Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Na spotkanie z Shilen

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 7:17 pm

Czekając na uczestników kolejnej wyprawy Saga wpatrywał się w podłogę.Zdawał sobie sprawę , że ta misja będzie nieporównywalnie trudniejsza od poprzednich. Pandora przekazała mu wszystkie informacje o zadaniu oraz o tym z kim podczas tej misji będzie trzeba się zmierzyć.Wiedział, że pokonanie tych , o których wszyscy zapomnieli może być wyzwaniem , które może się stać dla niektórych ostatnim. Wiedząc o tym wszystkim postanowił nie wspominać rycerzą biorącym udział w zadaniu o tym z kim się zmierzą ponieważ i tak za wiele by to im niewyjaśniło.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 7:21 pm

Do komnaty wchodzi z trudem aseon dźwigając skrzynie na plecach i spogląda na Sagę i mówi z uśmiechem :
-Cześć Saga przybyłem jako wsparcie
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 7:38 pm

Tuż za Aseonem pojawił się Shura, jego twarz nie była zbyt wesoła, wręcz przeciwnie, smutna. Na jego plecach lśniła złota skrzynia..
-Witaj Sago.. Przychodzę spłacić mój moralny dług wobec jednego z Twoich specteran. Złożyłem przysięgę Atenie że spłacę mój dług, nie podniosę ręki na żadnego ze spectran.-Shura czekając na reakcję Sagi ściągnął skrzynię z pleców i położył na ziemi.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 7:49 pm

Aseon odwraca się w stronę Shury i mówi:
-A coś ty zrobił?
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 8:07 pm

Shura spoglądnął na Aseona a w jego oczach był żal.
-Patrzyłem jak ginie kobieta, do tego nawet nie rycerz lecz uczeń..i nic nie zrobiłem. Zakończmy ten temat Aseonie, czuję że mam dług i po rozmowie z Ateną jestem gotów go spłacić.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 8:43 pm

Do sali weszła Karen.W jej oczach był niesamowity błysk a na twarzy uśmiech.Nawet obecność rycerzy sanktuarium nie zmąciła jej spokoju i uśmiechu.Całą salę przemierzyła dumna z tego kim jest.Z tego , że jest uczennicą Hadesu. Po przejściu sali stanęła obok Sagi.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 8:55 pm

Aseon spogląda ze zdziwieniem na Karen i powiedział:
-No to jestm wielce zaskoczony widząc kogoś tak urodziwego jak ty chcącego zaostać rycerzem.No ,no życie umie zaskczyć.Po czym zamknął oczy i uśmiechną się.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeCzw Paź 04, 2007 9:05 pm

Shura spojrzał na Karen, w jego spojrzeniu nadal gościł smutek..
-Spłacę swój dług..-Szepnął pod nosem po czym zamknął oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimePią Paź 05, 2007 9:05 am

Po chwili w pomieszczeniu znalazł się Rune.W jego prawej ręce znajdował się zwinięty bat. Robiąc kolejne kroki nie zwracał uwagi na rycerzy świątyni.W końcu gdy znalazł się przy Karen stanął i czekał na ostatniego z uczestników wyprawy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimePią Paź 05, 2007 7:00 pm

Pharaon wszedł do sali.Po tym jak zobaczył rycerzy świątyni na jego twarzy pojawił wyśmiewny uśmiech.Po kilku krokach zatrzymał się i oparł na ścianę czekając na rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimePią Paź 05, 2007 7:06 pm

Aseon rozgląda się po wszystkich i rzecze:
-Raaanny co wy wszyscy takie skrzywione miny macie.Jedna pani tutaj i umie sie uśmiechnąć a wy macie takie miny jakby ktoś wam krzywde wyrządził.Po czym zaczą darapać się za głową.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 11:39 am

Po tym jak w Sali znaleźli się już wszyscy Saga postanowił powiedzieć im wszystko o zadaniu po mimo tego, że jeszcze przed chwilą chciał ją ukryć.
- Misja na, którą wyruszamy polega na odnalezieniu Shilen.To kim jest Shilen dowiecie się już za chwilę. Muszę zacząć od tego , że w bardzo dawnych czasach istnieli rycerze nazywani Soldierami. Dzielili się oni na dwie klasy: drugiej klasy i pierwszej klasy. Soldier drugiej klasy był o wiele słabszy od Soldiera pierwszej klasy. A siła Soldiera pierwszej klasy była niesamowita o czym świadczy fakt , że było ich tylko trzech. Wszyscy Soldierzy byli rycerzami, którzy służyli bogom. Jednak wszystko się zmieniło gdy dowiedzieli się oni prawdy czyli tego , że są tylko boskim eksperymentem. Byli oni próbą udoskonalenia człowieka i trzeba przyznać , że udało to się bogom. Po tym jak wypowiedzieli posłuszeństwo bogom. Bogowie postanowili ich ukarać. I wtedy przyszła pora na to żeby trójka Soldierów pierwszej klasy pokazała swoją moc. Bogowie wysłali przeciw nim swoich rycerzy a oni już nigdy nie powrócili. Jednak o ich sile świadczy jeszcze jeden fakt. Jeden z Soldierów pierwszej klasy udał się do Sanktuarium gdzie został odebrany przez złotych rycerzy jako wróg. I wtedy doszło do pokazu jego siły. Pokonał on bez większych problemów sześciu złotych rycerzy. Nie otrzymując przy tym żadnej rany. Niektóre pisma twierdzą nawet, że goldzi użyli przeciw niemu Athena Exclamation a on po tym ataku nie odniósł żadnych ran. I tutaj następuje moment pojawienia się Shilen. Stała się ona dla Soldierów bardzo ważną osobą. A my musimy się z nią spotkać. Wiadomo, że na swojej drodze spotkamy Soldierów drugiej klasy , z którymi powinniśmy dać sobie radę jednak nie wiadomo czy istnieją jeszcze Soldierzy pierwszej klasy. Jeśli trafimy na Soldiera pierwszej klasy to może okazać się , że będzie to nasza ostatnia misja. To wszystko co mam wam do powiedzenia. Możecie się jeszcze wycofać – zakończył Saga po czym czekał na reakcję.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 12:17 pm

Aseon zaczą drapać się w głowę ,po czym ziewnął ,a następnie rzekł z uśmieszkiem :
-Bo ja tam wiem jak zginiemy to zgniemy taki nasz los.W każdym razie się nie wycofuję.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 3:10 pm

Na twarzy Shury pojawił sie uśmiech..
- Jeden pokonał sześciu złotych rycerzy, jeżeli spotkamy takiego gościa to będziemy mogli się przekonać o różnicy pokoleń..
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 4:25 pm

Karen zwróciła się do Shury:
- Nie powinieneś lekceważyć swojego przeciwnika.Pomimo wszystko oby twoje przypuszczenie okazało się prawdziwe bo jeśli nie to wszyscy znajdziemy się w Hadesie - skończyła Karen a na jej twarzy pojawił się lekki uśmiech.Stojąc w miejscu dała jasno znać że nie rezygnuje.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 5:59 pm

Shura skierował swój wzrok na Karen.
-W żadnym wypadku nie lekceważę przeciwnika, tylko nie mogę sobie wyobrazić by ktokolwiek miał z śmiertelników miał moc która oparła by się potędze 6 złotych rycerz..-Tu Shura położył dłoń na złotej skrzyni.- Daj mi swą moc gdy przyjdzie na to pora..-pomyślał..
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 7:26 pm

Asein zamknął oczy i rzekł:
-Ja tam mam wszystko w nosie ,a zwłaszcz tych wojaków.Jak zgine to zgine ,a jak w hadesie to lepeiej dla mnie-Po czym poklepał brązową skrzynkę na jego plecach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 7:38 pm

- Jak zawsze myślicie , że nikt was nie może pokonać - rzucił Pharaon po czym skinął głową na znak , że również nie zamierza wycofać się z zadania.
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 8:02 pm

- Może masz racje mówiąc o potędze złotych rycerzy.Jednak z moich doświadczeń wykorzystujecie swoją moc przeciw bezbronnym więc raczej trudno jest wam oszacować moc w walce przeciwko rycerzom - odpowiedziała Karen i kontynuowała - Nie miej mi tego za złe ale wypowiadam się na temat tego co dotychczas dane było mi poznać.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 8:10 pm

Shura zbliżył się o Karen, spojrzał jej w oczy, w których malował się smutek.
-Wiedz że gdy nie byłem rycerzem walczyłem z nimi, gdy byłem nadal uczniem walczyłem z jednym z bogów, Posejdonem. Nie mówię tego by pokazać ci tylko że się mylisz, to twoje zdanie.. Jednak wiedz że zamierzam sie zrehabilitować za ostatnią naszą wspólną misję.- Shura odwrócił się w stronę swojej leżącej na ziemi skrzyni.- Muszę udowodnić że jestem ciebie wart..- jego myśli znów pokierowały sie w stronę skrzyni.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 8:17 pm

Aseon odchylił się od kolumny i rzekł ze skrzywioną miną:
-Shura!!!Mam już dosyć waszej skrytej rozmowy (Spojżał na Karen i Shurę) powiedzcie mi co jest grane to może wyjaśnimy problem wspólnie ,a jak nie chcecie na ten temat rosmawiać to wogóle nie poruszajcie tego tematu.....
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 8:37 pm

-Temat uważam Aseonie za zamknięty, a co do rozmowy to było to coś jak rozmowa z moim sumieniem..-Shura założył złotą skrzynie na plecy i czekał aż wyprawa ruszy.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 8:42 pm

-Więc jeszcze raz usłyszę cośna ten temat to czeka cię coś nieprzyjemnego.
Po czym ruszył za Shurą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeWto Paź 09, 2007 9:00 pm

- Jeśli kiedyś będziesz chciał odpokutować za swoje grzechy to służę ci pomocą - dodał Rune w kierunku Shury po czym zwrócił się do Sagi - Jak widać wszyscy chcą wyruszyć na wyprawę.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitimeSro Paź 10, 2007 8:59 am

- Więc nie możemy tracić więcej czasu - odpowiedział Saga po czym wszyscy wyruszyli.Podróż trwała już 3 dni gdy wszyscy jej uczestnicy znaleźli się w lesie.Po krótkiej podróży przez las nagle na ich drodze stanęło trzech stalowych rycerzy.Jeden z nich przemówił:
- Nie przepuścimy was dalej.
- Jesteście śmieszni próbując nas zatrzymać.Daje wam ostatnią szansę na wycofanie się - odpowiedział Saga.
- Nigdy tego nie zrobimy!!
- Więc czeka was śmierć - zakończył Saga i zwrócił się do Aseona i Shury
- Może wy im to wytłumaczecie , że muszą nas przepuścić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na spotkanie z Shilen Empty
PisanieTemat: Re: Na spotkanie z Shilen   Na spotkanie z Shilen Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na spotkanie z Shilen
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [S] Spotkanie...
» Spotkanie...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: