Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac POrzed Domami Zodiaku.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 2:55 pm

ASeon wstaje i mówi do Shury:
-Ten leżący placek ma do ciebie sprawę.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 4:04 pm

-przybyłem tu aby zobaczyc starych przyjaciół ale takie coś dla ciebie Aseonie nie istnieje nigdy nie zapomnę tego czego nauczyłem się od Ateny lecz martwi mnie to że nazwałeś mnie zdrajcą- powiedział Shenron ze smutkiem w głosie - myślałem że nadal jesteśmy przyjaciółmi lecz się myliłem żegnaj rycerzu Feniksa i ty Shura- powiedział po czym odszedł w stronę miasta gdzie miał wrócic do Asgardu
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePią Paź 19, 2007 4:12 pm

Aseon wstaje i mówi:
-Nigdy nie byłeś moim przyjacielem śmieciu.
Po czym podszedł do Shury i mówi z uśmiechem:
-I jak zapisałeś się na ten turniej?
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 2:18 pm

Shenron stanął na placu przed 12 domami zodiaku. Postanowił tu poczekac na jakiegoś złotego rycerza aby przekazac mu wiadomośc od Hildy Polaris.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 2:25 pm

Milo przybył na Plac przed Domami, wiedząc że ktoś na niego tam czeka
- Witaj Shenronie, Jestem Mili Złoty Rycerz Skorpiona, co Cię do Nas sprowadza?
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 2:27 pm

-Witaj mam wiadomośc dla ciebie od mej Pani Hildy chcę was zapewnic że w razie niebezpieczeństwa Asgard stanie do walki przeciwko naszemu wspólnemu wrogowi- powiedział Shenron po czym pokazał Milo pierścień Hildy na znak tego że mówi prawdę.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 2:33 pm

- Dobrze więc, Przekażę Twoją wiadomość Atenie, ale już teraz mogę powiedzieć, że na pewno Wam pomożemy, Teraz muszę iść i porozmawiać z Ateną...
Milo poszedł po schodach prosto do Świątynie Ateny
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 11:48 pm

Na niebie zawisłą maleńka sylwetka ,która nagle zaczęła siępowiękrzeć.Był to Aseon który przygotowywał się do lądowania na placu.Po kilku minutach udało mu się wylądować ,jednak spowodował wgniecenia w ziemi.Wstał ,otrzepał się i zaczął rozmyślać:
-Hmm..... gdzie by tu potrenować.
Po kilku minutach myślenia postanowił potrenować w górach.
Z tego powodu więc ruszył w stronę wyjścia z placu.
Powrót do góry Go down
Tezeusz
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 6:33 pm

Nagle pojawił się z ni kąt pierwszy z Świętych posłańców, był nim Tezeusz
- Ok, czas na spotkanie - po czym Tezeusz wyciągnął palec w górę a potem wystrzelił czarny strumień energii, który miał oznaczać miejsce spotkania

OOC: proszę o nie pisanie tutaj zanim reszta rycerzy się nie zbierze
Powrót do góry Go down
Seuru
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 6:51 pm

Tóż za Tezeuszem pojawił się Odyseusz.Rozejżał się po otoczeniu.Było ono jakieś ponure i okropnie wyglądające.Nagle odseusz odezwał się:
-A więc to jest sanktuarium.Strasznie ponure miejsce.A więc Tezeuszu już czas?
Powrót do góry Go down
Tezeusz
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 7:13 pm

Tezeusz odwrócił się do Odyseusza
- Tak, to ono, rzeczywiście strasznie ponure, mam nadzieję że szybko to załatwimy, wiesz gdzie się podział Ikar?
Powrót do góry Go down
Seuru
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 7:19 pm

Odyseusz rozmyślał długo nad pytaniem ,które zadał mu Tezeusz.Mimo długicj rozmyśleń nie mógł znaleźc odpowiedzi.
Po dmugim namyśle rzekł:
-Znowu się spuźnia.
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 8:16 pm

Nagle w w miejscu obok posłańców uderzyła purpurowa błyskawica, przez którą uniosły się ogromne ilości kurzu. Gdy zaczął one już opadać, wyłoniła się z nich postać.. postać trzeciego posłańca.
-Witajcie, przepraszam za spóźnienie.. zaczynamy?-przemówił do pozostałej dwójki, po czym rzucił niechętne spojrzenia na 12 domów.
Powrót do góry Go down
Seuru
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 8:21 pm

Odyseusz odkaszlnął i rzekł:
-Nie powinieneś się żucać w oczy Ikarze.
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 8:23 pm

- Wybacz ale musiałem sie śpieszyć bałem się że nie zdążę i będziecie walczyć beze mnie..-odpowiedział Odyseuszowi
Powrót do góry Go down
Tezeusz
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 8:49 pm

- Chyba już czas, na atak - powiedział Tezeusz patrząc na pierwszy dom Barana...
- Ruszajmy...
Tezeusz wszedł pod schodach przed wejściem poczekał na towarzyszy
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość




Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitimePon Paź 22, 2007 8:53 pm

-Ruszajmy.. Odyseuszu.-Ikar podążył za Tezeuszem.
-Czas zniszczyć to godne pożałowania miejsce.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac POrzed Domami Zodiaku.   Plac POrzed Domami Zodiaku. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plac POrzed Domami Zodiaku.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Plac Przed Domami Zodiaku
» Plac przed domami zodiaku
» Plac przed Domami Zodiaku
» Plac
» Plac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: