Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Na spotkanie z Shilen

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 9:09 am

- Nie mamy czasu na to , żeby nie potrzebnie się zatrzymywać - odpowiedział nagle Rune po czym wyciągnął swój bat:
- Fire Whip
Nagle bat oplótł jednego ze stalowych rycerzy i zaczął się coraz bardziej zaciskać.Po krótkiej chwili jego ciało i zbroja zostały porozcinane na części.Wzrok Rune skupił się na kolejnym ze stalowych rycerzy.Nagle Rune pojawił się przed nim i przyłożył mu dłoń do twarzy( wybuch kosmosu). Stalowy rycerz przeleciał kilkanaście metrów w powietrzu i padł martwy na ziemię.Rune spojrzał na ostatniego ze stalowych rycerzy.Nagle stalowy rycerz poczuł jak coś przeszywa jego ciało.Gdy spojrzał przed siebie zobaczył Rune, który ręką przebił jego zbroję i ciało.Po chwili rycerz osunął się martwy na ziemię.
- Chyba możemy już przejść - zwrócił się Rune do reszty towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 12:10 pm

Aseon podchodzi do Rune drapiąc się w głowe i mówi:
-Eeee.... kolego oni chyba jeszcze zipią.Jednak nieźle ich sponiewierałeś....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 5:54 pm

Pharaon podszedł do Aseona:
- Uwierz mi , że śmierć ich już zabiera.Jednak jakby na to nie patrzeć mamy wolną drogę.Więc powinniśmy ruszać dalej.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 6:10 pm

- Wy rycerze sanktuarium powinniście zdawać sobie sprawę z tego, że spectranie lepiej wiedzą kiedy czeka kogoś śmierć - przemówiła Karen po czym poprawiła sobie włosy.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 6:24 pm

Aseon uśmiecha wesoło się do Karen i Pharaona ,a następnie rzecze:
-Dobrze wiedzieć , jest więkasza pewność ,że nie wapadniemy w jakąś pułapkę.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 6:29 pm

Shura podszedł do Runa i kładąc mu dłoń na ramieniu:
-Widzę że stałeś się silniejszy od ostatniego czasu.. Jak byś był kiedyś w Grecji i maiłbyś ochotę, to odwiedź mnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 6:42 pm

- Obawiam się, że jeśli będę miał okazję być w Grecji to cel w jakim tam będę nie pozwoli nam na spokojną rozmowę ale mogę ci obiecać ,że gdy trafisz do Sali Osądu pozwolę ci na próbę obrony siebie przed skazaniem - odpowiedział Rune.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 7:51 pm

Podczas drogi Aseon podbiega do Shury i pyta go:
-Shura wy się wszyscy znacie?Zaskoczyłeś mnie nie wiedziałem że jesteście jak łyse konie.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 7:58 pm

Shura popatrzył na Aseona:
-Wiesz skoro mamy ze sobą współpracować to lepiej niech to będzie współpraca bez niechęci wzajemnej.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 5:29 pm

Po jakimś czasie oczom wszystkich ukazał się pałac.Wszyscy ruszyli w stronę wejścia.Gdy przed nim stali brama się otwarła i wszyscy weszli do środka.Gdy stanęli w korytarzu Saga przemówił:
- Gdzieś w tym pałacu przebywa Shilen czyli także w tym pałacu znajdują się Soldierzy.Powinniśmy zachować teraz szczególną ostrożność - skończył Saga po czym ruszył przed siebie.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 11, 2007 6:24 pm

Idący za Sagą Shura skrył swoje cosmo, by w razie jakiegokolwiek spotkania z wrogiem zyskać efekt zaskoczenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 8:52 am

Pharaon przemierzał kolejne metry korytarza rozglądając się.Nie przeszkadzało mu , że ściany były ciemne a w korytarzu panował półmrok.Liczył na to , że już niedługo poznają swojego pierwszego przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 8:56 am

Rune przemierzał korytarz z zamkniętymi oczami.Każdy jego krok był pewny.Idąc skupiał się na kosmosach rycerzy , którzy z nim podróżowali.Dzięki temu potrafił poznać ich charakter.Tylko jedna osoba w całym tłumie sprawiała mu problem.Był to ich opiekun.Jego kosmos był tak dziwny , że Rune nie potrafił określić jego charakteru.Kosmos momentami spokojny na jedną krótką chwilę potrafił stać się niezwykle agresywny by po chwili znów powrócić do niezwykłego spokoju.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 9:13 am

Karen szła spokojnie.Szybkim spojrzeniem obrzuciła twarze wszystkich uczestników wyprawy.I zdała sobie sprawę z tego, że twarzy mówią bardzo wiele o człowieku np. Aseon posiada bardzo dziecinną twarz i jego zachowanie jest takie same, twarz Shury pokazywała jasno, że jest on rycerzem dumnym natomiast twarz Rune ukazywała nie zwykły spokój i taki też był charakter Rune.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 12:43 pm

Aseon rozglądał się z zaciekawieniem całemu otoczeniu.Zaobserwował iż struktura wyglądała na starą ,jedak założył również ,że mogło się tu wiele wydażyć sokoro tak wygląda.Wtym momencie pomyślał o swojej rodzinie gadając coś pod nosem i opuszczając głowę:
-........ brat .........

Po czym zoriętował się że odstaje od grupi i natychmiast pobiegł by nie odłączyć się od reszty.W międzyczasię pomyślał:
-(Jeśli oni są tak silni to chyba sobie wyobrażam ich moc chociaż możliw ,żę ich moc pochodzi nie z ciałą ,ale z serca......)
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 8:35 pm

Cała grupa przemierzała spokojnie korytarz gdy nagle dało czuć się zimno, które z każdym krokiem stawało się coraz bardziej przenikliwe.Nagle wszyscy znaleźli się w sali po środku, której stał mężczyzna w zbroi.
- Witam was w naszych skromnych progach - zaczął mężczyzna.
- Jestem Dehiro - Soldier Drugiej Klasy i moim zadaniem jest nie przepuścić was dalej.Jak pewnie przypuszczacie aby przejść musicie mnie pokonać.Jest jakiś chętny czy mam zająć się wami wszystkimi od razu?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 8:49 pm

Aseon przygląda się towarzyszom i mówi z niechęcią :
-Kto ma ochote z nim walczyć?Raaaany nie da się inaczej?
W międzyczasie myślał:
(Raaanny musimy z nim walczyć nie można go poprosić żeby nas przpuścił ?)
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimePią Paź 12, 2007 8:57 pm

Soldier usłyszał słowa Aseona:
-Można inaczej i zaraz wam to pokażę.
Dahiro spojrzał na rycerzy a na jego twarzy pojawił się uśmiech:
- Diamond Dust!!!
Atak uderzył w Pharaon , który wylądował na ziemi.
- Możecie od razu przyjąć swoją śmierć. No to jak będe miał okazję na trening czy poprostu mam was pozbawić życia.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 12:06 pm

Shura w tym momencie ściągnął złotą skrzynie z pleców, która natychmiast się otworzyła oślepiając swym blaskiem obecnych. Gdy blask osłab dało sie zobaczyć złotą zbroję koziorożca, w tedy Shura położył na niej swą dłoń. Zbroja natychmiast rozdzieliła się na części, które następnie znalazły się na ciele Shury.
- Koziorożec Shura, miło mi cię poznać. Zanim zaczniemy walkę chciałbym żebyś się przedstawił...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 12:25 pm

- Złoty Rycerz...hmm....Już dawno nie widziałem sanktuarium...Jak już powiedziałem mam na imię Dahiro i jestem Soldierem Drugiej Klasy.Kiedyś byłem uczniem sanktuarium.Moim mistrzem był ówczesny rycerz wodnika.....Jednak dosyć już tych wspomnień.Jako, że jesteś moim gościem to proszę cię oto abyś rozpoczął naszą walkę - skończył Dahiro po czym czekał na rozpoczęcie walki.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 12:50 pm

Shura ręką wskazał towarzyszą by się trochę odsunęli.
-Widzę że jesteś godnym przeciwnikiem, więc dam z siebie wszystko..-Shura momentalnie zniknął i pojawił się przed Dahiro.
-Excalibur !! (816dmg)
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 1:09 pm

- Freezing Coffin !!!
Atak Shury zatrzymał się na bryle lodu, która po chwili rozbiła się w drobny mak.
- Bardzo dobra próba ale czegoś ci zabrakło - powiedział do Shury
- Diamond Dust !!!
W stronę złotego rycerza skierował się słup zimna.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 1:22 pm

Shura szybko odskoczył na bok po czym zniknął zupełnie, w między czasie dostrzegł że na jego zbroi pojawił sie szron. Gdyby nie zbroja mogło by mi sie coś stać-pomyślał. Gdy próbował jeszcze przyśpieszyć swoja prędkość zauważył że zaczyna się ślizgać. Niech to na nic się moja prędkość zda gdy podłogę pokryje jego lód, chociaż mogę to wykorzystać. W pewnym momencie Shura pojawił się po prawej stronie Dahiro, tylko z tą różnicą że był to wślizg, chcą wziąć przeciwnika z zaskoczenia Shura skorzystał z lodu..
- Potężny atak!!..
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 1:33 pm

Dahiro zaskoczony tym co się stało przyjął cios na siebie. Po zadanym ciosie przesunął się kilkanaście metrów do tyłu:
- Cieszy mnie , że robisz postępy - rzekł do Shury.
Nagle rycerz pojawił się przed Shurą i uderzył go w brzuch jednak gdy próbował zadać drugi cios w twarz chybił pozostawiając tym samym siebie bez możliwości obrony.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 1:38 pm

Shura po przyjęciu ciosu w brzuch nie był w stanie szybko zareagować żadną ze swych kończyn, a chcąc wyhkorzystać błąd przeciwnika postanowił zadać jednak cios, z tym wyjątkiem że głową. Trafił swego przeciwnika prosto w jego głowę, korzystając z jego oszołomienia, dzięki swej zwinności zrobił obrót z kucnięciem uderzając swoimi nogami w klatkę piersiową przeciwnika i wyrzucając go w powietrze.
-Teraz cię mam..-Shura wybił się za swoim przeciwnikiem z zamiarem zadania ciosu..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na spotkanie z Shilen - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na spotkanie z Shilen
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [S] Spotkanie...
» Spotkanie...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: