Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Saint Seiya w telewizji - Petycja

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Saint Seiya  w telewizji - Petycja Empty
PisanieTemat: Saint Seiya w telewizji - Petycja   Saint Seiya  w telewizji - Petycja Icon_minitimePią Lip 31, 2009 10:38 am

Petycja do telewizji Puls o wyemitowanie wszystkich serii począwszy od sanktuarium do Elizjum.
Wejdźcie na stronę:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4263
Wpisz cię adres e-mail i poprzyjcie petycje
Powrót do góry Go down
Favonius

Favonius


Dołączył/a : 20/06/2009
Liczba postów : 145

Płeć : Male

Saint Seiya  w telewizji - Petycja Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya w telewizji - Petycja   Saint Seiya  w telewizji - Petycja Icon_minitimePią Lip 31, 2009 10:53 am

Kiedyś było coś takiego o Dragon Ball
Ale nie wypaliło...


Jak już się wysiliłeś , żeby napisać tego posta
To może zacznij grać na forum ??
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Saint Seiya  w telewizji - Petycja Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya w telewizji - Petycja   Saint Seiya  w telewizji - Petycja Icon_minitimePią Lip 31, 2009 11:16 am

hahaha.. fani są obecnie nastolatkami? ^^ (wtedy nie byli?)
no, ja myślałam, że pierwsza fala fanów to obecnie studenci i byli studenci a obecni nastolatkowie stali się fanami dopiero od pojawienia się części Hadesa ^^
czuję się pominięta w tym piśmie XD

.. 'kreskówek tego typu' - ktoś wielce 'zorientowany' pisał taką wręcz obelgę jak dla mnie rzucając w stronę nie tylko tego ale większości anime =_= dla starszego niż przedszkolaki grona przeznaczonych..
drażnią mnie takie teksty gdyż ludzie od razu grupują to z jakimś 'Bolkiem i Lolkiem' czy 'Reksiem'.. anime to anime.. to japoński film animowany a nie japońska kreskówka.. =_=

mogę oddać swój głos, choć wątpię czy to wypali i tak
poza tym od lat preferuję suby w języku angielskim niż polskim a tego żadna telewizja mi już nie zapewni polska

i tak przy okazji.. to forum RPG nie reklamy i prędzej chcielibyśmy zobaczyć nowych graczy ^^ skoro jest aż 'tylu' fanów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Saint Seiya  w telewizji - Petycja Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya w telewizji - Petycja   Saint Seiya  w telewizji - Petycja Icon_minitimePią Lip 31, 2009 2:54 pm

Fakt, starsi są nieco pominięci.. Niemniej też podpisałem. Keczub, zapraszamy do gry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Saint Seiya  w telewizji - Petycja Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya w telewizji - Petycja   Saint Seiya  w telewizji - Petycja Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Saint Seiya w telewizji - Petycja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Saint Seiya RPG
» Saint Seiya Elysion
» Saint Seiya The Lost Canvas
» Saint Seiya Hades Chapter Elysion
» Anime Saint Seiya Lost Canvas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: