Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Saint Seiya Hades Chapter Elysion

Go down 
+10
Paolo Miraż
LoRo1987
Apollon
dante4444
Neo
Legumir
Bodzian
furman777
Al
Saga
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePią Lis 23, 2007 7:57 am

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Logo_elysium

Można prowadzić tutaj rozmowy na temat kolejnej odsłony Saint Seiya Hades jaką jest Elysion. Z tego co mi wiadomo to ma ona składać się z 7 odcinków a pierwszy ma się pojawić w grudniu tego roku
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePią Lis 23, 2007 11:07 am

Zakładając skoro to nowa seria to pewnie brązowi rycerze będą mieli zbroje v3.Może być fajnie
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeSob Lis 24, 2007 9:31 pm

nie rozumiem po co sie tak z tym ociagali...
i czemu nie zrobili serii "hades" od razu po posejdonie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeNie Sty 27, 2008 11:45 pm

Bo doszli do wniosku, że im się nie opłaca? Albo brak funduszy =="
W każdym bądż razie nic nie usprawiedliwi tego, że zakończyli na swój własny sposób serię Posejdon i poszli w długą. Tak mi się przynajmniej wydaje. W końcu przecież stworzyli własną serię, którą nazwali "Asgard" bo ... hmm zgaduje, że dlatego bo Kurumada nie skończył w tedy robić serii Posejdon, a póżniej (jak już wcześniej napisałam) zakończyli ją po swojemu, zakańczając w ten sposób całe anime. Cóz fani zapewne byli troche poirytowani...
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Sty 28, 2008 3:29 pm

Mnie sie wydaje że to miało wyjśc w Marcu tego roku... ale może źle pamiętam...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Sty 28, 2008 3:35 pm

ma wyjść w marcu tego roku......a nie miało
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Sty 28, 2008 3:41 pm

dobra wyczekam, a pozniej wszystkie wypale i zrobie sobie box seta i do konca zycia bede ogladac
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Sty 28, 2008 3:43 pm

ja już wypaliłem trzy płytki DVD xD (jakies 30 godzin ogladania xD a dopiero ledwo pierwsza serie wlazła) z menu i ze wszystkim ;p
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeCzw Mar 20, 2008 10:34 am

Więc pora się teraz trochę pochwalić Widziałem już dwa odcinki serii Elysion
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeCzw Mar 20, 2008 11:12 am

To fajnie, a ja jeszcze nie skończyłem oglądać nawet pierwszej serii tej boskie bajki xD Obejrzałem narazie 32 odcinki i ściągam następne. Mam nadzieję, że będę miał wszystkie
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeCzw Mar 20, 2008 12:07 pm

LoL Saga skąd ty to wytrzasnąłeś ? :O Dawaj linki

EDIT : Linki zaczerpane z Saint Seiya.pl
Odcinek 1 :
http://rapidshare.com/files/98436431/SaintSeiya.pl_-_Jamnik_sst_-_Saint_Seiya_Elysion-hen_-_OVA_01.part1.rar
http://rapidshare.com/files/98439444/SaintSeiya.pl_-_Jamnik_sst_-_Saint_Seiya_Elysion-hen_-_OVA_01.part2.rar
Odcinek 2 :
http://rapidshare.com/files/98556684/Saint_Seiya_-_Meiou_Hades_Elysion-hen_-_OVA_02.part1.rar
http://rapidshare.com/files/98558797/Saint_Seiya_-_Meiou_Hades_Elysion-hen_-_OVA_02.part2.rar

Napisów póki co podobno nie ma...

EDIT 2 : Napisy eng.
http://rapidshare.com/files/99601304/saint_seiya_elysion_cd1_cd2_english.rar.html

EDIT 3 : Napisy pl do pierwszego odcinka już są !
Pobrane z SaintSeiya.pl
http://chomikuj.pl/Jamnik_sst/*5bSaintSeiya.pl+-+Jamnik_sst*5d+Saint+Seiya+-+Meiou+Hades+Elysion-hen+-+OVA+01+*5bCS-PPV+640x480+DivX6.8+120fps*5d.rar
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 8:37 pm

Powiem krótko : Widok Shuna w Złotej Zbroi Panny i Ikkiego w Złotej Zbroi Lwa - bezcenne
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 9:27 pm

to juz są kolejne odcinki z serii Elysiium Saga??
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 9:32 pm

ja na razie ejstem dopiero na tym jak weszli do Hadesu... ale dobija mnie tlumaczenie :/ chyba ktos przepuscil text przez program tlumaczacy ktory zrobil za przeproszeniem kupe zamiast tlumaczenia :/
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 10:13 pm

Macie tutaj rysunek od Elysion chapter :

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Elysiontk1
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 10:20 pm

to to widziałem już gdzieś ale chodzi mi o dalsze odcinki czy już są:D:D bo narazie to 2 obejrzałem jak Seyia walczy z Tanatosem
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 11:39 pm

Japowiem ,że nie moge tego pobrać bo jak mi każą wpisać kod to ,albo sie nie mieści ,albo dają tak porypane polecenie ,że mi ręce opadaja.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg
Apollon


Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimeNie Maj 04, 2008 11:42 pm

jak mnie sie dobrze wydaje nie jest to na krekowka.pl ??
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Maj 05, 2008 7:44 am

nie na kreskówce nie ma wielu odcinków SS
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Maj 05, 2008 10:38 am

na kreskowkach sa wszystkie odcinki saint seya. i pierwsza i druga tak samo trzecia. hades tez jest... i z tego co widzialem to jakies elysion chyba tez.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Maj 05, 2008 1:10 pm

Są już kolejne dwa odcinki Moim zdaniem lepsze od dwóch pierwszych do momentu końcówki czwartego.Pewnie dlatego ,że nie jestem fanem rycerza Pegaza.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Maj 05, 2008 3:14 pm

hmm gdzie jest znalazles Saga?/na torrentach?
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Paolo Miraż


Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Maj 05, 2008 3:50 pm

w wersji oryginalnej są na saintseiya.pl co do napisów to nie wiem, może się już pojawiły. Musisz sam sprawdzić
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Maj 05, 2008 3:58 pm

Ja tez juz je widziałem ale z hiszpańskimi napisami xD Dlatego narazie sobie darowałem poczekam na Polskie
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitimePon Maj 05, 2008 5:08 pm

Ja też widziałem z hiszpańskmi subami ale akurat w moim przypadku dzięki temu mogłem sobie spokojnie obejrzeć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Saint Seiya Hades Chapter Elysion Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seiya Hades Chapter Elysion   Saint Seiya Hades Chapter Elysion Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Saint Seiya Hades Chapter Elysion
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Saint Seiya Elysion
» Saint Seiya RPG
» Saint Seiya w telewizji - Petycja
» Saint Seiya The Lost Canvas
» Anime Saint Seiya Lost Canvas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: