Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 To chyba odpowiedni czas na dyskuje.

Go down 
+8
Revel
Sakra
Nadira
Silver
Favonius
Manigoldo
Legumir
Neo
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimePią Gru 17, 2010 8:23 pm

Forum jest cmentarzem na chwilę obecną i nie wiem czy stanie na nogi.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeSob Gru 18, 2010 4:23 pm

hmm a może byśmy od nowa jakoś to zaczęli robić???

tylko musielibyśmy nową administrację wybrać bo starej już raczej nie ma.

no i problem graczy jeszcze pozostaje...czy ktoś byłby chetny..
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeWto Gru 21, 2010 9:40 pm

Gracze się znajdą ale Adminów nie ma Silver był i się zmył itp..
Fajnie było i się skończyło ale reaktywacja ? no to było by coś.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeSro Gru 22, 2010 5:54 pm

ja mógłbym się tego podjąć ale potrzeba byłoby pomocy jeszcze wielu.

bo moim zdaniem, żeby forum powstało na nowo trzeba zrobić całkowitą renowację systemu, regulaminu itd.

no i jeszcze trzeba by pogadać z jakimś "obecnym" adminem, który by powierzył funkcję admina.
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeCzw Gru 23, 2010 12:28 am

ja moge pomóc.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimePią Gru 24, 2010 12:18 pm

gadałem z Legumierm.

też się zgadza.

to jest nas na razie 3.

pogadam jeszcze z paroma osobami może też się skuszą.

Ty też to mani zrób:))
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimePią Gru 24, 2010 12:43 pm

ok:)

gadałem na razie z Rumcii i Dante:)

na razie się zastanawiają ale myślę że byliby chętni nam pomóc:))

wysłałem jeszcze wiadomości do Saschy Loro Ufo i Maniego.

czekam jeszcze na Bodziana i Mateja.

no i kogoś z "obecnych adminów".

nawet jezeli byłoby nas z 6-8 spokojnie moglibyśmy zacząć grać:)

tylko parę zmian wprowadzamy i gramy:)
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 1:47 pm

sascha raczej nie będzie grać... jak się otworzy to może ktoś zawita no i Nadira z VK mogła by wbić i oddać swą władze bo co innego zrobimy lub Gemi z Ss legend musiał by też zawitać. Więc musimy czekać na adminów bo nie wiem co z Sakrą.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 4:11 pm

Starzy admini przepadli. Ja mogłabym prowadzić grę tutaj ale tylko ze swoją frakcją. Innych nie dam rady prowadzić. A poza tym, nie wiem czy reszta adminów zgodziłaby się na oddanie swoich frakcji. I Ja co prawda dużo czasu też nie mam, prowadząc jedno forum.

O zmianie regulaminu i innych zasad zapomnijcie. Neo już tutaj za dużo namieszał, więc o randze admina może tylko pomarzyć. Jak chcecie, to załóżcie swoje forum, byleby nie kopiować niczego żywcem z tego i legends.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 8:44 pm

Dla mnie absolutnie najważniejszą kwestią jest wasze dogadanie się z Silverem. Jeśli on się zgodzi byście przejęli władze to ja nie będę miał żadnych obiekcji co do tego kto jakie stanowisko obejmie albo jakie zmiany przeprowadzicie. Jeśli chodzi o moją skromną osobę to na pewno nie będę uczestniczył w tworzeniu tego fora ani też nie będę na nim grał. Powodów jest kilka ale przede wszystkim chodzi o czas. Z mojej strony to by było na tyle.

Swoją drogą Wesołych Świąt wszystkim
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 9:16 pm

I się wszystko komplikuje
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 10:34 pm

Saga napisał prawdę. Może nie tylko chodzić o czas, jednak też o to, jak Wy to forum przerobicie. Jeśli Wam zostanie przekazana władza, ja również znikam. Znam co niektórych z Was to wiem jaki zrobić możecie bałagan. I nic się nie komplikuje. Wyjście macie takie aby:
a) grać u Grafa;
b) stworzyć własne forum;
c) poszukać innego.
Wtedy nie będziecie szukali i męczyli starszych adminów obecnego forum. To już nie powstanie na nowo. A jak już, to pewnie tylko na kilka dni albo miesiąc. Ja rozumiem, że jest fajne, przyjemne graficznie, mechanicznie ale jak widzicie, nikt nie przyłożył się do tego aby ponownie zagrać, pociągnąć do przodu fabułę. Wina co prawda leży po stronie adminów. A jeden nie jest w stanie całości prowadzić. Również gracze przez to przestali zaglądać. Mogły zmienić się zainteresowania, mogło również zabraknąć czasu. Co w sumie mnie nie dziwi. ; )
Powrót do góry Go down
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 12:56 am

ja mógłbym być zwykłym szarym graczem ale nie ma nas kto prowadzić.
Powrót do góry Go down
Shido




Dołączył/a : 02/12/2010
Liczba postów : 2

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 1:28 pm

I pomyśleć że, ode mnie szaraczka z jednym postem zaczęła się dyskusja Osobiście nie dawno zacząłem grę na innym forum wybierając podaną przez Nadirę opcje a) i jestem bardziej niż zadowolony Chcecie grać to zajrzyjcie na SSL. (Mam nadzieje że, to nie niezgodna z regulaminem reklama. Chociaż biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności to chyba już temu forum nic nie zaszkodzi.)

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 9:58 pm

No to zostawmy to forum w p***.

Co ja takiego teraz namieszałem??.Hmmm... że wyszedłem z inicjatywą, aby jeszcze raz ruszyć z grą na tym forum?. Powysyłałem kilka wiadomości do znajomych ludzi z 3 ery. Wstępnie wyrazili chęć do gry.

A ktoś kiedyś powiedział(chyba o ile się nie mylę Graf czy Revel), że nawet z 4-5 graczami, którzy chcą grać można stworzyć coś fajnego.

Więc sobie pomyślałem...czemu nie??.Zauważ, że i tak czy siak to forum stoi osamotnione i ktoś inny mógł już dawno zerżnąć cały system itd. Chociaż...wątpię w to bo jest on dość skomplikowany dla graczy.

Ohh i tak...marzy mi się ta funkcja od dawien dawna. Ale jeżeli admini, którzy teraz są: Saga, Ty, Sakra, Silver, Ru całkowicie dali sobie spokój to ponawiam pytanie. Co wam szkodzi??

może i to forum znów pociągnie miesiąc czy miesiąc i jeden dzień. Ale moim zdaniem warto zaryzykować.

Porozmawiam z Silverem. Jeżeli wyrazi zgodę to ok...będziemy mogli zacząć.

No bo taka prawda jest Nika. Nawet jeżeli mi się nie uda to forum to bd stało cały czas osamotnione. A istnieje szansa na przywrócenie mu "świetności". Nawet jak bd grać tych 5-6 graczy. Na początku wystarczy.

bo chyba Ci nie muszę przypominać że SSL także zaczynało od 4-5 graczy którzy chcieli bardzo grać. Graf im dał taką możliwość.

Więc pytam...czemu Silver, czy Ty takiej możliwości nam nie dacie tutaj??

co macie do stracenia??
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 11, 2011 9:46 pm

Odszedłem z ważnych powodów osobistych i przez interpretację administratorów (Nadiry i Sakry), nie jestem już dłużej adminem SS RPG, więc nie mam już nic do stracenia może po za kontem. Więc może należy się paru adminom kubeł zimnej wody.

Rozumiem, że odszedłem i pozostawiłem jednoosobową frakcję, jednak jak widać nawet to przerasta administrację. Saga odpisywanie jeden lub dwa razy na dwa tygodnie to robota na odwal, no chyba, że takie coś można nazwać prowadzeniem frakcji. To, że jest w niej tylko jeden gracz, nie oznacza, że można go olewać.

Nadira odeszłaś stwierdzając, że musisz się zająć swoimi forami tylko po to, aby wrócić i zlikwidować z frakcji Asgardu to co dotej pory się tam działo. Zastanawiające jest czy w ten sposób chcesz dopiec mnie jako osobie, która prowadziła tą frakcję czy graczowi. Uznaję to za cholernie nie sprawiedliwe karanie gracza za to, że brał udział w fabule prowadzonej przez admina, którym ty nie byłaś. Jak widać nie zależy ci na graczach tylko na swoich racjach.

ADMINI POBUDKA !!! WASZYM PODSTAWOWYM ZADANIEM JEST PROWADZENIE GRY NA FORUM, Z DBAŁOŚCIĄ O SPRAWIEDLIWE TRAKTOWANIE GRACZY, A NIE ZABAWĘ W PRZEPYCHANKI I POGADANKI W HZ I HZ2.

Poza tym jak już usuneliście mnie z grona administracji to może zróbcie chociaż coś do końca porządnie i usuncie mnie z grupy "administracja", żeby nie dezinformować graczy pojawiającą się "@" obok mojego nicku naprzykład na CB.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimeNie Wrz 11, 2011 10:37 pm

moją interpretację? O_o
Ru, dla mnie jesteś nadal adminem, nawet jeśli Nadira i Saga twierdzą inaczej :O
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitimePon Wrz 12, 2011 7:17 pm

Rushifua, jeśli nie wiesz jak to był naprawę, nie oceniaj mojego zachowania. A zajmij się swoimi sprawami. Zrezygnowałeś z funkcji admina, to ranga została Ci odebrana. Trzeba na przyszłość patrzeć co gdzie się pisze. To wszystko.
Reszty nie skomentuję. Bo mam tego w cholerę dość.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
To chyba odpowiedni czas na dyskuje.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Czas....
» Czas....
» Wieczny czas
» Wieczny czas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: