Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Anime Saint Seiya Lost Canvas

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Anime Saint Seiya Lost Canvas Empty
PisanieTemat: Anime Saint Seiya Lost Canvas   Anime Saint Seiya Lost Canvas Icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 7:18 pm

Umieszczam linczek do trailera (openingu) Saint Seiya Lost Canvas
https://www.youtube.com/watch?v=WZBImqIisno&feature=related
Na Youtube można znaleźć również inne materiały dotyczące tego anime.
Moje wrażenia są takie ,że nie za bardzo podoba mi się wygląd pegazika ale w 200 % nadrabia to Pandora pod względem wyglądu i tego ,że będzie odwrotnością Pandory z SS Hades czyli nie będzie tak spokojna
Tutaj inna wersja : https://www.youtube.com/watch?v=0lEcbrAwsEQ&feature=channel
Powrót do góry Go down
Revel

Revel


Dołączył/a : 10/06/2008
Liczba postów : 300


Anime Saint Seiya Lost Canvas Empty
PisanieTemat: Re: Anime Saint Seiya Lost Canvas   Anime Saint Seiya Lost Canvas Icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 9:55 pm

Mówisz o wyglądzie Pandory zgadzam się
a co do Pegaza, to nie leży mi to ze znów brązowy rycerz Pegaziątka ma być bohaterem..
Patrząc na złotych, są oni bardzo podobni do tych z pierwszej serii, a w dodatku, jakoś czuje ze ataki będą mieli takie same, podobne charaktery tylko inne imiona..
Rysunki są nawet nawet, Thanatos, Hypnos i Hades też ładnie wyglądają
Mam takie małe pytanko, nie wiecie czasem czy obecni w tej serii Spectranie, to Ci sami co w Serii Hades?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Anime Saint Seiya Lost Canvas Empty
PisanieTemat: Re: Anime Saint Seiya Lost Canvas   Anime Saint Seiya Lost Canvas Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2009 8:58 am

Chyba tak , napewno trójka sędziów to Minos,Aiacos i Radek tak samo jak w serii Hades.Pozostali Spectranie ,którzy wystąpili w serii Hades i wystąpią również w tej to również chyba ci sami np. Raimi.
Tyle tylko ,że w tej serii będą jeszcze inni Spectranie np. Violate de Behemoth czy Veronica de Nasu .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Anime Saint Seiya Lost Canvas Empty
PisanieTemat: Re: Anime Saint Seiya Lost Canvas   Anime Saint Seiya Lost Canvas Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2009 5:54 pm

I tych pozostałych jestem ciekaw. Również ich obecności ( a raczej ich Zbrój) na forum. A co do Pegaza i Złotych to mam podobne wrażenia jak Revel.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Anime Saint Seiya Lost Canvas Empty
PisanieTemat: Re: Anime Saint Seiya Lost Canvas   Anime Saint Seiya Lost Canvas Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Anime Saint Seiya Lost Canvas
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Saint Seiya The Lost Canvas
» Saint Seiya RPG
» Saint Seiya Elysion
» Saint Seiya w telewizji - Petycja
» Saint Seiya Hades Chapter Elysion

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: