Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.
Saint Seiya PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D

Go down 
+17
Apollon
UFoo
Mira
Legumir
Jubei
Nadira
Miniman
LoRo1987
Saga
rutek_17
Karen
Domon Kasshu
furman777
Al
Silver
Bodzian
Neo
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 04, 2008 7:02 am

Silver pare osób pełnoletnich by sie znalazło a myśle że nie pare a troche więcej Więc tych młodszych by też mogli puścić bo wkońcu na taką grupę 'emerytów' można chyba liczyć Pani Sakro zorganizuj dziewczyny i imprezke
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 7:10 pm

Na imię mam Ula i jak już pisałam jestem z Warszawy, interesuje sie m&a od ponad 12 lat,tańczyłam kilka lat taniec towarzyski, jeżdże konno i na nartach.
A oto ja :

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Imag010pg1
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 05, 2008 9:26 pm

To wyżej to ja


Ostatnio zmieniony przez Rumcii dnia Sro Mar 25, 2009 7:09 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 1:20 am

O lol pomocyyyy to ja jestem jedynym gościem z wawy?
GRRRRRRR!!!!!

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Ed
Powrót do góry Go down
LoRo1987

LoRo1987


Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 8:54 am

Faaaaajna Ula
Powrót do góry Go down
Rumcii

Rumcii


Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270


Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 12:03 pm

Alchemik nie jestes jedynym tu warszawiakiem . Ja i UFoo też z Wawy
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:13 pm

UFFFOOO A MÓWIŁĘŚ MI CO INNEGO ZAKATUJE!!!!!! XD

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 8hihca8l9qpgca3ly3d3cafxk5
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:17 pm

ehhehe kiedy ci mówiłem ?:P
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:19 pm

Chyba ze 2 miechy lol jakbyś mnie nie nabił w butelke to bym ci coś polecił skoro asg lubisz ^^
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:21 pm

hehhe poleciłeś... odwiedziłem ta twoja stronę. Bylem dzisiaj na strzelance z ludźmi z niej było chyba z 100 osób xD
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:25 pm

To pewnie wielkiego brzydkiego lamusa Starkiego poznałeś (taki cep co jak homo... wygląda w tym mundurku xD).ale otym to nagg bo znowu spamować zaczynam (Stop Alchemikowemu Spamowi xD)
Powrót do góry Go down
UFoo




Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:28 pm

eheheh powiem ci szczerze ze było tyle ludzi ze go nie pamiętam xD

ostatni post już więcej nie pisze xDD
Powrót do góry Go down
Xellos

Xellos


Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 4:53 pm

alch.....zapomniales chybe tez o tym ze ja tez praktycznie z wwa.......wybaczam Ci to jedynie dlatego ze długo mnie tu nie było:P:PP
Powrót do góry Go down
Al

Al


Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 06, 2008 5:08 pm

praktycznie robić duuuża różnica ,ale mam tera toważystwo które mi może pomóc w planie WS
Powrót do góry Go down
Marqess

Marqess


Dołączył/a : 09/11/2008
Liczba postów : 82

Płeć : Male

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 13, 2008 1:59 am

To nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 12:50 am

Mam na imię Dominik i za kilka dni będę miec 20 lat. Mieszkam w Krakowie. W czasie wolnym chodze do teatru, kina, koncerty, puby i hale pograc w piłkę ze znajomymi. Planuje poświęcic sześc lat swojego życia aby potem pracowac jako prawnik. Nie karany oraz nie posiadający potomstwa. W wieku 12 lat grałem w Wiśle Kraków lecz potem wysłali mnie na wypożyczenie do pobliskiej Skawiny. Tam grałem dwa lata aby potem zdobyc w III klasie gimnazjum vice-mistrzostwo małopolski w biegach przełajowych. Posiadam nie małego pecha do kobiet (czyt. w 9/10 poznanych okazuje sie młodymi matkami.)Jeśli będą jakieś innej pytania skierowane do mnie prosze pisac.


Ostatnio zmieniony przez Shura dnia Nie Sty 04, 2009 4:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 7:58 am

Mam na imię Tomek i mam 15 lat. Interesuję się Anime & Fantasy (Sapkowski, Tolkien), oprócz tego słucham hard rocka i metalu, czasem nawet black albo death metalu, ulubione zespoły:
- Black Sabbath
- Metallica
- Deep Purple
- Pink Floyd.
Po za tym gram na gitarze elektrycznej.
Od 5 lat gram w tenisa ziemnego, interesuję się także Wrestlingiem, głównie walkami odbywającymi się w WWE lub SmackDown.
Moim ulubionym Klubem jest FC BARCELONA, po za tym jeszcze Widzew Łódź oraz STAL GŁOWNO.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: POGADUSZKI-
Skocz do: