Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Saint Seyia Magic The Gatering

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimePon Maj 28, 2007 11:43 am

Mam tutaj stronke gdzie są karty Magic the Gadering z Rycerzami i ich atakami.Tutaj macie link:
http://ssmtg.atspace.com/
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimePon Maj 28, 2007 5:29 pm

Hehe, niezłe, niezłe:D a jest może jakiś program dzięki któremu można nimi grać, czy to tylko na proxy?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimePon Maj 28, 2007 5:53 pm

Szukam programu który pozwoli używać tego w Magic Online.
Na realu to naraźe będzie można grać proxami :/.
Mam nadzieję że będzie można kupić te karty w internecie.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 6:42 pm

A ja już tymi kartami po sieci gram:D. Musicie tylko wejść na forum, na stronie podanej przez alchemika, i tam w dziale Magic Workstation jest temat MWS Tutorial. Tam macie wszystko napisane. Moje uwagi: w tutorialu są braki plików i tak: ściągnijcie sobie cokolwiek z Thames, a nie z linka gdzie jest napisane "here" (plik usunięto), spoiler do kart ściągajcie ze strony głównej a nie z forum (klikajcie prawym na odpowiedni link i zapisz element docelowy jako...).
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 7:42 pm

Fajnie ale ja spoilerów ściągac nie mogę ,a do czego słóży workstacion?
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 8:37 pm

Workstation służy do tworzenia własnych talii, dodawania kart z innych i autorskich zestawów i zapisywania ich w formacie koniecznym do gry po sieci (program do gry jest zaraz dołączony do Workstation).
Nie rozumiem, dlaczego nie możesz ściągać spoilerów? To zwykły dokument tekstowy z opisem każdej karty, żeby program mógł je rozróżniać, a nie opis fabuły czy coś takiego:D.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 9:34 pm

To nauczysz mnie jak wprowadzić SS do sieci?
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimeSob Cze 02, 2007 9:46 pm

jasne, zgłoś sie do mnie na gg i ci krok po kroku wszystko wytłumaczę.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimePon Cze 04, 2007 12:02 am

Super będę wdzięczny.Możesz podać numer gg?
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitimePon Cze 04, 2007 8:26 am

Jasne, oto mój numer: 7537685
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Saint Seyia Magic The Gatering Empty
PisanieTemat: Re: Saint Seyia Magic The Gatering   Saint Seyia Magic The Gatering Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Saint Seyia Magic The Gatering
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Saint Seiya RPG
» Anime Saint Seiya Lost Canvas
» Saint Seiya Elysion
» Saint Seiya w telewizji - Petycja
» Saint Seiya The Lost Canvas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: