Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 To chyba odpowiedni czas na dyskuje.

Go down 
+8
Revel
Sakra
Nadira
Silver
Favonius
Manigoldo
Legumir
Neo
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Manigoldo

Manigoldo


Dołączył/a : 14/09/2009
Liczba postów : 191

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 7:43 pm

I tak już jest dużo ;]
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 12:13 pm

Ru, ja o tym rozpisywaniu fabuly od ponad roku przypominam wszystkim, ale nikt sie mnie nie sluchał XD

o matko O.o... wracam po jakimś miesiącu na forum i doznaje szoku.. jakżesię rozpisali między sobą... (całe szczęście zwykły użytkownik tego nie widzi, bo by uciekli z krzykiem)
toż oni się w tym wszystkim pogubią O_O - ja się nawet pogubię, choć znam bardzo dobrze większość serii i faktów związanymi z SS i filmami

ogólnie - bardzo ładnie wygląda szata forum i porzadek zrobiony na nim jest (mam tylko dwa.. hmn trzy 'ale', 1. Olimp jest w złym miejscu, 2. kolor kategorii zmienić, 3. pusty dział 'podwodne królestwo' - nie jest to przypadkiem to samo co 'tereny atlantydy'?)
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 12:22 pm

Nie wiem Sakra co stwierdzenie, że oni się w tym wszystkim pogubią ma na celu. Doskonale wiesz, że tamat , w którym wypowiadają się Admini jest przeznaczony na przemyślenia by dojść do konsensu, który zapewniam cię będzie zdecydowanie łatwiejszy do zrozumienia niż mechanizm występujący podczas tej średniowiecznej ery.

Jeśli natomiast chodzi o pusty dział Podwodne Królestwo to nie jest on tożsamy z terenami Atlantydy z prostego powodu. Dział Podwodne Królestwo nie służy do pisania w nim.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 12:38 pm

Sakra, odnośnie Olimpu to byś się mogła wypowiedzieć w Hidden Zone, a nie tutaj bo userzy tego działu NIE WIDZĄ.
To po pierwsze. Po drugie, resztę spraw szaty poprawię ale później.

I tak jak Saga, nie wiem o co Ci dokładnie chodzi mówiąc o "pogubieniu się". W Hidden Zone chyba wolno nam przedstawiać swoje pomysły i je przedyskutować przed wprowadzeniem.

Odnośnie Podwodnego Królestwa, to jeden z tych działów jest zamknięty. Zwróć uwagę że tak samo jest w Asgardzie i Hadesie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 12:48 pm

Saga, porównuje wszystkie inne kategorie z tym - i to jest w innym stylu, a wiec zwróciłam na to uwagę, bo z reguły rzeczy robi się w jeden posób a nie na dwa różne
w innych miejscach - opis jest terenów w jakimś temacie, tu zaś opis jest w specjalnie dodanym dziale


ma na celu moje stwierdzenie to, iż jednym z problemów było 'gubienie się w fabule, której dobrze nie znali', oraz nasze 'dążenie do stworzenia ery w czasach wszystkim znanym - w trakcie trwania serii'
pomysł z wprowadzeniem kilku npc - postaci, które znamy z serii się ogólnie spodobał wypowiadającym się w ankiecie
to co natomiast tu widzę to tworzenie fabuły po wszystkim nam znanym oraz branie pod uwagę wszystkich praktycznie mang/filmów/oav - oczywiste jest chyba, że mam wątpliwości
rozmawialiście na temat waszych pomysłów z graczami? czy tylko rzuciliście na wiatr słowa o 'dodaniu nowych zbroi' co równoznacznie wiąże się z dodaniem nowych frakcji (nie waszych własnych, ale zawsze kilku nowych naraz)
temat wątku przewodniego - głównej fabuły miał być przecież rozważony z graczami i dobrany tak, by zachęcic jak najwięcej ludzi i być im bliski.. tak mi się wtedy wydawało - zobaczymy co jednak z tego wyjdzie (póki co gracze mają przeciek nad czym rozprawiacie za tajnymi drzwiami :D)


edit: co do dzialu w Atlantydzie, Nika mi wszystko juz wyjasnila co i jak
pomysl dobry - moja wina, bylam w zbyt wielkim szoku po czytaniu waszych pomyslow w hidden zone, wiec moje przetwarzanie informacji dzialalo wolniej niz zwykle XD
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:07 pm

Sakra, odnośnie wprowadzenia nowych zbroi, dałam pomysł w Hidden Zone i jednocześnie zapytałam także userów, czy chcieliby aby zostały wprowadzone. I w sumie to chyba pytamy się tu tylko trzech osób aktywnie zaglądających poza adminami.

Odnośnie fabuły rozważamy, rozmawiamy i sami na razie planujemy jak to byśmy widzieli na forum rozpoczęcie fabuły. Jak będziemy mieli wszystko opracowane to wtedy przedstawimy userom albo wprowadzimy. I ponownie apeluję WYPOWIEDZ SIĘ W HIDDEN ZONE, a nie nasze pomysły czy przemyślenia lub to co tam zobaczysz zaczynasz komentować ogólnie w publicznym temacie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:14 pm

Nika, po raz kolejny napisze o co chodzi z fabula:
zaprezentowanie naszych glownych pomysłow graczom i dowiedzenie się, co oni o tym myślą - bo jeśli uznają to za zły pomysł - to czy warto dopracowywać to do końca? wydaje mi się, że to akurat byłoby stratą czasu - lepiej wiedzieć od początku w jakich ramach ma się fabuła zamknąć i nad nią właśnie pracować

co do wypowiedzenia się w hidden zone - miałam posta w połowie napisanego XD
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:25 pm

Taaa jasne... Forum tworzą admini starając się utworzyć rozrywkę graczom, czy gracze tu rządzą i mają podjąć decyzję czy taka fabuła im się podoba? Może i im damy admina i niech z nami pracują? W dodatku jak widać tylko trzech userów zagląda więc prawie nie ma kogo o zdanie pytać. Straty czasu nie mamy, bo obecnie czekaliśmy aż Ty Sakra wrócisz oraz Silver coś zacznie robić, ale on jakby no... znów zaginął. o.o
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:40 pm

Racja...jest nas za mało, abyśmy wywierali jakbyś "wpływ" na adminów.
Jednak jeżeli Nika i Sagą i teraz Ru coś tworzą to myślę że będzie to godne podziwu oraz na pewno dobre.

My jako nieliczni użytkownicy co pozostali "wierni" możemy także w jakiś sposób pomóc a nie czekać z założonymi rękoma. Wówczas powinno pójść szybciej.

A Siilver??Odkąd ten temat został założony i po małej kłótni z Revelem to go już nie widziałem...

i tutaj chyba pojawia się największy problem. Bo żeby znów nie pojawiła się sytuacja że frakcja nie będzie mieć admina jak w zeszłej erze.

bo jak na razie:
Asgard-Nika
Posejdon-Saga
Hades-Ru
Sanktu-??. Tutaj nie mam pojęcia jak bd.
Hera-(jak powyżej)
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:52 pm

Nika, a nie mówiłam???
I was right. The rest were wrong
Silvera nie ma


nadal powtarzam - opinia ludu zawsze się przyda
była mowa o tym, jak to realia Ery były za trudne - nie tylko mechanika ale same REALIA ERY
dlatego też było pytanie publiczne co do nowej ery i jej ustalenie miało być takie, by było jak najbardziej bliższe użytkownikom

czy się mylę?

stąd też nie mogę zrozumieć, czemu rozmowy na jej temat (na ogólne ramy tej owej 'kolejnej' ery) są prowadzone po cichu
tygodniami nad tym rozwarzacie dodając coraz to nowe wątki i masę zmian - chcecie to dopracować do perfekcji a potem nagle pokazać efekty
dobra, byłoby okej, gdyby nie to, że miało to być bliskie ludziom a oni nawet nie mogą się wypowiedzieć bo nie mają pojęcia czego się spodziewać XD - nawet ci nieliczni co są tutaj..
a byłoby napisać:
* rozmyślamy nad Erą dziejącą się kilka lat po znanej nam serii i filmach, wykorzystującą dodatkowo frakcje z filmów wszystkich (asgard, apollon, artemida etc.), choć te ostatnie nie będą dostępne graczom, lecz jako dodatek do fabuły prowadzony przez adminów

można było to napisać? czy naprawdę trzeba najpierw ustalić wszystkie fakty by dopiero po wszystkim się spytać ludzi "chcecie taką erę?"

zanim to zaczęłam wszystko czytać myślałam że to bedzie era:
* dziejąca się w czasach/realiach znanej nam serii TV, wykorzystująca kilka znanych tam postaci jako npc'e
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:53 pm

Po pierwsze, Ery nie będzie. Będzie jedna ciągła fabuła i tyle. Wstęp mamy przygotowany. Z tymi Erami to według mnie śmietnik powstał.

Tak się w ogóle zastanawiam, po co wtedy ten kącik admina, gdzie "widocznie" nie możemy na spokojnie przedyskutować pewne sprawy odnośnie fabuły na forum bądź innych spraw. Może by tak go usunąć, co? Będzie lepiej dla wszystkich.

A skoro tak ie masz zdanie, to proszę bardzo.
UWAGA! NIEDOKOŃCZONY WSTĘP FABUŁY DOSTĘPNY WSZYSTKIM!
Nika napisał:
Od wydarzeń po wojnie między Ateną i Artemidą, gdzie ta pierwsza oskarżona była o zabijanie Bogów wraz ze swoimi rycerzami, którą zakończył Apollo, minęło kilka lat. Na ziemi panował pokój bez żadnych wojen pomiędzy nacjami i Bogami. Lata które minęły frakcje wykorzystały na odbudowę, a bogowie na utrzymanie pokoju między sobą.
Asgard. Kraj skuty wiecznie lodem, odbudował się na nowo dzięki rozkwitnięciu drzewa życia Yggdrasil. Na jego miejscu ponownie stanął posąg Odyna. Pałac oraz miasto także zostało odbudowane przez te lata i co ważniejsze, krainą zarządza nadal Król Dolbar, który prawdopodobnie uznany był za martwego po walce z rycerzem brązu, przeżył wypadek, kiedy Asgard ulegał zniszczeniu. Najwidoczniej dostał szansę od Odyna na poprawienie swojego postępowania. U jego boku stała jak zawsze piękna księżniczka, kapłanka nordyckiego Boga - Hilda Polaris.
Królestwo Atlantydy. ...
Sanctuarium. ...
Podziemie Hadesa. ...
Heraion. ...
[W miejsce kropek, podana by została informacja od brakujących frakcji, które nie wprowadziły jeszcze pewnej swojej propozycji.]
Propozycja Sagi odnośnie Podwodnego Królestwa:
Saga napisał:
Jeśli zaś chodzi i Posejdona i wstęp do jego fabuły to widzę to tak, że Atena po pomocy jakiej udzielił Posejdon jej rycerzą wypuściła jego duszę całkowicie z urny. A on sam wraz z Sorrento zajął się odbudową Atlantydy. Podczas trwania odbudowy oczywiście rozpoczeły się pierwsze szkolenia. Zakończenie odbudowy widzę jako moment w , którym rozpoczyna się era w grze na forum.

Propozycja Rushifuy, odnośnie Podziemnego Królestwa:
Rushifua napisał:
Co do histori początkowej Hadesa, że wszystko dzieje się po filmie z Artemidą, to widzę to tak.
Po wojnie z Ateną, ciało Hadesa rozpadło się a jego dusza już prawie odchodząc z tego świata usłyszała nawoływania młodego chłopaka, który posiada niezwykle czyste serce. Chłopak zrozpaczony śmiercią swojego jedynego przyjaciela z lat dzieciństwa (szczeniaczka rosomaka) poprzysięga zaprzedać duszę i ciało za możliwość odzyskania swojego przyjaciela. Nieświadomie swojego poczynania zaprasza do swego serca Hadesa, który przywraca zwierzęcego przyjaciela młodego człowieka do życia i obiecując mu wieczność dla niego i jego przyjaciela wzamian za służbę. Młody chłopak przywdziewa zbroje Gryfa stając się sędzią umarłych. Jego głównym zadaniem oprócz podtrzymywaniem życia Hadesa i ochranianiem go jest odbudowanie siły Spectran i odnalezienie sposobu na odzyskanie boskiego ciała Hadesa.

Zadowolona? Może każdy się teraz odezwać z krytyką lub poparciem. Nawet Ty Sakra, skoro tak uwielbiasz komentować nasze działania w kąciku. ;x

I do jasnej cholery ŻADNYCH NOWYCH FRAKCJI NIE BĘDZIE. To że wspomnieliśmy o innych bogach nie ma na celu wprowadzania nowych frakcji. Mają być TYLKO wykorzystani na potrzeby jakiegoś eventu.

Wybaczcie pisanie dużymi literami w niektórych miejscach, ale powtarzanie się, czasem bywa denerwujące. ;x

Jak się Wam coś w ogóle nie podoba, co do tej pory wprowadzili Nika, Saga i Rushifua, to walcie śmiało. Może na nasze miejsce znajdziecie dużo lepszych osób na nasze stanowisko.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:03 pm

Ode mnie pełne poparcie.
Zawsze to coś nowego i teraz my możemy kreować grę zgodnie z realiami rycerzy zodiaku:)
a to może być ciekawe bo nie wierzę, że osoba, która obejrzała wszystkie części nie wyobrażała sobie co mogłoby być dalej nie??

My mamy teraz szansę to zrobić:)
Fabuła mi się podoba więc 1:0 dla Cb Nika z poparciem:D

czekam teraz na opisy Sanku jeszcze;]
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:12 pm

chodziło o bardziej skrótowe przedstawienie sprawy. ale cytaty mogą być

i wreszcie wiadomo nad czym pracują admini i czego się spodziewać - i można się nastawiać na to 'kto jaką postać zrobi' etc. oraz mogą wtrącić może jakieś ciekawe pomysły bądź spostrzeżenia

choć co do 'ery' to się nie zgodze Nika
pojęcie Ery nie jest 'era taka siaka czy owaka jedna po drugiej' - pojęcie Ery to okres 'rozgrywki od początku do kulminacji akcji, gdy postacie mają bardzo wysokie lvl, akcja praktycznie się nie rozwija i należy zamiescić jakieś większe starcie w celu zakończenia pewnego etapu rozgrywki na forum'
nie będziemy przecież prowadzić niezmiennie tą samą akcję aż gracze osiągną 500 lvl XD przez kilka lat - ani też nie widzę sensu w prowadzeniu tej akcji na umór a potem nagle po np. dwóch latach czy kiedy indziej 'reset' tego wszystkiego do samego początku w tych samych realiach itd.

choć nadal uważam, iż gracze mogą się zagubić w tym wszystkim - to jest to jedna z opcji fabuły tego forum
ponieważ większość adminów (żywych) ma gorącą krew w tej sprawie i chcą z zapałem to stworzyć - a gracze (obecnie jeden) wyrażają zainteresowanie - to przejdzie era, choć bedzie sporo roboty w jej trakcie na waszej głowie (i mojej gdy wrócę na stałe )
idę napisać obszernego posta w innym temacie XD a informacje z tego, które Nika podała, wrzucę potem do odpowiedniego tematu by były bardziej widoczne
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:36 pm

Odnośnie Ery możesz mieć swoje zdanie. Ale jeśli trzech adminów uważa, że nie będziemy opierali fabuły na jakichś Erach, a tylko jeden jest przeciw, to jaki widzisz wniosek? Ery nie będzie i prowadzić będziemy ciągłą fabułę. Jeśli zaś pojawi się gracz, który osiągnie 500 lvl, to zawsze idzie coś dla tej osoby wymyślić. Za takie wykazanie się w grze, gdzie swoją postać ukierunkował na tak wysoki poziom i bardzo starannie, gdzie nawet my byśmy to doceniali, może w nagrodę dostać możliwość kierowania bogiem. Co za problem? Albo może pozwolimy mu przeprowadzić jeden swój duży event w konsultacji z nami. Problem jakiś? Ja nie widzę problemu. Poza tym, jeszcze nie zaczęliśmy gry na forum, jeszcze nikt nie osiągnął poziomu zbliżonego 500 a tym bardziej 300.
Co do ERY jestem nadal na NIE. Będę się upierać na utworzeniu normalnej fabuły jak została przedstawione wyżej. (Neo dziękuję za poparcie)

A to, że Ty się zaczynasz gubić, to mam się tym przejmować? Poczytaj sobie na spokojnie wszystkie tematy a raczej posty jakie pisaliśmy pod Twoją nieobecność. Może nie będziesz miała problemu z pojmowaniem. Bo ja Ci powiem, szczerze, że wprowadzonej po części przez Ciebie mechanice Ja się gubiłam. I najwidoczniej nie tylko Ja.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 7:52 pm

Właśnie tego się obawiałem, że zamiast usiąść na spokojnie to kłócicie się o coś, co powinno podlegać głosowaniu. Naprawdę zastanówcie, się czy takie kłótnie są potrzebne i jak to świadczy o was jako administratorach.

Sakra mówisz, że nie było cię miesiąc, mnie nie było dłuższy czas dla tego nie wykrzykuje, że to mi się nie podoba lub tamto. Spokojnie analizuje wszystko i cisze się, że mogę w czymś uczestniczyć, więc może dasz innym pokazać co chcą zaproponować, a potem możesz dany pomysł poprzeć lub też nie.

Po drugie, to co oznajmiłem już adminom oświadczam wszystkim. NIE BĘDĘ GRAŁ NA FORUM!!!
Prowadzona przeze mnie postać jak i Bogowie, mają na celu wyznaczanie fabuły i eventów. Moją rozrywką będzie dobra zabawa graczy i ich poparcie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 11:15 am

wyraziłam swoją opinię i uwagi, jeśli ugodziły w ciebie personalnie, Nika, to przepraszam
ale nie mogłam nie zmusić was do opisania podstaw nowej ery na zewnątrz
ja mogę sobie 'poczytać na spokojnie' - gracze zaś mieliby mase informacji na 'start', zamiast zapowiedzi - nikt na żadnym rynku nie ma w zwyczaju wprowadzania wielkich rzeczy 'z nienacka' XD

co do Ery - teraz jeszcze nie widzisz tego o czym pisze, myślę jednak, że za na przełomie 1-3 lat sama zrozumiesz o co biega

Ru, ja zawsze chce widzieć co inni proponują jeszcze lepiej jak te lepsze propozycje są realizowane
i po raz kolejny witaj na forum - nie pytaj się nigdy czy możesz do nas wracać, tylko wracaj
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 1:27 pm

Jak to się mówi Ru - dobra kłótnia nie jest zła
fajnie Sakra, że wyraziłaś swoją opinię i uwagi ale powinnaś to zrobić w dziale dla Administratorów.
Nadal nie wiem po co ciągniesz temat masy informacji na start i trudności z pojęciem wszystkiego. Jakbyś zauważyła to użytkownicy są informowani o tym jakie zmiany zachodzą. I napewno dowiedzą się/ dowiedzieliby się gdy zostanie wprowadzony nowy system walki, ataków i uników, zdolności itp. itd.

Ja nie jestem jakimś prorokiem więc nie będe podejmował się prorokowania tylko wyrażę swoję zdanie.
Zapewne przede wszystkim te rzekome masy informacji odnosisz do fabuły. Więc raczej nie powinnaś się martwić bo start fabularny to nic innego jak seria Anime i kinówki plus krótkie informacje co mniej więcej działo się przez te kilka lat po wydarzeniach z Uwertury. Mam jednak wrażenie, że od początku sabotujesz tą fabułę bo najnormalniej w świecie jej nie chcesz i to był główny powód dla, którego rozpocząłaś tą dyskusję w takim a nie innym temacie. Licząc chyba na to, że gracze stwierdzą, że im się nie podoba i wtedy byś miała silny argument przeciwko tej fabule. Oczywiście jeszcze raz zaznaczam, że Twoje powody mogły być zgoła inne lecz ja odniosłem takie wrażenie. Poprostu nie było Cię miesiąc i po powrocie zaczęłaś wiele spraw krytykować w tym rzeczy nad którymi ja, Nika i Ru pracowaliśmy, opracowaliśmy i się zastanawiamy. Ru wrócił i zabrał się do roboty czego i Tobie życzę. A raczej dziwnym by było gdybyśmy z każdym pomysłem latali do graczy i pytali ich o zdanie ponieważ nie dość, że na forum zrobiłby się chaos to przecież niektóre pomysły są prędko odrzucane przez grono administratorskie.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 2:30 pm

Tak czytam te wszystkie komentarze i czytam...

na pewno moje zdanie podzielą także Mani, Fav i Legumir jeżeli chodzi o to co się dzieje.
Słuchajcie przecież to Wy jesteście administratorami:). Czy któryś z nas (powyżej) kiedykolwiek pytali co bd następne??.Wypytywali natarczywie Nike/Sage/Ru co bd wprowadzone itd?. Ja raz spróbowałem to zastałem lekko zbesztany przez Nikę:D
ale mniejsza.

Chodzi o to, że to wy rządzicie forum i podejmujecie decyzje najlepsze dla niego.Więc każdy z was powinien aktywnie działać na rzecz forum i jeżeli w gronie administratorskim uważacie że ten pomysł jest w porządku to taki jest:).

Po co się pytać graczy cały czas czy bd chcieli grać w tym...czy w tym...NIE. Jesteście adminami i wiecie co jest dobre.Powinno to wynikać z doświadczenia, chęci ożywienia forum itd.

My gracze także w jakiś sposób wnosimy swój wkład. Ale nie ma nas tutaj 100-200, aby cokolwiek narzucać Wam. O nie... nas jest czterech bo każdy w IV erze za przeproszeniem spierdolił...czemu??. Nie muszę odpowiadać chyba na to pytanie.

Więc reasumując. Nie przekomarzajcie się bo to nie pomaga.Jest nas obecnie nie wielu więc powinniśmy razem jakoś współpracować prawda??. W zgodzie przede wszystkim.

No chyba że się mylę...
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:10 pm

Saga, że niby nie pisze w hidden zone?
to o co mi chodziło - to przedstawienie tu PODSTAW FABULARNYCH GRACZOM - rozumiesz? zostały przedstawione przez Nikę WCZORAJ po moim poście
kapujesz??


poza tym, nagle wylatujesz z totalnie nie wspominanymi rzeczami zwiazanymi z mechaniką, które są omawiane w hidden zone..
co gorsza - zamiast uproscic system, ty planujesz go totalnie zmienic
z tego co pamietam - mialo to byc uproszczenie tego co istnieje
a nie 'totalna zmiana na nowe'
chcesz utrudnic im jeszcze bardziej zycie zmuszajac do nauki wszystkiego od nowa, tak? wywlokles temat mechaniki poza hidden zone, to masz go tutaj >_>

ja swojego zdania nie zmienie - uproscic, jestem na tak - zmieniac totalnie wszystko, jestem na nie
jak tak bardzo ci sie nie podoba wszystko co powstalo na tym forum przez lata, mam moze totalnie cala mechanike usunac pozostawiajac w wersji sprzed lat kilku? bo wyglada mi, ze do tego wlasnie dazysz - do totalnego powrotu tego co bylo przed laty

i powiem to publicznie, po raz kolejny - ku widocznosci czytajacych:
CZYTANIE W MYSLACH JEST WRODZONE, NIE DA SIE TEGO NAUCZYC, DA SIE TO JEDYNIE KONTROLOWAC
WODA NIE JEST TECHNIKA, ISTNIEJACE TECHNIKI OGNIA/LODU/ELEKTRYCZNOSCI/POWIETRZA NIE OPIERAJA SIE NA ELEMENTACH TYLKO NA MANIPULACJI ENERGIA/ATOMAMI/CZASTKAMI
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:43 pm

Sakra upominam cię, po raz ostatni widzę populizm w twoim wykonaniu i przede wszystkim wyciąganie nie zaakceptowanych rzeczy z Hidden Zone, a na kłótnie w stylu zmiany tak, wyrzucenie nie to temat dla Hidden Zone. Co wy sobą reprezentujecie i co gracze sobie myślą. To jest temat do rozmowy między graczami a adminami, a nie adminami i adminami.

A ty saga jej nie drażnij, takimi stwierdzeniami.

Co do graczy, mam wielką prośbę, chciałbym was prosić, abyście przejrzeli forum i wypowiedzieli się nad tym co zostało zrobione i czego byście jeszcze oczekiwali??

Admini się nie wypowiadać, tutaj pytam graczy!!! (Nieuprzejme posty administracji nie mające nic wspólnego z pytaniami do graczy, albo przedstawieniem problemu do wspólnego rozwiązania/omówienia przez graczy i administrację!! Będą kasowane z powodu robienia się bałaganu w tym temacie!!!)

//po raz kolejny piszę - wypowiadali się, przeczytaj a nie proś o przyniesienie ci na tacy - Sakra


Ostatnio zmieniony przez Rushifua dnia Pon Kwi 12, 2010 8:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:04 pm

Popieram zdanie Neo, który wypowiedział się tu kilka postów wyżej.
To wy jesteście adminami, to wy tu macie pewność siebie i że tak powiem 'przewodnictwo w stadzie'. Od Was zależy jak nas pokierujecie, a nam sprawia radość to, że możemy w tym uczestniczyć.
Trochę jestem zniesmaczony tymi kłótniami, i to tylko moje zdanie. Jak ma powstać coś dobrego skoro macie podzielone zdanie i kłócicie się?
Co do zmian to na razie mi się podoba. Nie chodzi tu o wystrój, czy widok różnych działów, bo to jest na prawdę super, aż zaintrygowały mnie różne frakcje i zacząłem rozważać to jaką bym miał wybrać.
Jak na razie mi się to podoba, wstępna fabuła też, chociaż czekam na inne frakcje.
Idzie w dobrym kierunku. Tylko nie kłóćcie się już więcej.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 10:23 pm

przestaliśmy się już kłócić nie martw się o to
prace dzielnie trwają, posuwają się pomału do przodu

niedługo dojdzie pewnie kilka tematów opisowych we frakcjach, będziecie mieć co nieco do czytania
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 10:58 pm

Witam. Dzisiaj jestem tu jako Admin Saint Seiya Legends. Znanego wam forum o tożsamej tematyce. Mianowicie zaniepokoiła mnie nieco pewna tendencja jaka zaistniała na Saint Seiya Rpg.

Najpierw, chciałbym abyście zajrzeli tutaj, przyglądając się w szczególności Bonusom od Zbroi i formie ich dodania.
http://saintseiyalegends.forumotion.com/dostepne-zbroje-f2/zote-zbroje-t151.htm?sid=46391e8c9d041e0f029919337e1c797b

Teraz natomiast spójrzcie tutaj:
https://saintseiyapl.forumpolish.com/dostepne-zbroje-f30/zote-zbroje-t369.htm?sid=c59c039647c9a682d10187545a79fd63
Moją uwagę zwróciły Zbroja Barana, Zbroja Raka, Zbroja Wagi i Zbroja Strzelca. Sądzę że powody mojego zaniepokojenia są zauważalne już na tym etapie, prawda?

Przyjrzyjmy się teraz Zbrojom srebrnym na Saint Seiya Legends:
http://saintseiyalegends.forumotion.com/dostepne-zbroje-f2/srebrne-zbroje-t152.htm?sid=46391e8c9d041e0f029919337e1c797b

Oraz zbrojom srebrnym na Saint Seiya Rpg:
https://saintseiyapl.forumpolish.com/dostepne-zbroje-f30/srebrne-zbroje-t368.htm?sid=c59c039647c9a682d10187545a79fd63

Tutaj moje wątpliwości wzbudziły Zbroje Liry i Perseusza.

Administracji Saint Seiya Legends nie podoba się miejscami wręcz bezpośredni sposób skopiowania rozwiązań zastosowanych na naszym forum. Mówię tu o samym pomyśle, formie nazewnictwa, sposobie ukazania atrybutów zbroi który bardzo przypomina ten który obrało nasze forum. Moje osobiste zaniepokojenie wywodzi się również z faktu, iż moderatorzy Zbroi na ssrpg są graczami na ssl, a jeden z nich, mianowicie Pan Neo, ma za sobą udowodnione liczne oszustwa na obydwu forach oraz plagiat na saint seiya rpg. Wielokrotnie także, przyglądając siĘ remontowi na Saint Seiya rpg, napotkałem także stwierdzenia użytkownika Neo sugerujące zaczerpnięcie pomysłów z Saint Seiya Legends w niniejszym temacie, oraz bodajże w pomysłach graczy. Powiem wyraźnie. NIE PODOBA NAM SIĘ TO.

Proszę administrację Saint Seiya Rpg o znalezienie rozwiązania w sprawie atrybutów Zbroi innego niż zastosowane na Saint Seiya Legends, ponieważ sądzimy jako Administracja wyzej wymienionego, że nasze fora powinny się od siebie różnić, nie jak najbardziej upodabniać. Na zaistniała sytuację zwracam zgodnie z tym co kiedyś powiedziała mi Sakra, że będzie nas dokładnie obserwować by uniknąć plagiatu. Otóż my robiliśmy wszystko by stworzyć coś swojego i zaproponować graczom coś twórczego i świeżego, mamy nadzieję że taka postawa zostanie uszanowana i promowana również przez moderatorów, graczy i adminów Saint Seiya Rpg. Oczywiscie wiemy że nie uda się uniknąć pewnych podobieństw, jak choćby Udostępnione w Rozgrywce Zbroje, nazwy ataków czy nawet niektóre screeny zbroi, lecz wszystko zależy od dobrej woli i chęci pracy adminów, moderatorów i graczy. Tutaj zaś, mamy wrażenie ktoś bardzo poszedł na łatwiznę.

Mam nadzieję że więcej do podobnych postów z mojej strony nie będzie musiało dojść. Szanujmy swoją pracę wzajemnie, pozdrawiam.

GrafNaStyk
Admin Saint Seiya Legends
Były Gracz Saint Seiya Rpg
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 11:29 pm

jak napisałeś, że chodzi o bonusy od zbroi - pomyślałam, że chodzi o to, co zrobiłam już jakiś czas temu

zajrzałam jednak do tematu na forum tym i na twoim
zauważyłam teraz iż został one zmienione (cieszę się z tego powodu - ponieważ nie czuję się teraz winna zaistniałej sytuacji - jednak tak samo jest mi przykro, iż to nie wina nieporozumienia z moich wcześniejszych działań)

zadbamy na pewno o to, by zmieniło to swoją formę

jako jeden z adminów przepraszam za to (Nika to nadzorowała, a ponieważ nie gra na waszym forum nie widziała podobieństwa i na pewno nie zamieściłaby tego umyślnie jakby znała waszą mechanikę zbroi)

(przez ostatnie 2 dni nie miałam możliwości wejścia na forum)
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 12:04 am

Gram na forum grafa, ale szczególnej uwagi nie poświęcałam, jak oni mają przedstawione ataki od zbroi, ich opisy oraz atrybuty.

Z mojej strony szczere przeprosiny. Neo jak widać "wzorował" się na Waszym forum chcąc mi pomóc z tymi atakami.
Atrybuty zaraz znikną. W najbliższym czasie umieścimy własne ich opisy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: To chyba odpowiedni czas na dyskuje.   To chyba odpowiedni czas na dyskuje. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
To chyba odpowiedni czas na dyskuje.
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Czas....
» Czas....
» Wieczny czas
» Wieczny czas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: