Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Legendarna Muzyka

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 3:04 pm

Milo rozejeżał się... po chwili
- Całkiem sporo Was tutaj - Skoncentrował się po czym uderzył
- Antares ( 626 dmg ) - fala uderzeniowa zniszczyła większość golemów
Milo odskoczył do rufy
- resztą zajmijcie się sami, nie będę Was całe życie za rączkę prowadził....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 4:13 pm

Darkwolf wpadł w furię.....nie panował nad sobą...atakował Golemy całymi seriami raz nogami...raz rękami....i po jakimś czasie większość Golemów leżała już martwa...Darkwolf jednak nie dawał za wygraną
- Musze wytępić wszystkie - powtarzał ciągle do siebie.
- Szybki atak (45 dmg)
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 6:38 am

Z cienia doku rycerze usłyszeli krótki śmiech i oklaski. W krąg światła wszedł młody urodziwy mężczyzna, deliktane rysy twarzy, czarne długie włosy opadały do pasa. Był ubrany w biało niebieskie szaty. Na głowie błyszczał platynowy diadem, na czole znak kowadła z wnitym młotem.
-Witajci i wybaczcie.- Mężczyzna się skłonił.- W naszych niespokojnych czasach, musimy niezmiernie uważać.
Golemy na jego słowa usiadły za wiosłami potulne i grzeczne.
-Shion, dawno nakazał mi powrót do Świątyni, powoli robi się za bardzo niebezpiecznie.- Powiedział Gestereme.- Przybyliście po mnie??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 6:42 am

Aiolia spojrzał na mężczyznę, na jego gładką skórę i delikatne ciało. Na jego twarzy malowało się zdziwienie, bo jegomość przypomnał mu bardziej elfa, z dawnych legend niż człowieka.
Aiolia spodziewał się bardziej jakiegoś mężczyzny o potężnych barach z młotem w łapie.
-To jest wielki Gestorme Zbrójmistrz Hefajstosa?- Zapytał ze zdziwieniem Aiolia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 7:24 am

- Nie wygląda na takiego co by młotem machał - Wtrącił już nieco zasapany Darkwolf...po czym zapytał.
- Gesteremie...przybyłeś nam pomóc w naszej wyprawie ?...jaki jest właściwie cel twojego przybycia ? - zapytał ponownie Darkwolf.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 3:16 pm

- Dobre przywitanie...
Milo zszedł z okrętu podając rękę Gesteremii
- Gesteremie popłyniesz z nami do Shiona i pomożesz nam rozwiązać zagadkę milczenia zbroi?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 3:20 pm

-Cóż, mamy problem.- Gesterm spojrzał na uczniów świątyni, zobaczył na nich niezrozumienie.- Muszę wam powiedzieć, że złoty rycerz barana jest także kowalem.- Gesterm zamyślił się na chwile i podrapał po głowie.- Tylko on posiada wiedzę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie, wywodzącą się od Hefajstosa, twórcy zbrój.- Gesterm spojrzał na uczniów.- Jeśli Shion, nie wie co robić, to oznacza, że i ja wam nie pomogę, bo posiadam znikomy ułamek wiedzy Shiona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 3:25 pm

-Chyba źle zrozumiałeś Miilo.- Powiedział Aiolia i podszedł do kowala uśmiechając się.- Chodzi oto że Shion potrzebuje gwiezdnego pyłu, który ty podobno posiadasz.
Aiolia stanął koło Milo i uśmiechnął się do Gesterma. Spojrzał na grotę, potem na kowala.
-Jeśli jest taka potrzeba zabierzemy cię z tąd.- Zapewnił Aiolia.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 3:31 pm

Milo zamyślił się...po chwili olśnienie
- A no tak....pomyliłem się, przepraszam, z moją pamięcią jest coraz gorzej.... Z tego co mówi Aiola to nie masz wyjścia, z resztą my też nie mamy... weź pył i chodźmy na statek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 4:40 pm

- Pod naszą eksortą nie masz się czego obawiać Gestermie - wtrącił pewny siebie Darkwolf, stając obok Milo i Aioli.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 8:05 pm

-Tak, ale straciłem resztki mocy na te golemy.- Gestern smutno spojrzał na golemy. Spojrzał po jaskini i wszedł na statek.- Możemy odpływać.- Powiedział kowal smutno spoglądając na swój były dom.- Mam wszystko przy sobie, a nawet jeśli czegoś zapomniałem przywołam to.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 8:22 pm

Darkwolf popatrzył na smutnego Gesterma.....chciał go jakoś pocieszyć...podszedł do niego i złapał go za ramię.
- Nie martw się przyjacielu, obronimy cię ! Nawet jeśli miało to nas kosztować życie.....Shion na pewno pomoże ci zregenerować siły....do tego czasu włos ci z głowy nie spadnie..obiecuje ci to - powiedział Darkwolf...na jego twarzy widniał teraz serdeczny, niczym nie zmącony uśmiech.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 9:08 pm

- Tak, Darkwolf ma rację Shion chciałby abyś dotarł do niego nietknięty... - Mówił Milo patrząc na morze i opierając się o rufę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 1:13 pm

Aiolia spojrzał po jaskini i zamyślił się. Środek wulkanu, a gdzie kowadło, młoty. Gdzie wszystkie narzędzia Gestorna?
-Gestornie z łaski swojej powiedz mi.- Zaczął Aiolia patrząc w ziemie.- Gdzie twój młot i kowadło? I dlaczego złote zbroje śpiewają?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 1:17 pm

-Cóż, może nie wyglądam na kowala.- Odpowiedział Gesterm z uśmiechem.- Jednak jest nim i jestem uczniem Shiona.
W sali pojawił się ogromny cień. Z którego wyszedł młody mężczyzna. Był ubrany c ciemno-fioletową zbroję skorpiona. Spojrzał na Milo z uśmiechem.
-Chyba nie chcesz zaatakować swoego mistrza Milo.- Powiedział przybysz z uśmiechem. Czarnym Telsonem wskazał na Gestorna.- Ty, pójdziesz ze mną, Gestornie mistrzu kowadła. Hades cię jeszcze potrzebuje, niewystarczy mu to co zrobiłeś. On chcę aby wszystko się dopełniło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 1:19 pm

-Co to znaczy.- Aiolia ze zdziwieniem przeniusł wzrok z przybysza na Gesterma.- Służyłeś Hadesowi.- Aiolia spojrzał na zasmuconego Gesterma, który spuścł głowę.- Czy to ty stoisz za tym że Złote Zbroje Umierają?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 2:24 pm

- Odpowiadaj Gestermie ! To przez ciebie tu jesteśmy ? - krzyknął Darkwolf i ze wściekłością popatrzył zarówno na Gesterma jak i na tajemniczego przybysza.....przyjął powoli pozycję obronną i czekał na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 10:03 pm

Milo spojrzał na domniemanego mistrza i rzekł
- Może i się nie odważę, ale jeśli zajdzie taka potrzeba to Cię zniszczę i Twoją zbroję też....nawet gdybym miał sobie narobić wrogów w Hadesie, więc nie podchodź tu bo Cię zniszczę - mówił spokojnie Milo patrząc dalej w morze zza rufy...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 10:28 pm

-Wybaczcie.- powiedział Gesterm. Po jego twarzy spłenyły łzy.- Byłem taki słaby, nie potrafiłem sę oprzeć mocy Hadesa, nawet nie próbowałem.
-Zginiecie wszyscy a Gesterm pójdzie ze mną.- Powiedział Przybysz. Cała sale wypełniała moc Skorpiona paraliżując wszystkich.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 21, 2007 10:43 pm

Milo wraz ze zbroją rozbłysł złotym blaskiem
- Ogniem, Ognia nie powstrzymasz
Po czym skoncentrował się i....
- Scarlet Needle - 14 z 15 uderzeń gwiazdozbioru skorpion uderzyło przybysza...
- Przykro mi,ale chciałeś zaatakować nike winne osoby nie mogę na to pozwolić,
- Antares - Ostania 15 i największa oraz najpotężniejsza gwiazda uderzyła przybysza prosto w serce, roztrzaskując je i zbroje na kawałki....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 9:35 am

Aiolia wstał z ziemi z wielkim trudem jego kosmos zapłonął a jego ciało lśniło jasno. Nad jego głową zabłysnął złoty lew.
-Nie damy ci żadnej szansy rycerzu. Lighting Bolt.- Krzyknął Aiolia i zaatakował upadająco ciało rycerza Skorpiona. Zbroja przeciwnika pękła na części.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 9:53 am

Darkwolf dokończył dzieła.
- A teraz...mój przyjacielu...pochłonie cię słodka śmierć...to będzie mój prezent pożegnalny dla ciebie...- wyszeptał do ucha leżacemu bez ruchu przeciwnikowi...Darkwolf zamknął oczy i po chwili przeciwnika otoczył różany ogród...w oczach wysłannika Hadesa widział paraliżujący strach...tajemnicza czerwona woń powoli zaczęła wysyłać go na tamtą stronę...jego oczy mętniały...aż w końcu zamkneły się na wieki.
Darkwolf podniósł się i czekał na dalszy rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 1:47 pm

-Rycerz skorpiona wstał z ziemi ale upadł gdy potężny młot uderzył go w twarz. Rycerz skorpiona zniknął, Gesterm stał ze łzami w oczach, trzymając młot w ręce.
-Nie zasługuje na to aby stanąć przed Shionem.- Powiedział Gesterm.- Pokazałem Hadesowi, moc która sprawia że puste złote zbroje będą martwe.- Gesterm zaczął płakać.- Trzeba było się dać zabić, qa nie mu służyć nie przestanie mnie nękać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 2:11 pm

- Gestermie - powiedział Darkwolf.
- Już ci mówiłem, że przy nas nic ci nie grozi, ale musisz być z nami szczery jeśli w przyszłości mamy cię dalej ochraniać....wprowadziłeś nas w błąd...a każdy błąd może kosztować życie !....twoje albo któregoś z nas rycerzy ! Zdeklaruj się Gestermie po czyjej w końcu jesteś stronie ? Czy po stronie tych co pragną cię wykorzystać bo dla nich jesteś tylko narzędziem....czy po stronie przyjaciół ? - zapytał Darkwolf i z niecierpliwością czekał na odpowiedź
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 7:44 pm

-Spokojnie Darkwolf.- Powiedział Aiolia i połorzył rękę na ramieniu Gesterma, i spojrzał w jego zapłakaną twarz.- Są potęgi, przed którymi, każdy się ugina.- Powiedział Aiolia, do Gesterma i się uśmiechnął.- Ty wykazałeś wiele, pomogłeś nam pokonać sRycerza Skorpiona, chcesz z nami płnąć do Świątyni.- Aiolia otarł łzy Gesterma.- Jesteś naszym przyjacielem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Legendarna Muzyka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Legendarna Muzyka   Legendarna Muzyka - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Legendarna Muzyka
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Legendarna Muzyka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: