Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.

Go down 
+6
Rumcii
Neo
Marqess
Dark Epsilon
Legumir
Al
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 9:22 pm

Wkońcu dotarli ponownie już drugi raz tego samego dnia do kwater uczniów Świątynnych.Tak na marginesie Shaki nie powinno tutaj być...ale dopuki ten dzień się nie skończy chłopak można powiedzieć jest jeszcze uczniem Świątyni.
Udał się do tego samego pomieszczenie gdzie wcześniej.Delikatnie ulorzył Presae do łóżka...
Zdjął swój wielki kaptur a następnie złoty hełm rycerza panny.
-Jak się czujesz??.Dalej Cię noga boli??-zapytał czule chłopak.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 9:38 pm

Presea usiadła na łózku i powiedziała:
-Noga mnie nie boli, tylko jestem przemoczona całkiem i zimno mi czy mógłbyś znaleźć jakieś ubranie dla mnie, a ja wysusze akurat włosy. A i widziałam chłopców na korytarzu zaniesiesz im kotka?
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 10:14 pm

-Pewnie...-powiedział lekko uradowany Shaka że nic poważnego Presei się nie stało.
Następnie wyszedł na korytarz gdzie czekali już na niego małe urwisy.
-A co Ty masz na sobie??-zapytał najmniejszy z nich.
-Ja??.Nic mały przyjacielu.
-Nie wierzę Ci...-powiedział prawię się obrażając.
-No dobrze...ale zanim Ci powiem masz tuaj...zaopiekuj się nim
W tym samym momencie Shaka wyjął z pod płaszcza małego kotka.Odrazu chłopaki zerwali się z miejsca i ruszyli się do niego.
-Tylko ostrożnie.Jest jeszcze mały...-powiedział opiekuńczym tonem Shaka.
-Dobrze panie...dziękujemy...
Nagle sobie przypomniał że miał znaleźć jakieś ciepłe ubrania dla Preai.W tym celu weszedł on na górę po schodach.Nie mógł być cicho gdyż drewanie schody plus jego złote buty...równa się chałas.Jednak dobrze że poszukiwania ubrań skończyły się szybko i z sukcesem...gdy miał zamiar zejść nagle ujrzał przez okno sytuację która panowała w Świątyni...
"Nawet mając na sobie złotą zbroję nie potrafię...nie potrafię pomóc tym wszystkim ludziom..."-pomyślał a jego aura cosmiczna przybrała złotą barwę...
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 10:28 pm

Kiedy Shaka wyszedł poszła do łazienki, zdjęła z siebie wierzchnią tunikę i zzuła buty, następnie sięgnęła po ręcznik którym zaczęła wycierac włosy. Jako że była sama zdjęła maskę, aby umyć twarz...
Ciepła woda troche ją rozgrzała, dlatego z rozkoszą zanurzała dłonie w niej i myła twarz... nagle coś poczuła.
Podniosła głowę i w lustrze ujrzała... wpatrzonego w nią Shakę.
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 10:53 pm

Gdy zdąrzył się po użalać na tym co się działo na zewnątrz rycerz szybko zszedł na dół po schodach.Dzieci najwidoczenij dobrze się bawiły gdyż całkowicie zapomniały o otaczających ich rzeczywistości...
"Ile ja bym dał żeby jako dziecko tak się bawić..."-lekko się rozmarzył Shaka.
Następnie jakby niekulturalnie wszedł do pokoju w którym przebywała Presea.Jednak na łóżku jej nie było za to...chłopak ujrzał iż dziewczyna właśnie jest w łazience...
nie wiedział do jakiego czorta lecz znalazł się dokłądnie przy drzwiach gdy nagle spostrzegła go Presea....
-Ja nie chciałem...ja tylko...-cały czas przerywał Shaka.
Ja...
Nie wiedział dokładnie jakich ma dobrać słów...po raz pierwszy ujrzał kobietę rycerza bez swojej maski...
"jaka ona cudowna.."-pomyślał robiąc słodką minę..
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 11:05 pm

Presea wytarła twarz i popatrzyła na Shake swymi czarnymi oczyma, długie rzęsy przesłaniały je częściowo ... nic nie mówiąc podeszła w jego stronę
- To moja wina nie powinnam zostawiac otwartych drzwi - powiedziała zażenowana i sięgnęła po maskę, juz miała ją założyć kiedy Shaka delikatnie przytrzymał jej dłoń...
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 11:11 pm

Delikatnie przytrzymał jej dłoń...następnie popatrzył się również na nią swymi błękitnymi dużymi oczyma.
-Nie zakładaj jej choć na jakiś czas...wyglądaszej bez niej znacznie piękniej...-powiedział czule a chwilkę póxniej..
Shaka powoli zamykał powieki zbliżając się ustami do jej twarzy...
czyżby pierwszy pocałunek nowo co upieczonego złotego rycerza??.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 11:23 pm

Dziewczyna poczuła jak fala gorąca przepływa przez jej ciało, uniosła twarz i przymknęła oczy...
"Co ja... co my robimy?" -przemknęła szybka myśl, jednak było już za późno ich wargi zatknęły sie ...
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 2:31 pm

Ray krzątał się wokół dzieci oraz co bardziej to potrzebujących mieszkańców wioski.
-Proszę oto wasz posiłek-powiedział do dwójki dzieci które niedawno przyprowadził,podając im miski wypełnione czymś podobnym do zupy.
"Ważne że jest ciepłe i pożywne"-pomyślał patrząc na zawartość jednej z misek.

Dzieciaki szybko znalazły sobie miejsce gdzie spokojnie mogły sobie zjeść posiłek a Ray zajął się opatrywaniem jakiegoś staruszka na którego ręce najwyraźniej musiało spaść coś cieżkiego.
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 4:08 pm

Przez dłuższą chwilkę tak stali obydwoje całując się.Można powiedzieć iż to była najromantyczniejsza chwila w jego życiu.
Następnie Shaka oderwał odrobinę swoje wargi aby złapać oddech i myśli.
"Łał...nie dość że jest piękna i mądra to jeszcze świetnie potrafi całować"-pomyślał kładąc jej dłoń na policzku.
Patrzył się na nią cały czas...nie mógł po prostu oderwać z niej wzroku.
Wolną dłonią chwycił jej rękę.Tak na naprawdę nie chciał aby ta chwila została przerwana...
-Preseo..chciałem Ci podziękować za to że przez ten cały czas byłaś przy mnie..-powiedział odrobinę nieśmiale Shaka.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 9:26 pm

Patrzyła na niego, a w głowie kłębiła jej sie jedna uporczywa mysl:
"Teraz powinnam go zabić lub sie w nim zakochać"
Wiedziała iz go nie zabije, więc...
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 10:25 pm

Cały czas spoglądał na nią...widział Presea po raz pierwszy bez maski.Nie widział jak dokładnie długo ta chwila może potrwać...
z całą pewnością oboje przypuszczali że...
"Ta chwila będzie zapamiętana do końca ich życia...
"
Pomyślał Shaka cały czas trzymając jej dłoń.Jednak coś po chwili go zamartwiło...wiedział że ich związek w tych warunkach gdy ważą się losy świata nie mógł trwać...
-Preseo.. wiesz doskonale że jako złoty rycerz będę niedługo pewnie przydzielony do wykonania ważnej misji...
jeżeli mi pozwolisz...spędźmy te ostatnie chwile razem...
tylko ty i ja.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 2:24 pm

-Razem... - szepnęła opuszczając głowę -teraz jesteśmy razem
Pojedyńcza łza zaczęła spływać po jej policzku...
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 2:29 pm

Shaka widząc iż dziewczyna spuściła głowę na dół lekko uniósł ją kciukiem.Ciepło spojrzał na nią lecz nic nie powiedział.Następnie delikatnie lecz zarazem mocno przytulił ją do siebie.
"Jak ja jej to powiem że niedługo muszę iść...na razie jest tak pięknie.."-pomyślał Shaka zamykając oczy i jeszcze bardziej wtulając się w Presea.
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 2:48 pm

Stała wtulona w niego a raczej przytulona do jego zbroji, sporo mysli przelatywało przez jej głowe, jednak jedna wciąż wracała
"Wkrótce sie rozstaniemy, mozliwe iż na zawsze"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:05 pm

Szedł. Gdy znalazł się w siedzibach upadł. Na samym progu drzwi. Już nie mógł. Nie miał sił.
-Nie dam rady.-Powiedział
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP
Neo


Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:07 pm

OCC;Gościu fajnie że tak sobie "poszedłeś" od Asgardu do Świątyni:)

i wiedziałeś gdzie ona się znajduję i w ogóle...

zrób to jak należy albo Cię któryś admin....(boję się tego słowa:P)
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:08 pm

Trzech strażników otoczyło chłopaka przed chatami. Jeden z nich przystawił grot włóczni do jego krtani.
- Co tu mamy? Szpieg? - spojrzał z góry na niego.
Drugi z nich splunął na ziemię i spojrzał na leżącego wzrokiem pełnym pogardy.
- Gówniarz się na szpiega nie nadaje.
Trzeci stał z boku ze skrzyżowanymi rękoma i przyglądał się scenie bez słowa.
- Co tu robisz bachorze?! Jak się tu dostałeś?! - warknął mu pierwszy ze strażników, a grot powędrował bliżej szyi chłopaka.
Po jego skórze spłynęła kropla krwi.

OCC:
za pozno


Ostatnio zmieniony przez NPC dnia Nie Gru 07, 2008 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:10 pm

OCC: Ej napisałem że moja postać szła. Nie wiedziała gdzie to jest ale że szła. Wystarczy? Szła w jednym kierunku. A jak trafiła to trafiła
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
NPC


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:14 pm

OCC:/Sakra mode/
ninejszym więc admin uznaje twoją postać za zmarłą

utonęła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:15 pm

OCC:Żal? Jakim cudem? powiesz?
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP
Sakra


Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Female

SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 07, 2008 8:18 pm

OCC:/Sakra-admin mode/
użyj google earth i spójrz gdzie leży biegun północny a następnie gdzie leży Grecja

to nie jest granie na 'olewanie' - jakbyś miał więcej lvl to bym ci obcięła

ponieważ jesteś nowy - dam ci szansę - od początku, zacznij od momentu w którym jesteś w asgardzie 'ty który wywaliłeś swoją ukochaną harfę niczym śmieć po brzdękaniu na niej non stop, bo cię Hilda nie przyjęła'


pozwolę sobie PRZYPOMNIEĆ PODSTAWOWE zasady tu panujące:
*opis miejsc w Sanktuarium znajduje się w przyklejonym temacie (jest nawet zaopatrzony w mapkę)
*osoby nie posiadające kosmosu nie są w stanie dotrzeć samodzielnie do świątyni bez niczyjej pomocy bądź wskazówek
*osoby nie posiadające teleportu nie mogą skakać od tak z miejsca na miejsce pomijając inne ważne miejsca które są po drodze
*Asgard był uznany przez Posejdona za jego rejon, był krainą wyspiarską
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePon Gru 08, 2008 8:11 pm

Spoglądał na Presea jeszcze przez moment następnie oboje siedli na kanapie która leżała obok.
Wziął głęboki oddech i chwycił ją lekko za dłoń którą następnie ucałował.
-Wiesz dobrze że długo tutaj tak razem nie pozostaniemy...-zaczął normalnym tonem nie spuszczając z niej wzroku.
Przywdziewając złotą zbroję mam obowiązek przede wszystkim służyć Wielkiemu Mistrzowi oraz zasadom w które wierzę.

Ty także jako uczennica Świątynna masz pewne obowiązki które musisz wypełniać.Nie wiem czy twoje przełożony byłyby szczęśliwe gdyby odkryły co do siebie czujemy...-lekko się zasmucił chłopak.

Następnie zrobił małą przerwę...nie miał pomysłu co dalej mówić.To na pewno było jedna z trudniejszych chwil w jego życiu.
-Uwierz mi że ciężko mi to przechodzi przez gardło lecz tak trzeba...
Następnie powstał dumnie i stanowczo złoty rycerz panny.
Wiedział że zrobił dobrze...prędzej czy później do tego musiało dojść.Jednak serce co innego mu podpowiadało...serce które w tym momencie Shaka musiał przygłuszyć...
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePon Gru 08, 2008 8:22 pm

Zerwała sie nagle z kanapy i spojrzała na niego, nastepnie pobiegła do łazienki... wyszła po chwili juz w masce i powiedziała:
-Rozumiem tak trzeba...
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dark Epsilon


Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498


SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitimePon Gru 08, 2008 8:32 pm

"To zaszło za daleko głupolu..."-pomyślał lekko ocierając czoło.
Shaka widział jak odebrała to dziewczyna.Gorzej już chyba być nie mogło...
spojrzał jeszcze raz na nią lecz tym razem w masce.
Wyciągnął już dłoń aby dotknąć jej ale jakoś powstrzymał się z tym zamiarem...ręka mu jakby zdrętwiała.
W jednej chwili musiał znów spoważnieć...
-Przepraszam za to jeżeli Cię w jakiś sposób zawiodłem albo uraziłem...
i dziękuje...
za tą chwilę którą mi poświęciłaś...
Powiedział czule chłopak jednocześnie skupiając swoje cosmo.Złota aura powoli rosła wokół niego.Cząsteczki cosmosu wirowały spokojnie i czule w pełni oddając powagę tej sytuacji...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.   SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SPALONE Siedziby uczniów sanktuarium.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mroczne Sanktuarium
» Mroczne Sanktuarium
» Sanktuarium
» Sanktuarium w Grecji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: