Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wybrzeże

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 12:46 pm

Sanktuarium to rozległe tereny. Z jednej strony bariery znajdywało się miasto Ateny, z innej niewielka wioska, zaś z trzeciej otaczało je morze.
Skalne urwiska, niewielkie kamienne plaże.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeSob Wrz 20, 2008 11:15 pm

Mężczyzna uniósł w dłoni medalion. Ciemny pył opadł na ziemię. Jego ręka drżała mimowolnie.
Obrócił się i ujrzał w drzwiach niską postać. Na jego twarzy malowało się wyraźnie przerażenie.
- Zdajesz sobie sprawę, co on zrobił? - rzekł drżącym głosem.
Nie trzeba było się wysilać by znaleźć w nim niepokój.
- Co się stało? - zabrzmiał pełen zdziwienia, delikatny głos.
Mężczyzna potrząsnął nieznacznie ręką. Ciemny, delikatny łańcuch przesunął się w jego dłoni.
- Wiesz co to jest? Jeśli tego użyje.. gdy użyje, nie jestem nawet w stanie myśleć o tym co się stanie!
Postać wydała się być tymi słowami zaniepokojona.
- Nic nie wiesz? Pamiętasz coś?
Dziecko pokiwało niepewnie, powoli głową na znak, iż nic nie wie.
- Wielki Mistrz musi się o tym dowiedzieć! - zacisnął dłoń na ciemnym medalionie.
Postać odsunęła się od wejścia, by go przepuścić w drzwiach.
- To nie może być prawdą.. - rzekł do siebie pełnym obaw głosem gdy wychodził śpiesznym krokiem z chaty - Jeśli to jest..
Słowa ugrzęzły mu w gardle, gdy z ust pociekła mu krew. Oczy zaszły mgłą, a ciało osunęło się na ziemię.
Postać wyciągnęła sztylet z ciała i pochyliła się nad martwym mężczyzną. Wyjęła z jego dłoni medalion.
- Wybacz, ale nie dałeś mi wyboru. Jeśli Kyoko się dowie, to on na pewno też.
Sztylet, wyrzucony, zarył ostrzem w ziemię. Drobna sylwetka oddaliła się z tego miejsca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 7:13 am

Wszedł na teren wybrzeża. Nie wiedział gdzie może czekać jego mistrz. Szedł cały czas przed siebie rozglądając się dookoła. Zatrzymał się przed wielkim głazem. Wdrapał się na niego i cały czas obserwował teren wokół siebie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 4:59 pm

Wybrzeże ciągnęło się długą linią, ginącą za horyzontem. Słychać było głosy ptaków i szum fal bijących w oddali o skalny brzeg.
Można by rzec - miejsce opuszczone przez ludzi.

- Cholernie ciężki trening, gapienie na mewy. - zabrzmiał młody, irytujący głos.
Pojawił się jakby znikąd.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 5:40 pm

Siedział i wpatrywał się w morze. Był już znudzony ciągłym wypatrywaniem swojego mistrza. Nagle jakby z nikąd usłyszał jakiś głos.

-Kto tu jest ?? - Zapytał
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 10:48 pm

Ciche prychnięcie było prawie niezauważalne.
- Twoje pieprzone sumienie.
Rzekł ten sam głos znudzonym tonem.

OCC:
twoja postać zapytała a za nikim się nie rozglądała :] masz odpowiednią reakcję
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 7:15 am

-Wiem o swoim sumieniu więcej niż ty gdybyś nim był. Jestem Invis i przybywam tu w poszukiwaniu swojego mistrza. Przysyła mnie Wielki Mistrz. Jeśli coś o nim wiesz to zaprowadź mnie do niego. - Zakończył nadal wpatrując się w morze.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 5:19 pm

Osoba musiała ziewnąć ze znudzenia, tak przynajmniej mogło się wydawać komuś w pobliżu.
Odpowiedź żadna nie padała, jakby owa rozmowa nie wydała się interesująca i rozmówca miał się stąd wynieść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 5:33 pm

-Jeśli cię nudzę możesz odejść. Mam jednak ważną sprawę do załatwienia i prosze cię o pomoc. Powiedz mi czy znasz mojego mistrza. Mieszka podobno samotnie gdzieś w okolicy. - Odwrócił się aby zobaczyć z kim rozmawia.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 6:57 pm

Zobaczył z większej odległości drobną postać, może było to jakieś dziecko. Wręcz niemożliwe było chyba usłyszenie jego słów z tak wielkiej odległości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 7:00 pm

-Pewnie zanudziłem go na śmierć. Muszę z nim porozmawiać i dowiedzieć się gdzie mieszka mój mistrz. - Powiedział sam do siebie poczym zeskoczył z głazu i zaczął iść szybszym niż zwykle krokiem w stronę postaci.

-Zaczekaj. Muszę z tobą porozmawiać. - Wykrzyknął
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeNie Wrz 28, 2008 8:23 am

Postać obróciła się leniwie w stronę 'kroczącego'. Invis mógł dojrzeć z tej zmniejszającej się odległości jasną maskę skrywającą twarz.
"Niezwykle 'spieszno' nagle gówniarzowi"
Myśli, których nie dało się nawet odgadnąć zagościły w umyśle młodej z wyglądu osoby.
- Nagle wzięła cię.. potrzeba - dało się słyszeć irytujący głos.
Słowo 'sraczka' prawie zostało wypowiedziane, jednak ciekawiej wydało się postaci, jak się trochę z chłopakiem pobawi. Nie obchodziło jej to jednak, czy ta zabawa na koniec spodoba się temu drugiemu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeNie Wrz 28, 2008 10:06 am

-Dzięki , że na mnie poczekałeś. Jak już mówiłem jestem Invis i przysyła mnie Wielki Mistrz. Powiedział mi on , że gdzieś tu miszka samotnie mój przyszły mistrz. Czy wiesz może gdzie ?? - Zapytał chociaż wiedział , że postać zapewno go zignoruje.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeWto Wrz 30, 2008 10:20 pm

Cichy chichot wydobył się spod maski. Nie było w nim nic przyjemnego, wręcz przeciwnie, była w nim jakaś złośliwa nuta.
- Nie ma pośród żywych nikogo takiego. - rzekła postać.
Słowa te nie brzmiały jak żart, lecz jak stwierdzenie faktu.
- Musisz się zadowolić samą chatą.
Postać wyraźnie wiedzieć musiała 'gdzie'.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeSro Paź 01, 2008 7:07 am

-Jak to nie ma go pośród żywych. Czy ty wiesz kto go zabił. Bo chyba nie ty to zrobiłeś. - Zrobił mały krok w tył i był przygotowany na wszystko.
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeCzw Paź 02, 2008 4:38 pm

Po długich przygotowaniach w końcu dotarł na wybrzeże. Zabrał ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy i łódkę rybacka która niósł na plecach. Widząc w oddali jego przyjaciela Invisa i jakąś postać, postanowił ominąć ich szerokim lukiem by im nie przeszkadzać. Chłopak szukał jakiegoś niższego zejścia do wody, jednak po kilku minutach poddał się. Podszedł do krawędzi i spojrzał w duł, zobaczył około 15 metrowy spadek do wody. Wiedział ze nie da rady zejść po ścianie z łodzią na plecach dlatego delikatnie zrzucił ja do wody próbując nie trafić w skały przy brzegu. Niestety łódka rozbiła się o skale krzyżując plany Milo, o łatwym dopłynięciu do celu.
"Idiota"- pomyślał chłopak po chwili delikatnie zszedł w duł, gdy był już w wodzie złapał za resztki swojej szalupy i popłynął przed siebie, miał nadzieje ze wyspa na która się wybiera nie jest zbyt daleko.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeSob Paź 04, 2008 5:07 pm

Burza wciąż szalała a fale na morzu przybierały gigantycznych rozmiarów.Ray czując ze zaczyna dziać sie cos złego postanowił przyjzec sie temu wszystkiemu z bliska. Wybrzeże Sanktuarium zdawało się być najlepszym miejscem do zbadania całej sprawy.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeSob Paź 04, 2008 8:22 pm

Postać przechyliła raptownie głowę. Dało się słyszeć chrzęst kości.
- Oczywiście..
Padło krótkie słowo.
Stojąca naprzeciw Invisa osoba zdawała się mu przyglądać spod jasnej maski.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeNie Paź 05, 2008 9:13 am

-Zapłacisz mi za to!! Mimo , że jeszcze go nie poznałem zapłacisz mi za to co zrobiłeś.- Zgromadził kosmos w swojej dłoni i wymierzył cios w stronę postaci.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeNie Paź 05, 2008 4:38 pm

Drobna dłoń nieznacznie się uniosła. Ręka wykonała obrót. Kosmos Invisa zniknął jakby został zmieciony bez śladu w powietrzu.
Postać zadrżała ze śmiechu, jaki z milczącego przechodził w coraz bardziej głośny.
- Żal, kurde że to nie ja.
Chłopak nagle z ogromną siłą poleciał w tył na skałę. W powietrzu wszędzie dokoła niego dało się wyczuć pulsującą nikłą energię. Kosmos, który nagle się pojawił poczym rozpłynął się bez większego śladu.

OCC:
obrażenia fizyczne od uderzenia w skałę -20HP
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeNie Paź 05, 2008 4:48 pm

''Taki mały , a taki szybki'' - Pomyślał wstając z ziemi. Otrzepał ubranie i zrobił krok do przodu.

-Czyli nie ty to zrobiłeś. Jeśli to prawda to zaprowadź mnie do chaty.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeNie Paź 05, 2008 5:04 pm

Postać chichotała, jakby czymś niezwykle rozbawiona. Palce spoczęły na masce, jakby przytrzymując ją.
- Coraz lepiej.
"Ścierwa nie znają własnego miejsca w hierarchii. Zupełnie jak karaluchy, wchodzą tam gdzie nie powinny bez obawy przed tym co może na nie spaść z góry."
Kilka chwil zabrało, nim śmiech umilkł całkowicie.
- A jeśli kłamię? - dało się słyszeć znów w tym irytującym głosie spokój - Jeśli mówię prawdę. Mrówka stawia żądania słońcu o odrobinę cienia.. Ludzie - ostatnie słowo padło z niemałą pogardą - odkąd nadeszła wasza era stawiacie się ponad światem. Jakby sam bóg wasz zszedł na ziemię, także dyktowalibyście mu swoje warunki. - postać prychnęła - Ciekawe, rezultaty mogą się okazać niezwykle zabawne.
Widać rozkazujący ton chłopaka wywoływał tylko rozbawienie u jego rozmówcy.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeNie Paź 05, 2008 6:06 pm

Nagle chłopak zauważył dwie postacie które najwyraźniej nie pałały do siebie przyjaźnią.

"Widocznie kiepska pogoda nie przeszkadza im w załatwianiu swoich spraw"

Ray spojrzał na niebo po którym szalały pioruny.
-Ta aura mnie strasznie niepokoi...Chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie spróbowac dowiedziec sie czegoś od któregos z rycerzy.-powiedział sam do siebie i ruszył w strone wioski.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimeNie Paź 05, 2008 6:07 pm

Occ:
nikt tego nie widzi Xellos
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitimePon Paź 13, 2008 1:20 pm

-Dobrze to ująłeś. My ludzie lubimy rozkazywać wszystkim i wszystkiemu. Mimo wszystko nie wszyscy są tacy sami. Chociaż ja pewnie jestem. - Popatrzył się w górę.

-Nie ważne czy kłamiesz czy nie. Jeśli nie chcesz mnie tam zaprowadzić to poprostu odejdź. Poradzę sobie sam. - Powiedział zwykłym głosem. Nie podnosił go ani trochę aby nie wyglądało to na rozkaz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wybrzeże Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże   Wybrzeże Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wybrzeże
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: