Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Scorpiona

Go down 
+3
Al
Miniman
Rushifua
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 10:20 pm

-Tak masz rację.-odpowiedział Milo- mój dom jest X z XII domów Zodiaku, schrońcie się tam i nie wychodźcie póki batalia się nie skończy.. jeżeli my polegniemy to macie bronić mego domu do ostatniej kropli krwi a co za tym idzie Ateny..-słowa skierowane do uczniów.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 10:56 pm

Shenron nagle poczuł coś strasznego
-Saga jest w niebezpieczeństwie trzeba mu pomóc- powiedział ze smutkiem w głosie ...
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 11:04 pm

-Nie możemy nic dla niego zrobić, jest doskonałym wojownikiem oraz doświadczonym. Decydując się na samotną walkę z wrogiem podjął decyzję, na którą nie mamy wpływu a teraz nie możemy narażać życia reszty pochopnymi decyzjami...-Shura zmierzył Shenrona wzrokiem co miało oznaczać że nie zamierza dyskutować na ten temat.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 11:16 pm

Milo pojawił się z Sagą w swoim domu, położył Sagę na łóżku i powiedział
- Niestety nie zdążyłem, pokonali go... i co teraz zostaliśmy my we 3....ciekaw jestem czy sobie poradzimy...
Milo usiadł obok leżącego Sagi
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 11:22 pm

Shura zbliżył się do łózka, położył rękę na zakrwawionej zbroi Sagi.
- Jesteś doskonałym wojownikiem lecz twe działania stają się zbyt pochopne.. przyjacielu.
- Milo czy nie lepiej było by go przenieść do mojego domu, tam uczniowie by się nim zaopiekowali do czasu aż odzyska przytomność?
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 11:44 pm

W domu Skorpiona pojawił się nagle Aseon po czym podbiegł do leżącego Sagi i zapytał Shurę:
-Na Atenę!!!Aż tag go użądzili?
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 24, 2007 11:51 pm

-Tak są dużo silniejsi niż mogło by się wydawać.. Saga ich nie docenił i teraz jest w takim stanie..-odpowiedział Aseonowi
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 1:04 am

-Rozumiem-Zaczął się rozglądać i pomyślał:
-A gdzie są ucznioiwie?
Widząc iż Milo jest zajęty Aseon zapytał Shurę ponownie:
-Gdzie poszli uczniowie?
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 7:31 am

Shenron postanowił odpowiedziec
-poszli do domu Koziorożca tam będą bezpieczni i nic im się nie stanie- powiedział do rycerza Feniksa po czym usiadł na ziemi i zamknął oczy .
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 10:26 am

- Nadal sądze , że są słabi - powiedział niespodziewanie Saga podnosząc się z łóżka.Po chwili stał na nogach.
- Zrobiłeś błąd Milo sprowadzając mnie tutaj.Gdybyś mnie tam zostawił posłańcy byliby już przeszłością. Chyba nie sądziliście , że dam się pokonać trzem aniołom w tak łatwy sposób.W dodatku nie grzeszą oni inteligencją.Zwłaszcza Odyseusz bo jeśli sądził , że pokona mnie atakiem , który mam opanowany do perfekcji to się mylił.A co was się tyczy to zacznijcie się w końcu zachowywać jak rycerze a nie jak bojaźliwe dzieci.
Saga zrobił sobie krótką przerwę w mówieniu i zaczął zdejmować resztki swojej zbroi z ciała.Gdy już to zrobił znów przemówił:
- Gdybyście byli prawdziwymi rycerzami już dawno byście pokonali posłańców ale widzę , że wy wolicie się chować niż stanąć do walki.Spodziewałem się tego więc sam zaplanowałem ich pokonanie. I mogę wam zdradzić ,że wszystko się udało.Przy naszym kolejnym spotkaniu pokaże im moją wyższość niszcząc jednego po drugim - po zakończeniu mowy Saga usiadł i na łóżku.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 3:50 pm

- Saga ma rację, musimy walczyć a nie siedzieć i planować nie wiadomo co..
MIlo usiadł obok Sagi
- Sago gdy poczujesz się lepiej wyruszymy z nimi walczyć
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 3:57 pm

Shenron popatrzył w stronę Milo
-więc co my tu jeszcze robimy wyjdźmy im na przeciw- powiedział Shenronpo czym zaczął spoglądac w stronę wyjścia z domu Skorpiona...
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 5:28 pm

Aseon zapytał zaniepokojony Sagę:
-A więc jeden z nich umie używać naszych ataków czy coś w tym rodzaju?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 5:42 pm

- Jak już powiedziałem są słabi więc rozmowa o tym co potrafią jest zbędna.Przekonacie się o tym wszyscy.Dom bliźniąt będzie ich grobowcem.
Saga nie miał narazie zamiaru wstawać z łóżka , na którym siedział.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 25, 2007 6:46 pm

-Rozumiem Sago i mam nadzieję iż to co mówisz jest prawdą teraz zobaczę co z uczniami.
Aseon odszedł od łóżka po czym ruszył w stronę domu Koziorożca.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimePią Paź 26, 2007 3:18 pm

Shenron nie mógł już wytrzymac chciał aby to wszystko się już skończyło. Chciał wrócic do Asgardu popatrzył w stronę Shury czekał
na to aby powiedział że mają ruszac do walki z przeciwnikiem lecz wiedział że to się nie zdarzy.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimePią Paź 26, 2007 4:08 pm

Shura miał również już dość czekania..
-Saga, Milo, Aseonie.. może wyjdziemy im na przeciw, jako tylna straż w domu koziorożca zostali by Karen i Shenron. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimePią Paź 26, 2007 4:11 pm

Shenron popatrzył na Shurę
-nie przybyłem tu aby stac i patrzec jak sobie walczycie niech Aseon zostanie bo jeśli wy zginiecie to mamy nikłe szanse na zwycięstwo- powiedział Shenron po czym podszedł parę kroków w stronę wyjścia
-Aseon lepiej sobie poradzi w tej roli- skończył Shenronpo czym czekał na reakcję reszty ...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP
Saga


Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 27, 2007 8:31 pm

Nagle Saga podniósł się po czym zaczął zmierzać ku wejściu do domu Skorpiona.
- Zobaczymy Ikarze - pomyślał po czym przemówił do pozostałych :
- Zostańcie tutaj i bądzcie gotowi do walki.
Po tych słowach Saga opuścił dom.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 8:39 pm

Od opuszczenia przez Sagę domu Skorpiona minęły dwie godziny, atmosfera panująca w środku była przepełniona napięciem.
- Walka Sagi z posłańcem dobiegła końca.. nie spodziewałem się że te aniołki są aż tak silne, jeśli chodzi o wynik to mamy remis..- odezwał się Shura do obecnych w domu Skorpiona.
-Co do pozostałych to jedne wylądował w domu Wagi drugi porusza się w stronę domu Lwa. Musimy być czujni.-rzucił na ostatek swej wypowiedzi po czym dodał:
- Biorę na siebie Tezeusza.. dołączysz do mnie narwańcu?- spytał Sherona i ruszył w kierunku wyjścia..
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość




Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 28, 2007 8:51 pm

Shenron bez słowa ruszył za Shura miał nadzieję że przeżyje te walkę. W jego głowie kłębiły się różne myśli na temat tej walki bał się jak nigdy w życiu ...
Powrót do góry Go down
Karen

Karen


Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

Płeć : Female

Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimePon Paź 29, 2007 8:44 am

Po opuszczeniu domu skorpiona przez dwóch kolejnych rycerzy Karen czekała już tylko na to kiedy będzie miała okazję spotkać się z jednym z świętych posłańców. Po mimo tego, że zdawała sobie sprawę z ich potęgi nie miała w sobie ani grama lęku.
Powrót do góry Go down
Seuru
Gość




Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 8:29 pm

Po opuszczeniu domu Wagi, posłańcy postawili pierwsze kroki przed domem domem Skorpiona i stawiali już pierwsze kroki w stronę wejścia.
- Musimy się pośpieszyć.- rzekł Odyseusz w stronę Tezeusza.
Powrót do góry Go down
kemot

kemot


Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337


Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 31, 2007 8:37 pm

Przed posłańcami pojawił sie złoty rycerz Koziorożca, jego zbroja wyglądała jak przed walka z posłańcem. Jedynie po zaschniętej krwi na ciele można było stwierdzić że odbył nie dawno walkę.
- Chyba nie myślałeś posłańcze że złoci rycerze ulegają tak szybko komuś takiemu jak wy..? Ale nie pojawiłem sie tu by walczyć.. Atena was oczekuje.. idźcie za mną.- posłańcy podążyli za Shurą w stronę świątyni Ateny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Scorpiona - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Scorpiona   Dom Scorpiona - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Scorpiona
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: II ERA-
Skocz do: