Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 To chyba odpowiedni czas na dyskuje.

Go down 
+8
Revel
Sakra
Nadira
Silver
Favonius
Manigoldo
Legumir
Neo
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:21 am

nie sądzisz, że jakbym chciał zrobić ten twój "plagiat" to bym zerżnął wszystko ??.Każdą linię tekstu żywcem skopiował i wkleił?. Ataki ich opis parametry?? To byłby plagiat.

Już robisz takie wielkie halo o to, jakbyś ty w ogóle wymyślił Rycerzy Zodiaku. Nika sama wie o tym, że ja to sam tworzyłem ponieważ co jakiś odstęp czasu(dni) informowałem o postępie mojej pracy. Oddałem jej gotowy plik po półtorej tygodnia podajże i napisałem, że jak coś bd się nie podobać to można to wywalić czy do zmiany.

Poza tym oba fora są o tej samej tematyce więc można się doszukać wielu podobieństw. Ale jeżeli tak Cię tym uraziłem to wielkie PRZEPRASZAM....

jeżeli chcecie to możecie to wszystko wywalić i zrobić od nowa ten dział.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:30 am

spoko Neo, ja i tak bym potem z Niką rozmawiała na temat modyfikacji większości z tego (bonusów od zbroi)
(np. w zbroi Raka - nie będzie tam żadnych atrybutów specjalnych)

mogłeś być pod zbyt wielkim wpływem tamtego forum przy tworzeniu tego (dlatego nie damy ci admina, gdyż ulegasz wpływom XD)

strzała jak i bronie będą u nas miały pewnie o wiele większe działanie w rozgrywce (zwłaszcza strzała)
jeśli chcesz, mogę ci podesłać moją propozycję atrybutów jakie w tej chwili znajdują się w admińskiej sferze - będziesz mógł porównać je do swoich projektów

trzymamy rękę na pulsie! dobrze jest
Graf dostrzegł to dostatecznie szybko i nas zawiadomił - załatwiamy problem od ręki w jeden dzień
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 11:59 am

no ok ok
jak już wcześniej napisałem można to pozmieniać itd.

a kto powiedział że chce admina??:P 4 adminów i 4 graczy i jeszcze jeden admin?:P

wasza czwórka absolutnie wystarcza.

jeżeli chcesz to możesz mi je podesłać w wolnej chwili
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 12:05 am

Widzę że sytuacja się wyjaśniła. W takim razie Sakra, Nika, dziękuję wam za reakcję i szybką interwencję. Szczere Dzięki. Akurat Wy, z tego co widzę nie macie mnie za co przepraszać, a mimo to poczuwacie się do tego jako Admini SS Rpg co tylko dobrze o was świadczy.

Neo, jeśli masz mnie przepraszać z przymusu a sam nie wiesz za co, to lepiej sobie daruj, bo to i tak pokrycia nie ma. Tu nie chodzi o urażenie mnie czy kogokolwiek innego tylko o szacunek do drugiego człowieka i jego pracy. Tak wiem, z Twojej wypowiedzi nawet wynika że plagiat to dla Ciebie jedynie dokładne przekopiowanie pracy (a niegdyś udowodniłeś mi że jesteś do tego zdolny). Czy jednak jesli zaśpiewasz piosenkę zachowując slowa a zmieniając melodię i ogłosisz to jako twój pomysł, to nie będzie to podchodziło pod plagiat? Będzie.

Ja nie jestem twórca Saint Seiya i sam korzystam z fanowskich opracowań jak my wszyscy (amv, gify, screeny itp.) Ale tutaj jest mowa o opracowaniu rozwiązania systemowego, które Ty sobie przywłaszczyłeś. Jak sądzisz, dlaczego nie podałem w zestawieniu Zbroi Brązowych? bo mimo samej zapożyczonej idei jaką jest wstawienie atrybutów do Zbroi, to tam jeszcze potrafiłeś się wysilić, (o ile nie robiła tego Nika) i przedstawić atrybuty w najbardziej odległej od suchej kopii formie ( dopasowanie do systemu ss rpg)

W tym przypadku wykorzystałeś czyiś pomysł na przedstawienie danego zjawiska bez najmniejszego powiadomienia twórcy owej formy przedstawienia o zamiarze wykorzystania obmyślonego przezeń rozwiązania, mimo iż możliwość takową posiadasz (konto na ssl, numery gg, priv)

Jak mówiłem, wielu podobieństw nie da się uniknąć. ale uniknąć można innych, w tym takiego jak tu wystąpiło. A Twoje poczynania śledzę uważnie i to się nie zmieni.

Jeszcze raz dziękuję za interwencję i życzę powodzenia w dalszej pracy.

Ps> Rozwiążcie jeszcze kwestię z wykluczeniem z pojedynku u Perseusza ( również wydaje się to podchodzić od nas) z jednoczesnym paraliżem ( przeczy samo sobie). Oczywiście może być to potraktowane jako wykluczenie bo tak było w Anime, lecz i tu liczę na jakieś nowe rozwiązanie.
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 2:40 pm

kiedy jest przewidziany poczatek ??
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 4:31 pm

po pierwsze to nie były przeprosiny bo nie miałem za co.

po drugie po co śledzisz moje poczynania?? jestem twoją dziewczyną??. Człowieku...odpuść sobie czasem

po trzecie ja tworzyłem sam te ataki. Siedziałem nad tym nie przeczę trochę czasu i według naszego systemu to robiłem. Jeżeli np jakieś ataki są podobne jeżeli chodzi o staty czy coś w tym stylu to tylko wynika z tego że oba fora są o podobnej tematyce. Wasz system inaczej się opiera i ten tutaj inaczej się opiera.
a jeżeli chodzi Ci o te bonusy do zbroi to już dawno powinno tu być to zrobione(na tym forum). Sakra z Niką już poprawiły to co ja zaproponowałem-ok jest lepszy pomysł i jest w porządku.

i po czwarte już koniec tematu jeżeli wszystko jest wytłumaczone. I jeszcze raz...nie robiłem żadnego plagiatu i wypraszam sobie te słowa. Bo zrobiłem to dobrowolnie bez żadnego przymusu i beż żadnej nagrody. Podoba się praca-ok nie podoba się- wywalamy robimy inną. Nie proste??
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 9:35 pm

Neo, Graf, bardzo proszę
na tym forum tylko my admini możemy bezkarnie skakać sobie do gardeł ku uciesze tłumu

Graf, ja przepraszam, ale atrybuty od zbroi brązowych (jak i asgardu) zostały przeze mnie dodane jakieś pół roku temu (zaznaczam, że nie wzorowałam się wcale w tym przypadku na was a serii SS i tutejszej mechanice - działałam zgodnie z o wiele wcześniejszą informacją zawartą w temacie o zbrojach)

Zbroje: 3. Bonusy od Zbroi:zmieniony przez Sakra dnia Nie Lip 26, 2009 1:44 pm napisał:
Specjalnymi bonusami jakie mogą posiadać zbroje są bronie i inne "narzędzia" (łańcuchy, dyski, topory, miecze, włócznie, łuk etc.). Zwiększają one w jakiś sposób z reguły możliwości ataku/obrony/działań rycerza. Jeśli wykorzystują one swoje własne techniki, nie trzeba się ich uczyć samemu, a obrażenia od nich są dodatkowe (przykład - ognisty miecz).
Tylko takie bronie oraz broń stworzona przez bogów jest w stanie stawić czoło zbrojom i rycerzom nie ulegając zniszczeniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 11:25 pm

Sakra, ja nie mówiłem o Twoich poprawkach, do tego wcale a wcale nic nie miałem, a jedynie do formy w jakiej później zedytował to Neo. Poza tym także i tutaj jedynie wspomniałem je w drugim poście, brązowe zbroje jako te, które zrobił on po swojemu, nie naginając naszych opisów, nie zwróciły mojej większej uwagi. Piszę jedynie o tym, co faktycznie wywołuje moje wątpliwości ( patrz posty wyżej, Neo również)

Neo, kończąc dyskusję tutaj, którą z tego co widzę chcesz sprowadzić do szczeniackiej pyskówki w której sam sobie przeczysz, upewnię Cię w mniemaniu, że najuważniej obserwuję tych, co do których intencji i poczynań mam wątpliwości. Póki istnieje choćby minimalne prawdopodobieństwo że możesz zaszkodzić Saint Seiya Legends będę zwracał uwagę na twoje działania. Jeśli chcesz coś wyjaśnić zapraszam na gg. W innym przypadku, na żadne zaczepki, także tutaj, nie odpowiem.

Occ: Sakra, Nie piję pisząc na forum, nic Ci też nie staram się wmówić a mam bardzo dziwne wrażenie że teraz robisz ze mnie głównego prowodyra kłótni. Jeśli jednak faktycznie tak było, że Neo i Nika nie mieli zupełnie nic wspólnego z brązami, to tym gorzej dla niego, gdyż sam nie zrobił w tym temacie nic do końca samodzielnie bez cucdzych pomysłów a sądziłem że właśnie przy brązach się postarał i przerobił na waszą mechanikę. Nie pisałem tutaj Sakra żeby się kłócić, tylko sprawę wyjaśnić.


Ostatnio zmieniony przez GrafNaStyk dnia Wto Kwi 27, 2010 9:25 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 1:16 am

Graf... ja też nie mówiłam o moich poprawkach..
czemu wmawiasz mi, że Neo zrobił atrybuty (mojego autorstwa) w brązowych zbrojach? XD

tak więc ja cię jedynie infomuje - kto i kiedy robił atrybuty w brązowych zbrojach, bo ty cały czas myślisz, że był to Neo bądź też Nika

XD przeczytaj jeszcze raz mojego ostatniego posta
i nie pij tyle i najlepiej idź spać a nie piszesz o północy

a jako admin proszę nie 'kończyć' dyskusji przez 'podjudzanie' XD bo zaczne bawić się młotkiem i gwoźdźmi a tego nie checie
kolejne zwrotki waszej walki polecą jeśli je zobaczę na tym forum wystarczy jeden konflikt - więcej nam nie trzeba XD
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 10:47 am

Sprawa została wyjaśniona. Co wzmaga jeszcze poprawienia w zbrojach, zostanie poprawione. Wolę żeby temat został już zakończony, bo i tak ostatnie posty odbiegają od tego, o czym ten temat jest. Jeśli zamierzacie kontynuować tę dyskusję to przejdźcie na prywatne komunikatory bądź PW.
Jak zobaczę jeszcze jeden post nie na temat, to zamykam go. ;x
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeSro Cze 23, 2010 8:15 pm

Ja tylko dodam od siebie, jeśli mowa o wszelkich plagiatach to tylko prawo do nich może rościć sobie Saint Seiya RPG.

Cały system włącznie z kosmosem, budową, siłą, zręcznością i atakami zbroi został niegdyś opracowany przeze mnie, a potem ulepszany przez ekipę Adminów.

Patrząc wtedy na wszelkie fora o rycerzach zodiaku mogę mieć wrażenie, że wszyscy opierali się o to forum

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeSro Cze 23, 2010 8:22 pm

Silvuś, ataki zbroi zostały totalnie przerobione ;D nie ulepszone

nie odkopuj starych waści i daj znać jak będziesz mieć czas na dłuższą rozgrywkę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 10:05 pm

Silver, tak jak napisała Sakra, sprawa została wyjaśniona a i ja w innym celu w tym temacie nie pisałem co zresztą doskonale wiesz jeśli czytałeś wszystkie moje posty tutaj.

Miło mi widzieć ponowny ruch na ssrpg. Życzę powodzenia, weny i graczy
Powrót do góry Go down
Sigurd Gunnarsson

Sigurd Gunnarsson


Dołączył/a : 10/07/2010
Liczba postów : 9

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 25, 2010 6:43 pm

Mówiąc krótko... Przydałoby się więcej graczy, dla rozruszania forum
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 3:27 pm

Sami widzicie forum stoi. Kogo to wina sami rozsadźcie ja mówię 1 nie ma kto prowadzić tego forum. Narzekać tak umiem, lecz mam nadzieję że da wam coś to do myślenia.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 4:15 pm

Mani tak na prawdę, czas Saint Seiya minął:):)

powiem Ci, że największy "tłok" był tutaj podczas III ery gdzie było pełno graczy, postów, misji itd:)

później było już co raz to gorzej...

akurat III era nawinęła się w tym samym czasie gdy każdy nie mógł się doczekać serii Hades Inferno podajże bo wszyscy byliśmy pod jarani seria Hades Sanktuarium:)

wtedy znów ten klimat wrócił itd itd.

a teraz??. Nie każdy ma chęci i czas przede wszystkim oglądać Lost Canvas:)

poza tym są wakacje- wyjazdy inne sprawy, czy choćby nawet pomaganie rodzicom w domu czy w pracy.

kolejny powód to też silna konkurencja ze strony SS Legends.

tak więc jak widzisz:) nie problem jest w tym kto ma prowadzić forum. Choć moim zdaniem tutaj Nika nie potrzebnie napisała że ma brak chęci do prowadzenia forum... ale zostawmy to.

musiałby się przytrafić prawdziwy cud chyba, aby to wszystko ruszyło ponownie z kopyta;)
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 5:27 pm

To nie wakacje, Powiem tak jedynie my jesteśmy i admini a tak reszta graczy... no darowała sobie. Podobnie jak Lord ma problemy z mechaniką jakby nie było wad i cech bylo by moze lepiej. Samutno lecz nie ma kto grac.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 7:12 pm

... on nie ma z tym problemu;/

bo ile razy można to tłumaczyć?? Wszystko jest wyjaśnione w specjalnym dziale jak krowie na granicy.

on sobie po prostu jaja robi;/ czytałeś jego kartę postaci? po 100 razy zmienia imię postaci i zbroje. Historia to jakiś totalny chaos jest;/ a parę dni temu napisał że ma Potencjał 4 Psychik 4 i to samo w wadach- Ciało 4 i Umysł 4. Czy to Ci się wydaje normalne??

ja nie wiem osobiście w czym jest problem z tymi wadami i cechami, że tak bardzo wam to utrudnia grę i w ogóle.

wakacje też robią swoje Mani.Przyznaje się, że i ja nie mam weny, aby np napisać też trening itd...

ja też osobiście od września bd mieć stopniowo mniej czasu bo czeka mnie matura;/

nie wiem jak to dalej będzie ale jak już powyżej(wyżej) wspomniałem czas Rycerzy Zodiaku już przeminął:)
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 7:27 pm

to co teraz Muminki ^^
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 8:56 pm

To, że napisałam o swoim braku chęci do gry tutejszej, wiąże się z sprawami wprowadzanymi przez Sakrę. Ale to nieważne. Gadałyśmy na gg ale wiele to nie wnosi. Reklama jak widzę, nie wiele pomaga. Prowadzenie dwóch for, też robi swoje. Mechanika, nie powiem, że dobijająca, ale nie wnikam w to. Bardziej lubię fora oparte na systemie PBF niż RPG łączonego z PBF.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 9:36 pm

ehh i znów powraca temat mechaniki...

Nika ja to widzę tak:

jest 4 adminów obecnie na forum "aktywnych". Nie liczę Silvera bo on już całkowicie dał sobie z tym spokój.

nie możecie zrobić ostatecznego głosowania na temat tej mechaniki i mieć spokój w końcu??.

a no reklama nie wiele pomogła...bo robi też na forum Grafa konkurencje i to ogromną.

sam już nie wiem co może w tej sytuacji pomóc...
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 9:55 pm

Tej sytuacji pomóc może tylko chęć grania i pojawianie się więcej chętnych graczy. Ale jak widać, nie ma tutaj nikt chęci.
Głosowania były, nawet za odrzuceniem Cech i Wad, ale jak znasz Sakrę... Musi postawić na swoim. Dlatego ja już na ten temat nic się nie odzywam.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimePon Sie 02, 2010 2:21 pm

no ale przecież chyba istnieje coś takiego jak demokracja prawda??

czyli jak dobrze myślę, Sakra ma tutaj 51% władzy a 3 pozostałych adminów 49%??

no ale zostawiając ten temat masz rację. Przede wszystkim więcej graczy i chęci do gry bo to jest najważniejsze.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeCzw Sie 05, 2010 9:47 am

Pragnę tylko przypomnieć, że za obecną mechaniką oraz cechami i wadami głosowali sami gracze i byliście za tym by wszystko w zasadzie pozostawić tak jak było. Więc to nie jest tak, że Sakra ma 51 % władzy chociaż w zasadzie tak się stało ponieważ sami gracze ją poparli. Daliście jej kartę atutową gdy reszta adminów chciała zdecydowanie uprościć cały system. Tak więc nie jest to tak, że my nie możemy sobie poradzić z Sakrą. To tak w ramach sprostowania ;P
Powrót do góry Go down
Shido




Dołączył/a : 02/12/2010
Liczba postów : 2

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitimeSob Gru 11, 2010 8:37 pm

Coś się w ogóle dzieje na tym forum ? Czy już nie mam szans na grę ? System sam z siebie wygląda dobrze (przynajmniej na pierwszy rzut oka.) Nie jest aż tak skomplikowany wystarczy przeczytać jak nie raz to drugi i chyba się wszystko ogarnia. Ale, wygląda na to że, za późno odkryłem to forum a szkoda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
To chyba odpowiedni czas na dyskuje.
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Czas....
» Czas....
» Wieczny czas
» Wieczny czas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: