Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [O] Asgard, Kraina mrozu.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimePon Paź 29, 2007 2:28 pm

Po powrocie z Japonii, Sharai zostął tylko na noc w Grecji. Shenron go przekonał. Postanowił przejść do Asgardu.
Tylko Asgardczycy i przyszli Agardczycy


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Lis 04, 2007 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimePon Paź 29, 2007 2:46 pm

Więc się dopisuje, jeśli moge.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimePon Paź 29, 2007 2:48 pm

No to macie jednego przewodnika po Asgardzkich lasach xP
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 5:40 pm

To co wszyscy ?? czy może jeszcze ktoś miejsca jeszcze są:)
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 5:50 pm

ja ja!!
Powrót do góry Go down
furman777

furman777


Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

Płeć : Male

[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 5:50 pm

ale kiedy zaczynam?
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 5:55 pm

Dobra tyle starczy zaczynamy
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 6:16 pm

to ja tez
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 6:16 pm

Dobra to jeszcze Matej i koniec prosze o zamkniecie tematu
Powrót do góry Go down
Kondzio
Gość




[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 6:21 pm

Ja ja ja tez pls
Powrót do góry Go down
Bodzian

Bodzian


Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

Płeć : Male

[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 6:23 pm

Dobra Kondzio jeszcze niech bedzie ale juz prosze zamknijcie ten temat ! !:D
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitimeNie Lis 04, 2007 6:34 pm

Panowie skoro to przygoda dla Asgardczyków to won z placu zodiaku bo będę musiałsię wtrąci do przygody ,jeno nie macie prawa przebywac na placu bez zaproszenia ,lub bez mojego zezwolenia bo pełnię funkcję strażnika placu zodiaku ,więc albo przniesiecie miejsce spotakńa do Asgardu ,lób będę zmuszony zrobic z wami porządek (chyba że macie zezwolenie admina)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[O] Asgard, Kraina mrozu. Empty
PisanieTemat: Re: [O] Asgard, Kraina mrozu.   [O] Asgard, Kraina mrozu. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[O] Asgard, Kraina mrozu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Asgard, Kraina mrozu
» Asgard
» Asgard
» Asgard - Treningi Naomi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: