Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zemsta Bogini Sachmet

Go down 
+7
Mira
Legumir
dante4444
Mentor
Sakra
Thanatos
Rumcii
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 5:04 pm

Była jeszcze głęboka noc kiedy Presea obudziła się, usiadła na łóżku przecierając mokrą od łez maskę. Znowu śnił jej się Etru, od kilku nocy nie mogła uwolnić się od tego koszmaru. Wstała i podeszła do miski z wodą, zmoczyła ręcznik i przyłożyła do sobie do twarzy.
Nagle ktoś zapukał do drzwi.
- Proszę – powiedziała odwracając się
- Wielki Mistrz pilnie cię wzywa, masz natychmiast iść do jego komnat. – rzekł posłaniec
Szybko ubrała się i poszła, kiedy dotarła na miejsce WM siedział i czytał jakieś pismo, skinął tylko głową kiedy weszła i powiedziała:
- Mistrzu wzywałeś mnie więc jestem.
Dopiero kiedy skończył czytać, spojrzał na nią i bez słowa podał jej pismo, wzięła je i szybko zagłębiła się w jego treści, jednak w miarę jak czytała czuła, że serce jej zamiera.
Pismo było ze Świątyni Sachmet i pisała je Najwyższa Kapłanka, prosiła ona o pomoc WM, bo cos bardzo złego działo się w świątyni i ktoś skradł Zbroje Sachmet podszywając się pod nią. Zaczęły ginąć „ Córki Sachmet” i inne kapłanki, więc świątynia zamknęła swoje podwoje i zmuszona była prosić o pomoc.
Presea skończyła czytać i uniosła głowę, spojrzała na Mistrza, padła na kolana i wyszeptała:
- Ratuj ich Panie, błagam. I pozwól mi tam wyruszyć, jestem „Córką Sachmet” i tam giną moje siostry.
Wielki Mistrz wyciągnął niewielki zwój pergaminu i wręczył go dziewczynie.
- Zbierz grupę osób, które darzysz zaufaniem. Masz pozwolenie na opuszczenie świątyni.
Gdy wzięła od niego pergamin, położył dłoń na jej ramieniu i przemówił ponownie swoim pełnym spokoju głosem:
- Wiem, że podołasz zadaniu, jakie przed tobą postawiono. Nie wybieram swoich uczniów pochopnie.
- Dziękuje Mistrzu, wyruszę jak tylko znajdę odpowiednich ludzi.
Skłoniła się nisko i wybiegła, miała misje do wykonania i pewne porachunki z uzurpatorką do Zbroi Sachmet.

Przygoda selektywna dla uczniów Świątyni ( max 6 osób + ja jako Mistrz Gry)

Chętni gracze:
1 UFoo
2 patryk111c
3 Legumir
4 Xellos
5 Marqess
6 dante
+Rumcii jako MG


Ostatnio zmieniony przez Rumcii dnia Wto Lis 11, 2008 6:54 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 5:11 pm

Prescea, przepraszam że się wtrącę, ale nie mogłaś wybrać mniej odpowiedniego momentu na tą przygodę. w chwili obecnej każdy AKTYWNY uczeń świątyni uczestniczy już w 2 przygodach (np Ja, Mentor, Kubas) lub jakąś prowadzi (like Dark :P).

Jeśli masz jednak takie wpływy, aby administracja pozwoliła uczniom uczestniczyć w 3 przygodach to chętnie dołączę.
Powrót do góry Go down
Thanatos

Thanatos


Dołączył/a : 17/08/2008
Liczba postów : 106


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 5:49 pm

Nie ma szans na to abyśmy mogli uczestniczyć w 3 przygodach na raz.
Regulamin to Regulamin przykro.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 5:52 pm

haha, Kubas juz wszystkich pogania

sprawdzi sie ile osob w jakich przygodach bierze udzial
najwyzej bedziecie musieli sie sprezac by zdazyc na ta
wiec przez ten czas Rumcii sobie opracuje notatki na przygode najwyzej
a uczniow jest w swiatyni dostatek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 5:55 pm

też chętnie wziął bym udział ale teraz wszystkie przygody na forum strasznie się ciągną Jeśli któraś skończy się zanim zaczniecie to chętnie do was dołącze
Powrót do góry Go down
Mentor

Mentor


Dołączył/a : 31/07/2008
Liczba postów : 160

Płeć : Male

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 6:00 pm

Jak byśmy się z misją Darka sprężyli to zdążymy i chętnie dołączę.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 9:02 pm

Widzę, że część z was zajęta, więc poczekam.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 10:02 pm

no wlasnie przygoda nie zajac nie ucieknie. a moze jeden labadek doswiadczony tez by sie przydal ? zebyscie mieli z kogo czerpac natchnienie ^^ jakbym byl potrzebny to mam nadzieje w najblizszym czasie skonczyc jakas przygode i moge wejsc do pomoc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 5:09 pm

Ja się chętnie dołączę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 5:33 pm

Ja też chętnie sie przyłącze
Powrót do góry Go down
Thanatos

Thanatos


Dołączył/a : 17/08/2008
Liczba postów : 106


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 5:57 pm

Nero napisał:
Ja też chętnie sie przyłącze
Dla uczniów świątyni ty jesteś z Asgardu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 7:59 pm

Sorki sorki niedopatrzenie ;p
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 8:31 pm

Dobra chcę grać w tej przygodzie bo dawno nie miałem jakiegoś ruchu, mogę?
Jestem doświadczonym Brązowym Rycerzem.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeWto Wrz 30, 2008 3:48 pm

Witam obu Brązów w mojej przygodzie mam nadzieje na szybkie rozpoczęcie gry. Łabądkowi będzie deczko gorąco na pustyni, za to Feniks będzie w swoim żywiole przy + 40 stopniach.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeWto Wrz 30, 2008 4:05 pm

jesli mnie przyjmujesz to wytrzymam to goraco. takze trenowalem na pustyni wiec bedzie si. gorzej jak zbroja sie nagrzeje ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeWto Wrz 30, 2008 4:30 pm

To teraz tylko czekać na zakończenie którejś z przygód
Powrót do góry Go down
Mira

Mira


Dołączył/a : 17/03/2008
Liczba postów : 147


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeWto Wrz 30, 2008 4:46 pm

Jeśli znajdzie się miejsce to jestem chętna.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeWto Wrz 30, 2008 10:05 pm

Mira chętnie cię przywitam, akurat bardzo mi na rękę jeszcze jedna niewiasta w przygodzie
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeCzw Paź 02, 2008 6:13 pm

ahhh zagrałbym ale mam już 2 przygody :/. Może mi się jakaś zwolni, jak tak to gram
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 2:09 pm

Jestem amatorem ale bardzo chętnie się przyłączę by zdobywać doświadczenie
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimeSob Lis 08, 2008 3:51 pm

ja tez chetnie bym sie przyłączył.....wszystkie sprawy juz pozalatwialem wiec nie powtórzy sie sytuacja z przygody domona
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Lis 10, 2008 12:27 pm

No pora odświeżyć mój temat.
Czy są chętni do przygody? jeśli tak, to zaczynamy...
Kto sie zgłasza?
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Lis 10, 2008 1:51 pm

Ja się zgłaszam
Powrót do góry Go down
Zeus
Bóg
Bóg
Zeus


Dołączył/a : 26/10/2008
Liczba postów : 45


Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Lis 10, 2008 2:49 pm

no ja tez
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitimePon Lis 10, 2008 4:22 pm

No i ja też gram
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zemsta Bogini Sachmet Empty
PisanieTemat: Re: Zemsta Bogini Sachmet   Zemsta Bogini Sachmet Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zemsta Bogini Sachmet
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zemsta Bogini Sachmet
» Zemsta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: