Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mroczne Sanktuarium

Go down 
+3
furman777
Apollon
UFoo
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2008 8:19 pm

Gdy już wszyscy umieścili kamienie w odpowiednim miejscu. Zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Ołtarz zaczął święcić bardzo ostrym, jasnym światłem. By po chwili rozsypać się na kawałki. Ludzie którzy przedtem, namiętnie modlili się do swojego boga, zaczęli się zachowywać jakby nie wiedzieli gdzie są.
- Bez wątpienia moce ołtarza zawładnęły ich umysłami- Pomyślał Milo.
Chwile potem jeden z ludzi podszedł w stronę rycerzy.
- Dziękujemy wam, nie chciałem tego robić, byłem pod ich władza. Teraz gdy sanktuarium już nie istnieje, jestem wolny.
Chwile po tym głos zabrał Milo.
- Udało nam się pokonaliśmy przeciwnika, teraz wynośmy się stad. Seuru chyba jest nie przytomny musimy go zabrać.
Milo podszedł w stronę nieprzytomnego kolegi, złapał go pod barki i zarzucił go na plecy.
- Wiec gotowi wracamy do domu.
Rycerze udali się w drogę powrotna, gdzie na brzegu czekał już ich statek. Który zabrał ich w podroż powrotna, do ich rodzimych miejsc.

KONIEC!
Czekam na wasze komentarze. I prosił bym jakiegoś admina o ocenienie przygody
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2008 9:26 pm

moze być dla odmiany była sama walka zamiast tylko pieprzenie o szopenie z walką raz na ..... całość?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2008 10:12 pm

Ufoo przyznaj sie, końcówki Ci się nie chcialo:) Przygoda mi sie podobala chociaż troche jednolita. W sesnie że do skopania okreslona ilośc tyłow w okreslonych kaplicach i koniec. wygralismy i do domu. troche przewidywalne. ale same walki si. pozdro
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2008 10:24 pm

no popieram przedmowce. typowe walenie tylkow zlych gosci i tyle. koncowka bylo widac ze nie chcuialo sie tobie ufoku jeden ogolnie przygoda jak przygoda mogla byc, leprze niz nic choc byloby milo jakbys postaral sie na nastepnej.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2008 10:43 pm

Jest git mnie sie podobało tylko teraz czekac na przydzielenie poziomow jak dla mnie przygoda była super lanie i tylko lanie XD
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2008 11:39 pm

Graf Dante jakbyście grali w tyle przygód co ja i Ufoo to byście mieli kompletnie inne zdanie względem tej przygody.Już dawno nie miałem okazji walczyć ,bo ciągle było bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla i kruciutenika walka finałowa.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimePią Cze 06, 2008 6:48 am

Zgadzam się z Alchemikiem.
Mnie przygoda podobała się, bo to było trochę inne od pozostałych przygód, nikt nie bawił się tutaj w zagadki tylko od razu wiemy czego chcemy i do czego dążymy. Przygoda extra.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimePią Cze 06, 2008 9:04 am

pewnie ze przygoda mogla byc ale byla plytka i czasem jesli ktos ma swoja wlasna osobista dume to moze go urazic taka plytkosc moim zdaniem. i napewno nie zaspokoi go taka przygoda. w koncu fajnie ejst sobie czasem potluc zadki badgayow ale zeby rozwijac swoje umiejetnosci myslenia etc-do tego wlasnie zostaly stworzone takie rpgi-trzxeba wymyslac przygody bardziej zawile by nasze postacie nie szly jak fala niszczac wszystko ale zastanowaila sie czasem nad sensem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimePią Cze 06, 2008 11:11 am

Alch. proszę cię.. nie wywyższaj się znów swoim doświadczeniem i wszystkim to co tam jeszcze masz... Jeśli masz to fajnie i wykorzystuj to żeby bylo ciekawiej i tyle. Mi i Dantemu brakowalo troche myslenia nad tym czy jest sens kazdego kopac, choc iluzje Ufoo fajnie wprowadzaly w blad, choc za drugim razem juz bylo to do przewidzenia. ale i tak jest git:) jeśli chodzi o ilośc walk , mysle że sie postarał, choć możliwe że gdzies tam w innch przygodach bylo ich wiecej, tak jak mowisz Alch. No ale mi ta sie podobala:)
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimePią Cze 06, 2008 1:55 pm

Całkiem przyjemna przygoda, zwłaszcze, ze była to twoja pierwsza w roli MG. Proponuje następujące poziomy.

furman, legumir, Graf - 6 poziomów
Al i Inferno - 5 poziomów
dante i seiya - 4 poziomy
Ufoo - 6 poziomów + 2 za prowadzenie przygody

Jak zwykle macie 24 godziny na wyrażenie swojej opini, chyba że wszyscy uwiną się wcześniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimePią Cze 06, 2008 1:58 pm

wow:) mi miło być docenionym:) merci beacoup:)
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimePią Cze 06, 2008 2:28 pm

Dokładnie Zgadzam się oczywiście
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimePią Cze 06, 2008 3:11 pm

Dzięki ;D
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitimeSob Cze 07, 2008 1:48 pm

no dobra, skoro nie ma sprzeciwów, to rozdzielam poziomy i zamykam temat.

Poziomy rozdzielone, temat zamknięty, możecie rozdać punkty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mroczne Sanktuarium - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mroczne Sanktuarium
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Mroczne Sanktuarium
» Sanktuarium
» Mapa Sanktuarium
» Sanktuarium w Grecji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: