Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 TIME FOR SOME TRAINING!!!!

Go down 
+3
Dark Epsilon
Apollon
Al
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Cze 27, 2008 9:00 pm

Seuru przyszfendał sięjak włuczęga pod fontanne gdzie nie przytomnym ruchem klapna sobie na siemi pod nią czekając na zaproszonych uczniów i gościa specjalnego.Siedzenie na glebie zbrzydło mu jakoś i postanowił usiąść na ławce.Niestety gdy wstawał potknął się o własne nogi i przekoziołkował wprost do wody w fontannnie.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Cze 27, 2008 11:07 pm

Przyszedł do wyznaczonego miejsca, nagle ujżał Seuru i fontanne, podeszedł do Seuru i się przywitał;
-Witaj Seuru, jestem Seiya przyszły rycerz Pegaza, chyba się już spotkaliśmy
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Cze 27, 2008 11:28 pm

Ma to być dziwna misja...-takie właśnie słowa usyszał Shaka gdy się do niej zgłosił jako ochotnik.
Bądź co bądź potrzeba mu doświadczenia oraz ogromnej ilości treningu.Dzień przed wyznaczonym terminem spotkania poszedł do sklepu i kupił wszystko to co potrzeba młodemu organizmowi aby poprawnie funcjonował.Także co nieco dostał rad na temat budowy masy mięśniowej.Bądź co bądx Shaka nie należy do najlepiej wyglądających rycerzy pod względem ciała.Nie...jest raczej typem myśliciela.Z pewnością wadę tę nadrobi ogromną ilość cosmosu o ile go obudzi w sobie.
Wreszcie nastała ten dzień...spokojnie zabrał wszystko to co najpotrzebniejsze i udał się na wyznaczone miejsce.Odrazu jego wzork przykuła postać leżąca w fontannie.
-Buahaha to dopiero musiał być widok...heh przepraszam za mój wybuch śmiechu.Prosze...pozówl że Ci pomogę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSob Cze 28, 2008 9:41 am

Obudził się około 3. Miałe więc dużo czasu aby dotrzeć na miejsce spotkania. Ubrał się , umył i coś zjadł. Po drodze kupił kilka jabłek na straganie , ktróe zostawił sobie na potem. Dla rozgrzewki postanowił pobiec na miejsce spotkania. Nie było to bardzo daleko dlatego nie śpieszył się. Biegł powoli cały czas rozglądając się po okolicy. Wreszcie dostarł na miejsce. Widział tylko jedną znajomą twarz. Był nim Shaka. Przywitał się ze wszystkimi.

-Witam jestem Invis. Pretendent do Brązowej Zbroji Hydry.
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSob Cze 28, 2008 10:38 am

Jak zawsze wstał z samego rana, zabrał najpotrzebniejsze rzeczy by po chwili wyruszyć na miejsce spotkania. Nie śpieszył się, szedł wolnym krokiem podziwiając piękno okolicznych budynków. Po pewnym czasie był już na miejscu gdzie czekali już uczniowie. Milo nie znal wszystkich dlatego swoje powitanie zaczął od tych których nie znał.
- Witajcie wszyscy. Miło was znowu widzieć Seuru, Seiya
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSro Lip 02, 2008 7:45 pm

Seuru z pomocą nowopoznałego toważysza wygrzebał sie mokry z fontanny.Gdy już wyszedł całkowicie z niej przedstałwił plan:
-Dobże zatem dzisiaj wyruszamy na mały trening.Zaczniemy od wędrówki w stronę gór.Droga przechodzi przez miasto i las ,a potem są góry.Poczekajmy jeszcze chwile na ostatniego człąka grupy.
Wszyscy czekali równie 2 godziny a ostatniego człąka nie było.
Po długim czekaniu wkońcu rzekł:
-Skoro owstatnigo kolegi nie ma ruszamy bez niego.Podczas drogi możecie pytać jeśli jakieś macie pytania gdyz straciliśmy dużo czasu.
Gdy skończył mówić ruszył przed siebie w strone wyjścia z miasta.
-Moze spodkamy go po drodze....
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSro Lip 02, 2008 8:57 pm

Spoglądał cały czas na przywódce tej wyprawy.
-Masz rację.U ludzi a zwłaszcza u rycerzy punktualność powinna być wielką wartością.Chyba że owa osoba w ogóle postanowiła nie brać udziału w owej misji.
Jednak przekonamy się o tym w dalszej drodze.

Chwilka przerwy na złapanie oddechu oraz pomyślenie co dalej.
-Więc ruszajmy!.
Szkoda czasu Seuru prowadź..
Następnie nie czekając na innych ruszył za przywudzcą jednak trzymał od niego pewien dystans...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 10:24 am

Wysłuchał wszystkiego co miał do powiedzienia ich przywódca. Następnie ruszył za swoimi towarzyszami. Trzymał się blisko Seuru aby mu pomóc gdyby coś się stało.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 3:56 pm

Wysłuchał Seuru, i zgadzał się w stu procentach, jak złoty rycerz może się spóźniac na umowione spotkanie, to żałosne, ale nie przejmował się tym i szedł ostatni za towarzyszami rozmyślając nad swoimi problemami i zarazem podziwiając co dzieje się wokoło niego
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 6:37 pm

Dokładnie wysłuchał slow Seuru, wszystko wydało mu się jasne. Gdy przywódca ruszył Milo bez zastanowienia podążył za nim. Po drodze zastanawiał się jak będzie wyglądał ten trening.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeCzw Lip 03, 2008 11:26 pm

Czekając na złotego rycerza jeszcze jakiś czas przy wyjściu niestety nie doniosło skutku.Po chwili namysłu Seuru rzekł ponownie do reszty:
-Zatem ruszamy bez niego ,jednak po krótkim namyśle powiedzcie mi czy macie t oco potrzebne na trening?Bo zawsze możemy jeszcze wskoczyć do sklepu.- po czym uśmiechną się.


OOC:Furman zostajesz wyrzucony z przygody co się też łączy ze stosowną karą o której dowiesz się niebawem. >:[ .Ostrzegałem że będą kary i słowa dotrzymam.
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Lip 04, 2008 2:20 pm

Shaka na początku zrobił smutną minę."Szkoda że nie przyjdzie...ale tak to już jest"-chwilkę pomyślał.
-
Nie chce przeszkadzać Seuru ale w drodze na umówione spotkanie wziołem kilka potrzebnych produktów do trenigu aby się prawidłowo rozwijać.
W końcu pewnie będziemy ulepszać swoje techniki a także poćwiczyć chwilkę nad swoim ciałem.Bo chyba mięśnie także są ważne aby wyprowadzać szybie i mocne ciosy prawda??
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Lip 04, 2008 5:05 pm

Zmartwił sie na myśl o tym ze zloty rycerz sie nie pojawi, na pewno było by ciekawie jak by przyszedł. Mimo tego trening zapowiada sie i tak ciekawie, młody chłopak z entuzjazmem poszedł an przywódca.
- Ja nic nie potrzebuje, wszystko co miałem zrobić, wykonałem w domu. Wiec teraz nic nie będzie mi przeszkadzać w treningu. A wy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Lip 04, 2008 5:12 pm

-''Złoty Rycerz się nie zjawił. Przydał by się w trudnych sytuacjach.'' - Pomyślał Invis.

-Tak Tak. Zabrałem wszystko co będzie mi potrzebne. - Wskazał na plecak , który był zawieszony przez jedno ramię.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Lip 04, 2008 5:16 pm

Spojżał w niebo w z grymasem mowiąc:
-O kurde teg oto sie nie spodziewałem.Żeby uczeń nie przyszedł to pół biedy ,ale żeby złoty rycerz nie przybył?Wżyciu przez całe swoje życie czegoś takiego nie widziałem.Nigdy jeszcze rycerz nie złamał obiecanego słowa ,a zwłaszcza złoty to świadczy o tym czy..................... ech nie ważne.
Zwrócił się do Shaki odpowiadajac na jego pytanie:
-Więc Shako nasz trening ma nie tylko poleprzyć nasze mozliwości fizyczne ,ale i włąśnie leprze opanowanie technik ,no i może ty ,albo nasz drugi nowy kolega nauczycie się wykożystywać w walce tego co tkwi w was od urodzenia.Wiecie o czym mówię?
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Lip 04, 2008 7:51 pm

-To cosmos.Źródło naszej prawdziwej mocy..coś dzięki czemu można
wygrać każdą walkę.Jednak w zależności kto go używa inaczej
działa.Jeżeli godny tego zaszczytu rycerz postępuje dobrze jego moc
będzie sięgać "gwiazd".
Mam jednak nadzieje że i ja też go odkryje...mam nadzieje że mi w tym pomożesz Seuru..
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimePią Lip 04, 2008 10:10 pm

-Eeeheheheh......... ,a ja zawsze uważałem że kosmos to energia dająca nam wielkie możliwości i tyle.Yyy znaczy zę jest w nas to tak od urodzenia ,o kurde no to pogmatwałem wszystko.Ae co móiłeś ,a tak tak nasza wyprawa ma podciągnąć nasze zdolności w tym nauczyć nas czegoś nowego hyhyhyhyyh.Dobra co ja chciałem ,a tak gdzie jest Seyia?
Spojżał na lewo ,to na prawo ,ale biedaka nigdzie ni widział.
-Pewnie jest w wc ,albo coś kupuje poczekajmy.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 6:35 am

-Jestem, jestem, zamysliłem się trochę i odłączyłem się od grupy przepraszam
Zasapany dołącza do grupy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:53 am

-Ja odkryłem już w sobie kosmos. Postaram się go jednak opanować i używać z mistrzowską precyzją. - Zrobił krótką przerwę.

-To jak ruszamy??
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 1:26 am

-Musisz mieć zatem wielki talent do kontroli swojej mocy.Ja jeynie mam jakiś talent do kontroli kosmosu i śladowe zdolności psychiczne.Ale chętnie zobacze tą kontrole nad kosmosem jak dojdziemy na wymierzone miejsce.Zatem ruszamy!-Wykierował wyprostowanym palcem wskazujacym w stronę wyjścia z miasta (BAM!) ,nastepnie wyruszył drogą do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 3:01 pm

-Seuru na pewno udowodnimy że potrafimy korzystać cosmo i zapewne nie tylko.Więc daj nam szanse abyśmy się wykazali a nie pożałujesz.
A właśnie...gdzie my w ogóle się wybieramy??.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 3:48 pm

-Dobre pytanie Shako. Co do kosmosu napewno wiele sie nauczymy obserwując innych i poprawiając własne błędy. Jeśli tylko dostanę szanse na pokazanie swoich możliwości to zrobię to.
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 3:49 pm

Wydawało sie ze wszyscy są już gotowi stracili dużo czasu który mogli poświecić na trening. Chwile później ich przewodnik wskazał im drogę do miejsca gdzie miał odbyć sie trening. Milo bez wahania przyznał mu racje i poparł to kilkoma słowami.
- Idźmy tracimy tylko czas gadaniem sie nie wzmocnimy.


Ostatnio zmieniony przez UFoo dnia Nie Lip 06, 2008 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:06 pm

Podczas drogi zastanawiał się nad odpowiedzią na pytanie gdzie idzemy ,gdyż ciężko opisać drogę w międzyczasie kiedy szil swobodnie dróżką nic sięciekawego nie działo zatem możnabyłoby wykożystać narazie te wolą chwilę.

OOC:Ufoo skarbie nie wchodź w moje intencje.Ja pisze gdzie ide tak jak reszta pizse gdzie idzie dzięki temu ktoś może se np.Do Toitoia puść bo go kloc cisną w zadku rozumiesz? ^^.Acha Seyia troche sie ożyw bo chyba twoja postać jakoś tak nam zamała tu ^^
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 10:01 pm

OCC; Przepraszam dam rade

Spojżał na młodego Shak'e widział w nim potencjał, będzie zniego dobry rycerz wiec rzekł do niego;
-Shaka ja też jestem młodym rycerzem ale już lekko doświadczonym, także się nauczyłem używac Kosmo, teraz tylko czekam na test na zbroję i się doczekac nie umiem, a tak pozatym idziemy dalej szkoda czasu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TIME FOR SOME TRAINING!!!! Empty
PisanieTemat: Re: TIME FOR SOME TRAINING!!!!   TIME FOR SOME TRAINING!!!! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TIME FOR SOME TRAINING!!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 20Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
 Similar topics
-
» TIME FOR SOME TRAINING!!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: