Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieczny czas

Go down 
+4
Nadira
Paolo Miraż
rutek_17
furman777
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 12, 2008 8:57 pm

Wysłuchała Ahena, później niektórych towarzyszy. Z tego co mówili nie bardzo jej pasowało do tego co miał na myśli rycerz Strzelca.
- Słuchajcie. Ja również nie znam dobrze tej historii o tym jak Hades spowodował zaćmienie. Choć coś tam słyszałam. Lecz tu chyba chodzi o osobę, która może mieć moc podobną do boga Świata Podziemnego. W tym przypadku, myślę że możemy mieć do czynienia z kimś, kto potrafi kontrolować czas... Jak sami zauważyliśmy, to nie przypadek że Słońce szybko zaszło. I chyba taka zmiana czasowa, przez ten kosmos, mogła przyczynić się do tego kataklizmu... Nie wiem czy może istnieć ktoś o takich zdolnościach. To oczywiście moje przypuszczenia. - skończywszy spojrzała po twarzach towarzyszy, czekając na ich zdanie.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 12, 2008 9:14 pm

Stał spokojnie, wysłuchał swoich towarzyszy, po czym puścił bąka. Po myślał zrobił teatra;ne "hmmm". Zamknął oczy.
- Myślę, że wszyscy się mylimy w swoich domysłach, oczywiście ja mówiąc też mogę sie mylić. Jednak znając moc Hadesa nie podpisywał bym go podtym - Spojrzał na Revela. - Nic nie jest takie na jakie wygląda. - Zaczął interpretować kosmos - Sądzę, że to wszystko co widzimy to iluzja napewno w jakimś stopniu, ktoś kto zostawia po sobie taki ślad kosmosu może zapewne stworzyć taką iluzje. Podejrzewam, że tylko dlatego go wyczówamy, ponieważ cały czas jesteśmy w jego iluzji. Lub to zwykły zbieg okoliczności, że akurat teraz nastąpiło zaćmienie słońca... - Burknęło mu w brzuchu. Łyknął sobie wina po monologu.
- Ktoś chce?
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
Remus


Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 13, 2008 8:23 am

Słuchał w milczeniu propozycji kompanów. Popatrzył z lekkim niedowierzaniem na Mysteryego i rzekł cichym głosem:
- No cóż. Od niedawna mam nieprzyjemność żyć na tym świcie, toteż nie jestem zbytnio poinformowany o Hadesie lub o jakimkolwiek zaćmieniu. Zgodnie z zasadami logiki niewykluczone, iż może brać w tym udział Hades.
Spojrzał w górę, a na jego twarzy zagościł uśmiech, przepełniony smutkiem i żalem.
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 13, 2008 4:20 pm

Milo z zaciekawieniem słuchał teorii towarzyszy. Jednak nie bardzo widział w tym porównania do wielkiego zaćmienia wywołanego przez Hadesa. Jedyne co go zdziwiło to ciała nieszczęśników zamienione w popiół i ten dziwny pyl łatający w powietrzu.
- Myślę ze nie mamy tu odczynienia z czymś podobnym do dzieła Hadesa. O ile dobrze pamiętam z opowiadań, efekt zaćmienia objął cala planetę nie tylko jedna wioskę.
Wydaje mi się ze to sprawka kogoś kto może podnieść temperaturę otoczenia do niewyobrażalnych rozmiarów. To mogło by wyjaśnić ten pyl i zwłoki zamienione w popiół.
Taka jest moja teoria.

Po tych słowach rozglądał się po towarzyszach w końcu jego wzrok zatrzymaj się na przewodniku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimePią Sie 01, 2008 8:58 pm

OCC: Ej do którego poniedziałku? lól furman odpisz wkoncu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:17 pm

OCC: Ej co jest z tą przygodą??
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 2:05 pm

OCC: Czeka na ruch mistrza gry...
Czekaj cierpliwie, nie jedna przygoda ma taki zastój.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 8:35 pm

OCC:
Przygoda stoi już ok dwa miesiące. Jak zauważyłam MG nie zagląda ostatnio na forum jak i nie odzywa się.
Tak więc, jeśli owa przygoda nie ruszy do końca tego miesiąca, lub do połowy października, proponuję Adminowi zamknąć ją i rozdać poziomy. Nie widzę sensu istnienia przygody, która ma taki zastój.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP
rutek_17


Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

Płeć : Male

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 5:48 pm

Furmanowi rozwalił się komputer jakoś na poczatku sierpnia. Rodzice nie stety nie chwapia się do kupna następnego. Stąd ten zastój.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 5:51 pm

Aha, dzięki za wyjaśnienie.
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimePon Paź 20, 2008 9:08 pm

Mam takie pytanie. Ta przygoda stoi już z 3 miechy. Wiem ze to nie wina Ahena ze zepsuł mu się komputer. Ale czy do czasu aż wróci nie można, zamrozić tej przygody lub coś podobnego, bo narazie tylko miejsce zapycha. Jakby wrócił to na spokojnie by sobie ją wznowił.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitimeSob Lis 15, 2008 10:57 am

Poziomy za niedokończoną przygodę. Przyznaję tylko osobą, które jeszcze grają na forum.

Paolo - 3 lvl
Nika - 3 lvl
Revel - 3 lvl
Remus - 2 lvl
UFoo - 2lvl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieczny czas - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieczny czas   Wieczny czas - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wieczny czas
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Wieczny czas
» Czas....
» Czas....
» To chyba odpowiedni czas na dyskuje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: