Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Legendarna Muzyka

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 8:00 pm

- Przepraszam was...trochę się uniosłem.. - powiedział Darkwolf skruszonym głosem.
- Aiola ma racje...przeszedłeś wiele..ale ostatecznie udowodniłeś, że załugujesz na miano naszego przyjaciela... - powiedział Darkwolf zciszonym głosem...podszedł do Aioli i Gesterma i położył jedną rękę na ramieniu Aioli a drugą na ramieniu Gesterma.
- Ruszajmy do Świątyni przyjaciele ! - powiedział radosnym głosem Darkwolf...dawno nie czuł się tak dobrze jak teraz...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 10:19 am

- ehhh... po prostu ruszajmy co było to było - Milo patrzył na morze, niczym się nie przejmował, uważał że nie można wypominać komuś przeszłości, zwłaszcza jeśli jej żałuje...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 2:58 pm

Golemy poruszyły się i zasiadły za wiosłami ich zniszczone cześci pracowały wolniej niż poprzednio. Gesterm spojrzał w niebo.
-Oby Posejdon nam sprzyjał.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 3:06 pm

Milo patrząc w morze powiedział
- Nie ma Wyboru... jeśli się postawi będę musiał użyć siły czego nie chcę
Milo zamyślił się dalej patrząc w morze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 28, 2007 10:02 pm

Darkwolf stał podparty o ściane....wyglądał na głęboko zamyślonego...
- Ciekawe jakie jeszcze pułapki przygotował na nas Hades - powiedział w myślach do siebie Darkwolf patrząc na spokojne błękitne morze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 7:25 am

Morgen spojrzał na ziemie na którą dobił statek. Jego wzrok padł na otoczony złotą aurą dom Barana.
-Przyjaciele wróciliśmy.- Morgen zaczął biec do domu Barana. Wbiegł po marmurowych schodach i zapukał do drzwi.,
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 7:32 am

-Witajcie uczniowie spisaliście się. Witaj Gestermie.- Shion zauważył jak Gesterm zadrżał. Wziął pod ramię kowala.- Byłeś moim uczniem myślisz że niepoznałem maghiu Hadesa i kowala Hefajstosa?- Zapytał smutyno Shuion.- Znam twoje sztuczki. Złote zbroje nigfdy nieumarły, chodziło oto abyś op[owiedział się po jednej ze stron.
-Rozumiem.- Powiedział smutno Gesterm.- Dziękuje.
-Zamieszkasz w świątyni i zajmiesz się brązowymi i srebrnymi zbrojami.- Powiedział Shion.
-Nieufasz mi, że nie powierzysz mi złotych zbrój.- Zapytał Gesterm z niepokojem.
-Zaufanie to jedno, pewność to drugie.- Powiedział Shion.- Po drugie to moje zadanie.
-Dziękuje Shion.- Gesterm pochylił się i odszedł w stronę placu.


OCC: I to koniec, można było zdobyć 20 lvl, liczył się język i posługiwanie się nim. a więc
Milo, Morgen 20 lvl
Darkwolf za dopisywanie postów nie czekając na koniec rundy obcięłem ci 2 poz a więc masz 18 lvl. Wam pozostawiam kwestię nagrody dla mnie.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 9:32 pm

Ok, nie dogadałem się z resztą... więc ode mnie masz 23 poziomy za wymyślenie prowadzenie i takie tam...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Legendarna Muzyka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Legendarna Muzyka
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Legendarna Muzyka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: