Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mroczne Sanktuarium

Go down 
+5
Apollon
dante4444
Legumir
Neo
UFoo
9 posters
AutorWiadomość
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 8:45 pm

Do Wielkiego Mistrza doszły wieści, ze na terenie Hiszpanii powstaje nowe sanktuarium czczące Aresa, jej wyznawcy sieją panikę wśród tamtejszych mieszkańców. chodzą Suchy ze wyznawcy Aresa szykują się do ataku na Świątynie. Wielki Mistrz nie może pozostać obojętny, wysyła swoich rycerzy by zakończyli działalność Sanktuarium Aresa.


Postanowiłem spróbować poprowadzić swoja przygodę, zobaczymy jak mi to pójdzie :).

Myślę ze będzie to przygoda Selektywna na 4-5 osób.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 8:48 pm

niech się najlepiej zapisują najsłabsi uczestnicy:D żeby poziomów troszkę nadrobić.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 8:57 pm

Nom, niech się zapiszą młodsi, ale jakby brakowało jednej osoby lub kogoś kto ma kapkę doświadczenia to chętnie się na to piszę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 8:59 pm

Ja się pisze
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 9:02 pm

Legumir ja myślę zęby nie zapisywali sie ludzie z lvl około 70 bo to trochę bez sensu. A tak z twoim level myślę ze spoko, chociaż zobaczymy kto będzie chętny.

narazie w przygodzie

1. Inferno
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 11:26 pm

oczywiscie ja sie zapisuje zeby nie bylo. bardzo chce zdobyc jak najszybciej zbroje.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimePon Kwi 28, 2008 11:29 pm

Ja się też pisze chetnie
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 6:54 am

Weźcie jeszcze z Hadeu GrafaNaStyk bo ma niski level
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 3:47 pm

Jasne jak chce to niech sie zgłosi, narazie w przygodzie:

1. Inferno
2. dante4444
3. Seiya 89
4. GrafNaStyk

ok potrzebuje osoby z trochę większym levem. Legumir nadal chcesz wziąć udział w przygodzie?


Ostatnio zmieniony przez UFoo dnia Wto Kwi 29, 2008 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeWto Kwi 29, 2008 10:13 pm

No jak najbardziej. Frey w szeregach. pozdro
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 9:27 am

Ja moge wziąć udział.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 12:13 pm

ja też chętnie
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 4:45 pm

Ok to zapisy do przygody zakończone, w przygodzie są.

1. Inferno
2. dante4444
3. Seiya 89
4. GrafNaStyk
5. Legumir
6. Alchemik
7. furman777

ok właśnie jeszcze takie pytanie przed rozpoczęciem czy nikt nie wyjeżdża gdzieś na majówkę?
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 4:54 pm

Ja siedze w domu
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 4:55 pm

Ja nie wyjeżdżam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 5:47 pm

A ja tak
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 8:10 pm

ja siedzę w domu, i w miarę możliwości będę zaglądał i odpisywał. bo w miedzy czasie licencjat pisze:P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 8:20 pm

Ja przyjeżdżam w niedzielę więc możemy zacząć w niedzielę
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 9:02 pm

dobra ruszam przygodę Inferno jak wrócisz to jakoś wkręcę cię do przygody.

proszę jakiegoś admina o zgodę na start.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 9:04 pm

Dobrze
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 9:06 pm

ja tez zostaje do srody /:P jak zrobicie juz przygode tzn jak sie rozpocznie to rzuccie linka to bedzie latwiej.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitimeSro Kwi 30, 2008 9:53 pm

możesz startować
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mroczne Sanktuarium Empty
PisanieTemat: Re: Mroczne Sanktuarium   Mroczne Sanktuarium Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mroczne Sanktuarium
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mroczne Sanktuarium
» Sanktuarium
» Sanktuarium w Grecji
» Mapa Sanktuarium

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: