Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Baran

Go down 
+2
kemot
Rushifua
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:40 pm

-Dziękuje ci Rycerzu.- Powiedział Shion.- Możesz odejść. Tak Milo, zaczniemy btrening.
Shion wziął Milo za ramię teleportował, na klify. Shion wziął kamień w rękę który uniósł się w powietrzu.
-Wyobraź sobie, że twój kosmos i umysł mogą zmienić się w niewidzalną moc i podnosić rzeczy. Na przykład ten mały kamień. Może też.- Shion podniósł siła woli ogromny klif na którym stali.- Skoncetruj się i spróbuj podnieść ten mały kamień.- Kamień upadł na klif.- Trenuj aż podniesiesz cały klif.- Shion zostawił Milo samego.- A nauczę cię wnikać w czyjeś myśli.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:46 pm

Domon jeszcze raz skłonił się obecnym i odszedł w kierunku placu.
<z tematu>
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 7:18 pm

Aseon podchodzi przed dom Barana i woła:
-Shion!Czy mógłbyś wyjść przed dom?
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 19, 2007 7:22 pm

Przed Dom barana wbiega Shura, w jego prawej dłoni widnieje swój.
-Aseon? Wybacz ale wybrałem dłuższą drogę by zmylić przeciwnika. Nie wiesz czy jest Shion, muszę mu oddać ten zwój-Shura pokazuje Aseonowi zwój.-Nie otwierałem go, nie wiadomo co się może stać po jego otwarciu..-Shura czeka wraz z Aseonem na Shiona.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 6:33 am

-Witajcie przyjaciele, teraz nikt już wam nie grozi.- Powiedział Shion.- I wiem gdzie wybierzemy się po nauki Ateny Exclametion.- Shion uśmiechnął się chytrze.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 11:02 am

Aseon spogląda na Shurę i rzecze:
-O Shura właśnie chciałem zapytać Shiona czy przyniosłeś mu zwój.Odwrócił głowę do Shiona.
-Przynieśliśmy ci zwój jednak za całą sprawę ja biore na siebie odpowiedzialność.Nimogliśmy pozwolic żeby zwój należący do Ateny dostał się w ręce Hadasa więc musiałem go odzyskać.Zabiłem uczennice Sagi ,chciaż mogłem tylko ją obezwładnić i nie pytaj czemu to zrobiłem ,gdyż miałem swoje powody.Jak dowiesz się więcej na ten temat to opowiem ci resztę.
Mówiąc to Aseon odwrócił się plecami do Shiona i ruszył w stronę placu.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2007 11:07 pm

Po kilku minutach doszedł do dobmu barana i nagle okazało się iż dom jest zamknięty.Aseon przygląda się drzwiom i mówi:
-Cholera!!!Zamknięte coś tu jest żeczywiście nie tak....
Aseon usiadł na shodach przed domem barana zastanawiając się co mogło zajść pod jego nieobecność.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 7:28 pm

Shion powolnym krokiem wszedł na schody z marmuru. Po jego twarzy płynęły łzy. Shion spojrzał w martwe oczy Mu, w złoty sztylket w jego piersi. Wszedł powolnym krokiem do swojego domu. W głównej komnacie podłoga podniosła się odsłaniając schody. Shion powolnym krokiem zszedł po nich. W środku leżały ciała spokojnych rycerzy w złotych zbrojach barana. Każdy z nich płonął jasnym kosmosem, spokojnym i pełnym ciepła i zrozumienia. Shion ułorzył Mu w pustej wnęce wyciągnął sztylet z jego piersi.
-Wybacz mi, to ja miałem zginąć.- Powiedział Shion. Ciało Mu rozbłysło jasnym kosmosem. Shion zamknął Mu oczy.- Żegnaj i wybacz mi.
-Wybaczam ci.- Shion usłyszał głos Mu w głowie.- Zawsze będę przy tobie czuwać Mistrzu.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 10:25 pm

Aseon podszedł do domu barana i ujżał światło wydobywające się z wewnątrz.Widzęc to podszedł przed wejściem do domu i zawołał:
-Halo!!!Jest tam ktoś!?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 11:39 pm

-Asesonie.- Shion stał w otwartych drzwiach, plecami do ucznia.- Pójdziesz do generała Sorento znajdziesz go w podwodnym królestwie, i pozdrowisz go od Shiona. Powiedz mu, też że dawne zobowiązania jego rodu, są nałorzone także na niego.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 11:43 pm

Aseon przygląda się rycerzowi barana ze zdziwieniem i pyta:
-Wyglądasz jak mój przyjaciel Mu. Kim jesteś?Warto wiedzieć kto mi zleca zadanie.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 11:46 pm

-Jam jest Shion.- Shion obrucił się w stronę Asesona, wyglądał tak jak dawniej.- Mu mój uczeń nie żyje.- Powiedział Shion i starł łzy z oczu.- Pospiesz się, znajdziesz przy kolumnie północnego atlantyku.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Wrz 22, 2007 11:53 pm

Aseon zaszokowany zatoczył się ,a następnie odbił się od schodów i wyruszył w stronę siedzib rycerzy.
-Tak Jest!!!
W międzyczasie Aseon pomyślał:
-Mu nie żyje!?Kto mógł go zabić?Niech Atena ma go w swojej opiece..... ,poza tym moja zbroja jest bardzo uszkodzona ,ale muszę się spieszyć więc nie ma czasu na naprawy.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość




Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 2:50 pm

Sorento wszedł powoli na schody i rzucił złotą puszkę z zbroją Hadesa pod drzwi domu Barana. Oparł się o kolumnę i zaczął grać na flecie.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 2:55 pm

Milo wszedł po marmurowych schodach do domu Barana,rozglądał się gdy zobaczył Sorento przyspieszył kroku
- Witam Cię Rycerzu Posejdona, Co tu robisz? - Milo rozejrzał się zobaczył Puszkę ze Zbroją - i skąd masz Zbroję Hadesa? i co z nią chcesz zrobić
Milo patrzył się na puszkę ze zbroją, co chwilę zerkając co robi Sorento
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 2:58 pm

Muzyką ściągnęła również Shure.
-Witaj Milo.. witaj sługo Posejdona co cię sprowadza do sanktuarium Ateny?-Shura spogląda na skrzynię ze zbroją.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość




Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 2:58 pm

-Sorento grał spokojnie na flecie. Spojrzał na Milo.
-Przybyłem tu z woli Posejdona, którego przyżeczenia nic nieznaczą w Hadesie.- Powiedział Sorento.- Mój Pan ofiaruje Atenie złotą zbroję Hadesa, za pokój i obietnice pomocy w razie najazdu Spectran, oczywiście działający w obie strony
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 3:05 pm

Milo pomyślał chwilę
- Ja za Atenę nie mam prawa odpowiadać
Leczy póki się tu nie zjawi Shion lub Sama Atena to zostanę tu i poczekam razem z Tobą
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 3:07 pm

Wrota domu Barana otworzyły się, w progu stał Shion. Podszedł do Sorento.
-Rozmawiałem z Ateną o tobie i o dawnych przyżeczeniach Bogów.- Powiedział Shion.- Cieszy się nasze serce, że Posejdon jest tak wielkoduszny aby wyciągnąć do nas swą rękę. Powiedz swojemu Panu, że Atena z chęcią przyjmie jego propzycję.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 3:07 pm

Shura wymienił spojrzenia z Milo po czym..
-To ja zostawię was samych, nie potrzeba przecież naszemu gościowi takiej eskorty.. Do zobaczenia.-Shura skierował się w stronę domu Koziorożca rzucając jeszcze przez ramie spojrzenia na przybysza z morskich głębin.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 3:09 pm

Milo wstał popatrzył jeszcze chwilę na puszkę ze zbroją
- Nic tu po mnie
Po czym zszedł po schodach i zniknął
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 6:39 pm

Przed domem pojawił się Shura bez złotej zbroi na sobie. Podszedł do drzwi domu i zakołatał wielką kołatką w kształcie głowy barana, czekając aż ktoś mu otworzy drzwi..
-Shionie jesteś?
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 27, 2007 10:08 pm

Shura znużony czekaniem odszedł w stronę wyjścia z Sanktuarium..
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 7:12 pm

Shion pojawił się przed swoim domem, jego zbrpoja lśniła jasnym blaskiem, jego aura płonęła ciepłem i serdecznością.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 8:28 pm

Na przciw Shiona stanął Aseon ,lecz jego zbroja jakby się trochę zmieniła.Po czym rzekł:
-Witaj Shion chciałbym cię o coś poprosić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Baran - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Baran   Dom Baran - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Baran
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: