Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zatarcie tajemnicy Holy Awe

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 8:34 pm

Shura stanął przed BKren, uklęknął na jedno kolano.
- Nie mogę pozwolić na jej powtórną śmierć, tym samym nie mogę cię atakować. Jeśli tu teraz oddam swoje życie to czy pozwolisz odejść moim towarzyszą, łącznie z tą dwójką na ścianie odejść?-Shura spuścił głowę czekając na odpowiedź..
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 8:36 pm

-Hahahahahahah!!!!!!Druga szmata odziana w mięcho!!!!
Poczym kopnęła Shure prosto w twarz odrzucając go 2m do tyłu.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 8:45 pm

Shura wyprostował się i spojrzał na BKaren.
-Jedyną szmatą odzianą w mięcho jesteś tu ty!! Wszystko musi u ciebie sprowadzać sie do chamstwa i przemocy!?-Wykrzyknął Shura w stronę sobowtóra Karen.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 8:52 pm

-Hahahahahahaahahah!!!!!!! Ja nawet nie mam ciała!!!!
-Diamond Wind!!!!! (450 obr.)
Z rąk BKaren wystrzelił diamentowy wiatr który udeżył z niesamowitą siłą w Shurę.
-Teraz zginiesz w cierpieniu!!!!
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:02 pm

-Mam tego dość- powiedział Shura i w mgnieniu oka znalazł się za plecami BKaren.
-Potężny atak!!(636dmg)
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:05 pm

Pod zamkniętymi powiekami Karen dało zauważyć się ruch oczu tak jak gdyby miała przed sobą pokaz jakiś obrazów.Po chwili ruch oczu ustał a po twarzy Karen zaczęły spływać łzy , które po chwili zaczęły kapać na grunt.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:06 pm

Karen ponownie wrzasnęła z bólu i plunęła krwią a w między czasie BKaren odpowiedziała:
-Hahahahah mi nic nie jest ale on niedługo zginie
-Szybki atak!!! (50 obr)

BKaren ma (66 hp)
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:09 pm

Shenron zaczął biec w kierunku BKaren krzycząc szarża i powalił ja na ziemię (66 obr)
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:11 pm

Shura stał i czekał na to co sie stanie..
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:17 pm

Shenron podszedł do Shury i położył mu rękę na ramieniu
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:21 pm

BKaren padła na ziemię i zniknęła.
Ręce przytrzymujące Karen zniknęły i upóściły martwe ciało dziewczyny.
Nagle wszyscy usłyszeli krzyk:
-Amethyst Wind!!!! (1000 obr.)
Ze ściany wystrzelił fioletowy wiatr który powalił Shurę na ziemię
Ze ściuany wyszła zmieniająca się w czarny dym BKeren irzekła:
-Przez twojego przyjaciela nie zdałeś testu teraz twoja kolej.
Po czym wyparowała a dym wszedł w Karen przywracając je oddech (Karen masz max hp i mp jestś przytomna już i możesz grać a i masz dodatkowy lv za nie protestowanie użycia cię jako wroga )
Nagle ze ściany powyłaziły czarne ręce które chwyciły wpół martwego Shurę i przyszpiliły go do ściany.

OOC:Został BDarkwolf tylko.


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro Paź 10, 2007 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:24 pm

Shenron patrząc na to wszystko pomyślał
- to wszystko moja wina co ja zrobiłem teraz przypłacę to życiem-
Lecz postanowił walczyc w imię Ateny do samego końca
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:45 pm

Shenron musiał opanowac swą nienawiśc do Spectran
-Karen dasz rade walczyc zapytał - i pomógł jej wstac z ziemi
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:46 pm

Karen podniosła się i spojrzała na uwięzionych Darkwolfa i Shure.Następnie spojrzała na stojącego obok Shenrona.Po chwili postanowiła zaatakować BDarkwolfa.Podniosła ręce do góry krzyżując je w nadgarstkach:
- Greed the Live!!! ( 474 obr.)
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:52 pm

Shenron chciał uwolinc Shure wiec zaatakował ręce trzymajace które go trzymały
- wybuch kosmosu !!! - krzyknął
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:58 pm

BDarkwolf Pojawił się za Karen i Shenronem ,następnie rzekł:
-Tsk ,tsk ,tsk wyteż nie macie kultury byście tylko przemocą wszystko rozwiązywali.
-Sprout of Pain v1 !!! (50 obr)
Z ręki BDarkwolfa wyrosło nasienie po czym zacisnął pięść i nagle jego rękę porosło czarne korzenie które wydłóżyło się i następnie rozdzieliło się uderzając Karen i Shenorona oraz wbijając ich w ściane.
Następnie BDarkwolf rzekł:
-Czy tu nikt nie jest na tyle rozgarnięty aby pomyśleć?
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 10:04 pm

Shenron wstał i popatrzył w stronę BDarkwolfa
- chyba się domyślam czego chcesz- powiedział
-chcesz abyśmy przestali szukac zwoju ,jeśli taka jest twoja wola to odejdziemy ale uwolnij naszych towarzyszy
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 10:10 pm

-Uwolnij?Nie do tego że kłamiesz to jeszcze nie umiesz prosić!!! Nie mam zamiaru rozmawiać z kimś takim jak ty!!!!
-Back & White rain v1 !!! (150 obr)
Z ręki BDarkwolfa wyrosła róża o białych i czarnych płatkach.
Nagle cień zaczął machć różą jak różdżką rozsiewając wsdzystkie jej płatki po otoczeniu.Na koniec wskazał palcem na Shenrona ,po czym wszystkie płatki kwiatów zaczęły lewitoać a następnie ciąć jak małe noże Shenrona robiąc mu cięte rany.W wyniku tego wytrysła krew na wszystkie strony plamiąc ocalałych uczniów hadesa.Shenron padł nieprzytomny.
Bdarkwolf rzekł :
-Tak kończą kłamcy którzy nie znają ani kultury ani słowa poproszę.....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 9:28 am

Po tym jak w ramię Rune wbiła się róża ten nawet nie otwarł oczu a jego kosmos zaczął rosnąć.
- Powinieneś wiedzieć że to nie twoja dusza mnie interesuje.Ale jeśli powodem dla , którego to wszystko się dzieje jest zwój to powinieneś wiedzieć , że Spectranom na nim nie zależy dlatego proszę abyś uwolnił wszystkich i pozwolił nam odejść.Zwój jest rzeczą , która nas nie interesuje w takim stopniu aby ryzykować poważniejsze rany nie mówiąc już o życiu.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 12:47 pm

BDarkwolf odwraca się w stronę Rune i rzecze:
-A kto powiedział że ja mam was nie dopóścić do zwoju?Ja mam was pozabijać o ile nie znajdziecie sposobu na inną styuację.Jednak skoro poprosiłeś tylko po to żebym was póścił nich ci będzie.Jesteś śimieciem dbając o własną skórę i nie zdałeś testu jednak wasza kara nadejdzie niedługo.
Po czym BDarkwolf zniknął.Ręce trzymające Darkwolfa zniknęły puszczając go na ziemię.

Nagle na ziemi pojawiła się wielka czarna dzura a z niej wyszedł BShura który był odziany w czarnobiałą zbroję koziorożca ,a w między czasie ręce trzymające Shurę skamieniały. .Spojżał na Spectran i rzekł:
Hahahahahahah!!!!!!!! Czas na karę!!!! Hahahahahahahahah!!!!!!!
Jeśli uda się wam pokonać mnie to możę was wypuszczę żywych Hahahahahahahha!!!!!!!!!!! (śmiech wariata).
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 12:59 pm

Shenron z wielkim trudem wstał z ziemi. Nie miał siły aby zaatakowac BShure .Wyczuwał jak przez jego ciało przechodzi ogromna moc.
- to nie jest prawda to jakiś koszmar- rzekł po czym zbliżył się do Darkwolfa
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 1:06 pm

BShura odwraca się w stronę Shenrona i rzecze:
-Hahahahahahah!!!!! Aż tak się boisz mnie zaatakować? Hahahahah!!!! I słusznie Hahahahahah!!!!!
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 1:29 pm

W Shenronie aż się zagotowało po tym co usłyszał
-ja się boje- pomyślał i wtedy zdał sobie sprawe z tego co się stało ręce trzymające Shure skamieniały
- tak to jest to może uda nam się je zniszczyc i go uwolnic- krzyknął
-Karen musisz mi pomóc razem damy rade -po czym pobiegł w stronę rąk i uderzył w nie (66 obr)
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 1:36 pm

Ręce zasłonił BShura i odrzekł:
-Bardzo sprytnie Shenronie chcesz mnie osłabić ,jednak nie pozwolę ci na to.
-Dark Excalibur!!! (1632 obr)
Czarna ostrze excalubura rozcięło na dwie połówki Shenrona powodując rozprysk krwi na całe otoczenie.
-Hahahahahahah!!!!! Kto następny!!!!????

BShura ma (3134 hp)
Ręce mają (1000 hp)

OOC:Został wan piątek i pa pa.


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Paź 11, 2007 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 8:11 pm

Darkwolf stał uśmiechniety i czekał na reakcje reszty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zatarcie tajemnicy Holy Awe
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: