Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Arena

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimePią Mar 30, 2007 9:01 am

-Niegrzeczny jak zawsze.- Odparł Rushifua.- Zawiązałeś sobie oczy?- Rushifua zmarszczył czoło.- Co ty robisz?
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimePią Mar 30, 2007 9:01 am

-W ten sposób poznam twoją technikę.- Odparł Morgen.- Ujrzę każdy twój cios, zaczynaj bracie.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimePią Mar 30, 2007 9:03 am

-Sam tego chciałeś.- Odparł Rushifua.- Nie będziesz mi miał tego za złe, że znów przegrasz.- Spod palcy Rushifu rozblysły struny Harfy Atak Energi Kosmicznej. (143 Dmg)

OCC:310/310HP
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimePią Mar 30, 2007 9:06 am

Morgen widział, każdą strunę harfy, która pędziła na niego, ale nie był wstanie odparować takich ciosów
-Nie będę miał.- Morgen podniósł się z ziemi.- Próbuje rozpracować twoją technikę, zanim będzie zapózno, i twoje ciosy osiągną prędkość światła, i tylko złoci rycerze, będą mogli je ujrzeć.- Pięść Morgana objeła złota poświata Atak Energi Kosmicznej (82 dmg).


OCC: 137/280HP
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimePią Mar 30, 2007 9:09 am

-Walczysz, nie po to, aby zwyciężyć, tylko po to, aby zbadać moją technikę?- Rushifua zamyślił się.
-Zmądrzał.- Pomyśła Rushifua.- Naprawdę, dostrzegam w nim coś intrygującego.
Rushifua rozrwał pięść a z jego palców wyleciało pięć srebnych strun (143 dmg)
-To już koniec bracie, nie długo Shaka stwierdzi, że się nad tobą znęcam.
Rushifua podniósł brata z ziemi i ułorzył pod murem sam usiadł obok niego i zaczął smutno grać.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimePią Mar 30, 2007 9:09 am

-Bracie.- Wyszeptał Morgen.- Powiedz mi, czy z tego samego powodu co ja dzisiaj, walczyłeś z Shaką?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimePią Mar 30, 2007 9:11 am

-Co?- Zdziwił się Rushifua.- Tak, chciałem, poznać technikę złotego Rycerza, ale wiesz, że oni poruszają się z prędkością światła. Widziałem niektóre ciosy, ale były zbyt szybkie aby podzielić je na czynniki pierwsze i poznać dogłębnie.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeSob Mar 31, 2007 1:32 pm

-Bracie chcę dziś znowu, spróbować poznać każdy szczegół twojej techniki.- Powiedział na głos Morgen. Arena była pusta.- Stań do walki...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeSob Mar 31, 2007 1:34 pm

-Czemu jesteś taki uparty.- Syknął Rushifua i zmarszczył czoło.- Dlaczego tak bardzo chcesz zemną walczyć, czy to zmieni co kolwiek?.- Rushifua wyciągnął rękę i rozwarł pięść z ręki wyleciało pięć ostrych strun. Atak Energi Kosmicznej (155 dmg).- Zrozum, że do póki nie osiągniesz tej samej mocy co ja, nie jesteś wstanie zemną się mierzyć.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeSob Mar 31, 2007 1:36 pm

-Nie, kłamiesz.- Powiedział Morgen. Rozrwał pięści a jego cios zaminił się w światło Atak Energi Kosmicznej (82 dmg)- Można cię pokonać, nie będąc na tym samym poziomie co ty.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeSob Mar 31, 2007 1:38 pm

-Przykro mi to, że tak szybko to zakończe.- Z pięści Rushifua wyleciały srebne struny (155 dmg).- Bracie.- Rushifua złapał go gdy ten chwiał się. Przytułi go do siebie.- Wybacz mi, ale cały czas to ty próbujesz zemną walczyć, za każdym razem to ty chcesz walki, czemu?
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 6:48 pm

-Wiem, że potrafię się na rzucać bracie, ale tym razem nie dam ci szans odkryłem drogę do szóstego zmysłu, a moje ciosy przyjęły stałą emanację.- Morgen wskazał palcem na brata.- Myślę że wreszcię cię pokonam.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 6:53 pm

-Codzieńie pokazujesz mi swoją niedojrzałość.- Rushifua zaczął trącać struny harfy grając smutne reqwiem.- To będzie dla ciebie bolesne braciszku.- Przez zamknięte oczy zaczął płakać wyciągnął rękę i pojawiło się pięć strun, które powoli zaczęły zbliżać się do prędkości światła. (235dmg).- Wybacz mi...
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 7:06 pm

Morgen zebrał się z ziemi, tak jak pamiętał poprzednie ciosy Rushifua, teraz jego ciosy wydawały się krytyczne, gyby ktoś powiedział mu, że jego brat jest słabeuszem, nie uwierzył by mu, jego cios przecież zmiutł go z powierzchni ziemie, przeleciał przez osiem kolumn, i miał ledwo sił aby wstać.
-Ta siła.- Morgen podniusł rękę a z niej wyleciał promień świetlny Atak Energi Kosmicznej (129 dmg)- Spróbuj tego.

OCC:65/300HP
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 7:07 pm

Rushifua przyjął cios na siebie i zaczął grać smutne reqwiem
-Pozwolę ci to skończyć jak męzczyzna.- Z ręki Rushifua wyleciały Srebne struny które uderzyły w Morgena. Rushifua podniósł go i uderzył w jego sploty gwiezdne.- Poczekaj tu na Shakę.- Rushifua usłyszał jak na Arenę wchodzi dwóch mężczyzn, nie znał ich kosmosu.- Morgen wstawaj i biegnij po Shakę, ruszaj się.
Morgen wstał i chwycił się za brzuch i zaczął po woli iść.
-Zanim on kogoś zawiadomi, my zdążymy cię zabić Rushifua, uczniu.- Odezwał się mężczyzna w zbroi wodnika.- Diamond Dust 150 obrażeń.
-Giń.- Ryknął mężczyzna w zbroi Koziorożca.- - excalibur 180 obrażeń.
Rushifua zatrzymał oba ciosy i otworzył oczy.- Niech pochłonie was mój kosmos (360 dmg).- Obu rycerzy odrzuciło, Wybuch był widoczny z daleka. Rushifu usiadł przy kolumnie i zaczął grać smutną pieśń, miał nadzieje, że zaraz ktoś przybędzie, bo on sam tracił życie, spod bandaży zaczęła lecieć krew...


OCC:
150/430HP
890/960MP
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 8:50 pm

Z góry Areny dało słyszeć się śmiech.Saga z uśmiechem na ustach schodził w dół.
- Kto by pomyślał dwóch złotych dotarło na arenę.Obejrzyjcie to miejsce dokładnie bo tutaj zginiecie !!
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 8:53 pm

-Taki słaby a taki głupi, najpierw to my wykończymy twojego kolegę, a potem pokażemy ci gdzie twoje miejsce uczniaku.- Daimond Dust. 150dmg.- Giń, Harfiarzu. Ciekawę czy będziesz umirał, tak samo jak Alegoris błagając o śmierć, łasząc się u mych stup i odając dziewictwo, abym cię nie zabijała, cóż nadaremno je oddała...


Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Kwi 03, 2007 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 8:59 pm

Widząc że Rycerz Wodnika chcę zaatakować Rushifue Saga postanowił uderzyć.Jego pięść otoczyło złote światło po czym zadał cios<średni atak>(200 dmg).Rycerz wodnika wylądował kilka metrów dalej.Saga podbiegł do Rushifuy
- Nic ci nie jest ? Masz może jakiś plan bo nie wiem jak długo będę potrafił ich powstrzymywać.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 9:07 pm

-On jest mój.- Powiedział na głos Rushifua wskazując na Wodnika.- Pamiętaj, czego nauczyliśmy się w domu spadającego liścia i kwitnącego kwiatu Wiśni, kązdy z nas może rozwinąć 7 zmysł.
-Uczeń chcę pomścić mistrza.- Wodnik zaczął udawać dziecięcy szczebot.- To takie, żałosne. Co dzidziuś zrobi mi kuku.
Rushifua otworzył dłoń i pięć strun pomknęło do wodnika, który został unieruchomiony na wielkiej kolumnie.
-Co to jest? Jak uczeń może zatrzymać złotego rycerza.- Wodnika próbował się oswobodzić, ale struny trzymały go uwiązanego. Nagle jego zbroja zaczęła się rozpadać. Rushifua wyciągnął mały flakonik wody i podszedł do Wodnika.- Co to jest, co ty robisz.
Rushifua otworzył usta Wodnika i wlal w niego płyn, poczym upadł na ziemie, spod bandaży wylatywał strumyk krwi, na ramieniu miał ranę, która ostro krwawiła.
-Shaka, wybacz mi, że cię opuszczam zanim będziesz mnie mógł czegoś nauczyć.- Rushifua trzymał w wyciągniętej ręcę flakon, ręka była wyciągnięta w stronę Sagi.- Sago, wiesz co robić, żegnaj. Alegoris znów będziemy razem.
-Ten tam już dogasa.- Koziorożec podniósł rękę i uderzył w tors Sagi, Exculibre 260dmg.- Przygotuj się, bo zaczynam się rozgrzewać...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeWto Kwi 03, 2007 9:32 pm

Atak rycerza koziorożca sprawił że Saga wylądował na ziemi.Bo podniesieniu się podbiegł szybko do Rushifuy i zabrał flakon z jego ręki poi czym przywiązał go do siebie.Gdy Saga się odwrócił stał przed nim Koziorożec:
- Spróbuj tego Excalibur.
Saga w ostatniej chwili zatrzymał dłoń koziorożca między swoimi.Ręce Sagi zaczynały krwawić ale nadal nie wypuszczał dłoni rycerza.Patrząc ukradkiem na bok widział jak Rushifua umiera.Muszę coś szybko zrobić pomyślał.Skupił swój kosmos z jego ciała zaczęły błyskać refleksy światła(318 dmg).Kozioreżec został wyrzucony w powietrze.Korzystając z okazji Saga podbiegł do Rushifuy.Wyjął flakon po czym wlał jego zawartość do ust ucznia.
- Sądze że wybaczysz mi tą decyzję - rzekł do Rushifuy.
Saga szybko odwrócił się do tyłu bo czuł że koziorożec się podnosi.
- Pora zakończyć tą walkę rycerzu ! - po tych słowach Saga ruszył biegiem na Koziorożca który nie doszedł jeszcze do pełnej sprawności po poprzednim ataku.Skupił swoje kosmo w jednej ręce i udzerzył koziorożca w tors.Złota Zbroja została uszkodzona a rycerz koziorożca padł na ziemię.W chwilę po nim Saga upadł na kolana.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeSro Kwi 04, 2007 10:21 am

Camus wbiegł na arenę patrząc na rzeź skoczył do Rushifuy, zabierając go oddał cios w kierunku Koziorożca,gdy ten został ogłuszony podbiegł do Sagi i wziął go pod ramię....i w tej samej chwili zniknęli....[zabieram ich z tematu ]
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeSro Kwi 04, 2007 8:33 pm

Rycerz Koziorożca wstał, zobaczył pęknięcie na swojej zbroi i roześmiał się.
_Zobaczymy, czy rycerz Shaka dam mi radę...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeSro Kwi 04, 2007 10:17 pm

Shaka wszedł na arenę zobaczył rycerza koziorożca i powiedział* ty śmiesz nazywać się najwierniejszym Rycerzem Ateny nawet nie powinieneś wymawiać tych słów... Shaka w mgnieniu oka pojawił się za plecami Rycerza Koziorożca i uderzył go w żebra z prędkością światła. Ten poleciał w ścianę i ledwo podniósł się po obrażeniach z poprzedniej walki. Wtedy Shaka uśmiechnął się i powiedział nie muszę z tobą walczyć już mogę ci powiedzieć ponieważ oni już cię wykończyli... I zaatakował demon capitulation który całkowicie zniszczył zbroję. Potem Shaka podszedł do niego i Rycerz Koziorożca powiedział coś do niego* - przepraszam przyjacielu dałem się tak łatwo omamić mocą Aresa... faktycznie jestem godny imienia Rycerza Ateny przykro mi... z łzami w oczach odszedł w zapomniane krainy.
Shaka zdenerwowany wykorzystywaniem Rycerzy Ateny postanowił zakonczyć to i poszukać wkońcu Aresa ale musiał najpierw pójść do uczniów bo czuł że ich kosmos gasł z minuty na minute
Powrót do góry Go down
Omen
Gość




Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeSob Kwi 07, 2007 4:13 pm

Wystraszony Omen wszedł na Arene widząc to smutne wydarzenie.Wyglądało na to że się rozpłakał.Szybko podbiegł do rycerza Panny i rzekł:
-Witaj rycerzu wiele o Tobie słyszałem od kapłanki Hildy...-rzekł do Shaki
-Jestem nowym obrońcą Asgardu.Hidla przysłała mnie tutaj z misją.Mam się spodkać z Ateną. Czy zaprowadzisz mnie do niej?-powiedział ze spokojem do rycerza panny.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitimeNie Kwi 08, 2007 8:36 pm

Shaka zdziwiony był że zobaczył wojownika w zbroi z asgardu ale nie martwił się zbytnio ponieważ wiedział że są w stanie pokoju i mógł spokojnie zaprowadzić go do Ateny. Więc rzekł* - Chodz rycerzu zaprowadze cię do Ateny
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Arena   Arena - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Arena
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Arena
» Arena
» Arena
» Arena
» Arena

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: