Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Miasto

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Miasto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto   Miasto - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 12:38 am

Aseon dotarł do portu bo zabrać się na statek płynący do Asgardu.Po 20 minutach wkońcu dostał się na pokład.
-Ufff nareszcie mogę odsapnąć.
Po czym ruszył do swojej kajuty..... .Po poewnym czasie doszedł do kajuty i oczywiście wszedł do niej zamykając drzwi szczelnie.
Ze spokojem ściągnał ciepłe cuchy i powiesił na wieszaku ,zawartości kieszeni umiescił w szafce a skrzynię położył w bezpiecznym miejscu.
-No to teraz mogę się zdrzemnąć
Aseon położył się na łóżku i zasną...
W międzyczasie statek wydał dźwięk z kominów po czym wciągnął kotwicę,shował mostek i ruszył z miejsca.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Miasto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto   Miasto - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 03, 2007 2:57 pm

Shenron przybył do miasta aby je zwiedzic. Rozglądał się za sklepem z żywnością. Gdy go odnalazł zobaczył chłopca kradnącego owoce pobiegł za nim i dogonił go
-czemu ukradłeś ten owoc- powiedział i uderzył go tak że chłopak zemdlał po czym udał się poza miasto aby spokojnie medytowac.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Miasto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto   Miasto - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 7:24 pm

W mieście Shenron zgubił tych mężczyzn i postanowił udac się z powrotem do swojej kwatery.
Powrót do góry Go down
adas1928
Gość




Miasto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto   Miasto - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 1:59 pm

W chwili przekraczania murów miasta Marven czuł ogromne podniecenie ponieważ wreszcie znalazł miejsce którego tak długo szukał. Zaobserwował także jak ludzie mu się przyglądają. Gdy szedł już kilka minut w jednym z zaułków zobaczył grupkę ludzi bijących biednego chłopca. Bez chwili zawahania podszedł do tej grupki osób i powiedział:
-czemu to bijecie tego biednego chłopaka?
Na to jeden z atakujących powiedział.
-Nie twoja sprawa. Odejdź stąd bo inaczej Ty też oberwiesz.
W chwili gdy Marven to usłyszał uśmiechnął się pod nosem i ruszył w stronę lezącego chłopczyka. Na to widząc ten sam chłopak chciał uderzyć go. Jednak długie treningi zrobiły swoje. Marven uniknął ciosu i skontrował uderzając go w brzuch. Chłopak zemdlał widząc to reszta znajdujących się tam chłopaków oprócz lezącego chłopczyka i osoby która uderzyła Marvena uciekły. Upewnił się że im obu nic nie jest ocucił ich. Zapytał się pobitego chłopaka:
-Czego oni Cię bili?
-Chcieli pieniędzy a ja im nie dałem.- odpowiedział chłopczyk.
Na to Marven powiedział:
-Chodź zaprowadzę Cię do domu
W tej chwili drugi chłopak wstał i uciekł.
Gdy Marven i chłopczyk doszli do jego domu. Okazało się że jego ojciec posiada karczmę. Gdy usłyszał on o tym co się przytrafiło synkowi i on tym kto mu pomógł, powiedział:
-Jestem Ci dozgonnie wdzięczny. Chodź zjesz obiad i napijesz się czegoś.
Na to Marven wszedł do karczmy.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Miasto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto   Miasto - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 18, 2007 10:31 pm

Gdy Shenron opuścił statek widok który zobaczył napawał jego serce radością.
-Dawno mnie tu nie było- pomyślał po czym udał się do 12 domów zodiaku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miasto - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto   Miasto - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Miasto
» Miasto
» Miasto
» Miasto
» Miasto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: