Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Anime

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 1:05 am

Hmm tutaj można umieścić temat o wszystkich anime jakie oglądaliście i krótko się o nich wypowiedzieć. Ja oglądałem Saint Seiya, Naruto , Bleach , Great Teacher Onizuka, Devil May Cry, Wolf's Rain, Full Metal Alchemist.
To ostatnie dzisiaj skończyłem i muszę powiedzieć, że bardzo mnie zaskoczyło anime oczywiście pozytywnie. Bo myślałem, że typowe jakieś bzdurne anime, ale jednak wiele uczy. O większości nie muszę pisać bo każdy je zna tak mi się wydaje. Każde mogę polecić do obejrzenia bo każde z nich zostawia coś dobrego po obejrzeniu go, a najgorsze jest zawsze to, że muszą się zawsze kończyć XD Dla humoru Naruto,Bleach,Fma i Gto chociaż reszta też ma dużo humoru choć częściej się płacze zresztą w każdym z nich jest coś smutnego. Hmm w sumie to wszystko zapraszam do dyskusji...
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 6:18 am

Ja oprócz Saint Seiya, wymienie w pierwszej kolejności tasiemce pod tytułem Naruo i Bleach, których nowe odcinki wyrywają mi średnio godzinę z życia w tygodniu. Próbowałem też podejśc do One Piece, ale nie podołałem :D. Dalej jest Claymore, świetna, epicka opowieśc w sytlu Wiedźmina... szkoda, że tylko 27 odcinków powstało, ale kto wie, może jescze coś dokręcą. Kolejne tytuły to świetne Mobile Fighter G Gundam, który miło mnie zaskoczył. Spodziewałem się nieskomplikowanej fabuły i bohaterów, a stało się wręcz na odwrót. Death Note, chyba nie muszę nikomu przedstawiac :D. Poza tym machłem ostatnio Neon Genesis Evangelion i Onegai! Teacher. Polecam także wszystkim Ouran High School Host Club - niezła beczka. Zdaje się, że przebrnąłem jeszcze przez całe Kannazuki no Miko (na sklepowych półkach znajdziecie serię na DVD, zatytułowaną jako "Kapłanki Przeklętych Dni"), które jakoś specjalnie mnie nie zachwyciło.

Jeśli chodzi o filmy, to rok ten upłynął pod znakiem dwóch produkcji. Pierwsza to Vampire Hunter D: Bloodlust, który wylądował na półce z moimi ulubionymi DVD, a drugi to Bleach: Memory of Nobody.

No i na sam koniec muszę wymienic moje ulubione anime, czyli School Rumble i School Rumble Ni Gakki. Ile razy to oglądam leże na ziemi ze śmiechu, ciagle czekajac na powstający trzeci sezon. No i to chyba tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 4:23 pm

Trosecke się tego oglądało.Naruto,Devil May Cry (gra też niezła),Negima,Hellsing,Bleach,Saint Seyia,Gundam Wing o raany co tam jeszcze oglądałem.Pełnometrażowy Vampire Hunter D moim zdaniem zajebisty.Ninja Scroll (o lol to było niezłe :D).Jak sobie cóś przypomne to jeszcze dopisze.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 4:49 pm

ja ogladalem Saint Seiya(pewniak) , Naruto, Duel Masters ale najbardziej przypadł mi do gustu oczywiscie rycerze zodiaku:P i naprawde jak slysze takie komentarze ze jest to badziewie to mi sie chce smiac z takich ludzi:D:D
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 6:45 pm

Oooo Duel masters Też było fajne ,a zwłąszcza sama gra karciana.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 6:46 pm

nom:D a ma ktos zwas karty do tej gry??lub slyszal onich?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 6:49 pm

Ano mam i gram.ok.Narazie więcej nic tu nie napisze bo spam zorbi się przezemnie
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 7:56 pm

Więc ja w swoim życiu widziałem wiele anime jednak nie będe ich wszystkich wymieniał ponieważ to by było bez sensu.Wymienię tylko te , które aktualnie przyszły mi na myśl i są moim zdaniem godne polecenia.
Może was zaskoczę ale nie oglądałem ani Naruto ani FMA. Więc krótka lista : Ergo Proxy, Soul Hunter,Darker than Black,Neon Genesis Evangelion, Yu-gi-oh, Angel Sanctuary,Blood + , Chavelier Eon( czy jakoś tak ), Ghost Hunt. No więc tyle akurat pamiętam choć jest więcej anime , które widziałem a są godne polecenia.Co do Duel Masters to nie dorasta do pięt Yu-gi-oh jako anime i jako karcianka.A moim najlepszym anime jakie oglądałem i które naprawdę polecam jest Death Note.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 8:03 pm

No Saga... kazdy przeciez ma swoj ulubiony typ karcianki:P:P ja np bym sie zToba nie zgodzil ze DM nie dorasta do piet:P ale kazdy ma swoje zdanie wiec szanuje twoja opinie:P
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 8:20 pm

Też szanuje twoją opinię ale wystarczy spojrzać kto od kogo zjechał : Yugioh(2000) a Duel Masters (2002) . Poza tym ranga zawodów Yugioh jest większa niż Duel Masters i karty Duel Masters nie mają takich możliwość jak karty Yugioh No i samo anime jest lepsze ( to ostatnie zdanie wskazuje , że to nie offtop )
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 8:59 pm

Zgadzam się z Sagą. Zwłaścza Yu-Gi-Oh GX daje radę. W karcianki z anime nie gram, chociaż nie pogardził bym talią do Yu-gi-Oh, zrobioną na smokach (takiej jak używam w grze na GBA - Yu-Gi-Oh GX: Duel Academy), a i talia na Elemental Hero była by konkretna :d.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 9:00 pm

Hmm oglądałem duel masters ale to jest raczej anime do poogladania sobie na nude, a anime, które godnie polecam dla ludzi lubiących z niezłą fabułą to niech obejrzą Wolf's Rain szczerze mogę powiedzieć, że po tym anime ciężko mi się spało xD Nie chodzi o brutalność tego anime bo takich to ja nie lubię zbytnio, ale podchodzi do takich aspektów życia że szokkk

Co Full Metal Alchemist to nie wyobrażam sobie oglądania go bez wcześniejszego Naruto albo Bleacha, które świetnie wprowadzają w klimat świetnego humoru z dawką sporych życiowych nauk
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeSro Sty 09, 2008 9:11 pm

Magic The Gadering,Yu-Gi-Oh.Duel Masters i Naruto TCG w wszystkie gram i każdą lubie chociaż z magica kuleję.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimeCzw Sty 10, 2008 3:30 pm

hmmm nie wiedzialem ze DM powstalo pozniej o 2 lata:p a Yo-Gi-Oh ogladalem troszke:P i musze stwierdzic ze bardzo fajne sa smoki choc w DM rowniez sa ciekawe karty:p
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimePią Sty 11, 2008 2:03 pm

Ja jak gram na realu w Yu-Gi-Oh to bez mojego Relinquished ,dark illusion ritual i ring of magnetism się nie obejde (i czasem dodaje blue eye white dragony):D
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimePią Sty 11, 2008 2:48 pm

Jestem ciekaw jak wygląda twoja talia. Nie pisz nic więcej w tym miejscu o karciankach bo jest to temat o anime.Jeśli chcesz załóż temat o karciankach

PS: Karta Dark Illusion Ritual nie istnieje istnieje karta Black Illusion Ritual.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitimePią Sty 11, 2008 4:39 pm

Dobry pomysł.To wróćmy do tamatu anime.

P.S Qurde pomieszały mi się nazwy black illusion ritual z Black Luster ritual
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Anime Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» TOP 10 Anime
» Manga & Anime
» Anime Saint Seiya Lost Canvas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: