Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Komnata Tronowa

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimeSro Kwi 11, 2007 2:37 pm

Hades siedział sobie na tronie i myślał że nie podda się Atenie wkońcu ją dopadnie wałnął ręką w tron. Muszę wezwać wszystkich moich Rycerzy i uczniów pomyślał. Wtedy wezwał swoich gońców i wysłał ich do reszty. Wstał i pomyślał sobie że potrzebują czegoś żeby mieć jakąś przewagę. Więc kazał im pozabijać najgrożniejsze bestie jakie są w hadesie i przejąc od nich moc. Wiedział że to nie będzie łatwe ale za to zdobedą znaczną przewage nad tą cholerną Ateną i zaśmiał się straszliwych głosem czekając na wszystkich....
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 9:34 pm

Saga wszedł do komnaty i stanął przed obliczem Hadesa kłaniając mu się
- Zdobyłem szkatułkę Hadesie.
- Bardzo mnie to cieszy.Musisz wiedzieć że Afrotyda została wezwana przed oblicze Zeusa.Ale nie martw się dzięki tobie nie czeka jej długa niewola.Teraz udaj się w miejsce gdzie zakończysz swoje zadanie.
- Tak jest panie.
Saga ukłonił się i opuścił komnatę.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimePią Kwi 13, 2007 10:02 pm

-Szkatułka gdy tylko dotknęła dłoni Hadesa rozpłynęła się w powietrzu. Hades gniewnie spojrzał w oczy Sagi.
-Ktoś zkrzywił czas, ktoś odebrał ci szkatułkę w przeszłości.- Hades uderzył trujzębem w podłogę która się rozpadła.- Przeklęty Kronos władca Czasu, odnajdz szkatułkę. Saga.
Saga upadł na ziemie a z jego ust polała się krew. Hades dotknął go dłonią i uzdrowił.
-Odnajdz Rushifua, tylko Platynowi Rycerze są zdolni przetrwać zakrzywienie czasu, znajdz go i zabij, a najlepiej zabij jego brata Rycerz Barana za Afrodytę.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimeSob Kwi 14, 2007 9:00 am

- To nie będzie potrzebne panie - przemówił Saga.
- On ma rację Hadesie - rzucił Posejdon wchodząc do sali.
- O czym wy mówicie? - zapytał Hades
Po chwili pojawili się Apollo i Artemida.
- Wybaczcie mi. Złamałem wasz rozkaz - zaczął Saga - po zdobyciu szkatułki otwarłem ją i jej zawartość schowałem w woreczku.Oto i on.
Saga wyciągnął rękę i podał woreczek bogom.
- Czyli ten Rushifua ma teraz pustą szkatułkę - z lekką drwiną w głosie powiedział Apollo.
- Nie pustą - odpowiedział Saga - postanowiłem sprawić mu mały prezent.
Artemida spojrzała na Sagę i zauważyła że w jego zbroi nie brakuje żadnego kamienia.
- Przecież straciłeś kamień w swojej zbroi.Kamień Miłości - rzuciła Artemida
- Nic z tych rzeczy Artemido - rzekł Posejdon - kamienie z tej zbroi możemy wyjąć tylko my.Mój generał aby Rushifua uwierzył że wszystko mu się powiodło wprowadził go w świat swojej galaktycznej iluzji.Tak naprawdę Rushifua zabrał bezwartościowy kamień.
- A skoro kamień Afrotydy jest cały to posiada ona swoją boską moc.Chyba zaczynam się bać o los ludzi - powiedział z ironią Hades.
- Więc wszystko układa się wyśmienicie - dorzucił Apollo
- Sago idź i dokończ zadanie - rozkazał z uśmiechem na twarzy Hades.
I nie martw się bo w Hadesie nie istnieje czas więc nikt ci nie przeszkodzi.
Saga skłonił głowę i udał się by dokończyć zadanie.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimeSob Kwi 14, 2007 9:02 am

Gdy Saga wszedł do komnaty wśród bogów zapanowało poruszenie.
- Zrobiłeś to – spytał Apollo
- Tak – po tych słowach Saga pokazał płytki bogom.
- Doskonale – zawołał Posejdon po czym wziął od Sagi płytki i podał je Hadesowi – zaopiekuj się nimi Hadesie u ciebie będą najbardziej bezpieczne.
- Dobrze – odrzekł Hades i zabrał płytki Posejdonowi
- Musimy czekać. Więc rozejdźmy się.
Wszyscy bogowie udali się do siebie.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimeSob Kwi 14, 2007 10:41 am

Apollo przystanął i spojrzał w gwiazdy wybuchnął szyderczym śmiechem.
-Tak jak myślałem, Uranos i Kronos udali się na spoczynek.- Apollo zmierzył jeszcze gwiazdy.- To nie możliwę, on odszedł.- Apollo roześmiał się jeszcze bardziej.- Tak, mój synalek odszedł, prawo piekła, dopuki Lucyfer nie powróci na tron, wszyscy Platynowi Rycerze, muszą zostać w swoich bramach, albo ci któryrz są tam uwięzieni, powrócą na ziemie Rushifua jest ostatnim rycerzem i już nam nie zagraża, dopuki Lucyfer nie uzyska Pełnoletności, mistrz Daru Malkava, musiał opuścić Atenę i pozostałych bogów, Tylko gdzie jest Zeus?
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimePon Kwi 16, 2007 4:47 pm

Nagle przed obliczem Hadesa pojawił się kleczący Radamanthys czekajacy na rozkazy
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimePon Kwi 16, 2007 5:00 pm

Hades pomyślał chwilę po czym powiedział * nie mam dla Ciebie teraz zadań, gdy jakieś będzie na pewno Cię wezwę, na razie zajmij się swoimi sprawami, a teraz idź już * Hades zasnął...
Powrót do góry Go down
lewy
Gość




Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimePon Kwi 16, 2007 10:55 pm

Usłyszawszy te słowa Radamanthys odszedł
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitimeWto Maj 15, 2007 8:30 pm

Jesień z martwym wyrazem twarzy podeszła pod tron Hadesa.
-Hadesie czy już wiesz?
-O czym.- Hades roześmiał się i spojrzał w twarz boginie.- Czy ty nie masz bronić teraz wyspy...
-Nie.- Odparła Twardo Jesień.- Słuchaj bo zostało mało czasu. Musisz pomóc Atenie, zatrzymać Trzynastu Rycerzy Platyny, Lucyfer nakzał im Wyśpiewać Ostatni Marsz.
-Lucyfer jest w powijakach.- Odparł Hades.- Sam go zabiłem.
-Masz na to dwód, jego dusze w Elizjum?
-Nie.- Odparł Hades i spoijrzał w ziemie.
-Więc wiedz, że 13 śpiewa, i niedługo zniszczy nas wszystkich Uranos znów odrodzi świat, swój świat...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Tronowa Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Tronowa   Komnata Tronowa Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Komnata Tronowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Komnata Tronowa
» Komnata Tronowa
» Komnata Tronowa
» Sala tronowa
» Sala Tronowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: I ERA-
Skocz do: