Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wioska

Go down 
+28
Zeus
Revel
Remus
Mentor
Wielki Mistrz
Dark Epsilon
UFoo
Paolo Miraż
Apollon
Nadira
dante4444
NPC
Legumir
Mira
Neo
Wyrocznia
Karen
Sakra
Saga
Silver
Domon Kasshu
Rushifua
Xellos
Bodzian
rutek_17
furman777
Al
Miniman
32 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 6:19 pm

Za uczniem Hadesu pojawił się Azrael.
-Nie uciekniesz mi tak łatwo twoje cosmo łatwo wyczuć.Słąbe coś to udeżenie było nawet nie trafiło....
Gdy uczeń się obejżał ujżął leżącego oddychającego ucznia który nagle zniknął.
-To byłą iluzja wywołana w momęcie mojej szybkości wzgędem towich słabo wyczulonych zmysłów.Jesteś żałosny żeby samemu broić na niewłasnym podwórku.I coś jeszcze...
Złapał ucznia za gardło godnosząc go jedną ręką ,po czym wsadził mu zawiniątko w usta.
-Jeden pentagram jóż mam i mi wystarczy.
Po chwili żucił uczniem o ziemię tak mocno ,że aż się w niąwbił tuż na przeciw Xellosa.
Azrael zwołał:
-Hej Xellos mamy tu szcura leży na przeciw ciebie.
Po czym ruszył w stronę wgłębieniu zatrzymując się tuż przy leżącym uczniu.

OOC:Małolat przeczytaj regulamin.Nie możesz wchodzić w intencje drugiego gracza o ile tamten nie wyrazi na to zgody.W związku z tym nie możesz napisać że straciłem oddech z dwóch powodów.Po 1 Wchodzisz w moje intencje łamiąc regulamin. Po 2 jestem szybsdzy od ciebie ,wytrzymalszy i silniejszy więc:
-Twój atak chybi za każdym razem
-Tówj atak jak trafi to nie wyżądzi żądanego efektu
-Jak jóż trafi to zadając mały dmg.
Mówię to bo jesteś nowy i chce tylko cię o tym powiadomić
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 6:40 pm

Xellos spojrzał z pogardą na osobe leżąca u jego stóp.
-To tacy ludzie służa teraz Hadesowi?To chyba oznaka upadku jego potęgi.
Kopnął chłopaka w twarz.
Schylił sie ku niemu i zdjął mu kaptur.
-Jesli jeszcze raz sie tu pojawisz to przysiegam Ci ze zginiesz.
Gdy skonczył mówić,rzucił nim o ziemie jak jakąś szmatą.Splunął i odszedł.
-Azraelu.Masz chyba jakies rachunki do wyrównania z tym czymś.Wyrównaj je.-powiedział odchodząc w strone placu przed domami złotych rycerzy.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 6:48 pm

Azrael przykucnął przy leżącym Uczniu i szepną mu do ucha.
-Do takiego stanu doprowadza twoje postepowanie.
Wstał i rozmył się w powietrzu myśląc:
-Czeka mnie ciężki trening.Po tym co zrobił uczniowi zaczął podszas podróży zastanawiać się nad swoim postępowaniem.
-Co ja mu zrobiłem.....Nagle zmienił kierunek w stronę lasu.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 6:57 pm

Obserwował z daleka całą sytuację, nie wtrącał się, lecz zachowanie Xellosa nie przypadło mu do gustu, szczególnie maltretowanie słabszego od siebie.
Powoli wyszedł z cienia zmierzał ku leżacej postaci. Stanął nad nią. Popatrzył....
Zniknął na chwile, lecz zaraz pojawił się z kubłem wody. Odwrócił leżącego na ziemi chłopaka, który był poturbowany, po czym chlusnął mu zimną wodą na twarz aby ten się obudził.
- Wstawaj, musimy pogadać! - Powiedział wcale nie przyjemnym tonem.
W myślach miał cały czas zachowanie rycerzy z brązu. "Kiedyś wróci do was to co komuś zafundowaliście, nawet jeśli się stawiał, jest słabszy....To nie postawa godna rycerza...".
Czekał aż chłopak się obudzi, po czym chlusnął mu jeszcze raz w twarz wodą...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 7:14 pm

-Wstaje juz wstaje.Czego odemnie chcesz?
Gdy zobaczył kto nad nim stoi szybko stanął na nogi.
Jego oczy były szeroko otwarte a kaptur opadł mu na ramiona.
-Kolejny uczeń sanktuarium.Czemu mi pomogłeś??
Jeśli szukasz wdzieczności to ja znalazłeś.Dzieki.Ale na tym koniec.Mow po co mnie tu przywiodłeś.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 7:25 pm

Popatrzył na spectrana, źrenice mu się lekko zwężyły jak u kota.
- Pomogłem Ci, bo niechce żebyś nabrał awersji do sanktuarium i ludzi w nim się znajdujących. Po za tym twój kosmos jest mały w porównaniu z rycerzami z brązu, których zdążyłeś już poznać. Nie oczekuje podziękowań. Każdy pożadny rycerz na moim miejscu by to zrobił.
Popatrzył na świeżo co obudzonego zarzucił kaptur na głowe po czym wolnym krokiem zaczął iść w stronę wyjścia z Miasta.
- Chodź zemną, wyprowadzę Cie bezpiecznie z miasta, nikt Cie nie tknie, tylko nie szczekaj do każdego....
Oddalał się...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 10:05 pm

-Dzieki ale sam sobie poradze nie potrzebuje ochrony.

Wyprzedził ucznie sanktuarium i ruszyl sam w strone wyjscia z miasta.
Nałożył kaptur na głowe po czym odwrócił sie w strone ucznia sanktuarium.
-Nie wiem co Toba kieruje ale wiedz ze mam u Ciebie dług wdzieczności.

Odwrócił sie i ruszył w swoja strone.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePon Sty 07, 2008 10:38 pm

Nagle znalazł się przed spectranem, co zmusiło młodego ucznia krainy śmierci do zatrzymania się.
- Jesteś jeszcze młody, dużo się uczysz dlatego daruje Ci tym razem. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy Spectranie. Pamięć mam dobrą. Pozdrów odemnie swego Pana, może niedługo się z nim spotkam....
Zniknął tak szybko jak się pojawił, została po nim tylko pod nogami Spectrana Manierka z wodą, bowiem widział, ze takowej nie posiadał z tego co zdążył zauważyć.
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 1:35 pm

Podniósł manierke z ziemi i schował do najwiekszej z kieszeni.
Ruszył dalej przed siebie.Załował ze wogóle przybył do sanktuarium.

"Nie rozumiem tego czym kieruja sie ci ludzie ale zasiewaja we mnie zbyt wielkie ziarno niepewności musze opuścić to miejsce"-pomyslal idac dalej ku wyjściu z miasta.To co zrobił uczeń sanktuarium na długo zostanie w jego pamięci.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 2:58 pm

Xellos zauważył jak jeden z uczniow sanktuarium pomaga uczniowi Hadesa.
"Moze za ostro zareagowałem...chyba nie powinienem tak go traktować....no ale cóż stało sie"

Ruszył dalej w strone lasu.Musial zastanowić sie nad tym czy naprawde gnebienie spectran jest teraz niezbedne.
Miał lekkie wyrzuty sumienia.W końcu to w dalszym ciągu jest człowiek.W pewnym momencie odwrócił sie i spojrzał na miejsce gdzie zaszedł cały incydent.
"Pojde go przeprosić"-pomyślał i pomknął ku wyjściu z miasta.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 4:07 pm

Stanął przed bramą miasta. Widząc kolejny raz ucznia Hadesu mijając go wyszeptał :
- Lepiej nie rób tego więcej...Możesz przez to zginąć
Widząc brata idącego za uczniem z Hadesu, zatrzymał się, a gdy brat go do gonił ruszył z nim mówiąc cicho :
- Bracie... Musisz mi pomóc...
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 8:18 pm

Gdy spojrzał na człowieka niosacego skrzynke na plecach strach pojawił sie w jego oczach.
"Jesli mnie tym razem sprobujesz uderzyć to przysiegam ze kiedyś cie zabije"
-Jeśli zatrzymałeś mnie tylko po to zebym znow spotkał tego człowieka to nienawidze cie jeszcze bardziej niz wcześniej

Powiedział do rycerza andromedy po czym spojrzał na rycerza ktory szedł w ich strone.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 8:24 pm

Słysząc słowa przybysza zdziwił się. Widząc strach w jego oczach zdziwił się jeszcze bardziej.
"Co on do cholery nawyrabiał ? ..." pomyślał i zapytał brata
- Coś ty mu zrobił ?...
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 8:44 pm

-Troche przesadziłem z agresja.W sumie nic wielkiego-odpowiedział bratu po czym zwrócił sie w strone ucznia hadesa
-Ale jednak uwazam ze przesadziłem i chciałem Cie przeprosić.
Słowa te ledwo co przeszły przez gardło Xellosa lecz gdy je wypowiedział poczuł dziwna ulge.
-No a teraz przybyszy odejdż w pokoju.-dodał i odwrócil sie znow w stron brata.
-Co sie stało??-spytał[/b]
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 8:47 pm

- Chodźmy w jakieś zaciszne miejsce... widziałem coś dziwnego... - powiedział po czym ruszył w stronę wyjścia z miasta
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 9:20 pm

Zaczął krążyć po mieście wyraźnie czegoś szukając.Czegoś albo kogoś.Rozglądał sie po twarzach przechodniów szukając Azraela.
Szukał wszędzie az wreszcie zrezygnował z poszukiwań i postanowił uśiąść przy fontannie znajdującej sie w centrum miasta.

"Co to może znaczyć.....musze sie dowiedzieć.....przyjacielu jesteś mi potrzebny"
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeWto Sty 08, 2008 9:45 pm

Stał przez chwile i przyglądał soe odchodzącym rycerzą.
Po chwili jednak ruszył w drugą strone i po kilkunastu minutach zniknął z horyzontu.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 10:17 pm

Poszukiwania były wciąż bezskuteczne.Azraela nie było nigdzie widać.W głowie chłopaka wciąż słychać było słowa przepowiedni jaka wysnił Sharaku.
"O co tu chodzi"-zaczął sie zastanawiać.
Musiał znaleźć Azraela.Tylko on mógł mu w tej chwili pomóc.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 10:04 pm

Drogą z lasu wracał Azrael całkowicie skołowany swoim zachowaniem.Szedł z opuszczoną głową cedzić coś trzy po trzy pod nosem.
-Raz jestem taki...... potem taki....... ,a potem..... nie rozumiem co...... .
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 10:12 pm

Wszedł do Miasta, jak zwykle było w nim gwarno. Postanowił poszukać tego po co tu przyszedł. Mianowicie szukał dwuch nowych osób, którzy stosunkowo niedawno przybyli do Sanktuarium.


OCC: Morpheus i Neo proszeni do miasta.

OCC:nie wiem od kiedy robie za 'nowa osobe' ktora 'stosunkowo niedawno przybyla', ale sie nie doprosisz, moja postac jest tam gdzie jest a nie gdzie chca by byla =_= - Sakra


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Sty 11, 2008 7:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 10:23 pm

Azraelu!!!!-krzyknął widząc go przechadzającego sie ulicami miasta.
Podbiegł szybko do ucznia i zaczął mówić cały zdyszany.
-Musisz mi pomoc.Słyszałem o sekretnej bibliotece znajdującej sie na terenach sanktuarium.Wiesz gdzie ona sie znajduje??-spytał a w jego głoscie bylo słychac wielkie zdenerwowanie.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 10:06 am

Odwrócił opuszczonął głowę w stronę Xellosa.I spojżał na niego surowym i przeszywającym spojżeniem.Czuć było od niego odpychającą aurę.Westchnął głęboko i odburknął ponuro:
-Nie nie wiem.......
Następnie ruszył przed siebie ponownie z opuszczonął głową mamrocząc i cedzić pod nosem:
-Co się...... musze...... napewno...... strach..... .
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 3:50 pm

Zatrzymał go zanim zdarzył odejść

[i]- Gdy słońce zagaśnie,
Na ziemi zapanuje mrok i ciemność,
Ból i cierpienie rozleją się na ziemię,
Radość i ukojenie ustąpią im miejsca.
Gdy tylko to wszystko się stanie,
Tylko wy będziecie mogli zatrzymać zło...wypowiedział słowa przepowiedni usłyszanej od brata.-Co to do cholery znaczy??Pomóż mi prosze
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 4:36 pm

Ruszył ponownie odburkując ponownie:
-Nie wiem zapytaj rycerza o pozwolenie skożystania z biblioteki.....
Ruszył przed siebie dalej jeszcze bardziej przybity.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitimePią Sty 11, 2008 5:07 pm

"ehhhhhhhhhh....wiec nie zostaje mi nic innego"-pomyślał po czym ruszył w kierunku placu przed domami zodiaku.

Musiał sie tam dostać poprostu musiał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wioska - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wioska   Wioska - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wioska
Powrót do góry 
Strona 7 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Wioska
» Wioska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: