Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Saint Seiya Elysion

Go down 
+5
LoRo1987
dante4444
Neo
UFoo
Silver
9 posters
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSro Maj 14, 2008 9:30 pm

Chciałem rozpocząć temat o nowych odcinkach naszych ulubieńców więc tutaj możemy spokojnie sobie porozmawiać. Mnie po prostu one rozwaliły tym bardziej, że Posejdona żyje muaahaha. Tylko troszkę szkoda, że taki mięczak jak Shun dostał Zbroje Panny, która reprezentuje prawdziwą siłę.
4 odcinka jeszcze nie oglądałem, ale muszę powiedzieć, że jest to wszystko ekscytujące
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSro Maj 14, 2008 9:32 pm

ale z polskimi napisami oglądałeś? jak tak to daj linka
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSro Maj 14, 2008 9:53 pm

hmmm popieram Silvera.Dziwnie to wyszło a moim zdaniem niezły był moment jak oczywiśćie Seiya pokonuje 2 technikami boga:D.Oraz jak Thanatos rozbija jednym atakiem wszystkie 5 złotych zbroi na kilka małych kawałeczków:(
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSro Maj 14, 2008 10:03 pm

no jak macie z poslkimi napisami to dajcie linka ludzie a nie dajecie smaka na nowa serie a nie dajecie zadnych linkow :/ jestescie podli naprawde (zlezka)
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSro Maj 14, 2008 10:05 pm

hmmmm nie wiem czy są te odcinki z polskimi napisami:Pja oglądałem na Youtubie lecz po hiszpańsku.Mi to nie przeszkadzało lecz jest jakiś niedosyt jednak..
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSro Maj 14, 2008 10:11 pm

eh :/ nie no po hiszpansku to nie ma sensu bym ogladal :/ a moze Silver ogladal z poslkimi napisami ? i kiedy to ogladaliscie ? moze za jakis tydzien juz sie pojaiwa z napisami...
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeCzw Maj 15, 2008 6:50 am

Ja obejrzałem ściągnięte z torrentów Musze przyznać że jak tak dalej pójdzie to będzie wielka chała... Tanatos to była już przesada... :/
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeCzw Maj 15, 2008 10:17 am

Na SSRevolution macie polskie napisy, więc mi nie stękać tutaj, a także tam można ściągnąć odcinki Raw bez żadnych wklejonych napisów, które się ogląda świetnie
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeCzw Maj 15, 2008 10:49 am

Silver podaj link do tej strony bo nie znam. chyba nie ejst to zbyt trudne...
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeCzw Maj 15, 2008 8:11 pm

A ja się zapytam czy jest trudne samemu sobie poszukać? Wujek Google zawsze pomoże.

Co do Elysion, dwa odcinki pierwsze widziałam, nowych jeszcze nie. Ale jak dla mnie to ciekawa kontynuacja. Tylko tyle napiszę, jak zobaczę nowe to się więcej może wypowiem.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeCzw Maj 15, 2008 8:40 pm

Wujcio google daje ciała ostatnio.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeCzw Maj 15, 2008 11:41 pm

no wlasnie popieram Ala... mi wogole od jakiegos czasu juz nawala. wiec dlatego prosze o linka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimePią Maj 16, 2008 6:59 am

Ja obejżałem już kilka odcinków. Kolega ma na płycie
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimePią Maj 16, 2008 8:21 am

Z Google są chwilowe problemy ponieważ mieli masowy atak na serwer wyszukujący (tzw. DDoS) dlatego przez pare dni mogą być problemy... Co do odcinków wie ktoś w jakie dni sie pojawiają i co ile?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimePią Maj 16, 2008 10:40 am

Z tego co mi się zdaje to odcinki 5-6 czyli przed ostatni i ostatni pojawią się 1 sierpnia.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimePią Maj 16, 2008 12:54 pm

O kurde... tyle czekania....? Ostatnie dwa to mają być? Chcą wszystko w nich zmieścić??? Jakoś tego nie widze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeCzw Cze 12, 2008 1:35 pm

paradoks 1. Tanatos niszczy zlote zbroje a nie może zabic Seiki? Bóg śmierci???? moim zdaniem mrugnąlby a wybrana osoba jest kill. No ale nic, dobra niech będa kule energii. I tu sie pytam. Jesli niosą smierc to dlaczego nie zabily rzucajacych sie pod nie kikiego, Marin i reszty?

paradoks 2. Ciągle wstający Seiya.. no nie mam pytań.

paradoks 3. zniszczone złote zbroje ok. ale nie od razu po jednym ciosie, bo przecież one tez mają boskie pochodzenie (Atena)

a mimo to czekam na dalsze odcinki.. heh
Powrót do góry Go down
Thanatos

Thanatos


Dołączył/a : 17/08/2008
Liczba postów : 106


Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 8:22 pm

http://kreskowki.fani.pl/news/?url=menu/318

Cały Hades i 5 Elysion + Kinowki
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSob Wrz 27, 2008 1:29 am

Cosik z ostatnia zamiast krewskówki fani to mi sie wyświetla "I't Works" xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSob Wrz 27, 2008 8:00 am

@up To tylko mały błąd servera, często się tak dzieje z powodu przeciążenia. Należny spróbować ponownie za jakiś czas.
Powrót do góry Go down
Thanatos

Thanatos


Dołączył/a : 17/08/2008
Liczba postów : 106


Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSob Wrz 27, 2008 10:27 am

Już obejrzałem wszystkie odc. na kreskowki.fani.pl więc teraz oglądam 5 elysion na YT po Angielsku
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitimeSob Wrz 27, 2008 3:08 pm

NA Yt to skończyłem oglądać hack\\roots kurde że też reszta seri jest umieszczona w 3 voluminach gry na ps2 XD ale pomysł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Saint Seiya Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Elysion   Saint Seiya Elysion Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Saint Seiya Elysion
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Saint Seiya Hades Chapter Elysion
» Saint Seiya RPG
» Saint Seiya w telewizji - Petycja
» Saint Seiya The Lost Canvas
» Anime Saint Seiya Lost Canvas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: