Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Daimon Frey - Abbadon

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Daimon Frey - Abbadon Empty
PisanieTemat: Daimon Frey - Abbadon   Daimon Frey - Abbadon Icon_minitimeSro Kwi 16, 2008 8:13 pm

1. Imiona: Daimon, Abbadon - drugie imię słyszał w swojej głowie od dzieciństwa. Wciąz je słyszy..
2. Nazwisko: Frey
3. Znak zodiaku: Wodnik
4. Zbroja: Basylisk. Posiada Status Sędziego Tartaru.
5. Data urodzenia: nie zna dokładnej.
6. Wzrost: 1.86m
7. Waga: 78kg
8. Krew: A
9. Narodowość: Francuz
10. Miejsce Treningu: Paryż
11. Wiek: 22 lata

12. Wygląd:
Wysoki szczupły o długich czarnych jak heban włosach. Oczy.. Brak. Teraz to dwie bezdenne studnie pustych oczodołów, z których pośród nicości przebija racjonalny chłód i rządza walki. ubiera się zwykle w płaszcze i proste skurzane kurtki. Nie lubi zdobień.

13. Opis charakteru:
Sprawia wrażenie chłodnego, unikającego bliższych kontaktów samotnika. Dla tych jednak, którzy nie dadzą zwieść sie pozorom Daimon potrafi być serdecznym przyjacielem. Czasem sarkastyczny, potrafi być nieprzyjemny. Ma jednak własny system wartości, których się trzyma. Równie oddany zasadom jak prawu miecza.

14. Historia postaci:
Jak sam mawia " W swoim pierwszym życiu byłem grafikiem, tworzyłem rysunki do ksiązek fantasy. Następnie umarłem. Żyłem i umierałem. inne ciała inne jaźnie. Zawsze od nowa. Skąd to wiem? Bo zawsze istnieje dobro i zło. Ja jestem tym który błąka się między światami i stara się utrzymać równowagę... " Daimon wierzy że jest mistycznym wcieleniem Abbadona. Anioła zwiastującego nadejście końca Świata. Walczy za ideały, które są bliskie także jego, z pozoru lodowatemu sercu.

I choć może wydawać się opetany przez to że wierzy w wieczną wędrówkę swojej duszy, mimo wszystko stanowi to jego siłę. Tajemnice jakie o sobie zgłębia stanowią swego rodzaju misję..

Chłodny, lekko szalony charakter w połączeniu z jego zamiłowaniem do zimna, okrucieństwem i błyskawicznym działaniem na polu bitwy oraz wizjami podczas rysunku dotyczącymi przeszłości i przyszłości, czynią z Niego godnego uwagi przeciwnika.

Po śmierci swego ciała został wskrzeszony przez Hadesa, gdy ten odkrył, że w Ciele Daimona Frey'a drzemie dusza Abbadona, Tańczącego na Zgliszczach Anioła Zagłady, skazanego na służbę każdemu Bóstwu jakie go wezwie, aż do otwarcia bram Czeluści i zakończenia dotychczasowego istnienia danego świata. Jedynym sposobem na zatrzymanie przy sobie Anioła Zagłady jest spowodowanie by jego materialne ciało tkwiło na granicy zycia i śmierci. Stało się to możliwe dzięki incydentowi w Damaszku i jednoczesnej , nie przypadkowej śmierci Daimona Frey'a.

Nastepnie trafil do Tartaru i stopniowo odkrywa spisek, który ma na celu Zagładę Świata przy jego pomocy. Nic nowego. Brał udział w kilku wyprawach współnie z Sanktuarium. Podczas jednej z nich otrzymał Kryształ, który nazywa "Piętą Achillesa" ze względu na jego poprzedniego właściciela. W wyniku walki z Sagą, Rycerzem Asgardu, kryształ ten stał się częscią jego martwego ciała, potęgując wolę życia Daimona. Dzięki niemu jest on wstanie całkowicie uleczyć jedną osobę dziennie. Frey wciąz odkrywa jego skutki uboczne.

Zdarzeniami zapadającymi głęboko w pamięć były także te, które miały miejsce w Jednym z mniejszych miasteczek w pobliżu Aten. Sprawa Zaników Pamięci w której zginęła większość śmiałków pragnących ją rozwiązać odcisnęła na nim swoiste piętno w postaci nieustępliwości w walce o równowagę. Starł się z wieloma skrajnymi osobowościami, dorobił się wielu nowych wrogów i kilku, co dziwne, przyjaciół. Także z tej wyprawy wyniósł Krzyż Śmierci, amulet wzmacniający na jakiś czas jego zdolności.

Daimon wciąż odkrywa swoją przeszlość i jej związek z Aniołem Zagłady.

15. Ekwipunek:
Kryształ Achillesa - przedmiot umożliwiający całkowite uleczenie jednej osoby w ciągu całego dnia. Daimon otrzymał go od ostatniego ziemskiego wcielenia Achillesa w trakcie jednej z wypraw. Wskutek walki z Rycerzem Asgardu, kryształ wrósł w dłoń Daimona i stał się częścią jego ciała. Nadmierne korzystanie z kryształu oznacza nieznane konsekwencje dla jego właściciela.

Krzyż Śmierci - Wykonany z czarnego i niebieskiego marmuru nasączony kosmosem wrogich dusz przedmiot potęgujący działanie danej umiejętności. Wzmacnia ją na okres jednej tury. Zawieszony na szyi Daimona, ukryty w czeluściach jego na wpół zniszczonej klatki piersiowej.
Rycerz Basylisk otrzymał go od Mistrza Brezzo podczas jednej z wypraw na południu Grecji.

Ta ohydna siła: Dziennik Herolda Zagłady
. - Książeczka wyjawiająca fakty z Wydarzeń z Damaszku dotyczących Abbadona - Anioła zagłady i osób uczestniczących w tej wyprawie.



16. Ataki:
I - Petrification
Rodzaj: mentalny
lvl: 28
Wymagania: - kontakt wzrokowy ( spojrzenie w oczy, okulary bądź iluzję oczu)
- hipnoza 1
- po wykonaniu ataku, mistrz tej techniki przez jedną turę nie może używac ataków mentalnych.

Koszt:
- 30 mp ( paraliż 1*) + 60mp ( ogłuszenie - 20% zręczności przeciwnika) = 90mp,
- 20 mp (hipnoza(1)
- łączny koszt = 110MP

Działanie:
- Pierwsza tura - całkowity paraliż ciała przeciwnika. Zamiana w żywy posąg lub Stan śmierci klinicznej, jak kto woli.
- Druga tura - oszołomienie (zręczność przeciwnika obniżona na jedną turę o 20%)

Opis Ataku: Napotkawszy wzrok Mistrza tej techniki przeciwnik traci panowanie nad własnym ciałem. W kontakcie z
mocą umsłu atakującego staję się on żywym, lecz niezdolnym do
jakiegokolwiek ruchu posągiem, by po jakimś czasie (paraliż *1)
odzyskać stopniowo władze nad sobą. Kiedy paraliż ustąpi, musi jednak
sobie poradzić z własnym wciąz ociężałym oszołomionym ciałem, które
jest o wiele bardziej podatne na ataki i niezdolne zarówno do
efektywnej obrony jak i ataku. (oszołomienie *1)

II - Seeds of Destruction / Ziarna zniszczenia
Rodzaj: energia
lvl: 45
Wymagania:
- stuprocentowa kontrola nad kosmosem
- strata tury przed atakiem (- 40mp)
- zręczność atakującego większa o 20 od zręczności przeciwnika by nasiono przerwało jego atak (wybuchło w jego kolejce)

Koszt:
150 mp ( 3*kosmos)
70 mp - 70dmg
strata tury przed - 40 mp
= 180 mp na jedno ziarno

360 mp na dwa itd.

Działanie:
- 70 obr w kolejce atakującego
- 3* kosmos w kolejnej kolejce atakującego ( lub w kolejce przeciwnika następującej po ataku bezpośrednim, jeśli atakujący ma o 20 większa zręczność od atakowanego)
- każde 40 pkt zręczności mojej postaci pozwala na wystrzelenie jednego ziarna w jednej turze ( 80zr - 2 ziarna/ osoby zaatakowane w jednej turze, 120 zr - 3 osoby w jednej turze itd)

Opis Ataku:
W ciągu całej tury atakujący kumuluje energię kosmiczną (strata tury) by w następnej turze uwolnić ją w postaci błyskawicznie wystrzelonego pocisku (kolejka atakującego), przypominającego swym kształtem ziarno. Osadza się ono w zbroi, bądź w wybranym punkcie ciała przeciwnika powodując tym samym ból ( 70obr). Kiedy przeciwnik myśli że to już koniec i zwykle przystępuje do ataku, skumulowana w ziarnie energia kosmiczna wybucha (kolejka broniącego się jeśli atakujący ma o 20 zr. wiecej) rozrywając określony punkt ciała przeciwnika, lub jego zbroi (atakujący decyduje czy atakuje na ciało czy na zbroję). Jeśli przeciwnik jest wystarczająco zręczny wybuch następuje w kolejnej turze w kolejce rzucającego ziarno. Może on wtedy wykonać kolejny atak ( jest to jego tura ataku)

III - Siódmy Zmysł:
2*Siła+2*Zręczność+2*Kosmos - 100 mp - atak wykorzystujący cały potencjał Rycerza Basylisk


17. Cechy wrodzone:
czytanie w myślach: 0
psychika: 2
potencjał: 1

18. Wady
ciało: 1
umysł: 0


Ostatnio zmieniony przez GrafNaStyk dnia Sro Kwi 16, 2008 8:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
 
Daimon Frey - Abbadon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Abbadon - treningi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: KARTY POSTACI-
Skocz do: