Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pałac

Go down 
+7
furman777
Sakra
Saga
Al
kemot
Torvald
Rushifua
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Pałac   Pałac Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 7:41 am

Pałac Valhalla


Hilda Polaris wyszła przed Taras, na niebie zalśniły gwiazdy które spadły na ziemie, potężna fala uderzeniowa wiatrem objeła całe królestwo.
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeCzw Maj 31, 2007 8:38 pm

Hilda spoglądała na spadające gwiazdy.
-Śmiałkowie z rozległych, północnych rubieży! - jej głos poniesiony przez wiatr, brzmiał niczym grom, w całym królestwie Asgardu - Ja, władczyni tych ziem, Hilda Polaris, wzywam wszystkich, którzy mają dość siły i śmiałości, by stać się jednym ze szlachetnych Rycerzy Odyna!
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeSro Cze 06, 2007 9:23 am

Hilda stała na balkonie swojego pałacu. Nagle usłyszała głosy strażników, dochodzące z korytarza.
-Łapać to zwierzę! Nie pozwólcie mu uciec!
Księżniczka zobaczyła wilka, który zwinnie wymijał kolejnych strażników. Wpadł do jej komnaty.
-Ratować księżniczkę! - krzyczał dowódca straży.
Wilk jednak zatrzymał się i podczołgał do Hildy. Zobaczyłazwitek pergaminu, przywiązany do szyji zwierzęcia.
-Wyjdźcie. - nakazała straży.
Schyliła się i wzięła wiadomość.
"Pani moja, sprawy w których wysłałaś mnie do Grecji przedłużą się. Muszę jeszcze odwiedzić Sanktuarium, a potem ruszyć w nieznane mi zakątki. To sprawa wielkiej wagi. Myślę, że mam powody twierdzić, że nadchodzi wielkie zagrożenie i konieczne będzie zacieśnienie naszych więzów z Grecją, jakkolwiek by sieto nie podobało innym.
Maximus Lobo"
Hilda siedziała zamyślona, drapiąc wilka za uchem.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 1:37 pm

Do pałacu wszedł Shura, który w przeciwieństwie do wczorajszego dnia wyglądał schludnie, a jego postawa reprezentowała sobą siłę jaką dysponuje teraz świątynia Ateny. Poprosił strażników żeby to przyprowadzili go przed oblicze swojej pani ponieważ jest posłańcem z Grecji. Po paru chwilach dotarł do pięknej sali tronowej w której zastał Panią Asgardu.
-Teraz wiem dla czego jej rycerze bez wahania są w stanie oddać za nią życie, jest taka piękna..-pomyslał.
Shura ukłonił sie pani i powitał ją z radością na ustach.
- Witaj Pani Asgardu, przybywam w imieniu Ateny i własnym. Atena chciała by Cię Pani zapewnić ze możesz zawsze liczyć na naszą pomoc w tych ciężkich czasach gdy Hades i jego sługi przebudzili się na nowo i gotują sie do świętej wojny z Świątynią. Jestem tu jako dowód na to że moja Pani ceni naszą przyjaźń pomiędzy Asgardem a Grecją. Ja ze swej strony chciałbym Pani służyć Ci przez pewien czas bym był gotów na spotkanie ze sługami Hadesa. Czy wyrazisz zgodę na mój trening w Asgardzie?
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:26 pm

-Oczywiście. - powiedziała księżniczka - Czuj się jak u siebie w domu. W tych czasach potrzebujemy wszystkich sprzymierzeńców, jakich uda nam się zdobyć. Niech Odyn nad tobą czuwa.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeSob Wrz 15, 2007 2:41 pm

-Dziękuje Pani, mam jeszcze jedno pytanie czy jest ktoś kto mógłby pomóc mi w moim treningu? -Spytał Shura nie pewnie ponieważ majestat Pani Asgardu powodował w nim niewyjaśniony lęk a zarazem radość. Nigdy czegoś takiego nie odczuwał..
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 1:52 pm

Do pałacu wkracza Aseon ,rozgląda się i myśli:
-Wow! ale wielki ten pałac
Nieopodal widzi siedząca na tronie Księżniczkę.Podszedł przed księżniczkę ,uklęknął i rzekł:
-Witaj panie przybywam z polecenia Shiona złotego rycerza barana ,mam wiadomość od niego do jego przyjaciela ,lecz powiedziano mi iż ty pilnujesz wejścia do podwodnego królestwa i czy mógłbym prosić o zezwolenie mi na wkroczenie do podwodnego królestwa?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 3:47 pm

Drzwi pałacu się otwarły a do środka wolnym krokiem wszedł Saga.Przechodząc obok Aseona rzucił mu wrogie spojrzenie po czym stanął przed samym tronem i lekko uchylił głowę przed księżniczką i przemówił:
- Przychodzę tu w imienu boga świata umarłych Hadesa, który proponuje tobie księżniczko i twojemu ludowi sojusz.Hades zna i ceni sobie Asgard oraz ciebie księżniczko dlatego proponuje sojusz pokoju pomiędzy Hadesem a Asgardem.Jaka jest twoja odpowiedź?Jeśli masz jakieś wątpliwości to czekam na twoje pytania.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 3:50 pm

Aseon odwraca się ze zdziwioną miną:
-Ooo.... witaj kopę latek.Dwno się niewidzieliśmy-rzekł z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 3:56 pm

Saga spojrzał się w stronę Aseona a w jego oczach można było dostrzec to , że gdyby nie miejsce , w którym się znajdują to Aseon został by zaatakowany.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 4:24 pm

Aseon zdziwiony pyta:
-Czym sobie zasłużyłem na takie spojżenie?
Przygląda się Sadze dokładnie.
-Aaaa.... jesteś spectranem to tlatego takie spojżenie
W międzyczasie pomyślał:
-A to mnie zaskoczył zanim mnie pojmali Saga był uczniem sanktuarium nigdy bym nie pomyślał że dołączy do Hadesa.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 5:14 pm

Aseon wstaje i wybiega z pałacu myśląc:
-Kurde nie mam czasu na takie gierki poszukam wejścia na własną rękę.Po czym opuścił pałac.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP
Rushifua


Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 6:23 pm

-Witaj Siewco Wiatru.- Shion stał z boku opierając się o kolumne.- Musisz jednak, wiedzieć, że Pani Asgardu, Kapłanka Wielkiego Odena, przyżekła przyjaźń, z księżniczką Ateną. Ty zabiłeś jednego z złotych rycerzy, a więc stosunki między nami są napięte, a tkaże wasze stosunki między Asgardem a Hadesem. Zgadza się moja Pani?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 7:26 pm

- Wierzę w twoją mądrość księżniczko i to, że złoty rycerz , który tu przybył nie wpłynie na twoją decyzje. Hades nie jest wrogiem Asgardu dlatego proponuje ten pokojowy sojusz , który jest bardzo korzystny dla twojego ludu jak .Nigdy nie dopuściliśmy się żadnego ataku na żadnego z rycerzy Asgardu dlatego liczę , że twoja odpowiedź będzie pozytywna.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Wrz 23, 2007 7:42 pm

-Jeśli mowa o złotym rycerzu-w komnacie pojawia się Shura.-Przybyłem tu na długo przed tobą Sago by zapewnić Księżniczkę o przyjaźni łączącej tą krainę z Grecją. Czy nie zapomniałeś jak w ostatniej naszej wspólnej misji walczył u naszego boku Maximus, najwierniejszy sługa Asgardu i wierny przyjaciel Sanktuarium. Przybyłem tu zaraz po jego śmierci by wesprzeć Księżniczkę po tak dotkliwej steracie.-Shura odchodzi w stronę wyjścia. - Do zobaczenia Sago, mam jeszcze parę spraw do załatwienia w Grecji.- Shura opuszcza komnatę.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeSro Wrz 26, 2007 8:22 pm

OCC: prosiłbym admina , który kieruje Hildą o jakąś odpowiedź bo musze wrócić do Hadesu;)
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeSob Paź 13, 2007 7:50 pm

Gdy Shenron przybył do pałacu nagle oślepiło go jasne światło
-co to ?- powiedział po czym jego oczom ukazała się zbroja Epsilonu.
Natychmiast ją przywdział
-dziękuję ci pani za tą zbroje przysięgam że będę ci wiernie służył.
Po tych słowach w swej zbroi udał się w stronę miasta.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeCzw Paź 18, 2007 10:25 pm

Shenron przyszedł pod pałac lecz nie ośmielił się wejśc do środka.
-Pani mam zamiar wyruszyc do Grecji mam nadzieję że nie masz nic przeciwko- po czym odszedł w stronę miasta.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimePią Paź 19, 2007 9:16 pm

Shenron przybył do pałacu i bił się z myślami
-jak mógł tak znieważyc Hildę- pomyślał całe Sanktuarium zapłaci mi za to już niedługo ... po tych słowach poszedł do swojej kwatery.
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 1:53 pm

Pani Asgardu stała wyglądając przez jedno z wielu okien swego pałacu. Po mimo swego cienkiego ubioru nie odczuwała chłodnego powietrza asgardzkich lodowców. Nagle przez otwarte okno do sali wpadł lodowaty podmuch który natychmiast zmroził serce Hildy.
- Tyle.. bólu, cierpienia.. męki, śmierć.. zniszczenie.-Pani Asgardu położyła swą dłoń na swej w piersi.
- Więc przybyli.. nie mamy za wiele czasu.- W tym momencie postanowiła wezwać swego najwierniejszego sługę Shenrona.
- Mój sługo przybywaj..
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 1:58 pm

Shenron usłyszał wołanie swej pani. Powolnym krokiem wszedł do komnaty gdzie się znajdowała ukląkł na jedno kolano
- Pani wzywałaś mnie- powiedział cichym głosem.
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimeNie Paź 21, 2007 2:09 pm

Na twarzy Hildy widać było spływające po policzkach łzy, a jej twarz przepełniona była bólem.
- Cieszę się że nic ci się nie stało.., zapewne spotkałeś już naszych nowych przeciwników. Obawiam się że sami nie poradzimy sobie z nimi, dlatego wyruszysz w moim imieniu do Sanktuarium Ateny. Udasz się do 12 domów zodiaku, dotrzesz aż do świątyni Ateny. Przekażesz jej i jej rycerzom moją prośbę o wsparcie oraz zapewnisz ich o naszym wsparciu w razie potrzeby.- Hilda ściąga swój sygnet z dłoni i przekazuje go Shenronowi.
-Za pomocą tego sygnetu przejdziesz przez 12 domów lub pierwszy napotkany złoty rycerz z przekażesz naszą wiadomość. Teraz idź już..- Hilda odwraca głowę w stronę otwartego okna a łzy w dalszym ciągu spływają po jej policzkach.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimePon Paź 22, 2007 6:58 pm

Shenron wrócił z sanktuarium chciał powiadomic o tym swoją panią lecz nie wiedział gdzie ona jest postanowił na nią poczekac stanął przed jej komnatą oparł się o ścianę i zamknął oczy.
Powrót do góry Go down
Torvald
Kapłan
Kapłan
Torvald


Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 139

Płeć : Male

Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimePon Paź 22, 2007 8:41 pm

Hilda nagle drgnęła, poczuła przerażająca moc płynącą z sanktuarium.. Wybiegła ze swej komnaty i wpadła jak błyskawica do sali tronowej gdzie czekał już Shenron.
-Już się zaczęło, wyruszaj.. będę przy tobie gdy będziesz mnie potrzebował, obrońco Asgardu.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitimePon Paź 22, 2007 8:44 pm

Shenron bezzwłocznie zaczął biec w stronę wyjścia z pałacu. Musiał jak najszybciej dotrzec do Sanktuarium aby wspomóc złotych rycerzy w walce ,nie wiedział tylko czy wraz z nim wyruszy Ahnighito lecz postanowił na nią nie czekac.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pałac Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pałac
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: