Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania brakujących zbiorów

Go down 
+4
Bodzian
Wyrocznia
Xellos
Al
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 11:20 am

Azrael wkroczył do miasta ,rozejżał się i założył opaske na czoło.Ruszył w stronę fontanny ,usiadł przy niej i rozwinął wyciągnięty zza pazuchy zwój ,po czym zaczął przeglądać jego zawartość czekając na zaproszonych toważyszy.


_____________________________

Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 12:48 pm

Jako pierwszy pojawił sie Xellos.
-Witaj Azraelu. Chłopak skinieniem głowy powitał człowieka w opasce po czym usiadł na jednej z pobliskich ławek i czekał na reszte towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 2:44 pm

Jin pojawił się drugi.
-Witajcie przyjaciele.Jin oparł się o ścianę i czekał na resztę towarzyszy, lecz po chwili wyszedł na chwilę.Po 6 minutach wrócił.Nikt niewie gdzie był.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 3:47 pm

Shaken wszedł w blasku słońca. Na początku było widać tylko jego sylwetke, ale po chwili można było zobaczyć jego twarz. Przez ostatnie wyprawy, przestał witać się z każdym kim popadnie. Podszedł do Xellosa i podał mu rękę mówiąc :
- Witaj przyjacielu... Dawno się nie widzieliśmy...
Po słowach podszedł do Azraela. Wydawał mu się jakiś dziwny, ale nie omieszkał się z nim przywitać. Podal mu rękę mówiąc :
- A z tobą to już w ogole sie nie widziałem gdzieś od miesiąca.
Po słowach podrapał się w glowę i stanął obok Xellosa...
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 3:55 pm

-Witaj przyjacielu.-powitał Sharaku podając mu reke.
Xellos p[oczuł sie duzo lepiej widzac ze on bedzie towarzyszył mu w tej wyprawie
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 4:02 pm

Jin podszedł do Następnego przybysza.
-Witam cię.Jestem Jin jak cię zwą?
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 4:06 pm

- Jestem Sharaku - odparł chłopakowi po czym swój wzrok skierował na Xellosa.
- Ja też się ciesze, że nie będę znowu musiał być sam...
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 4:30 pm

Azrael spojżał na Sharaku ,poprawił sobie opaske i rzekł:
-Byłem tu i tam zbierając informacje.

*************************************
Chłopak stanął na ściankach fontanny i głośno żekł:
-Panowie pozajcie nowego toważysza.Nazywa się Jin.
Następnie sszedł ,otrzepał się i usiadł.

****************************************
Azrael rozejżał się po toważyszach ,policzył ich i wymienił ich imiona w myśli.-Hmm.... tak brakuje jeszcze jednej osoby.Macie
czas na poznanie się z naszym nowym kolegą.

OOC:Kemot ruchy tutaj przecież się zapisałęś -.-
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 5:41 pm

W pewnym momencie daleko jeszcze od pozostałych zarysowała się postać widocznie zmierzająca nie miejsce zbiórki. Kolejne chwile ujawniały poszczególne szczegóły postaci: ciemne włosy, wysoki i szczupły, czarny płaszcz osłaniający ciało. Postać była już prawie na miejscu, gdy dotarła do czekających osobników lekko skinęła głową i czekała na reakcję reszty, cele misji, ich spotkania.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 6:32 pm

Azrael uśmiechnął się na widok klejnego toważysza.Wstał ,poprawił płaszcz ,strzepał kuż z ramion ,spodni i rzekł:
-A więc skoro sąw szyscy mogę przjść do wjaśniena wam po co was wezwałem za wyjądkiem ciebie (spogląda na postać Kemota) ,Nasz kolega został wysłany tutaj w celu pomocy nam ,zostałem poroszony o przyjęcie jego do naszej drużyny.Poznajcie się między sobą ,a gdy będziecie gotowi to powiedzcie ,a ja wtajemnicze was w arkana zadania.

OOC: Więc tak kolejka będzie taka:

Xellos
Konri
Bodzian
Kemot
Za nie przestrzeganie kolejki czeka nieprzyjemna wpadka podczas przygody ,która może sięnawet skończyć utratą całego hp lub unieruchomieniem :D.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeWto Gru 11, 2007 9:39 pm

Xellos ucieszonym widokiem ostatniego z towarzyszy podróży podszedł do Azraela.
-Jesteśmy w komplecie wiec mozemy juz ruszać.Chyba ze masz nam cos jeszcze do powiedzenia?
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 2:54 pm

Jin popatrzył na Człowieka który podchodzi do Azraela i pomyślał:
Kto to jest? Poco on idzie do Azraela? Przecież mamy wyruszaćJin podszedł do nieznajomego człowieka i powiedział:
-Witam jestem Jin, jak cię zwą?


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Gru 14, 2007 4:51 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 3:06 pm

OOC;Tu nie ma Domona
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 4:31 pm

Shaken tylko kiwnął głową. Był jakiś smutny... Przybity... Chciał aby ta wyprawa skończyła się jak najszybciej...
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 4:33 pm

Na głowę Xellosa spadła doniczka ( 10 dmg).Pozostwawiając mu wielgachnego guza na głowie.Okno się otwiera i wychyla się gruba kobieta wrzeszcząc:
-Przeepppraaaszzszszaaaammmmm!!!!

OOC:Nie wpychaj się w nie swoją kolejke Xellos jak chcesz poprawić to po prostu wyślij mu wiedomość -.-
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 5:04 pm

OOC:Alchemik bez obrazy ale ty też się wepchałeś...A Kemot?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 5:06 pm

OOC:mówiłem pisać na waidomościach po drugie ja mam prawo bo jestem Gm'em a ty za to samo masz upomnienie i czekajcie na kolegów obaj bo poziomy poobcinam.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 6:18 pm

Kiba stał w dalszym ciągu w swym ciemnym płaszczu tylko że z tą różnicą że tym razem zaciągnął kaptur na głowę. To co w tym momencie chodziło mu pogłowie nie dotyczyło w cale jego misji, raczej spraw mu bliższych.. świata zmarłych. Właśnie przez to zasłonił twarz kapturem, nie chcąc by któryś z uczestników misji mu się przyglądał, w ogóle nie lubił jak ktoś mu się przyglądał lub zwracał na niego większą uwagę. Stanął więc lekko na uboczu grupy i czekał na objaśnienia misji..
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 8:33 pm

Xellos nie miał ochoty rozmawiać z nowo poznanym towarzyszem
-Xellos-odpowiedział krótko dzinowi po czym skinął głową Kibie.

-Azraelu ruszajmy dalej bo zaczynam sie niecierpliwic pozatym robi sie tu niebezpiecznie.Doniczki spadaja na głowy
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 8:58 pm

Azrel podrapał się w głowę.Był zdziwiony że nikt nikogo nie interesował.W głowie zrodziło mu się założenie ,iż jeśśli nie zgrają się to mogą ich czekać ciężkie przeżycia.Poprawił płaszcz i rękawiczki.Wziął głęboki wdech i rzekł jednym ciągiem:
-Więc zatem zacznijmy od tego ,że biblioteka świątynna wyznaczyła zadanie zdobycia bardzo cennych i rzadkich ksiąg ,które zawierają wiele ,wiele tajemnic.Musimy je odnależć i dostarczyć do biblioteki ,jednak jedna z tych ksiąg przynależała do Hadesu jednak została skradziona dawno temu i ukryta.Dlatego też towazyszyć nam będzie ten koleżka (pokazuje otwartą rękę na osobnika w kaptuże) ma on pomóc nam w zdobyciu ksiąg i dopilnować aby skradziony zbiór trafiłdo Hadesa.To byłoby wszystko na tyle ,czy są jakieś pytania?
***************************
(zanim przeszedł do odprawy)
-Zaraz Xellosie ruszymy najpierw wtajemnicze ciebie i reszte w arkana zadania.
Powrót do góry Go down
Wyrocznia




Dołączył/a : 01/12/2007
Liczba postów : 95

Płeć : Female

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 9:38 pm

Jin zauważył że niechce go nikt znać przypomniał że jest samotnikiem i nieodzywa się do nikogo więc Jin był sam i nieodzywał się.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimePią Gru 14, 2007 3:51 pm

Sharaku stał i czekał co powie Azrael.
- No to idziemy ?


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Gru 14, 2007 7:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimePią Gru 14, 2007 6:06 pm

Kiba stojący do tej pory na uboczu grupy zniecierpliwił sie już czekaniem. ściągnął swój kaptur i stanął przed Azraelem.
- Ja nie mam żadnych pytań nie wiem jak reszta, jestem gotów..- Kiba naciąga kaptur na głowę i lekko poprawia go czekając aż ruszą.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimePią Gru 14, 2007 7:44 pm

-Zatem-Azrael rozwinął zwój trzymany w dłoni po czym rzekł:
-Musimy znaleść 2 księgi.,,Grecka Zwierucha" ukryta gdzieś w grenlandi i ,,Czerwony Pałasz" znajdujący się w Transylwani.Zanim wyruszymy musimy zagłosować od której księgi zaczynamy....
Chłopak zwinął zwój i schował za pazuchę.-Więc głosujcie.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitimePią Gru 14, 2007 10:08 pm

Ja proponuje odszukać '' czerwony pałasz'-powiedział bez namysłu chłopak.
Był zniecierpliwiony ciągłym czekaniem na wyruszenia w droge. Poza tym chciał jak najszybciej opuścic ten plac.

"Nie wiem co my tu wszyscy wogole robimy....ciezko bedzie nam sie dogadac podczas podrózy.....dobrze ze jest Sharaku ktory bdzie probował wszystko uspokoić"

Ogarnął wzrokiem reszte towarzyszy i spytał:A wy co proponujecie?


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Gru 15, 2007 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania brakujących zbiorów Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania brakujących zbiorów   Poszukiwania brakujących zbiorów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania brakujących zbiorów
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Poszukiwania Zaginionego...
» Poszukiwania Alegoris

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: PRZYGODY-
Skocz do: