Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Forum RPG Naruto

Go down 
+6
Nadira
dante4444
Legumir
Jubei
Al
LoRo1987
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeCzw Mar 27, 2008 5:44 pm

Jako że powstał wątek o Naruto chciałbym zaprosić na forum RPG w realiach tego wspaniałego Anime: http://www.mywayoftheninja.jun.pl/ Szukajcie mnie w grupie adminów pod nickiem Kyubi Naruto
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeCzw Mar 27, 2008 6:12 pm

Se lukne lubie lukaaać
Powrót do góry Go down
Jubei

Jubei


Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeCzw Mar 27, 2008 9:38 pm

Ja też tam gram jak by co to mój nick Akimichi Choji
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeCzw Mar 27, 2008 11:46 pm

Byłem i wszystko obejżałem i powiem szczeże ,że jest 5 drobnych braków:
pierwsze dotyczą klanu Uchiha:
-Od nadużywania Mangakeyou (jeśli dobże napisałem) traciło się wzrok.
-Do wykonania 3 techniki Mangakeyou trzeba było posiodać wieczny Mangakeyou a nie normalny.
Kolejne trzy dotyczą demona Yamatano rochi:
-Nosiciel dmona wykazywał geniusz więc nie może tracić 25% inteligencji
-Nosiciel od urodzenia miał bladą skórę i wężowe oczy (dokładnie jak u Orochimaru ,bo wkońcu on ma tego demona)
-Nosiciel mógł używać legendarnego miecza (nazwy zapomniałem) ,który wydobywał z ciała.

A reszta jest bez skazy .To moje uwagi .Ale całość Świetna robota.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePią Mar 28, 2008 7:59 am

A ja nie gram w to, bo nigdy nie obejrzałem Naruto i nie wiem nawet skąd mam je wziąć. Ale narazie oglądam odcinki Saint Seiya bo ich też nie oglądałem, a żeby żyć w tym świecie na tym forum muszę je obejrzeć.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePią Mar 28, 2008 9:10 am

Alchemik może nie zauważyłeś ale jak narazie jest tylko jedna osoba która ma Mangekoyou Sharingan poza tym geniusz nie zawsze poparty jest mądrością (i znów przykładem jest Orochimaru, który niestety cholernie naiwny był skoro myślał że Uchiha odda mu swoje ciało :P) poza tym i tak wiele rzeczy które były w fabułie troche zmieniliśmy lub sie ich pozbyliśmy z powodów technicznych
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePią Mar 28, 2008 11:31 am

czyli znow sie pokazuje moja nieznajomosc mangi :/ nie wiedzialem ze oro jest jinchiuriki tego demona :/ kurde.ja gram pod dante4 :/
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePią Mar 28, 2008 11:57 am

hmm technicznych , no ale mohliście dać zmiany w wyglądzie oro fajnie wyglądał z tymi oczkami.I tego zajefajnego mieczyka jaaaaka szkoooda.A wogóle to jak garcze otrzymują demona w nagrode czy za rp? To moja ciekawość

Dante domyśłiłem sie że grasz an tym forum skoro jest napisane tu dante 4444 a tam dante 4 xD
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePią Mar 28, 2008 12:52 pm

no heh.. wiesz roznie to bywa nie wszyscy z ktorymi sie poznalem sa tak blyskotliwi
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeSob Mar 29, 2008 11:41 am

Jak pewnie zauważyłeś cały świat jest zbalansowany, jest Akatsuki i są Jinchuriki, są organizacje złe i dobre. Kage każdej wioski (admini) wybrali osobe najbardziej nadającą sie na Jinchuriki i na to składało sie wiele czynników. Osoba taka jednak traciła możliwość korzystania z więzów krwi gdyż były zagłuszane przez możliwości demona
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 2:40 pm

Najciekawsze że kiedy próbuję wejść na stronę to ciągle z nią mnie rozłącza. :/
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 7:19 pm

Alchemik chwilowe problemy techniczne platformy jun.pl dziś zmieniają sprzęt więc powinna być poprawa
Powrót do góry Go down
dante4444

dante4444


Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 7:26 pm

http://granarutorpg.forumowisko.net/index.php jesli chcecie to rejestrujcie sie tutaj. to tez jdna z wielu gier forumowych naruto pbf czy jakos tak
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 9:05 pm

O dzieks LoRo wydawało mi się że bana dostałem za nazywanie Niki babcią xD (przydomek)
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 9:25 pm

No szkoda, że mu nie dali xD

A co do tej gry, to na razie mnie nie przekonuje Trochę dziwnie odbywają się te walki
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 10:17 pm

I jest bałagan.Wiedziałem że tutaj napiszesz po mnie
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 10:22 pm

O i z tym bałaganem też się zgodzę A że napisałam po Tobie to tak wyszło
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 10:25 pm

A mnie sie wydaje iż była reakcja na babcie
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
Nadira


Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimeNie Mar 30, 2008 10:28 pm

Dobra, była to reakcja na babcię
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:57 am

My tam bana za byle co nie dajemy a bałagan powoli robi sie z dwóch powodów. Po pierwsze 5 osób nie ogarnie takiej ilości osób jaką obecnie mamy na forum. Dlatego potworzono wielu junior adminów którzy też nam pomagają. Po drugie jak narazie nie ma sensu wszystkiego naprawiać skoro platforma sprzętowa jun co chwile pada. Po trzecie jak tutaj wpadłem na początku też wydawało mi sie że jest tu bałagan ale jak troche dłużej tam posiedzicie to zobaczycie że każdy fakt wynika z innego i de facto system jest bardzo łatwy do przyswojenia.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePon Mar 31, 2008 9:11 am

A nie mnie chodziło bałagan w sesie z kartami postaci że zajmują cześć posta
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePon Mar 31, 2008 10:10 am

Ahaaaa no są zrobione w sygnie bo to jedyne rozwiązanie na tamtym hostingu niestety:/
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePon Mar 31, 2008 10:31 am

A neidałoby się na edito board przeżycić?Bo wiem że z serva na serv można ,ale żecz tkwi w forum.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePon Mar 31, 2008 4:14 pm

No niestety nie da sie... Jun.pl nie udostępnia bazy danych a bez tego migracja niemożliwa. Ale jeśli problemy hosta nie skończą sie bede obstawał za przeniesieniem tutaj.
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitimePon Mar 31, 2008 5:38 pm

Czyli będzie coś w rodzaju nowej ery jak tu?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Forum RPG Naruto Empty
PisanieTemat: Re: Forum RPG Naruto   Forum RPG Naruto Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Forum RPG Naruto
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chaptery Naruto
» Forum
» grafika na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI :: MANGA & ANIME-
Skocz do: