Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zatarcie tajemnicy Holy Awe

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 8:39 am

- Pora skończyć tę zabawę - powiedział Pharaon po czym w jego rękach pojawiła się harfa.Przesuwając powoli palce po strunach z instrumentu zaczęła wydobywać się muzyka , która opanowała całe pomieszczenie.BShura został chwilowo sparaliżowany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 8:46 am

Rune spojrzał na ręcę, które trzymały Shure.
- Fire Whip.(504 obr.)
Bat wystrzelił w stronę jednej z rąk oplatając ją i zaciskając się coraz bardziej.Uścisk był na tyle mocny , że ręka rozleciała się w drobny mak.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 9:04 am

Korzystając z sytuacji jaka zaistniała Karen zaatakowała drugą ręke trzymającą Shure:
- Greed the Live( 502 obr)
Druga ręka rozpadła się uwalniając tym samym Shure , który upadł na podłoże.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 9:50 am

- Teraz moja kolej - wtrącił Darkwolf i w jednej chwili szykował się do ataku.
- Niech pochłonie cię słodka śmierć !, stracisz wszystkie 5 zmysłów równie szybko jak ja zdąże rzucić te oto róże - powiedział Darkwolf i rzucił czerwoną róże w strone przeciwnika...
- Royal Demon Rose ( 160 obr )
ta lecąc szybko jak strzała tylko drasneła BShure w ręke....ale to wystarczyło aby atak zaczął działać powodując powolny paraliż przeciwnika i utratę przez niego wszystkich 5 zmysłów....wokół BShury utworzył się różany ogród a zapach kwiatów powoli zaczął wysyłać BShure do krainy cieni.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 12:34 pm

Obie ręce trzymające Shurę rozpadły się na kawałki.Shura wpół martwy padł na ziemię ,jednak jeszcze oddychał.
(Mała ingormacja cyt. ja decytuję czy coś się rozwali ,jednak to miało hp 1k zadaliście im ponad 1k więc idzie wszystko zgodnie z przygodą więc jest ok ,ale przypominam tylko :D.No igratulacje z powodu rozwiązania problemu jego siły )
BShura spojżał na to co się tało i rzekł:
-Oj chyba straciłem energie pochodzącą od niego no cóż zdaliście część testu musicie mnie pokonać jeszcze.
Po czym różany ogród pochłonął mrok.
-Muzyka może jeszcze mnie unieruchomić gdyż mam słuch jednak nie mam organizmu wjęc twoja trucizna nic mi nie zrobi Po czym wymieżył ręką w Pharaona.
-Więcej mnie nie sparaliżujesz.
-Dark Excalibur!!! (640 obr.)
Czarne ostrze uderzyło Pharaona pozbawiając go przytomności.
-Zabije was wszystkich!!!!

Z powodu uwolnienia Shury z więzi BShura ma takie staty jak sam Shura.
BShura ma (1407 hp)
Ręce zostały zniszczone.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 3:42 pm

- Heh....myślisz, że tak łatwo ci odpuszcze ? - powiedział z drwiną w głosie Darkwolf.
- Demoniczne róże może i nic ci nie zrobią.....ale za to moje czarne pieraniczne róże to już tak ! Pożrą ciebie i całą twoją zbroje i nic z ciebie nie zostanie !!
- Piranha Rose ! ( 170 obr )
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 4:01 pm

Róże wbiły się w zbroję BShury bardzo głęboko.
-Celne ,ale wiesz żę nie można zjeść mroku?Jesteś taki naiwny.
Po czym ze zborji wylazły otwory gębow które pożarły różę ,a następnie zniknęły.
-Teraz Twoja kolej!!!Udeżę cię z większą siłą niż twojego kolegę....
-Dark Excalibur!!! (710 obr.) (max obr. 816)
Czarne ostrze uderzyło z niewiarygodną siłą Darkwolfa powalając go nieprzytomnego na ziemię.
-Hahahahahahahahahah!!!!!!I co ty na to?!

BShura ma (1237 hp)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 4:09 pm

- Chyba już pora by zacząć sąd nad tobą - powiedział Rune po czym wystrzelił w stronę BShury batem tak , że ten oplótł się wokół niego.
- Fire Whip (504 obr.)
Bat zaczął zaciskać się wokół BShury.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 4:14 pm

-Ghe......grrrrr.Wkurzasz mnie!!!!
BShura złapał ręką za bat i pociągnął Rune do siebie.Kiedu już był przy nim ten udeżył go z całych sił odrzucając go w powietrze.
-Dark Excalibur!!!!
Z powodu iż Rune był w powietrzu BShura źle omieżył trajektorje lotu przeciwnika i w momęcie kiedy Excalibur miał dopaść go ,on upadł na ziemię i szczęśliwym trafem DExcalibur przeleciał mu tuż przed nosem trfiając w ścianę. (Chybienie)
-Szlag!!!!

BShura ma (733 hp.)
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 4:25 pm

Karen zrozumiała , że błąd , który popełnił BShura musi zostać wykorzystany.Jeszcze raz skrzyżowała ręce w nadgarstkach.Wokół jej dłoni pojawiło się fioletowe światło:
- Greed the Live (502 obr.)
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 4:54 pm

Zbroja BShury popękała.
-Ghaaaa!!!!Zginiesz za to!!!!!!
BShura podniusł prawą rękę do góry.
-Dark Excalubur!!! (200 obr)
Atak trafił celnie Karen odrzucając ją kilka m do tyłu.
BShura spojżał na swą dłoń ze zdziwieniem po czym rzekł:
-Ja słabnę!?

BShura ma (231 hp.)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 5:40 pm

Rune podniósł się i spojrzał na BShure, który był w tym momencie zaniepokojony tym, że jego siła maleje.Rune skupił w dłoni kulę energii , którą wystrzelił w BShure :
- Wybuch kosmosu (294 obr.)
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 5:56 pm

BShura padł na ziemię....
Nagle wstał i rzekł z uśiechem:
-Zdaliście ten test ,a teraz podsumujmy was czy jesteście warci opuszczenia tego miejsca.
Wszyscy obecni usłyszeli znajomy głos:
-Mój zawalili
Ze ściany wyszła BKaren ,która podeszła do BShury
W międzyczasie nieprzytomni towarzysze ocknęli się i podnieśli
Ponownie odezwał się kolejny głos:
-Mojego testu również nie zdali bardzo niekulturalnie.
Z podłogi wyszedł BDarkwolf.
BShura odwrócił głowę w stronę Spectran i uczniów ,a następnie powiedział:
-A więc 1/3 tsk tsk tsk .Jednym słowem nie wyjdziecie z tąd żywi!!!
BKaren ,BDarkwolf i BShura wnikli w podłogę pozostawiąjąc 3 dziury.Dziury te połączyły się w jedną dużą z której wyszedł przystojny osobnik o długich włosach ,szczupłej muskularniej sylwetce i delikatnych rysach twarzy.
Spojżał na ocalałych i rzekł namiętnym głosem:
-Teraz wszyscy zginiecie......
Po czym podniósł ręce do góry.Nagle cały mrok który był w otoczeniu pokrył chłopaka ,a następnie przyją postać demona.Robiąc to odkrło się całe otoczenie.Widać było na ścianach miliony kopół ,a w międzyczasię w ręce potwora pojawił się czarny miecz dwuręczny.Przyją gardę i zapytał:
-Jesteście gotowi?

Stwór ma (1200 hp)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 6:16 pm

- Dosyć tego ! mam dosyć użerania się z tobą !! - krzyknął Darkwolf i przygotował swój najsilniejszy atak.
- Bloody Rose ( 180 obr x 58 kosmos ) ! Idź do diabła !!
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 6:31 pm

Róża przeszłą na wylot przez stwora jak przez dym.
Demon spojżał na Darkwolfa i rzekł:
-Myślisz że coś takiego mi wyrządzi krzywdę?
Stwór podniósł miecz do góry ,po czym odbił się od ziemi i pojawił się za Darkwolfem.
-Slasher!!! (820 obr.)
Nagle zaczął ciąć mieczem Darkwolfa z niesamowitą prędkością.
Sporo krwi tryskało to na lewo to na prawo.Na koniec rozczłąkował Darkwolfa na kawałki i porozżucał je po otoczeniu.
Po czym rzekł:
-Mój miecz jest złakniony waszej krwi...... kto chce go nakarmić teraz?

Stwór ma (1200 hp)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeNie Paź 14, 2007 7:53 pm

- To miejsce zaczyna mnie pomału irytować - rzekł Rune i spojrzał ma stwora.
- Fire Whip !!! (504 obr)
Bat oplótł stwora a Rune spojrzał na niego:
- Pora zakończyć tą zabawę.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeNie Paź 14, 2007 8:00 pm

Bat przeszdł przez ciało stwora jak przez dym po czym demon odpowiedział:
-Niczego się nie nauczyliście podczas wszystkich czterech testów.
Następnie podniósł micz do góry.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 7:49 am

OCC: mam nadzieje ze spectrana sie przypomni ta przygoda p[oniewaz reszta jest nieprzytomna (albo umarła np ja )
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 9:17 am

Niespodziewanie Karen odwróciła się plecami do demona i przemówiła:
- Uważasz się za silnego chociaż tak naprawdę jesteś niczym.Nie zamierzam z tobą walczyć ponieważ szkoda mi zaangażowania do walki z tobą.Spectran nie walczy uznając ,że przeciwnik nie jest godzień zmierzyć się z rycerzem Hadesa - skończyła.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeSro Paź 17, 2007 11:45 am

Stwór spojrzał ma Karen inaczej jak na resztę po czym powiedział:
-Więc skoro nie chcerz walczyć to wybierwsz wyjście.Mądra decyzja.Czasami ma się wybór tak jak tutaj.Wypuszczę cię jednak ci którzy podnieśli rękę na mnie zostaną i będą musieli mnie pokonać.
Demon podniósł rękę do do góry i Karen zaczęła powoli znikać.
-Jesteś wola żegnaj......
Karen zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 12:15 pm

- Więc zostałem tylko ja - pomyślał Rune po czym na jego twarzy pojawił się uśmiech.
- Wiecz co ci powiem - zwrócił się do demona - Nie zabijesz mnie. Poprostu mnie nie zabijesz - skończył po czym lekkim ruchem nadgarstka poprawił swój bat.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 1:30 pm

Demon zaskoczony opóścił swój miecz i odpowiedział:
-Zaskoczyłeś mnie odwagą i tym co powiedziałeś możę jednak na dzień dzisiejszy sobię odpuszczę.Wszystko co toaczało Rune zniknęło ,a on ujżał na przeciw siebie Karen i nieprzytomnego Shure.Obok niego leżały połówki Shenrona i kończyny Darkwolfa.
Nim Rune i Karen się obejżali to z między nich przepchnęła się zakaptużona postać która wsześniej ich zaatakowała.
Nagle podszedł do nich Aseon był cały w sincach ,ranach i jego zbroja była popękana.Widzi dwóch martwych rycerzy i pyta uczniów Hadesa:
-Co się tu stało?
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeSob Paź 20, 2007 1:50 pm

- Chyba to ty jesteś nam winien wyjaśnienia - odpowiedziała Karen.
- Zawsze gdy ty bierzesz w czymś udział.Skutkiem tego jest śmierć - dorzuciła po czym spojrzała na Aseona czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 10:13 am

- Ja również czekam na twoje wyjaśnienia - dodał Rune - A jeśli nie masz chęci nam tego wyjaśnić to mogę ci w tym pomóc - zakończył z akcentem na ostatnie słowa Rune.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 11:27 am

Rycerz podszedzł do rozczłąkowanych zwłok i pozbierał części ciała.Po czym odpowiedział na pytania:
-Porozmawiamy o tym później musze zanieść de kawałki do świątyni ,wy idźcie do hotelu wypocząć.
Po czym rzucił w stronę Rune i Karen klucze do pokoi ,a następnie pobiegł drogą do świątyni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Zatarcie tajemnicy Holy Awe   Zatarcie tajemnicy Holy Awe - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zatarcie tajemnicy Holy Awe
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: