat: Re: Plac   Plac Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 2:15 pm

- Wątpię byś była w stanie mi pomóc.. marna istoto. Jak bogowie mogli popełnić taki błąd stwarzając ludzi.- Postać zrzuca swój płaszcz pod nogi spectrana..
-Jestem Ikar, jeden ze świętych posłańców. Nie interesuje mnie twe imię jeżeli miałaś chęć przedstawienia mi się.- Ikar wyciąga palec wskazujący przed siebie i celując w Karen.. wystrzeliwuje w nią purpurową błyskawice która powala ją na ziemię.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Plac Empty
PisanieTemat: Re: Plac   Plac Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 2:34 pm

- Czego szuka święty posłanieć w królestwie Hadesa - zapytał Saga wchodząc na plac.
- Wybacz mi ale ja ci się przedstawię.Jastem Saga i moim zadaniem w tym momencie jest dowiedzieć się o co ci chodzi a jeśli sprawy się źle potoczą to będę musiał cię zlikwidować czego bym nie chciał.
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość




Plac Empty
PisanieTemat: Re: Plac   Plac Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 2:40 pm

- Kolejna ludzka istota.. tylko tyle że budowa twego kosmosu różni się od tej nieprzytomnej spectranki.- Ikar wskazuje na nieprztomną Karen.
- Nie jestem tu dziś by walczyć.. przybyłem przekazać wam wiadomość: wasz czas dobiega końca, zarówno spectran jak i innych sług waszych omylnych bogów.- Ikar spojrzał jeszcze raz na Sage i rozpłynął się w powietrzy pozostawiając porzucony płaszcz.
Gdy Saga starał się ocucić Karen, do jego głowy dobiegł jeszcze szept Ikara dochodzący znikąd: " Już wkrótce.."
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Empty
PisanieTemat: Re: Plac   Plac Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plac
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plac
» Plac
» Plac POrzed Domami Zodiaku.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: