Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Posąg Ateny

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeSob Mar 17, 2007 3:14 pm

Shaka przyszedł do tego miejsca porozmawiać z samą Ateną. Po chwili usłyszał kroki osoby i zobaczył młodą kobietę która w prawej ręce miałą berło zwycięstwa. Spojrzała na niego i powiedziała*
-Co robisz tutaj rycerzu przyszedłeś po coś?
Shaka ukłonił się bogini i drapiąc się po głowie udało mu się coś powiedzieć*
-Przybyłem w ważnej sprawie Ateno... Wiele dziwnych rzeczy się dzieje w światyni nie podoba mi się to za bardzo. Tym bardziej że jeszcze ta sprawa z Wielkim Mistrzem nie daje mi spokoju...
Atena uśmiechneła sie i położyła ręke na barku Rycerza i powiedziała*
-Nie martw się wszystko się wyjaśni a sądze że u naszych wrogów znajdziemy wielu sprzymierzeńców tylko jedna sprawa mnie też nie pokoi co się stało z twoim Mistrzem. Coś złego się z nim stało ale to wszystko pozostawiam wam do wyjaśnienia.
Shaka nie wiedział co odpowiedzieć ale wybełkotał z siebie*
-Zrobimy wszystko co w naszej mocy Ateno poprowadzę uczniów i zbadamy tą sprawę wiele już wiem o dawnej świętej wojnie. I myśle że nie będzie tak żle więc nie martw się bogini. A teraz pozwól że pojdę dalej poszukać dalszych informacji.
Atena widząc zapał Rycerza życzyła mu wszystkiego najlepszego i powiedziała* - Będe czuwać nad wami i dawać wam sił w najgorszych sytuacjach. Shaka wtedy oddalił się i poszedł przed siebie szukać dalej....
<wychodzi z tematu>
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimePon Mar 19, 2007 9:01 am

Rushifua, sam nie wiedział, czemu skierował swe kroki pod posąg Ateny. Uklęknął pod posągiem i wymówił modlitwę dziękczynną, rozsiadł się na schodach i nastroił harfę. Przymknął oczy, a muzyka płynęła prost z jego serca, czysta i piękna, pełna nadzieji i niekiedy smutku. Grał i grał, poruszając serca wszystkich, ptaki latające wokół świątyni, usiadły koło harfiarza.
-Mam nadzieje, że podobało ci się pani.- Rushifua ukłonił się nisko przed posągiem Ateny i odszedł...
Powrót do góry Go down
Maska Śm
Gość




Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeWto Mar 20, 2007 9:23 pm

Maska Śmierci uklękł przed posągiem Ateny i zaczął się modlić.Wyrażając swoje cierpienie i wszystkie grzechy jakie popełnił.Rzekł:
-Ateno ulecz mnie tak żebym poczuł twoją energię.
Nagle Maska Śmierci uniósł się w powietrze i usłyszał jakiś głos, który do niego przemawia.Była to Atena mówiła do niego:
-Będziesz kiedyś dobrym rycerzem i dostaniesz Złotą Zbroje Raka lecz musisz jeszcze wielu rzeczy się nauczyć i wiele ćwiczyć.
-Dobrze.Dziękuję za uzdrowienie, czyję się lepiej.
Maska Śmierci opadł na Ziemię i odszedł.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeCzw Mar 22, 2007 8:29 pm

-Ateno.- Rushifua siedział na kolanach przed posągiem Aten.- Przychodzę do ciebie, ponieważ ciągle słysze twój glos i sam nie wiem co mam robić. Czasami, czuje że moje serce umiera i niekontroluje swoich emocij. Czasami, czuje, że nie jestem sobą, nie kontroluje swoich emocji i nie potrafię kontrolować walki. Nie proszę cię o uzdrowienie, ale dziękuje ci za każdy dzień życia i każde zwycięstwo, oraz za Alegoris! Dziękuje ci za każdą myśl,którą mi przekazujesz i za swój śpiew, który poznaje każdego dnia w swojej głowie...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:06 pm

-Witaj Ateno.- Rushifua stanął przed Ateną jego oczy nadal były ślepe.- Czas abyś zapłaciła za to co zrobiłaś Aresowi i innym Bogom. Czas abyś zaznała, śmierci, niech mója muzyka zaniesie cię do piekła. Walc Tancerza Śmierci, niech cię pochłonie!!! Atena zaczęła wrzeszczeć a jej ciało powoli zaczęło gnić!
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:09 pm

Morgen przyszedł na modlitwy i spostrzegł swojego brata atakującego księżniczkę Atenę.
-Bracie co czynisz.- Krzyknął uczeń.- Co tobą zawładnęło, jesteś rycerzem Ateny i masz ją bronić!
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:11 pm

-To, co nakazała rada bogów pod przewodem Boga Wojny.- Krzyknął Rushifua.- Zejdz z drogi głupcze, alboi zginiesz.- Oczy Rushifua stasły się krwisto czerwone, jego Harfa dalej grała!
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:14 pm

-Sam mu nie dam rady, muszę powiadomić resztę rycerzy.- Morgen zbiegł ze schodów świątyni.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:21 pm

Przestań Rushifua !!! - krzyknął Saga który przyszedł pod posąg Ateny.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:23 pm

-Ha, ha.- Roześmiał się Rushifua i odwrócił się do Sagi, ten przez ułamek sekundy gdy włosy rozwiały się z pleców chłopaka dostrzegł tatuaż na jego plecach w kształcie krwistego miecza.- Ty miernoto chcesz mnie zatrzymać, ja wypełniam wolę bogów. Giń. -Mo cRushifua powaliła sagę na ziemie!
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:25 pm

-Sago, pomóż mojemu bratu, wiem że on niechcę śmierci Ateny. Proszę pomóż mu, zanim zrobi coś czego niechcę!
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:28 pm

-Co ty wyprawiasz ? Dałeś opętać się Aresowi !! Walcz z nim ! - rzucił w kierunku Rushifuy Saga podnosząc się z ziemi.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:32 pm

-Zginiecie oboje taka jest wola Aresa.- Krzyknął Rushifua.- Nie, nie mogę jestem Rycerzem Ateny.- Rushifua upadł na kolana, i walczył z niewidzialnym przeciwnikiem, ale jego oczy oraz plecy rozbłysły krwistą poświtą.- Gincie.- Rushifua zaatakował.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:32 pm

-Nie.- Krzyknął Morgen i rzucił się między wiązkę światła a Sagę. Cios powalił go na ziemie.- Sago, będę cię bronił, ale pomóż mu.- Morgen wstał z ziemi.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:37 pm

-Rushifua jak ty który chciałeś zostać rycerzem Ateny możesz teraz stawać przeciwko Niej! Jak możesz atakować swojego brata!Walcz z Aresem albo poddaj się jego woli i bądź przeklęty na zawsze !!
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:42 pm

-Nie, nie.- Rushifua znów upadł na kolana i chwycił się za głowę, ale po chwili znów rozbłysł jego tatuaż, a on sam zaatakował Morgena.- Nikt mnie nie powstrzymam.
Atena tańczyła walca, a jej ciało powoli odrywało się od kości.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:44 pm

-Nie, nie rób tego. Rushfua.- Morgen wzleciał w powietrzę i uapdł na ziemię! Nie ruszał się.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:48 pm

Gdy Saga zobaczył leżącego bez ruchu Morgena i cierpiącą Atenę wezbrała w nim złość
- Zapłacisz mi za to !!!
Saga zaatakował.Gdy zbliżył się do Rushifuy ten próbował zadać mu cios ale Saga wyskoczył w powietrze i przeskoczył swojego przeciwnika po czym zadał mu silny cios w plecy.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:52 pm

Rushifua otworzył szeroko oczy, upadł na ziemie a jego harfa przestała grać. Atena okaleczona upadła na ziemie. Rushifua podpełzł do brata i chwycił go za rękę. Zapłakał głośno, a potem wstał i wziął brata na ręce.
-Nie zasługuje na to aby żyć.- Energia Kosmiczna Rushifua rozbłysła nagłym światłem, a spod jego powiek popłynęła krew, żyły na jego rękach pękły i polała się krew.- Ateno daj mi siłę, abym mógł odpokutować to co uczyniłem.
Za Rushifua pojawiła się posatać Ateny, jego kosmos rozbłysł, księżniczka Atena wstała z ziemi. Rushifua padł na ziemie.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość




Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:52 pm

Morgen otworzył oczy i spojrzał na leżącego brata.
-Bracie. Mój bracie. Musimy go zabrać do mistrza Shaki.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 9:57 pm

Saga podbiegł do Morgena
- Zostań z nim.Ja sprowadzę Shake.
Saga wybiegł w poszukiwaniu Złotego Rycerza.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 10:04 pm

<Nagle pojawia się Camus>
-Pomogę Wam, spróbuję trochę Go przymrozić i spowolnić wyciek krwi - powiedział Camus, dysząc i zaczął odprawiać rytuał - przepraszam, że tak późno...
<Camus się skoncentrował i próbował spowolnić wyciek krwi poprzez oziębienie rycerza>
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimeNie Mar 25, 2007 10:32 pm

Shaka przybiegł jak najszybciej mógł i odrazu podbiegł do Ateny i Rushifua. Przepraszam was że to tak długo trwało ale przybyłem co dopiero z dalekich krain. Skoncentrował swoją energie do dwóch dłoni i uleczał powoli Atene razem z uczniem. Wykorzystał cała swoją energię do uleczenia Ateny i ucznia. Po wykonaniu roboty zobaczył że uczeń i Atena otworzyli oczy. Był bardzo szczęśliwy lecz wykorzystał prawie całą energię i musiał usiaść ze zmenczenia.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimePon Mar 26, 2007 7:01 am

-Nie zasługuke na to by być rycerzem.- Rushifua powoli wstał na nogi i oparł się o kamienną kolumne.- Nie potrafiłem się oprzeć mocy Aresa i ustrzec Ateny, sam zaatakowałem Atenę.- Rushifua cisnął swoją harfę o ziemie a ta, rozpadła się na małe kawałeczki.- Odejdę z świątyni, nie zasługuje, abym żył z jej mieszkańcami, udam się do pięciu wzgórz do starego mistrza, który pokaże mi drogę mojej pokuty, która zawiedzie mnie spowrotem do świątyni....
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitimePon Mar 26, 2007 7:32 am

Stojąc lekko w oddali Saga przyglądał się temu co się dzieje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posąg Ateny Empty
PisanieTemat: Re: Posąg Ateny   Posąg Ateny Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Posąg Ateny
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ATENY
» Ateny
» Kwatery Rycerzy Ateny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: