Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowe odcinki

Go down 
+2
Miniman
Silver
6 posters
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimeCzw Kwi 10, 2008 7:25 pm

Jeśli ktoś ogląda wogule to anime to może tutaj opowiadać swoje przeżycia co do nowych odcinków, a dzisiejszy odcinek, który obejrzałem mogę szczerze polecić, bo walka i cała reszta była po prostu piękna. Tym bardziej, że maska się trzyma już xD Tylko jestem ciekaw jak on się tak polepszył w tak krótkim czasie bo niedawno miał 30 sekund, a teraz to lata z tą maseczką non stop
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimePią Kwi 11, 2008 3:33 pm

Odcinek świetny, prawdopodobnie dlatego że to jest jak z treningiem, jeśli będziesz dawać więcej niż możesz to powiększysz swoje umiejętność dużo szybciej niż trenując tylko określoną ilość... Pocieszenie jest takie, że ze tydzień prawdopodobnie końcówka walki Ichi vs Grim, a za dwa tygodnie to na co wszyscy czekamy tak niecierpliwie.... FILLER (XDD)
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimePią Kwi 11, 2008 3:56 pm

Od każdego należy wymagać tylko to co może dać
A ja nie oglądam tego. W ogóle na jakim to jest kanale ?XD
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimePią Kwi 11, 2008 5:20 pm

lol to na leci na żadnej stacji tylko musisz sobie sciągnąć z internetu oczywiście nie propangujemy tutaj żadnej formy piractwa xD
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP
Miniman


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimePią Kwi 11, 2008 7:21 pm

Silver, powiedz, też czekasz na Fillera z nowym Taicho xD?
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimePią Kwi 11, 2008 10:30 pm

Silver to nie jest piractwo bo to jest zripowana kopia tego co w telewizji + do tego fansuby a poza tym są to treści dostępne nawet na youtube więc ciężko to nazwać piractwem. Jednak teoretycznie trzymanie dłużej niż 24h na dysku tego już może podlatywać pod to pojęcie. Tak czy siak wole Naruto
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimePon Kwi 14, 2008 12:00 am

mozna to legalnie obejrzec na www.wbijam.pl tak samo jak naruto itp. bez sciagania.maska hollowa Ichigo to najleprza rzecz jaka stworzyli w calym anime. pod wzgledem wygladu. bo cala reszta to schemat jakioch wiele. zezrniete z DB chociazby.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 9:43 pm

mam pytanko. powie mi ktos czy zna moze forum o bleachu ?? forum rpg takie jak to ?? naruto mnie zaczyna wkurzac wiec mzoe zaczne grac w bleacha. jak macie takie forum lub znacie to dajcie linka.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 10:07 pm

Wiesz, wystarczy w googlach wpisać "bleach forum rpg" i zaznaczyć opcję szukania w polskich stronach. PBF'ów o bleachu też zaczyna robić się od groma.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitimeNie Maj 11, 2008 10:17 pm

no tak moge wpisac w google ale fajnie by bylo jakby ktos z was mi polecil bo wtedy bede wiedzial ze juz jest sprawdzione. a w google kto wie na co trafie....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe odcinki Empty
PisanieTemat: Re: Nowe odcinki   Nowe odcinki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowe odcinki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Treningi Vaisteriona
» Nowe talenty.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: