Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tajemniczy miecz

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Matej16
Gość




Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:30 pm

Shenron stanął przed kwaterami Świętych Wojowników czekając na rycerzy którzy zgodzili się pomóc mu w odnalezieniu tajemniczej broni.
-Gdzie on jest - powiedział Shenron który czekał również na tajemniczego gościa który chciał pomóc.
-Mam nadzieję że szybko się pojawią chce tam dotrzec przed zmrokiem- Shenron usiadł na ławce czekając na resztę ...
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:32 pm

Nagle przed kwaterami pojawił się Sharai
- Przybyłem jak tylko dotarła do mnie twoja wiadomość przyjacielu - Powiedział - Gdzie reszta ??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:36 pm

Ennir przybiegł na miejsce spotkania i przystanął nieopodal Shenrona lekko zdyszany.
- Ja jestem gotów... - powiedział chłodnym tonem i założył ręce na ramionach, czekając na resztę.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:38 pm

- to czy przed zmrokiem zalezy od tempa, a nie pojawienia sie.
Uslyszeli kobiecy glos dobiegajacy kilka metrow od nich.
Ahnighito siedziala oparta o sciane, krojac nozykiem cienkie plasterki sera, poczym jedzac je.
Wydawala sie skupiona na owej czynnosci.
Jej w koncu takze pozostalo czekac. Miala zadbac o to, by sie nie zgubili i by nikt na niej nie umarl. Nie wazne ktore zadanie jej zostalo powierzone, a ktore stwierdzila sama, iz spoczywa na jej barkach.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:44 pm

witajcie bracia wybaczcie mi spoznienie!!
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:46 pm

Przytrzymala kraniec nozyka w zebach i wycedzila przez nie.
- wszyscy wojonicy i dzieci sa, Shenron, znasz kierunek wedrowki?
Trwala w bezruchu.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:47 pm

- Może byś mi przedstawił resztę wojowników ? - Powiedział Sharai - Ja jestem Sharai Uczeń Sanktuarium.


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Paź 27, 2007 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:48 pm

-Jam jest Tyr-wypowiedział wojownik i znów zaczął milczeć
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:50 pm

-Zanosi się na śnieżyce, proponuje wyruszac czym predzej
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:55 pm

Tuz przed nosem Tyr'a przelecial noz. Wiatr porwal kilka jego wlosow ze soba.
Dziewczyna wstala powoli, poczym przechylila glowe to w jedna, to w druga strone.
- mamy juz wiec przewodnika, wskarze nam zaspy - powiedziala do siebie pozbawionym emocji glosem.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:55 pm

Shenron wstał z ławeczki
-dobrze to jest Ahnighito- wskazał na dziewczynę
-ten który przyszedł ostatni to Tyr ,a ten drugi to Ennir- Shenron popatrzył po zebranych
-teraz wyjaśnie wam na czym polega misja trzeba zdobyc miecz który wspomoże Asgard w walce z siłami zła. Czy są jakieś pytania?-
powiedział po czym czekał na odpowiedzi ...


OCC: trzymac kolejke i nie pisac po 2 posty tylko czekac na reszte
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:58 pm

Tyr z lekkim niedowierzaniem spojrzał najpierwa na dziewczyne a pozniej na nóż... dodając przy tym-ostra dziewczyna- i szybkim ruchem ręki wyciągnął kuchenny nóż dziewczyny
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:59 pm

- Ja nie mam pytań. - Powiedział - No to ruszajmy !! Najwyżej reszte dopowiesz nam po drodze.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 6:59 pm

- zadane dawno temu
Spojrzala w gore, zastanawiajac sie jak bedzie pogoda. Chyba nie bedzie sniezycy - tym lepiej dla nich.
Nadal byla glodna. Schowala ser do worka i wyjela kawalek chleba. Ugryzla go i zaczela powoli rzuc dalej majac wzrok wbity w niebosklon.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:00 pm

-Zgadzam się z nim!- Kiwnął głową
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:11 pm

Milczący dotychczas Ennir podniósł głowę i powiedział:
- Nie mam pytań - powiedział zimno i jeszcze raz sprawdził swoje bagaże.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:13 pm

Shenron kiwnął głową
-więc ruszajmy- powiedział i ruszył w stronę lasu na końcu którego można było dostrzec górę ...
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:15 pm

- Dobra idziemy - Powiedział znudzony czekaniem - Ciekawe czy co ś ciekawego się wydarzy - Pomyślał i ruszył za Shenronem.


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Paź 27, 2007 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:15 pm

Rzujac nadal powoli chleb skierowala sie rownym krokiem w strone, w ktora zmierzal Shenron. Nie przeszkadzalo jej jedzenie w marszu - jedyne co musiala zrobic to dopasowac tempo nog to tempa reszty a jej zuchwy zyly i tak osobnym zyciem.
Wydawala sie zamyslona, choc to o czym myslala raczej by zszokowalo innych.
Podczas gdy oni szykowali sie na przygode, jej cos zupelnie innego chodzilo po glowie.
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:16 pm

Tyr spojrzał na górę która pojawiła sięprzed jego oczyma. -Czy to tam zmierzamy??- rzucił pytanie w kierunku towarzyszy wyprawy
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:17 pm

- Mam nadzieje ze nie mam dość łażenia po górach - Uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:17 pm

Młody Asgardczyk sprawdziwszy swoje bagaże przewiesił sobie torbę przez plecy i ruszył za resztą. Przez całą drogę milczał i szedł pogrążony we własnych myślach.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:21 pm

Wyciagnela jablko przygladajac sie jemu, poczym powiedziala do siebie przechodzac obok Ennira:
- od myslenia mozna umrzec..
Cos co by zabrzmialo jak zart u kogos, w jej ustach wydawalo sie byc wrecz ostrzezeniem przed wielkim niebezpieczenstwem.
Westchnela cicho, poczym skupila sie na szlaku i ich otoczeniu.
Jej dlonie natomiast przelamaly jablko na pol. Zaczela sobie je jesc powoli.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:22 pm

Gdy znaleźli się w środku lasu nagle powiało chłodem zrobiło się dziwnie cicho i ciemno.
-nie dostaniecie miecza- powiedział jakiś głos po czym pojawił się dziwny cień który zaatakował Shenrona
-dam sobie radę- powiedział a do pozostałych podeszły dwa małe misie polarne które wydawały się byc wrogo nastawione ...


Misie mają po 250 HP
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 7:25 pm

To co ja tu spotkalo - niewatpliwie bylo dla niej wielkim zaskoczniem.
Predzej spodziewala sie jakiegos upiornego straznika. Wojownika, ktorego zadaniem bylo pilnownie miecza, badz tez kogos, kto wszedl w miecz ow posiadanie i by im stawil czolo broniac swej nowej wlasnosci.
- misie
Wyrwalo sie jej gdy stala spogladajac na niewyrosniete jeszcze do konca zwierzeta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tajemniczy miecz Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy miecz   Tajemniczy miecz Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tajemniczy miecz
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tajemniczy Las

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: