Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 TOP 10 Anime

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

TOP 10 Anime Empty
PisanieTemat: TOP 10 Anime   TOP 10 Anime Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 8:16 pm

Chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi :D. Pierwsza odsłona cyklu TOP 10. Wypisujecie ranking waszych ulubionych tytułów. Zaraz pojawią sie kolejne rankingi (postacie, itd.).

No to moje zestawienie:

X: Naruto
IX: Magic Knight Rayearth xD
VIII: Slayers
VII: Claymore
VI: Ouran High School Host Club
V: Saint Seiya
IV: Neon Genesis Evangelion

I wielka trójka :

III: Death Note
II: Mobile Fighter G Gundam

I: School Rumble


Czekamy na wasze rankingi :D.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

TOP 10 Anime Empty
PisanieTemat: Re: TOP 10 Anime   TOP 10 Anime Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 8:59 pm

To tak to będzie ranking naprawdę maniaka anime z dużym stażem

5:Full Metal Alchemist (początkowo miałem dziwne odczucia, ale z każdym następnym odcinkiem było super.. Jedne z najlepszych
postaci pobocznych występują tutaj)
4:Death Note (Za ten klimat i napięcie z każdym odcinkiem :D)
3:Kiba (jedno z nowszych anime, które oglądałem.. Mimo jakiejś w miarę prostej fabuły jest naprawdę niezłe)
2:Rurouni Kenshin (jedno z lepszych samurajsko podobnych anime, które naprawdę pokazuje niezłe walki jak i uczy)
1: Bleach lub Naruto (nie potrafię zdecydować ale jedno i drugie jest naprawdę czymś wielkim dla mnie :))


5:Bakumatsu i Kurogane Peace Maker ( Jedno i drugie anime bazuje na podobnym stylu czyli japonia i samuraje co najbardziej lubię, ale to pierwsze pokazuje trudność przeznaczenia.. Z kolei to drugie pokazuje młodego chłopca, który dostał się do Shinsengumi pokonując swój strach przed zabijaniem)
4:Wolf's Rain (najtrudniejsze anime, które oglądałem na dodatek do teraz ciężko mi zrozumieć jego sens do końca..)
3:Samurai Deeper Kyo (w jednej osobie sprzedawca leków i najgroźniejsza osoba na świecie na dodatek samuraj trzeba to zobaczyć xD)
2:Basilisk (ninja zawsze mnie kręcili xD)
1:Saint Seiya (za tą przyjaźń dążenie do celu mimo wszystko)

Musiałem to jakoś tak podzielić ponieważ nie mam za bardzo swoich najelpszych typów, bo każde z nich lubie z jakiegoś powodu.


Ostatnio zmieniony przez Silver dnia Sro Kwi 16, 2008 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TOP 10 Anime Empty
PisanieTemat: Re: TOP 10 Anime   TOP 10 Anime Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 9:00 pm

Mobile Fighter G Gundam to ta najstarsza wersja dobże mówie?
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

TOP 10 Anime Empty
PisanieTemat: Re: TOP 10 Anime   TOP 10 Anime Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 9:07 pm

Hmmm... nie jestem pewien, jakieś jeszcze gundamy przed tym chyba były.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

TOP 10 Anime Empty
PisanieTemat: Re: TOP 10 Anime   TOP 10 Anime Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 9:32 pm

Jedyne znam Gundam W i chyba tylko tą serie razem z pełonmetrażówką.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

TOP 10 Anime Empty
PisanieTemat: Re: TOP 10 Anime   TOP 10 Anime Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 9:46 pm

Ta lista wymagała głębszych przemyśleń Przynajmniej z pierwszym miejscem nie miałem problemu.Lista przedstawia się następująco:

X.Romeo X Juliet
IX.Angel Sanctuary
VIII.Jyu Oh Sei
VII.Witchblade
VI.Saint Seiya
V.Blood +
IV.Ergo Proxy
III.Darker than Black
II.Chevalier D'Eon


The winner is:
I. Death Note
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

TOP 10 Anime Empty
PisanieTemat: Re: TOP 10 Anime   TOP 10 Anime Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2008 5:22 pm

X. Slayers
IX. Neon Genesis Evangelion
VIII.Dragonball
VII. Death Note (jakoś narazie mnie nie wciągło... Może za jakiś czas sie to zmieni bo zapowiadało sie ciekawie)
VI.Hellsing
V.Full Metal Alchemist
IV.Saint Seiya
III. Onegai Sensei (no co nie zawsze w anime muszą lać sie litry krwi, miłość też jest ważnym wątkiem :P)
II. Bleach

The winner is:
I. Naruto

Oczywiście uwzględniam tu tylko epizodyczne. Nie wliczałem kinówek i pełnometrażowych anime
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TOP 10 Anime Empty
PisanieTemat: Re: TOP 10 Anime   TOP 10 Anime Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TOP 10 Anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anime
» Manga & Anime
» Anime Saint Seiya Lost Canvas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: