Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac Przed Domami Zodiaku

Go down 
+22
Revel
Mentor
Dark Epsilon
Apollon
Legumir
Paolo Miraż
NPC
Nadira
Neo
Wielki Mistrz
furman777
Xellos
Saga
Wyrocznia
Sakra
Bodzian
Silver
rutek_17
Domon Kasshu
Al
Rushifua
Miniman
26 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Icon_minitimeNie Gru 21, 2008 1:21 pm

Na placu przed dwunastoma domami Zodiaku pojawił się brązowo włosy młodzieniec, skórzaną torbę na plecach dzierżąc i rozglądając się po bokach. Był jednocześnie zaskoczony jak i szczęśliwy iż wreszcie się tu znalazł, mimo to sprawiał wrażenie zagubionego. Gdzie teraz iść? Co robić? U kogo miałby pobierać nauki? Wszak to tylko początek. Zdawał sobie sprawę, iż nie będzie lekko. Począł rozglądać się za rycerzami w złotych zbrojach, którzy powiedzieć by mu mogli, cóż ma teraz począć.
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Icon_minitimeSro Sty 14, 2009 4:27 pm

Po niespełna godzinie drogi Shace udało się przejść przez ostatnie pięć domów zodiaku.Gdy dotarł na plac chłopak chyba już po raz ostatni przyjrzał się widokowi Świątyni Ateny.Możliwe że podczas wędrówki podjął decyzję...albo obmyślił plan działania.
Odkąd wyszedł z pałacu Wielkiego Mistrza jego mina stała się ponura jakby pozbawiona wcześniejszego uroku.Nie było już w niej radości.Przysłaniały to za to smutek oraz obawy.
"Czy ja na prawdę jestem godzien nosić miano złotego rycerza??"-zastanawiał się chłopak.
Zrobił następnie kilka kroków i stanął w miejscu jak słup soli.
Uniósł głowę lekko w górę tym samym jego kaptur opadł na tył.
-Muszę być mężczyzną...tylko odwaga może mnie pokierować.Mam nadzieję że ten wysłannik Hadesa jest tak wspaniały jak to mistrz go opisał...-powiedział bardziej do siebie powoli jednocześnie opuszczając plac.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Icon_minitimeSro Sty 28, 2009 11:20 pm

Stanął na placu przed domami zodiaku.Wszystkie były rownie piękne.Uwagę Raya przykuł jednak dom rycerza spod znaku lwa

"Osiągne swój cel...nie muszę nosić złotej zbroi aby zachowywać się jak rycerz...już teraz jestem rycerzem...mam tylko nadzieję że będę kiedyś godzien aby założyć zlotą zbroję rycerza spod znaku Lwa"

Ray jeszcze przez długi czas wpatrywał się w dom Lwa.
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Icon_minitimeNie Lut 01, 2009 12:26 pm

Po dłuższej chwili Ray zorientował się że trochę za bardzo się zamyślił i chyba troche się zawiesił.Chłopak zebrał się do kupy i ruszył ponownie w stronę wioski.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Plac Przed Domami Zodiaku - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plac Przed Domami Zodiaku
Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Plac przed Domami Zodiaku
» Plac POrzed Domami Zodiaku.
» Plac przed domami zodiaku
» Plac
» Plac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: GRECJA-
Skocz do: