Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Forum RPG Naruto

Go down 
+6
Nadira
dante4444
Legumir
Jubei
Al
LoRo1987
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Vai
Admin
Admin
Vai


Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2008 6:41 pm

Halo, rozmawiasz z Vaiem...

A wracając do tematu:
Co to za rozstrzyganie przez Kage... i tak walka odbywa się praktycznie bez żadnych reguł. Chodziło mi bardziej o sędziowanie, a nie rozstrzyganie.
Podam przykład prostego, ale sprawdzającego się w wielu miejscach systemu:

Atak gracza A
Obrona gracza B
-narracja - osąd mg (kto trafił, kto uniknął i na ile...)
Atak gracza B
Obrona gracza A
-narracja...
itd...
...

To wprowadzałoby już zdecydowanie więcej porządku do walk.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 14, 2008 9:58 am

No tak ale wtedy musielibyśmy zmontować sztab sędziowski a i tak już mamy grupe 5 Kage (adminów) i chyba z 10juniorów. Jednak powstaje w tej chwili bardziej fabularny wątek o szczytnej nazwie przygoda, tam powinno być już dużo lepiej i postaram sie organizatora przypilnować żeby tak było
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 10:06 pm

nie ma co szukac przelozonych mang na polski co ?? glownie chodzi o naruto.. a mzoe jakies fanowskie przerobki ??
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2008 11:13 pm

Weź jak zobaczyłem jak odgrywają ostać na forum ,próbowałem się przekonać ,ale roztrzepanie adminów mnie załamało totalnie ,a z braku czasu niestety sam musiałem zrezygnować.

P.S:Zazwyczaj fanowskie przorubki to chała.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 2:33 am

Alchemik no sorry ale ja mam sesje niedługo drugi admin ma mature a we dwoje nie ogarną 400 osób, poza tym przenosimy sie na inny serwer(znaczy tutaj :P) tyle że prace z kopiowaniem trwają sam dzieciaków nie upilnuje a skoro im sie nie chce nie bede ich zmuszał
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
Silver


Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 8:39 am

Dlatego dzieciom neo mówimy stanowczo Nie bo w większości przypadkach takie są dzieci używające obecnie internetu. Oczywiście nie każde ;p Ale jak widzę posty w stylu mój podział cienia cie rozwali to siadam xD Najlepiej zbierać zaufanych użytkowników długo stażowych z jakich mogę być dumny tutaj
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 9:54 am

Silver u nas zaufani mają dostęp do Junior Admina ale przy takiej liczbie ciężko jest wszystkich zadowolić Tutaj są w miare kameralne warunki dlatego jest Git
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 8:17 pm

ja wiem ze nie spytalem na temat ale moze zamiast olewu uslysze odpowiedz ?? byloby mi milo....
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 9:10 pm

Odpowiedź na twoje pytanie jest prosta. Jako że w Polsce manga Naruto wydawana jest oficjalnie, robienie jej skanlacji jest nielegalne.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 9:28 pm

wiem o tym ze jest nie legalne. ale wszyscy dobrze wiedza jak to z polakiem jest.. napewno ktos to robi tylko trzeba szperac... a ja zupelnie nie mam pomyslu.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 9:33 pm

Grupy skanlacyjne trzymają się zasad legalności, żeby potem nie mieć żadnych problemów. Wiem, bo sam swego czasu w jednej działałem. Szansę na znalezienie polskich tłumaczeń pewnie są, ale raczej niewielkie.
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 9:43 pm

wiec co ja mialbym zrobic ?? zeby miec przetlumaczona mange ? nie mam kasy by kupowac z jpf a jezyka niestety nie znam. zreszta znajac siebie i tak pewnie bym nie potrafil skupic sie na tresci nawet jakbym znal.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP
Domon Kasshu


Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

Płeć : Male

Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitimePią Maj 02, 2008 10:28 pm

No cóż, zostaje ci albo nauka angielskiego albo po prostu musisz sporo oszczędzać, żeby kupić sobie te tomiki, które już wyszły i kolejne, które dopiero wyjdą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Forum RPG Naruto - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Forum RPG Naruto
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Chaptery Naruto
» Forum
» grafika na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: